מחזור 5 בליגת העל: 0-2 לבית"ר על הפועל בבלומפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏24/10/14.

1. EuropeGuy Member

מכבי חיפה כבר כמה שנים מוצאת את עצמה על המשבצת של קבוצה שצריכה ליזום בהתקפה, ואין לה את השחקנים המוכשרים לעמוד במעמד הזה. גם היום זה היה סיפטום שמוכר לכולנו, אותם פעולות התקפה שקופות שכל כך קל להגנה של רעננה לקרוא, מנגד קבוצה שיודעת לנצל בחכמה את השטחים הפנויים שסגנון משחק שכזה מותיר, מוצאת את עצמה בקלות מגיעה למצבים מסוכנים.

סגנון המשחק ההתקפי של מכבי חיפה לא מתאים לאיכות השחקנים שעומדים לרשותה.

2. oranfu Member

אני מתחיל ממש לחשוב שהמאמן הזה חסר מושג.
    איך לא ברור לו עדיין שאנחנו צריכים לפתוח עם ראיוס מאחורי חלוץ וורד באגף ורק חלוץ אחד?

ההגנה בדיחה, גם השוער מזייף. אבל עדיין, 2 נגיחות פנויות לחלוטין של עמאשה ואבוחצירא לבד לגמרי מול השער ושוב, אפילו לא למסגרת.
    מי שנותן לשני העלובים האלה לשחק אין לו מושג. אפילו בנאדו הבין שלעמאשה אין מה לחפש בליגת העל.
    ארור יהיה מי שהחתים את 2 האפסים האלה במועדון.

אגב, שיפוט גרוע. הגיע לנו להפסיד והוא לא דפק אותנו או משהו כזה, אבל בחייאת, איך שופט לא מכיר את חוק היתרון? פעם אחר פעם הוא עצר את המשחק (וגם ככה הקצב בליגה הוא כאילו אנשים בני 60 משחקים) כשהיה יתרון (לשתי הקבוצות).

3. alexshw Member

מכבי חיפה היא כל כך מכבי ת"א של העשור הקודם והכל בגלל שכל אחד בתחומו עקשן.
    אם נרד לרמת המיקרו עצוב לראות ששוב מאמן מתאבד מקצועית בגלל עקשנות על מערך לא נכון וזלזול במשחק ההגנה.
    לא מבין את סאלה ולא מבין מה עובר עליו. עדיין מצפה ממנו לשנות את המערך, אחרת הוא לא יכשל בטוח כי ה - 4-4-2 שלו הוא אסון מהלך. הבעיתיות נראתה כבר במשחקי הכנה, ציפיתי שיסיקו את המסקנות.
    לא מבין למה זה לא נעשה.

בכל אופן שום בעיה מהעונה שעברה, פרט לקטן, לא נפתרה. עדיין רואים אותם שחקנים כושלים מהעונה שעברה ועדיין אין משחק הגנה.

4. Raulito Madridista

חזרתי הרגע מצפייה בסופר-קלאסיקו בפאב והיה טירוף, ולמרות שעושה רושם שהיה מחזור טוב בליגה בינתיים - נראה לי קצת מגוחך להגיב עכשיו על כדורגל ישראלי. בכל-אופן, על-סמך 'איסוף חומרים' חלקי בלבד:

- החגיגה של שחקני באר-שבע על כר הדשא יחד עם אלישע לוי בסיום המשחק - פשוט אירוע מביך. הפנדל שנשרק לטובתה לא היה ולא נברא(הראשון) והקבוצה ממשיכה להסריח את הדשא.
    - הפתעת העונה עד עכשיו ההפסד של מכבי חיפה בבית לרעננה בסמי עופר וזו כבר נורת אזהרה. שחקן אחד של חיפה שיודע לשחק טוב מול בונקרים הוא חן עזרא. גם בלי יוסי בניון - חיפה חייבת לשחק טוב יותר. אני חייב להגיד שמבחינתי לפחות לא היו סימנים בתחילת העונה למה שיקרה, זה מעין כדור שלג. היום נראה שגם השוער נקלע ליום רע כמו כל חבריו.
    - בשעה טובה - ניצחון בכורה העונה למכבי נתניה, בדרך הכי מתוקה שיש.
    - ק"ש תמשיך כל העונה עם הנצחונות הדחוקים האלה אבל מה אכפת לה. בראבו על היציבות, עוד מחזור במקום הראשון.
    - ואני חייב להחמיא לעצמי שצפיתי את ההפתעה של הפועל פ"ת ב-י"א באשדוד. הפתרונים? אצל ניר קלינגר.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא להאמין איך איבדנו נקודות לקבוצה סתמית כמו אשדוד, פשוט לא להאמין...3 היינו צריכים לתת להם.

תודה לך נתניה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

אני גם רוצה לציין משהו. זה אולי גם מבהיר עוד יותר עד כמה אנחנו חלשים, אבל במהלך המשחק אמרו שסילבס אמר לשחקנים של רעננה לא לבזבז זמן. השחקנים אמנם לא הקשיבו וביזבזו זמן (השוער שלהם לבד ביזבז 10 דקות מהמשחק) אבל זה יפה לשמוע. שישחקו כדורגל, יש להם קבוצה נחמדה מאוד.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שוב אותו הסיפור חוזר על עצמו.
    לא מוחלף אף שחקן הגנה למרות שאין לנו הגנה, לא מביאים פיתרון לעמדות החלוץ (עם כל הכבוד לאידירסו הוא לבד לא הפיתרון), סטאנוייביץ עד עכשיו טעה בכל דבר כמעט שהיה יכול לעשות. אם זה הרכבים לא נכונים במשחקי החוץ, אם זו הצבה לא נכונה של השחקנים. דגני גם היום רשם על עצמו את השער השני. נו, העיקר שאוחיון שלא רגיל לשחק מגן, פותח בעמדה הזו.
    מי שפתח שני משחקים ברציפות בהרכב והוחלט שבונים עליו, עטאא, כבר שבוע שני לא בסגל. הכל מקרי, הכל אלתור על אלתור. המאמן נראה בהלם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

בניגוד למה שאומרים לא ניתנה לו באמת יד חופשית ושחר שוב התערב בשיקולים, את זה אפשר לראות על מי שבא ומי שלא בא, הטעויות של סאלה עיקרן טקטיות ובניהול משחק.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אין מה לעשות אלכס.
    אי אפשר לתת למאמן תקציב בלתי מוגבל. אני בטוח שגם המאמנים והמנג'רים במכבי רצו להביא משהו טוב ובכיר יותר מאיגיבור אבל מגבלות התקציב אלה שגרמו ללכת על שחקן כזה.
    היה תקציב מוגדר של שחר, זה שנניח סטאנוייביץ החליט להתפשר על עמדות בעייתיות זה סיפור אחר. להאשים את שחר בזה שלא נתן תקציב של 90 מיליון כדי שנחליף את כל ארבעת הזרים זה חוסר מודעות. לא רואה איזה בעלים כן היה נותן תקציב לזה.

זה שהמאמן היקר שלנו עולה עם קשר אחורי אחד מול קבוצה שמשחקת עם שלושה, או שהוא עולה עם שחקנים שלא בעמדות שלהם, זאת אשמה ישירה שלו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

אין לאף אחד תקציב בלתי מוגבל(אלא אם אתה עובד אצל שייחים), אבל יחד עם זאת אני לא זוכר קיץ מאז 2005 שבאמת חיזקו את הקבוצה כמו שצריך לפי הדרישות.
    אין מה לעשות, מי שרוצה לחזור לקדמת הבמה צריך לעשות את הדברים נכון ולא לעבוד בשביל שיווק, אלא בשביל הקטע המקצועי.
    אני מפריד בין החלק של כל מאמן לבין החלק של הבוס.

11. Bon Argumentum Ad Hóminem

המשחק של ק"ש היום הוא דוגמה לקבוצה שעברה/עוברת תהליך אמיתי, לא כזה שמכריזים עליו בתקשורת. מקבוצה שהייתה משחקת מעולה ומפסידה משחקים בפאלטות משוללות מהמציאות לקבוצה שלא תמיד מבריקה אבל את הניצחונות שלה היא עושה ביעילות של קבוצה רצינית. לא סופגת הרבה ומכריע משחקים, בין אם היא משחקת טוב ובין אם לא.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דור, תבין משהו בקשר לבאר שבע.
    באר שבע זו משפחה, משהו שאתה כנראה לא תבין. בכל מקרה ככה חוגגים כל ניצחון אצלנו, לא משנה מי היריבה, לא משנה כמה ולא משנה כמה ניצחנו. אוהבים לחגוג, אוהבים לשמוח, מחפשים רק סיבות למסיבות. מאחל לך כל החיים אירועים כאלו מביכים.

rivaldo ו-South Boy אוהבים את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מבטיח שגם אם אנחנו היינו מנצחים ככה היינו חוגגים באותה צורה. מוזר זה לא לחגוג ככה

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. Civil Anti Madridista

ואם להודות באמת, אחרי שראיתי את מויאל היום בורח מהכדור, את בוקולי נעלם מול מכבי ת"א, ואת מיצ'ל הלא אפקטיבי 5 מחזורים
    אני לא רואה סיבה למה לא לתת לג'אבר עטא יותר קרדיט, הוא לא ישתפר ויצבור ניסיון מהספסל זה בטוח.

15. South Boy Member

מצטערים שחגגנו עם השחקנים שלמרות ששיחקו רע נתנו רביעייה ולא ירקנו עליהם כי הם לא שרפו את הדשא...אבל אם כן היינו עושים את זה היו אומרים שאנחנו קהל חרא שחזר לימים של תחילת שנות האלפיים ולא יודע לעודד.
    סליחה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk