מחזור 5 בליגת העל: אין יותר מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/10/13.

1. אלי מתחן Member

איציק כהן דווקא מגוון יותר מעזריאל ממה שראיתי. הוא יודע למסור לשחקנים שעושים תנועה.
    לעזריאל יש פחות או יותר מהירות ובעיטה.

2. Don Joan Roman Member

איציק כהן, חן עזריאל וטטה באנגורה כשלישיית התקפה נשמעת לי התקפה מצויינת עם שלושה שחקנים איכותיים שמסוגלים לכבוש בכל רגע נתון, במקום להשאיל את הכלומניק הסודני יכלנו לרכוש את חן ולבנות אחלה התקפה לכמה שנים.

3. ertyo Member

שחצן.
    בטח גם נגד ריאל וברצלונה אתם פייבוריטים.
    אשדוד זה משחק קשה לא משנה מי מגיע לשם.
    אני בכלל לא אתפלא אם אשדוד יוציאו נקודה.
    מדובר במגרש קשה לכל קבוצה.
    בנוגע למשחק שלנו-אנחנו לא פייבוריטים,לפי המצב בטבלה ולפי היכולת ב''ש באים פייבוריטים למשחק הזה ועם מצב רוח הרבה יותר טוב.
    הפעם אני מאמין שבנאדו לא יעשה את השטות של קשר אחורי בודד,אז מערך 3 הקשרים האחוריים לא ממש ישנה אצל ב''ש.
    אלישע אוהב את הכדורים הארוכים וזה יכול להיות בעוכרינו אם הוא יפתח עם ברדה והחלוץ ההולנדי שלהם,כי אין מצב שהבלמים שלנו יתמודדו עם המהירות והפיזיות שלהם.

4. alexshw Member

משחק הזדמנות אחרונה לבנאדו, כי לדעתי אם הוא לא מנציח הוא סופית הופך לעטר.

5. קשר שמאלי Member

אשדוד קבוצה חלשה
    מהמר על 3-0 קליל למכבי

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/13
  6. Igi Member

סלדתי מהיום שמכבי ת"א תחזור לעצמה ותתאושש מלהיות הפדיחה הגדולה של הספורט הישראלי, רק בגלל הזבל השחצני שיוצא מהאוהדים שלה. מי ייתן ורק בגלל השחצנות שלהם מכבי ת"א תתפרק באשדוד.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי נו, מי מת והפך את עומר לדובר הרשמי של אוהדי מכבי ת"א? לכל קבוצה יש כאלה. אם אתם רוצים את 2 הסנט שלי אז לאשדוד יש קבוצה לא רעה וזה מגרש שאנחנו בדרך כלל מפסידים בו. אי אפשר לנצח תמיד וזו ממש לא תהיה סנסציה אם נפסיד באשדוד.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סחה על הגזענות.

אני גם הייתי רוצה את חן בבית"ר, אבל אתה משום מה שוכח שהיו תקופות שעזריאל היה פשוט נעלם ולא מביא את התוצרת (עד שמגיע המשחק נגד הפועל).

9. Don Joan Roman Member

חן נעלם הרבה פעמים, ועדיין הוא שווה לי יותר מסלליך שמתגלח על חשבוננו כי הוא יהיה שלי לכמה שנים, ואני לא מכניס למשוואה את הערך המוסף ששחקן בית שמנצח את הפועל תל אביב זה מרגש ברמות אחרות
    אם היינו רוכשים את סלליך כנראה שלא הייתה לי בעיה שהחתימו אותו ולא את חן

10. Love Is Red Member

נו באמת מול הפועל באר שבע בעונה שעברה הגעתם פייבורטים מוחלטים והפסדתם 3-1 אי אפשר לדעת איך המשחק יתפתח וזה שאתם מושלמים עד כה לא אומר שמחר תנצחו בוודאות...

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי
    רעננה תבוא לסגור
    וככל שהזמן יעבור תתקשה
    הייתי קרוב אמרתי שאם טוני יקבל כדור טוב היא גם תנצח וזה כמעט קרה
    הפועל 0 מצבים ב-90 דק
    החזקת כדור כמו בארסה מול קבוצה שהתגוננה אבל מה זה שווה?
    אמרתי שהפועל לא ניצחה אף קבוצה שעמדה נכון וסגרה אותה
    4 הפרש עם אופציה ל-7 כבר במחזור 5, תענוג עכשיו אנחנו עוד יותר חייבים לנצח

והנה רן בן שמעון גונב דעת ומזיין בשכל. תמשיך תמשיך

12. קשר שמאלי Member

חילופים הזויים של בן שמעון

13. invergado1 Member

הרג אותי מוטי חביב בשידור של הפועל ת"א מול רעננה. ראיתי רק את החצי שעה האחרונה של המשחק אבל כמה שטויות הוא פלט ב-20 הדקות האחרונות:

- זה התחיל בזה שהוא הצהיר חגיגית - "אולי זה יהיה ה-0-0 הראשון העונה" וכמה שניות לאחר מכן, הוא
    ניסה לתקן ביודעין או שלא ביודעין - "מלבד ה-0-0 של חיפה מול סכנין". אז לא יודע מה איתכם אבל אני
    כבר זוכר 0-0 במחזור הראשון של הפועל ת"א מול סכנין וסיכוי סביר שהיו עוד כמה..

- זה המשיך בזה שהוא עלה על סקופ פתאומי וצעק בטון כזה שנותנים אחרי גולים מדהימים (פנה לניר לוין) -
    "שים לב שים לב! אוהד עם חולצה של ריבר פלייט ביציע! מחר יש לנו כאן שידור של ריבר נגד בוקה! "

- ולסיום הוא הבריק - "מחר משחקת מכבי ת"א המושלמת, אותה מכבי ת"א שניצחה את חיפה במחזור ה-2
    בתוצאה 3:2... במחזור 2? 3:2?

אוי אוי אוי.. זה מה שיש לי להגיד...

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רן בן שמעון, המאמן הטוב בישראל, בנה את הסגל כבר ביולי והקבוצה שלו באוקטובר נראית חסרת טקטיקה ותכליתיות. קל להוציא נקודות מול הפועל, מזלם שבמחזור הבא יש להם אותנו ואת המאמן האהבל שלנו.

15. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/7/size475x318/397877.Xxx

לקהל הזה מגיע כדורגל יותר טוב. 12,500 אוהדים שמרעידים את בלומפילד ונותנים את הגרון ורואים את הקבוצה משחקת בקקה.

בן-שמעון עשה חילופים מאוד התקפיים - גם שון מלכה במקום קשר אחורי, גם זגורי, וגם הכניס חלוץ. אבל רן יצחק היה חלש מאוד, והוא היה צריך להיכנס, אם בכלל - במקום שכטר החלש והמעצבן. בכל-מקרה - בן-שמעון רץ על הקווים ו'השקיע' יותר מכל הקבוצה שלו וזה אומר הכל מבחינתי(למרות שהדברים שאמר לאחר המשחק די מביכים ומטומטמים). הליגה בורחת לנו כבר במחזור החמישי. הכי מצחיק לכתוב עוד פעם 'טוב שיש פגרה'. קל מידי להוציא נגדינו נקודות בבלומפילד. אנחנו לא מדויקים וחסרי מעוף. מכבי הייתה נותנת את ה-1:0 במשחק כזה גם אם גל ניר משך לבדו רבע שעה. זה היה צפוי.

ורמוט עשה מהלך אחד יפה וזהו, סאשה נראה לי די מיותר וקולין ממש לא חכם. אפשר להמשיך לנתח, אבל אני אתעכב על דגני, המצטיין במשחק. הוא לא מהיר ולא טכני אבל תרם להתקפה בצורה יוצאת מן הכלל. מס' 1 על המגרש. לא יודע איך הוא עושה את זה - כל פעם הוא הצליח לעבור עוד פעם ועוד פעם שחקנים וגם מסר כדורי רוחב מאוד מסוכנים.

יהיה טוב. יאללה הפועל :aaarse: