מחזור 5 בליגת העל: שתי התל-אביביות עם הפסד ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏3/10/08.

1. אלי מתחן Member

אוהד אייאקס הוא בערך האחרון שהייתי מצפה לשמוע אותו יורד על אוהדים אלימים של בית"ר.
    אני אוהד של בית"ר מאז שאני קטן, הייתי כמעט בכל המגרשים בארץ, ולא נתקלתי מעולם באלימות. כיצד זה אפשרי? אני לא יודע, כנראה שזה לא כזה נורא.

2. MHBC Member

מה היה קורה אם האבן הייתה פוגעת בנהג וגורמת לו לעשות תאונה?
    זה ניסיון לרצח.
    העיקר שהתאחדות תתן רדיוסים על רימון עשן וזריקת טרופית אבל על ניסיון לרצח היא לא תתן אפילו קנס כספי.

3. אלי מתחן Member

זה לא קרה בתוך האיצטדיון ולא בזמן משחק, זה לא בתחום שיפוטה.

4. gustavo_broccoli Member

חבל שאתה לוקח את זה באופן אישי. אף אחד לא חושב שאתה אוהד אלים, נהפוך הוא.

רק חבל שעל כל 1,000 אוהדים טובים כמוך יש תפוח רקוב אחד שמקלקל ככה.

5. אלי מתחן Member

לא דיברתי על להרביץ למישהו, אלא פשוט ללכת ליד האיצטדיון ולהתקל באנשים שהולכים מכות, לא משנה מאיזה צד.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום אנחנו מתחילים לשחק באמת. עד היום, פגשנו קבוצות לא חזקות במיוחד, אך עכשיו אנחנו פוגשים את מי שבתחילת העונה הסתמנה במועמדת מספר 2 לזכייה בתואר. מכיוון שעד כה שום קבוצה עם יומרות לאליפות הצליחה לנצח קבוצה עם שאיפות זהות, תיקו תהיה תוצאה לא רעה. נצחון יעמיד אותנו בעמדה טובה הרבה יותר. לא רק בגלל יחס הנקודות, אלא מכיוון שנצחנו טוענת לכתר, ועוד במשחק חוץ.

לותר מתיאוס ימשיך לפתוח עם 3 בלמים, כדי לאפשר למגינים שלנו לעלות ולתמוך בהתקפה. למכבי תל אביב אין מגינים טבעיים או מובילים והמאמן הגרמני רוצה לנצל את זה. חוץ מזה, אנחנו צריכים לקוות להברקות של איתי שכטר ושלו מנשה. אם אני לוקח בחשבון שג'ורג' בה יהיה כבד מדי לשני הבלמים של מכבי תל אביב, אז קיימת סבירות גבוהה שזה יקרה.

בעוד פחות משעה אני יוצא למשחק. מאז המשחק הראשון מול צ'ארנו מורה וארנה לא יצא לי להסניף את מכבי נתניה מהיציעים. או שסגרתי שבת, או שהייתה עבודה. אני מתרגש לחזור שוב ולראות את מכבי נתניה. חבל רק שאני לא אזכה לראות אותם משחקים בצהוב-שחור.

אם רק תאמינו! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולפי התמונה זאת ככר העצמאות בעפולה...בעצם, אני בודק, אבל לפי המיקום יש שם בעיה. יש פה מומחה בענייני מצלמות ותמונות? לדעתי יש פה אפקט השתקפות. עזבו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/08
  8. Number 8 Member

עוד שעה אני יוצא למשחק ואין לי הרגשה טובה... אני מרגיש שרמת גן ידפוק אותנו. האיצטדיון יהיה ריק, לא תהיה אוירה, ודווקא הדברים האלה הם שמנצחים משחקים.

מהמשחק הזה מכבי - לא יוצאים בלי ניצחון!

9. Macaclister Member

0-0 עלוב ומשמים בר"ג המנוכר.

תאמינו לי שאני מקווה בדיוק כמוכם שיהיה משחק אטרקטיבי,אבל כורח הנסיבות אני נאלץ לקבוע חד וחלק שהולך להיות משחק משעמם שבמשעממים.

נו טוב,לפחות יש הימור טוב לווינר-

סה"כ שערים מכבי ת"א-נתניה:1

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לגבי המשחק הערב, נכון שהאווירה לא תהיה כמו בלומפילד, אפילו לא תשתווה אליה, אך זה לא משהו שצריך לחשוב עליו.
    קבוצה שמתיימרת לקרוא תיגר על האליפות צריכה לנצח בכל מגרש, אני לא רואה קבוצה שתבלוט במשחק הזה ולכן אני אלך על תיקו, העיקר שיהיו שערים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/10/08
  11. Rudess Member

איזה גול של פרנסמן, בינתיים זה שער העונה, בעיטה מסובבת ,חזקה, כמו שהמאמן שלו ידע לבעוט. פשוט ענק!

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השיטה הגרמנית רבותיי ...משחקים 90 דקות ובסוף מתיאוס מנצח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. דניאלושקה Member

שער ענק של פרנסמן-גולאסו של ממש.
    סך הכל היה משחק כדורגל עלוב שהייתה בו התעלות רגעית.

14. Messinho Member

כל רגע שמכבי נתניה והכדורגל הבונקריסטי שמאפיין אותה נמצאים במקום הראשון זה בושה בשביל הליגה הישראלית

אחר כך בוכים שהכדורגל בארץ גרוע, כשהקבוצה במקום הראשון משחקת ככה אז לא פלא

בכל מקרה,
    מתיאום לא שונה שום דבר מהכדורגל של עטר
    המשחק שלהם מבוסס על שלושה דברים: בונקר, מקריות ומזל.

לגבי בוזגלו,
    הוא השחקן הכי יקר בתולדות הכדורגל שלנו גם בישראלים וגם בזרים
    ותוסיפו לזה את כל הטררם התקשורתי שהיה סביבו
    עד עתה - הוא מסתמן כבלוף המאה של הכדורגל הישראלי.

15. Igi Member

איזה כיף לראות שני שערים כאלה במחזור אחד... השער של פאנטיני לטעמי יותר יפה, טיל אדיר כמו זה של פרנסמן יכול לצאת פעם ב.. לכל שחקן עם בעיטה טובה מרחוק, הגול של פאנטיני לעומת זאת הוא גול של טכניקה נטו, גול שבאמת לא רואים הרבה בכדורגל שלנו. בכל מקרה, לא משנה.. נתניה מבטיחה לעצמה את המקום ה-1 לשבועיים נוספים ומנצחת מועמדת לתואר בדרך. מישהו אמר מתיאוס הביתה עד סוף הסיבוב ה-1? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/08