מחזור 5 בליגת העל :: מכבי ת"א וב"ש עם תיקו מאופס, חדרה בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏27/9/18.

1. alexshw Member

לקח הכי הרבה נקודות בסוף מבחינה מתמטית. אבל שוב כשהם היו צריכים יכולות אימון, הם התרסקו.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

מזכיר לי מאמן אחר

3. סמואל אטו Member

לגיטימי.
    באופן אישי, אני מתקשה ליישב את זה עם התוצאות שלו באירופה ואחרי הקיזוז.

4. alexshw Member

לא חסיד של אלישע בלשון המעטה אבל אין לי טענות למאזן שהשיג בליגה באותה עונה(ד"א השווה שיא ניצחונות של שפיגל מ - 93/94 עם 28, רק עשה את זה ב - 4 משחקים פחות). הוא היה מעולה. היה צריך תמיכת בעלים ולמרות הכנסות צ'מפיונס, קיבל רכש ליגה א'.

5. Butragueño מנהלים

מחר עולים עם הרכב זהה לזה שפתח מול מכבי ת"א בגמר גביע הטוטו. השינויים בספסל הם שגרשון בחוץ וקהת בפנים.
    סומא שוב בחוץ.

אז כנראה שנראה עוד 90 דק' כך שהשחקן היחידי אצלנו שיודע למסור קדימה הוא שלומי אזולאי. מה שאומר בסביבות הדקה ה-40 נפסיק לאיים, אם בכלל, על השער של הרוש.

לא חושב ששחר בכלל רוצה שחיפה תפסיד מחר, בכל זאת, זה יפגע בסיכוי האליפות של הקבוצה שהוא אוהד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלנו זה גם לא מי יודע וואו .
    אחרי שבקושי מוצאים את השער , מחליטים שוב בהחלטת אגו להשאיר את שהר מחוץ לסגל ושוב אין חלוץ מחליף על הספסל ובמידה ובן בסט יפצע/יהיה חלש לא יהיה שחקן שיכול להחליף אותו .

כמה שתיקנו בספטמבר את מה שעשו בקיץ הנוראי , חוזרים אחורה עם החלטות דביליות של הקיץ .

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא ניתן להשוות ביניהם. אלישע בינוני ועדיין עולם אחר מלוזון.

8. DRORIKO Member

אלישע מאמן גרוע. מאמנים בינוניים זה פאולו סוזה או פאקו(שהוא אפילו מתחת לבינוני) או המאמנים של אלבניה ומקדוניה. אף אחד מהשמות האלה הוא לא קאפלו או מוריניו, ועדיין הם עשו בית ספר לאלישע. אני חושב שגם גוטמן בתקופת הדאבל היה מאמן טוב יותר.

9. alexshw Member

יחסית לליגה שלנו אלישע מאמן מצליח אפילו מאוד. הוא הצליח עם אשדוד, ראשון, סכנין. להשאיר את בית שאן ב - 1995 זו הצלחה כבירה. זה לפני שהיה בקבוצות גדולות.
    כמובן מבחינת ידע אמיתי ושיטות הוא דינוזאור.

לוזון גם בליגה שלנו מאמן כושל. התרסק בכל מועדון גדול. אם ידע הצלחה יחסית זה רק בחממה שלו.

10. DRORIKO Member

הוא מצליח בליגה כי היריבים שלו זה גיא לוזון ובני בן זקן. נגד מאמנים אמיתיים ראינו מה הוא שווה.

11. oranfu Member

עד כמה שזכור לי, בטשואיי ניצח ללוזון אז משחקים כמו שניתן לצפות מחלוץ שנמצא הרבה מעל הליגה מבחינת יכולת. היו לו לא מעט גולים שהם לא סיומת טובה\דחיקה אלא גולים של מבוגר שמשחק נגד ילדים. גולים של חלוץ שפשוט מנצח לבד.

בחיפה סומא לא בסגל, שוב. למה? כי "הוא לא בכושר משחק". הוא עשה הכנה לעונה באירופה, לא?
    חוץ מזה שאם אזולאי מבחינת המועדון כן בכושר משחק אז בטוח שגם סומא בכושר משחק. לכל הפחות שיהיה אופציה מהספסל ל20 דקות.

מניח שניקח מחר נקודות. אין מועדון שאנחנו אוהבים לזמבר יותר מב"ש. מוזמנים לראות כמה לייקים השחקנים של מכבי ת"א קיבלו מהשחקנים שלנו על הפוסטים באינסטגרם שחגגו את הזכייה בגביע הטוטו. זכייה על הראש שלנו, כמובן.

12. קשר שמאלי Member

עשה הכנה בפרטיזן, שיחק בנבחרת שלו וגם כבש, וקיבל דקות במשחק מול פ''ת. במועדון משקרים, רוטן לא רצה את סומא
    השאלה מי הנחית אותו עליו, אלאך או יענקלך

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Love Is Red Member

אלישע מצליח כי יש מאמנים גרועים ממנו.
    ביחס למאמנים טובים באמת אלישע הוא מאמן שצריך להיות בליגה הלאומית.

גלץ אוהב/ת את זה.
  14. hbs7 Member

לפעמים נדמה לי שהגורל פשוט מחייך לאלישע.
    אין לו שום תרומה טקטית משמעותית, הוא כן שומר על היררכיה ברורה, סדר וחדר הלבשה בריא.
    זה לרוב מסתדר לו ואז העסק ממשיך לעבוד פשוט מכוח האינרציה בתדלוק מזל.
    זה נכון שקשה להגיד מזל על הרבה קדנציות מוצלחות בסך הכל, אבל לפעמים אני פשוט לא מוצא מילה אחרת.
    כשאין לו מומנטום חיובי והוא צריך להוציא קבוצה ממשבר, או לעמוד מול מאמן איכותי, זו הנקודה בדרך כלל בו מתגלה האמת המקצועית שלו.

15. סיונרה Member

בליגה שבה בן זקן ולוזון מקבלים כל שנה עבודה חדשה, אלישע הוא בהחלט בחצי העליון.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.