מחזור 5 בליגת העל:: סכנין משפילה את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏1/10/04.

1. משוגע בירוק Member

תוך שתי דקות אנסומבו ובונפלד עושים 1-1 בקריה. חרא של שידור. הכדור במרכז המגרש אצל מכבי ת"א רמי וייץ צועק גול להפועל חיפה, כעבור 30 שניות חח חיפה כובשת זה מראה כמה השידור איטי.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב, הייתי במשחק.

מה שיש לי בגדול להגיד זה שאלי גוטמן הוא בן בן זונה, הוא וכל המשפחה שלו.

לחצנו, עשינו התקפות למה להוציא את פמי???????? יא חתיכת פחדן עלוב שפן מסכן. איפה לופא איפה. גוטמן הזבל הזה פחדן כל כך שזה פשוט מעצבן רבאק. איזה מזדיין.

מחצית ראשונה עלובה שלנו, פ"ת הייתה טובה יותר שמנו שער בפוקס שבהחלט לא הגיע לנו ולפי מה שאני ראיתי לא היה פנדל אבל אני לא סגור על זה ולא רוצה להאשים סתם את השופט כי אולי הייתה משיכה בחולצה שהשופט ראה ואני לא אבל הרגשה שלי איך שראיתי שלא היה פנדל.

מחצית שנייה היינו טובים יותר ויצרנו מצבים בניגוד מוחלט למחצית הראשונה ורמי אליהו היה חייב לכבוש כמוהו מינטואן אלין שהיו שניהם במצב ענק לכבוש היינו בשיא הפורמה ואז גוטמן הבן זונה הוציא את פמי שהיה טוב השחקן הזה מציג כושר מצויין והוא יורד גם להגנה לא מעט ומתקל ורץ ומכין הוא באמת עושה הכל ואני לא מבין אם גוטמן רצה לנצח למה הוא הוציא אותו.

בגדול מחצית שנייה טובה שלנו שאפשר להיות מעודדים ממנה אבל עם מאמן כמו גוטמן אנחנו לא נגיע רחוק העונה, ואם הייתה קבוצה יותר טובה מהפועל פ"ת היינו יורדים מהמחצית הראשונה בפיגור 2-0 לפחות כי ממש היינו זוועתיים.

הקהל שוב לא בא היו אולי 1,500 אוהדים ואני בטוח שאם ז'ינו יפטר את גוטמן הקהל יבוא גם אם הם אומרים שלא, זה יקרה. ובסוף אני מקווה שהאסימון ירד לז'ינו שהוא טמבל לא קטן בפני עצמו ויבעט החוצה בגוטמן.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן , איך אפשר ללא להגיב על שני החילופים האחרונים של גוטמן ???

מכניס את שרון לוי בדקה ה81 , נכון גם אני כעסתי על החילוף הזה כי מי זה שרון לוי לעומת ינון ברדה או זוהר חוגג.
    אבל להוציא אותו 5 דקות אחר כך ????????????????????????????????????? זו שיא הטיפות,שיא הביזיון.
    אם אני שרון לוי,אם כל הכבוד לאלי גוטמן ועם ככל הכבוד לקריירה שלי (שעכשיו נרמסה בשנייה אחת) אני פוגע פיזית באלי גוטמן . אז אני אשב קצת במעצר ואצא בערבות,אבל הוא הרס לי (אני מדבר כמובן בתור שרון לוי) את הקרירה ואת החלום שלי להיות שחקן הפועל ב"ש.

ועל המשחק עצמו,מחצית ראשונה נראינו כמו סלטיק ביום רביעי,רפי כהן השתעמם כל המחצית הראשונה,הם לחצו אותנו,אפילו כדור שוער לא נתנו לנו להוציא.הפועל פתח תקווה היית ראוייה לשער במחצית הראשונה ולא משנה איך זה הגיע,גם לי יש הרגשה שפנדל לא היה כאן,אבל כנראה שאסף קינן ראה את המשחק של ריאל מדריד מול רומא וקיבל בטחון לשרוק על דחיפה ברחבה.
    מחצית שנייה היה יותר טוב,הגענו להמון מצבים של שער בטוח אבל השחקנים שלנו הם כוכבים הם משתעשעים ברחבה.

4. שגיא Guest

להפועל באר שבע יש מזל. אני חושב שאם להפועל פ"ת לא היה חסר את שלומי ארבייטמן ומנור חסן, להפועל באר שבע היה קשה להוציא גם נקודה מהמשחק הזה.

אגב, המשחק של הפועל ת"א נפתח וכבר 1-0 להפועל. פנדל של גרשון, לפי הדיווחים גבולי מאוד, אבל זה כבר לא כלכך משנה. אולי זה צריך להיות המשחק שיחזיר את הפועל ת"א לעניינים. בהפועל אגב, פתחו בלי אבוקסיס ואוגבונה.

5. בית"רי מלידה Member

הרכש החדש של גילי לנדאו מוכיח את עצמו:

חיים יעקב קובע 1 : 0 להבועל....

אייל צור המוכשר עדיין על הספסל........

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח אוהדי בית"ר האלה...

כבר 2-0 , שי אבוטבול .

7. נדב מיכאלי Member

להפועל יש מזל .
    נצרת עילית נגדם,חבל בית"ר היום לא נגדה היינו מפרקים אותם.
    חבל ,בכל מקרה מי שאמר שמכבי תל אביב יהיו עייפים מאופ"א ,טעה.
    ושוב יוסי מזרחי ..
    למה העיפו אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוארטה הזה כזה מצחיק, יכל לשאול את שביט לאיזה פינה הוא רוצה,אבל החליט להתחכם .

והגול של אבוקסיס,פשוט נהדר,בית ספר לבעיטות חופשית,שום שוער שבעולם לא עוצר דבר כזה.

9. Apu Member

איך אוהדי בית"ר עדיין בוכים... לא יאומן!
    לפנדל, לפי מה שאני ראיתי השחקן המכשיל היה לו רגל איזה חצי מטר בתוך הרחבה ורגל על הקו,
    לפי דעתי פנדל, אבל אם לא היה-איזה בכיינים!
    שרף ואיינשטיין גפ בכו על זה בלי הפסקה, הראו את הקטע הזה איזה 20 פעם לפי ספירה שלי.

גול שני-איזה מצחיק אני כזה אומר לאח שלי למה הוא לא מוציא את אבוטבול הוא כזה אפס ואז היה גול!
    :aaarofl: :aaarofl:

הגול של נצרת- דוארטה ברח לדומב, בא מול אלימלך, עשה צחוק מגרשון (כמה פעמים במשחק גרשון היה בדיחה) ושם בחיבור גול.

ההחמצה של דוארטה- חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הגול של אבוקסיס- אין מילים, שער יפה מאוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2 דברים ששמתי לב אליהם- ז'אנו דומה לדב נבון מארץ נהדרת. וחיים יעקב (שיפוט מזעזע) דומה לדני עינבר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

10. burning soil Member

השער של דוארטה יפה מאד.. שחקן מוכשר ביותר..
    גרשון בלם חלש,רצוי שלא יפתח מול שוויץ בשבוע הבא.

11. Apu Member

למה גרשון תותח, היום הוא היה הכי טוב בהגנת הפועל אולי חוץ מדומב..

12. נדב מיכאלי Member

כל המדינה (וחיים רמון) ראו שלא היה פנדל,אתם מקבלים גולים במתנה.
    אתם שמחים שניצחתם את נצרת עילית?
    ממש חוכמה.
    והגול של אבוקסיס גול אדיר,למד מזוהר כניראה.
    ודוארט'ה?
    חלוץ טוב רק כמו כל שחקן טכני אוהב יותר מדי לגעת בכדור,חבל שהוא לא הבקיע דקה 86 היה 2-2 ואז אולי הפועל היו מפסידים.
    תזכרו שניצחון אחד של בית"ר במחזור הזה ואתם מקום 7 או 8 .
    חכמים על קטנים.

13. Apu Member

די עם הבכיינות הזאת כבר! אתם מזכירים לי את סונס נגד סכנין!

חייבים להתחיל מאיפה שהו..

הלכת רחוק....

כמה אבסורד!!!!!

העונה הפועל לא כל כך גדולים...
    ותיקון קטן- אם אתם או בני סכנין מנצחים (לשניכם יש 4 נקודות) אז הם עוברים את הפועל והפועל יורדת למקום 6. (אנחנו מקום 5!!!! שיא!!!)

14. נדב מיכאלי Member

אתה רוצה שאני יפרגן לכם במשהו?
    ממש לא.

15. Apu Member

נראה לך שציפיתי מאוהד בית"ר לפרגן להפועל?
    זה כמו ממגבניק שירחם על ערבי..

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/04