מחזור 5 בליגת העל: 3:3 מרתק בין מכבי חיפה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/10/10.

1. אופטימי Member

שזרוע זה לא יותר לכיוון של שלוש שבועות? נקווה שיהיה מוכן לדרבי, סומך עליכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יהיה אחד המצחיקים אם דווקא הפועל תיאלץ להעביר את הדרבי לרמת גן...

עריכה:

20 דקות בבלומפילד, דיכאון של משחק, בלי קהל נוראי עבור כל קבוצה בעולם, אין רמה, אין כלום.

3. אופטימי Member

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.86358.html
    תמוז ואבוטבול IN, סהר ורוקי OUT.
    החלטה טובה של גוטמן לידי, תמוז נראה טוב בדקות שהוא קיבל ואני חושב שסהר צריך את המנוחה, רק שאמא בתיה לא תתחי לקרקר עכשיו, ובנוגע לשי, כל כך טוב לראות אותו שוב בהרכב הראשון, פשוט משמח.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו ש-30 הדקות הראשונות נראות, גול למכבי לא יהיה במשחק הזה...כלום כאילו משחק אימון ב-11 בבוקר בקרית שלום. להקיא בגלל ההתאחדות וההחלטה הבזויה שלה, כי רק בגלל זה המשחק נראה כמו שהוא נראה...העיקר שמכבי חיפה קיבלה קנס של 15 אלף שקל...איפה ואיפה = גועל.

הקטע הוא שאין מה לקחת מהמשחק הזה...אין מה להתרשם מבחינת יכולת כלום בסוג משחק שכזה.

פשוט בושה של שוער יש למכבי, לא משנה איך העונה הזאת מסתיימת, בעונת 2011-12 כדאי מאוד שיהיה שוער אחר בשער...

5. alexshw Member

חלאס לבכות כבר ולהמציא תירוצים.
    אין תירוצים גם אם יש 0 אוהדים.
    למכבי ת"א יתרון ברור על היריב היום.
    צריכים לנצח ואולי אף בתוצאה גבוהה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, קהל צריך לדעת להתנהג, כשזה לא קורה אז משחקים ללא קהל. אני הייתי אומר בדיוק אותו דבר אם היו מענישים את מכבי חיפה, ולא ברור לי למה ריחמו עלינו כי אחר כך באים בצדק בטענות שהקבוצה שלי מקבלת הנחות מלוזון. אולי לוזון לא רוצה להכעיס עוד יותר את הירוקים אחרי הסיפור של הקיזוז...בכל מקרה אני בעד ענישה, אבל כולם צריך לקבל יחס שווה!

זגורי עכשיו מסרב לתת פס קטן לביטון כדי להלחיץ את מכבי ת"א. איזה אידיוט!!!

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תמציא את החוקים של קהל צריך להתנהג...הקהל בסדר גמור עם כל הכבוד אם נלך לכל הקהלים ונראה איך הם מתנהגים כ העונה הזאת תהיה רדיוס אחד גדול בלי קהל לכל הקבוצות אז אל תנסה להמציא את הגלגל. אוהדי הפועל על שירי השואה ושטנה צריכים לקבל 20 משחקי בית בלי קהל בדיוק כמו שאוהדי בת"ר ומכבי עם שירים גזעניים צריכים לקבל 20 משחקים ואוהדי חיפה עם השירים נגד רובי וכו' צריכים לקבל 20 משחקים ונאי יכול להמשיך ככה בדיוק כמו הקהל של בני סכנין...

זה שלא מתנהגים לכל קבוצה בשיוויון זה ביזיון בפני עצמו אבל מה אפשר להגיד? התרגלנו.

רק שננצח את המשחק הזה 1:0- אפילו בצורה הכי מגעילה שיש, היה לי ברור שזה מוקש בלי קהל...כל ההתייחסות של השחקנים אין אווירה דיכאון...

מחצית 0:0 משחק ביזיון.

8. Number 8 Member

נמאס כבר מרוני גפני, הוא רק יודע לעשות טעויות, אני לא מבין למה הוא עזב את זגורי לאחר שנגע ביד, השופט לא שרק על זה אז למה הוא עזב אותו? ובהזדמנות השנייה התגברו עליו כאילו הוא מגן בליגה ז', במזל ענק זה לא נגמר בגול של הפועל פתח תקווה.

אווירה של בית קברות, פשוט אי אפשר לשחק ככה ואי אפשר לראות ככה משחק כדורגל. כל הסיפור הזה פשוט מגעיל.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אני משאיר את הדלת בשבילך פתוח ואתה מיד טורק אותו בפניי.
    אני לא נכנס לויכוח למי מגיע יותר או פחות. אמרתי שאני לא אוהב שמכבי חיפה, הקבוצה שלי, קיבלה כנראה מאין הנחה. לא מעניין אותי מי אומר מה ומתי, קהל צריך לדעת להתנהג, נקודה. אתה יודע מצוין מה דעתי על 'אוהדי' ת"א ששרים שירי שואה. מבחינתי אפשר לזרוק אותם לכלא, אבל זה כרגע לא הויכוח שאני רוצה.
    ברגע שאתה מתחיל לסלוח על כל מיני אירועים יותר מדי חבר'ה ביציע חושבים שמותר להם עוד כמה צעדים ללכת קדימה.

למשחק.
    מכבי ת"א פשוט מסורבלת, אפילו מסירות על כ-5 מטרים לא מגיעים לכתובת הנכונה. מדוניאנין ובוזגלו מאד לא מדוייקים, אבל לדעתי בסופו של דבר הצהובים (או לבנים...) בסופו של דבר לוקחים את כל הקופה. עומר, עם או בלי קהל, מכבי ת"א צריכה לנצח.

10. yocki land Member

אולי זה לא נעים להגיד, אבל קהל לאוו דווקא מועיל תמיד. הפועל למשל עשתה 5:1 ללא קהל והפסידה 4:2 עם קהל לקבוצות באותו סדר גודל פחות או יותר. שניהם בבית.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משחק רדיוס גרוע יותר ממשחק אימון, חבל שהתאחדות החלם שלנו לא קולטת את זה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב זה לא הקטע של מועיל לא מועיל, ברגע שאין קהל כל ההתייחסות של השחקנים למשחק היא ברמת 0...משחק אימון במקרה הטוב, משחקון פנימי במקרה הרע...אני לא יכול לצפות ממכבי שתבוא ותיתן הצגה במשחק כזה וגם לא חשבתי לרגע שזה מה שיקרה,רק לעבור את המשחק הזה בשלום כי בגלל ההחלטה של ההתאחדות, זו המטרה שלו, 1:0 קטן, מגעיל, כמו ההתאחדות הזאת.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם פציעה(לטענתו) וגם מקצועי(לטענת הקבוצה).
    לפי מה שהבנתי,השחקן לא מרוצה מהמעמד שלו בקבוצה.
    היום אייבינדר מחזיק את הקישור בצורה מצויינת ביחד עם טל ובאמת שאין לדאריו מקום בהרכב,חוץ מזה שהוא מפגין זלזול בקבוצה.

14. yocki land Member

עכשיו זה רעיון רע אבל שעברתם את אולימפיאקוס בגלל זה זה היה בסדר?

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערה מצויינת yocki land.
    בכל מקרה המזל שוב היה לצד המכבים שניצלו הרבה תוספת זמן בשביל להכריע את המשחק. מזל של אלופים? אולי, אבל הליגה עוד ארוכה. בכל מקרה ראיתי היום משחק רע מאד של המקומיים שאולי בנס ניצלו מאיבוד נקודות.