מחזור 5 בליגת העל:: סכנין משפילה את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏1/10/04.

1. tomkaner Member

אני מבין למה התכוונת.
    ובית"ר לא התפרקה "כי גם אימפריות מתפרקות", היא התפקרה בגלל ניהול כושל והשקעה לא נכונה(אותו דבר עם הפועל חיפה של רובי שפירא ז"ל ד"א).
    ולמכבי חיפה יש את הניהול הכי טוב בארץ. ויעקב שחר משקיע כמו שצריך ובמקומות הנכונים.
    ברור שחיפה לא יכולה לקחת אליפות שנה אחרי שנה, וגם אף אחד לא מצפה ממנה. אבל בשנים הבאות, אם לא תקרה איזה תפנית דרסטית, ואם לא יקומו קבוצות ברמה מתחרה(בנוסף למכבי), חיפה תמשיך להיות קבוצת צמרת. ואני מדבר על כל העשור ולא השנה שנתיים הבאות.

נ.ב. לחיפה יש גם נוער מצוין.

2. אורן04 Member

אל תדאגו מכבי חיפה לא תתפרק בשנים הקרובות.

3. נדב מיכאלי Member

היום המשחק לא קובע כלום,עם כל הכבוד שיש לי למכבי פתח תקווה( ויש לי המון ) חיפה ב-5 דרגות מעליהם מבחינת איכות השחקנים .
    מכבי פתח תקווה עם השחקנים האלה יכולה להגיע אולי למקום 2 ,חיפה עם סגל כזה יכולה לזכות בדאבל .
    אבל שוב זה רק שמות,כרגע מקום 2 זאת מועדון ספורט אשדוד.
    עם שחקנים שלא עולים כמו משכורת של רוסו
    וזה עוד בלי הולצמן.
    איזה כיף לראות את אשדוד בלי כוכבים בצמרת הגבוהה?
    כיף לראות מה שיוסי מזרחי ,אחד המאמנים הבכירים בליגה שלנו והלא מוערכים מספיק עושים.
    למה העפת אותו מאיר?

4. Apu Member

קלעת לנקודה, בדיוק על זה אני מדבר.
    ניהול/סיכסוכים, בסופו של דבר לשחר כבר לא יהיה כוח לשבת באיצטדיון עם הטלויזיה שלו (מה הקטע עם זה?) וחיפה מתפרקת. וזה בדיוק "גם אימפריות נופלות"- אימפריות נופלות (בכדורגל ולזמן הזה) רק בטעויות.
    כך לדוגמא את הפועל, דוגמא מצויינת. דאבל וגביע אופ"א, היינו אז אימפריה.
    אבל צריך רק את דרור קשטן שיעשה מהפיכה (טיק טיק טיק טיק) ועונה אחרי זה אנחנו מקום 5 (בוואן כתוב 5 ובחדשות הספורט כתוב 5, אבל בעיתון כתוב 6, מה ההיגיון?) עם שלושה הפסדים ושתי נצחונות בקושי.

off topic: זה לא אומר כלום. ישראל היא המדינה היחידה (בקשר לכדורגל) שהשחקנים מקבלים יותר שכר ממה שהם שווים בעצמם.

5. נדב מיכאלי Member

זה אומר המון.
    איזה שחקן יותר מוכר בציבור ג'ובאני רוסו או אוגבוקו?

6. Apu Member

זה היה בדיחה..
    בכל מקרה:
    אחד משחק באשדוד אחד בחיפה, אחד פה איזה 10 שנים אחד זה השנה הראשונה שלו (אני חושב) בארץ.
    ד"א- קוראים לו אובוקה... לא אוגבוקו...

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/04
  7. shmulikwe Member

למרות כל ההחמצות של אמבמבה (פשוט לא מהעולם הזה) בהתחשב בעובדה שהוא עבר מלאריה זה יפה שהוא בכלל מצליח לעשות תנועה למצבים שחוץ מיעקובו אף שחקן לא עושה ועשה פה, אז לדעתי הוא יהיה משהוא גדול, עוד טיפה חדות וזהו

8. Apu Member

עובדה כללית:
    בדרך כלל זרים לא עושים רושם (עושים משהו טוב) בעונה הראשונה. ויש כמה דוכמאות.
    לדוגמא יעקובו הקלאסי, בעונה הראשונה הוא כבש משהו כמו 6 שערים ולא עשה כלום, בעונה השנייה היה את כל הסיפור עם האלופות.

9. נדב מיכאלי Member

לא יעקובו זאת הדוגמא הנכונה.
    שאלוי הגיע לבית"ר ממכבי תל אביב והיה די אפור בעונה הראשונה שלו.
    ופישונט.
    ופאצ'ה בעונה הראשונה שלו בארץ לא היה משהו ,וגם רוסו,אוליאנוב,מילנקו .
    יש מספיק .

10. Apu Member

צודק, אבל יעקובו הוא עשה את ההפרש הכי גדול. עונה חלשה מאוד (בקושי שיחק), ועונה שבה הוא שיחק כמעט כל משחק והוביל את חיפה לליכת האלופות לבד. וזה שחיפה הייתה הקבוצה הראשונה בליגת האלופות עזר לא מעט.

11. נדב מיכאלי Member

אני זוכר את יעקובו של כפר סבא בעיקר בגלל חצי הגמר של גביע המדינה 99-00,בית"ר הובילה 3-0 על כפר סבא ,ואז קורנפיין נפצע,גיר גריף נכנס לשער ואמולה ויעקובו עשו צחוק מהגנת בית"ר והבקיעו 2 שערים שכמעט גרמו לי להתקף לב.
    רוסו היה שחקן מאד אפור בשנת 96-97 ,למרות שהוא העניק גביע לבאר שבע,הוא היה שחקן אפור מאד ולא מוביל ,רק אחרי שעזב את באר שבע הפך לאחד הטובים בליגה.

12. Apu Member

אני זוכר את רוסו בעיקר מהפועל חיפה ומבית"ר ואיך שהם גנבו אותו מהפועל... (שעון הזהב מזכיר לך משהו?)
    את יעקובו משום מה אני זוכר רק מחיפה... הוא היה אלמוני אז..

13. נדב מיכאלי Member

שמע לא גנבו את רוסו,אני זוכר שקראתי ראיון של רוסו בשם המשחק בעונת 96-97 ואמר שהחלום שלו זה לשחק בקבוצה כמו בית"ר .
    לצערי הוא שיחק בבית"ר בשנה איומה,חבל שהוא לא הצליח בבית"ר .
    בקשר ליעקובו,מההתחלה הוא היה כישרון,אבל הוא היה מחמיצן ואחרי שהגיע לחיפה וגרנט חינך אותו הוא הפך לשחקן גדול.
    גם ז'וטא לא היה מי יודע מה בעונת 99-00 וגם פארליה.

14. Apu Member

טעות: רוסו רצה לפרוש ואמר שאם הוא ישחק, זה יהיה בהפועל. הוא כמעט סגר במפועל לפני ששיחדו אותו והוא הלך לבית"ר.

15. נדב מיכאלי Member

מה טעות?
    היתה לי כתבה משם המשחק שהוא אמר שהוא רוצה לשחק בקבוצה כמו בית"ר.
    מה שקרה כמה שנים אחרי זה לא קשור.