מחזור 5 בליגת העל: 0-5 ענק למכבי על הפועל בדרבי התל-אביבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏23/9/16.

1. סמואל אטו Member

בלי שבתאי וקנגאווה רעננה חזרו להיות קבוצת תחתית לא רלוונטית.

2. DRORIKO Member

חייב להגיד שאני מאד מחבב את אלי כהן. מאמן בלי יחצ"נים שמתרכז אך ורק באימון. אם אתה מסתכל על הקריירה שלו ב-15 שנים האחרונות אתה רואה שהוא עושה עבודה לא רעה בכלל בקבוצות שהוא נמצא בהם וביסס את עצמו כמאמן ליגת העל לגיטימי, וזאת למרות שהוא עובד תחת הנהלות שמוצצות לו את הדם ועם עיתונאים שמזלזלים בו כי הוא לא יושב איתם בבתי קפה

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. סיונרה Member

רק אחד.
    אני רואה כדורגל +- 20 שנה, מעולם לא ראיתי משחק הגנה גרוע כזה. הפועל חיפה לא שיחקו כדורגל וניצחו (בצדק) מ-4 שערים ששום קבוצת כדורגל מקצוענית לא אמורה לקבל.
    אייבינדר ופריירה פשוט לא זזים, ועם מרכז ההגנה שלנו חובה קשר אחורי שגם עוזר ולא רק מאבד כדורים.
    על גבול הבלתי אפשרי מבחינתי לרשום כל מה שהלך דפוק במשחק הזה. אני אמנם מובטל עם הרבה זמן פנוי, אבל גם לזה יש גבול.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

+ 2 גביעים.

Sir Alex Ferguson, oFiRzZz ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

מצפיה בתקצירים של מס אשדוד היא מצטיירת לי כמו נתניה של שנה שעברה. קבוצה שעושה את הכל נכון חוץ מלשים את הכדור ברשת

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחסי אנוש נוראים, מעורבב עד כדי סירחון עם סוכנים ובנוסף מאמן נוראי.
    אימנו בבית"ר המון מאמנים, הוא הגרוע ביותר שיצא לי לראות.

7. DRORIKO Member

היו לו כשלונות,כולל בבית"ר, אבל כשאני משקלל את הכשלונות וההצלחות שלו יוצא שהוא מאמן סביר פלוס,אפילו טוב. אגב לא ראיתי שאחרי שרוני לוי החליף אותו בית"ר הפכה לקבוצה תוססת כן?
    מה שאתה קורא לו יחסי אנוש רעים אני קורא לו אחד שלא אוהב לקבל שיט מבעל הבית. ומי כמוך יודע שבעלי הבית כאן מזעזעים ולא נותנים לעבוד בשקט.
    עכשיו, אני לא אומר שאלי כהן צריך לאמן את מכבי חיפה או את הפועל באר שבע,ממש לא. אבל אני כן אומר שהוא חוטף מהתקשורת יותר מדי. כאמור הוא מאמן ליגת העל לגיטימי, ולבטח טוב יותר משני הליצנים שקדמו לו בתפקיד.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחסי אנוש רעים עם שחקנים במיוחד.
    הוא לא מסוגל להתמודד עם שחקנים דומיננטים בחדר ההלבשה וקל לו מאוד להיטפל לזרים שהם לא זרים "שלו"(כמו שכתבתי מעורבב עם סוכנים).
    עם רוני לוי לא הפכנו לקבוצה תוססת ויש מצב שזאת הקבוצה המשעממת והעקרה ביותר שראיתי מבית"ר אבל עם אלי כהן זה היה נראה נורא, יש מצב גדול שאם לא הוא לא מוחלף בזמן העונה ההיא מסתיימת בירידת ליגה.

הוא מבחינתי בלבל של יובל נעים, מאמן טוב לקבוצות בלי שום שאיפות(כדורגל טוב, קידום צעירים, דרך) מלבד הישארות בליגה.

9. DRORIKO Member

אז בשורה התחתונה אין בינינו יותר מדי מחלוקת. גם לאמן קבוצות קטנות צריך לדעת.

ואגב קידום צעירים, אי אפשר שלא לתת לו קרדיט על פלקושצ'נקו, זה בזמן שהמאמנים הקודמים פחדו לגעת בילד

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלי כהן מאמן נוראי. הכי גרוע שראיתי אצלנו.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  11. Butragueño מנהלים

במה קורצקי ונעים היו טובים יותר?

12. Raulito Madridista

אלי כהן לא מתאים לקבוצה גדולה אבל בקבוצות הקטנות הוא עשה עבודה טובה. לדעתי זה גיהנום לעבוד בהפועל חיפה וגם הג'וב בסכנין לא משוש חייו של כל מאמן והאופי שלו הציג אותו כאחד שלוקח כל ג'וב בכל מחיר ומאמן נטול עמוד שידרה. בהפועל רמת-גן הוא הצליח בגדול ללא ספק, זה כלל לא מובן מאליו שהוא זכה איתה פעמיים בגביע. אגב, יש תחושה כזו כלפי חוץ שהוא לא באמת שולט בקבוצה שלו, כשיש משבר הוא נעצר תמיד רק אחרי סרייה של משחקים נוראית, או מצליח לקדם שחקנים או לגרום להם לשחק לטובתו, אין לי כל-כך על מה לבסס את זה חוץ מתוצאות. לפחות הוא נתן למקסים לשחק, מאוחר לפי מה שפרימו אמר לנו בזמנו אבל עדיף מאוחר מאשר אף-פעם.

* עריכה: תיקנתי, משעשע, הכוונה הייתה 'בקבוצות קטנות הוא עושה עבודה טובה'.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/16
  13. DRORIKO Member

אם אתה חושב שגם לקבוצות קטנות הוא לא מתאים אז בשביל מה ה"אבל"

14. עידן444 Member

כל כך הרבה ביקורת על משיח ועל איגוד השופטים היתה כאן ושום תגובה על כך שהוא הודח היום והוחלף ע"י אלי חכמון כשופט רביעי?

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי כהן לא מתאים לאמן כדורגל בליגת העל. בשום קבוצה.