מחזור 5 בליגת העל :: מכבי ת"א וב"ש עם תיקו מאופס, חדרה בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏27/9/18.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה שמרשים אצל ניסו אביטן, שהיו לו את כל התירוצים בעולם לשחק בונקר, לבזבז זמן בדרכים מכוערות, להשיג את הנקודות בצורה מכוערת, אבל גם בטדי (למרות שהובילה חדרה המשיכה לתקוף והייתה שווה גם תוצאה גבוהה יותר) וגם אתמול (בשיווין בחר לעשות חילופים התקפיים כדי לנצח את המשחק במקום לעשות חילופים הגנתיים ולהסתפק בנקודה), הוא ניצח תוך כדי כדורגל התקפי. שאפו ענק.

לוסיו כבר עם שלושה שערים ושלושה בישולים העונה.
    היכולת של לוסיו בפתיחת העונה בחדרה רק מלמדת עד כמה הכדורגל הוא נזיל ועד כמה בחירת הקבוצה היא חשובה, שכן בחירת הקבוצה הנכונה יכולה לפעמים להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון, בין זר שחצי עונה לא תרם כלום באשדוד/טורקיה לבין זר שתוך 5 מחזורים נותן מספרים שלא נתן באשדוד וטורקיה גם יחד.
    החתימה שלו באשדוד הייתה טעות. עבר מלשחק במדים שלנו בסלטיק פארק וסן סירו ללשחק בקבוצה ששיחקה אנטי כדורגל (גם דן ביטון סובל מזה וגם אלקרנואי יסבול מזה), שחיפשה רק להתגונן, לקבוצה שמזכירה גם מתנ"ס מבחינת האווירה מסביב, וזה פגע בו.
    אחרי זה שוב טעה כשהלך לליגה השנייה בטורקיה רק בגלל שההצעה הייתה גבוהה כספית, ושם כשהקבוצה לא הצליחה פשוט הפסיקו לשלם לו שכר עד שעזב את הקבוצה.
    חדרה מפתיעה ומשחקת התקפי וזה סגנון שטוב ללוסיו.

אני עדין מחזיק בדעה שנכון שלא מדובר באיזה פריצה, אבל לדעתי הוא לא נופל מהחלוצים שיש לנו היום (ושהיו לנו בשנה שעברה), ושלאור העובדה שהוא גם משחק בסגנון אחר משהר ובן בסט לא הייתי מתנגד לראות אותו העונה כזר אצלנו במקום סטו...

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

אני מקווה שלא תחלישו את חדרה בינואר, הם עדיין לא נשארו בליגה

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהמשך לדיון שהתנהל, אתמול התברר שגם בסכנין מתערבים/קובעים לבן זקן מקצועית.
    בן זקן רשם את זגורי בסגל, הטלוויזיה אפילו העלתה תמונה של חדרי ההלבשה עם החולצה של זגורי תלויה בין שחקני הסגל, ואז הגיע אבו יונס והוציא את זגורי מהסגל.

זוכר את האמירה מהמחזור הקודם? אז רוב המאמנים ההגנתיים היו משחקים באשדוד אחרי פתיחת העונה הלא טובה בצורה הגנתית, בעיקר כדי לא לספוג, ורוב הסיכויים שאו שהיו סופגים ואז מסתבכים ומפסידים או מקסימום מוציאים נקודה אחרי שחזרו או אחרי שהרגו את המשחק. בנתניה באו לנצח, בנתניה באו לתקוף, ולכן הם לא רק ניצחו אלא גם פירקו אתמול והחזירו את הביטחון לכל הקבוצה.
    מעדיף בכל יום את הגישה של המאמנים בנתניה על פני מאמנים שבאים לחרב כל משחק שני, זאת גם הסיבה שבשנה שעברה הם היו המרעננן של הליגה ביחד עם הפועל חיפה (נתניה סיימו כהתקפה הרביעית בטיבה בליגה, הפועל חיפה כהתקפה החמישית בטיבה בליגה).

עידן444 אוהב/ת את זה.
  4. סמואל אטו Member

למה כל הזמן כותבים שגיא לוזון הצליח בליאז'?
    הבן-אדם הגיע לקבוצת צמרת עם שחקנים ברמה גבוהה, רץ בזכותם בצמרת וכשהגיע המאני טיים הקבוצה התפרקה בליגה ועשתה כישלון ענק בליגה האירופית.
    כישלון גדול שלו.

oranfu, גלץ ו-alexshw אוהבים את זה.
  5. וסרמיליה Member

המשחק בסמי עופר הוא בגדר חובה ואני חושב ששתי הקבוצות קיבלו יריבה בהזמנה שתי קבוצות בלי ביטחון בכלל במומנטום שלילי .
    דווקא משחק כזה שבו כן יחפשו לתקוף אותנו ולא ליפול ולהסתגר יכול לעזור לנו עם המהירות בהתקפה של האסלביינק וסבע .
    אחרי כל הטעויות המקצעיות שנעשו שנה הגיע הזמן לחזור לליגה - אני רק לא מבין למה שוב בן סהר לא נספר, הפעם בכלל לא בסגל, זה לא שיש לנו שפע של חלוצים בספסל שיכולים להכריע,אני מסתכל לספסל למצוא מישהו שיוכל לעלות ואולי לשנות את המשחק ואין .
    יש שם משהו מעבר וזה לא עניין מקצועי כי לכולם ברור שבן סהר אחד החלוצים הטובים לליגה שלנו, לפחות לשבת בספסל?אולי לשנות את המשחק במידת הצורך?לי זה מאוד לא מובן .

6. קשר שמאלי Member

למה ששחקן שניסו להיפטר ממנו יהיה בסגל? הוא לא רצוי אצלכם
    הופתעתי שהוא קיבל דקות במחזור הקודם

7. yedidel Member

כי בעבר לא היו אצלנו את השטויות האלה (גם במקרים חריגים כמו בוזגלו) וחבל שהתחילו להתעסק בזה

8. קשר שמאלי Member

בעבר הברקתים לא הוציאו כל כך הרבה כסף מהכיס, הם הפסידו הרבה כסף העונה. מנסים לגרום לשהר לעזוב מרצונו/לקצץ בשכר

9. סמואל אטו Member

הוא שחקן מוביל לא?

10. alexshw Member

Standard Liège » Squad 2013/2014
    לגמרי. סגל מעולה יחסית לליגה הבלגית עם בטשואי בחוד שזה שחקן שהיה כבר אז מעל הליגה שם
    זה סגל שלא היה צריך מאמן כדי לשחק כדורגל, אלא כדי להתגבר על משבר כשיבוא. ובמשבר הזה הם התרסקו ונשארו ללא אליפות.
    ככה שלוזון מנע מהם בכלל אליפות.

11. Butragueño מנהלים

לא סובל את לוזון, אבל נראה לי ששיטת הקיזוז מנעה מהם אליפות יותר מאשר לוזון.

Sir Alex Ferguson ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  12. קשר שמאלי Member

גם אם הוא היה לוקח אליפות בבלגיה לא הייתי חושב שהוא ראוי לאמן בליגה מקצוענית
    יצחק שום לקח דאבל ביוון. מישהו חושב שיש לאיש מושג בטקטיקה?

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/18
    alexshw ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

וגם אחרי המקום השני לא עברו חודשיים ובליאז' הבינו את הבלוף

14. סמואל אטו Member

המינוי עצמו היה בלוף.
    מונה בגלל הקשר של דהאן והנשיא של ליאז'.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיים מקום ראשון בליגה הסדירה ובלי הקיזוז היה לוקח אליפות, גם אחרי הקיזוז היה עם סיכוי לאליפות עד המחזור האחרון.
    לא הצלחה ולא כישלון, אבל שחושבים על זה כל עוד לא היה כישלון חרוץ זאת הצלחה מסחררת במדד גיא לוזון.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.