מחזור 5 בליגת העל: אין יותר מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/10/13.

1. קשר שמאלי Member

בנאדו הוא בובה של שחר
    אין שום סיכוי שהוא יפוטר העונה

2. Raulito Madridista

בפעם האחרונה שאירחנו את רעננה(עונת הדאבל הגדולה: 09/10) - הפועל ניצחה 5:0 והיה שם גם גולאסו ענק של דדי בן-דיין. גוטמן ראה הרבה גולים גדולים ומכריעים באותה עונה ואני לא זוכר אותו תופס את הראש ומחייך בצורה כזו.
    ואחרי הקדימון הנוסטלגי המרגש - הפועל חייבת לנצח ולהגיע לטדי במחזור הבא אחרי הפגרה בראש שקט. אני מעודד מהשיפור ביכולת ועצם זה שהכדורים מתחילים להיכנס. אבל אנחנו ממש לא במקום של לזלזל ברעננה. היא פתחה את העונה טוב, והפועל מתקשה לפתוח משחקים במהירות בניגוד למכבי. רעננה תתגוננן ותשחק בסגנון שונה לגמריי מהפועל חיפה. המשולש ורמוט-שכטר-דמארי צריך לעשות את העבודה. מתרגש לחזור לבלומפילד ומקווה שיהיה טירוף וננצח. יאללה הפועל!

אני חושב שמכבי חיפה לא יכולה לשחק כל-כך רע ולהמשיך לזייף לאורך תקופה כל-כך ארוכה. מעניין אם באר-שבע שפתחה את העונה בטירוף - תשחק התקפי כדי לנצח או תבוא כדי להתגונן ותשלם על כך בסופו של דבר. אין ספק שלא לפתיחת עונה כזו פיללו בחיפה. אם ידין ישחק או לא - זה יכול להיות משמעותי.

גם סכנין פתחה את העונה לא רע בכלל. שיחקה בבלומפילד נגד הפועל ונגד מכבי חיפה - ועדיין לא הפסידה. אני חושב שהסגל הזה שיש לה לא נופל מהסגל שהיה לסכנין עם לחמן. אותה סכנין שזכתה בגביע המדינה - עבאס סואן, לימה, רפי כהן, אסולין וכן-הלאה. ק"ש הייתה מאוד חלשה נגד מכבי והיא פתחה את העונה גרוע מאוד.

אשדוד אמנם הצליחה לנצח את מכבי חיפה ויש לה את הדרייב נגד הגדולות - אבל מכבי, בניגוד לחיפה - לא מתבססת רק על התלהבות וכישרון. מכבי עושה את הדברים טקטית כמו שצריך ויש לה ממש שתי קבוצות בקאדר. אני זוכר שהפועל ניצחה 4:2 את פריס סן-ז'רמן בעונת 06/07 ומייד אחר-כך הגיעה לי"א ושיחקה חלש והפסידה 2:1. אני מניח שמכבי תצליח להימנע מהמאפיין הזה של הכדורגל הישראלי. אבל אם לא - אז סבבה, שיהיה קצת עניין בליגה.

3. oranfu Member

גם אם נפסיד את כל המשחקים שלנו באירופה אני לא חושב שזה ישנה יותר מדי. זה דיי ברור שאין לנו שאיפות לעשות שם משהו אלא רק לעלות (כמו שהיה באלופות תחת אלישע).

אבל אלא אם כן קצב צבירת הנקודות הנוכחי יימשך, קשה לי להאמין שבנאדו לא יסיים את העונה. זה לא שיש איזה מאמן אחר למנות עכשיו (וזה לא כאילו הסגל הזה שווה מאבק אליפות בכל מקרה).

ואגב הפועל חיפה, אם יש קבוצה אחת שתמיד יורקת דם (ושוברת רגליים) נגדינו זו הפועל חיפה. הם לא יתבטלו מולנו. אין להם הרבה כדורגל להציע, אבל דורה ייכנס בעזרא בתחילת המשחק ויפחיד\ישבית אותו, ובאופן כללי הם ישחקו מאוד אגרסיבי ויצופפו את ההגנה. זה בהחלט עשוי להספיק להם.

4. ראיין אדלי Member

לא אהבתי את השינוי הצפוי של אלישע לוי, באר שבע צריכה לפתוח במערך התקפי כמו מתחילה העונה, לא צריכים לשחק כל תיקו... באים כדי לנצח ולא להתגונן..

אשדוד תעשה חיים קשים מאוד למכבי תל אביב, מבחן קשה למכבי שתצטרך לחזור אל הקרקע מהניצחון הגדול של אתמול.

5. שער 7 Member

לגיטימי, מדובר בדרבי, המאמן תמיד יטריף את השחקנים, ואם ליריבה יש מה להפסיד, עוד יותר.

נדמה לי שעברו משהו כמו 20 שנה ללא ניצחון של באר שבע בקריית אליעזר על מכבי חיפה?

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/13
  6. oranfu Member

לשחק אגרסיבי זה לגיטימי. הפועל חיפה לא תמיד יודעת לעצור ב"אגרסיבי", במיוחד לא דורה הקצב.
    בכל מקרה ציינתי את זה רק כי נאמר פה מוקדם יותר שהפועל חיפה בטח יתבטלו מולנו.

7. yedidel Member

אם נאסר יוצא מההרכב לפני בוזגלו זאת שערורייה

8. ראיין אדלי Member

הרכב מנצח לא מחליפים, שיתן לשחקנים שהוכיחו את עצמם לנסות ולהפתיע את חיפה. שניהם אמורים לפתוח ללא שינויים מיותרים.

נצחון האחרון של באר שבע בקריית אליעזר היה בשנת 97, עדיין לא 20 שנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Daresen Ark Member

לעשות בונקר זה להתבטל. הם לא ינסו להכתיב את קצב המשחק ולתקוף. מכבי חיפה רגילה לשחק מול קבוצות כאלה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1564568-18.Xxx

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/30.Xxx

אמנם אנחנו רק במחזור הרביעי בתחילת אוקטובר אבל עירוני רמה"ש מסומנת כבר כיורדת בטוחה, הקבוצה מהשרון שהתמודדה עוד מהקיץ עם לא מעט צרות ניהוליות, תקציביות ומקצועיות פתחה את העונה עם 4 הפסדים והמאמן רפי כהן הלך הביתה כבר לאחר המחזור השני, הכספים מהעירייה פחתו בחצי, שחקנים זרים שהוחתמו שוחררו כבר לאחר משחק ליגה אחד, דלה ימפולסקי שחתם שוחרר מבלי לשחק לאחר שחוזהו לא עבר בבקרה ועוד לא מעט שחקנים עברו בבקרה רק לקראת המחזור השלישי, לא פשוט בכלל. ולמרות הכל ברמה"ש ינסו להוכיח שמוקדם עדיין להספיד אותם, המאמן חיים שאבו ושחקני הקבוצה ירצו לצאת לפגרת הנבחרת עם שביב של אופטימיות ולהשיג מחר נגד בית"ר נקודות ראשונות. הקפטן קובי מוסא שהיה בספק למשחק יקבל זריקה ויעלה בהרכב לעומתו שאבו יחסר מחר בהגנה את אורי שטרית הפצוע, שאבו התלבט בין סאן מנחם וירדן שגב ובסופו של דבר שגב יהיה זה שיפתח מחר. בהתקפה מתלבט שאבו בין אמיר האדזיץ' הבוסני לבן רייכרט הצעיר, אם האדזיץ' יפתח בשפיץ אז אפרים טאקה יוסט לאגף ובמקרה השני טאקה שכבש בעונה שעברה שער ניצחון מול בית"ר יפתח בחוד.

הרכב משוער: איתמר ניצן - קובי מוסא, עשהאל בן שבת, ידרנקו בוגיצ'ביץ', ירדן שגיב - חסן אבו זייד, טום מנשרוב, בן רייכרט, קני סייף, יוסי שבחון - אפרים טאקה

http://www.sport2.co.il/sites/default/files/styles/big/public/shivvchon_rishmi_4x3_1.Xxx
    יספק קבלות ראשונות מחר? שבחון

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/2.Xxx

בבית"ר ירושלים ציפו להגיע למשחק נגד רמה"ש במצב שונה ועם יותר נקודות בקופה. אם את ההפסד לב"ש במחזור הפתיחה קיבלו בהבנה בגלל הסגל החסר מאוד שעמד לרשות אלי כהן את ההפסד להפועל חיפה והתיקו נגד רעננה קיבלו בבית וגן ובאכזבה גדולה מאוד, בית"ר נראית קבוצה מאוד רכה, מפוזרת וחסרת מחץ, חוסר הסדר במשחק של בית"ר גרם השבוע לאלי כהן ודוד אמסלם להחליט להחתים את אבירם ברוכיאן, מספר 8 והקפטן לשעבר נראה קרוב מאוד לקבוצה ואם לא יוחתם קשר אחורי(במקום אייסקרים החלש) כבר בשבוע הקרוב ברוכיאן יחזור הביתה. בבית"ר מגיעים למשחק מחר עם כמעט 3,000 אוהדים מאחוריהם במטרה אחת ברורה והיא ניצחון כאשר איבוד נקודות מחר יגרום ללחץ עצום בבירה. אלי כהן יחסר מחר 4 שחקני הרכב - אלי דסה, דור מלול ואייס קרים הפצועים ואת טטה באנגורה המורחק. בצד ימין של ההגנה מתלבט כהן בין שי חדד לתומר ירוחם כאשר מקומו של חדד בהרכב מובטח ואם ירוחם יפתח כמגן ימני חדד יחזור לקישור, כרגע נראה כי חדד יהיה זה שיפתח בהגנה. את מקומו של אייס קרים בקישור יתפוס ברק משה שיודע שיכולת טובה יכולה לקנות לו מקום בהרכב במשחק הגדול נגד הפועל ת"א במחזור הבא ובהמשך העונה. בקישור הקדמי התלבט כהן האם להוציא מההרכב את עומר אצילי וסנטיהו סולליק לטובת ירוחם או רביבו אבל נראה שבסופו של דבר הם יעלו מחר ב-11. בהתקפה יפתחו איציק כהן שנמצא בכושר מצוין ורועי זיקרי שיערוך הופעת בכורה במדים הצהובים-שחורים.

הרכב משוער: אריאל הרוש - שי חדד, ניסו קפילוטו, אנדרס טונייס, לנדרי מולמו - ברק משה, אופיר קריאף, עומר אצילי, סנטיהו סולליק - איציק כהן, רועי זיקרי

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/399/588.Xxx
    הפתרון של בית"ר בקישור? משה

11. oranfu Member

זה לא נקרא להתבטח מבחינתי אם הם נלחמים על המגרש. בונקר או לא בונקר. אבל שיהיה.

12. $zinedine zidane$ Member

הפועל - רעננה: הפועל אומנם הצליחה להתאושש מפתיחת העונה החלשה שלה ומגיעה עם הרבה ביטחון אחרי הרביעייה במחזור הקודם, אבל היא תפגוש את רעננה שפתחה את העונה מצוין ויכולה לעקוץ בזכות הברקות של כהן-בלדוט-נוואקמה. שום תוצאה לא תפתיע אותי פה. רעננה יכולה לעקוץ, אבל אם הפועל תעלה ליתרון אני מאמין שזה ייגמר בתבוסה.

חיפה - באר שבע - מבחן רציני לבאר שבע. עד עכשיו לא ראיתי איזה יכולת יוצאת דופן מבאר שבע, אבל אין ספק שיש לה קבוצה מאוד מוכשרת והתקפה נהדרת. למרות הפתיחה הצולעת של חיפה, תיקו בקריית אליעזר בהחלט לא תהיה תוצאה רעה לב"ש.

אשדוד - מכבי - אשדוד קבוצה לא פראיירית בכלל, בטח בבית, אבל מכבי כמה רמות מעל הליגה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזדמנות אחרונה למה?

לא אתפלא אם הפועל תמעד מול רעננה, לא התרשמתי מהפועל בשום משחק, למעשה, הפועל לא ניצחה עד עכשיו קבוצה שהתה קרה (ב-11 שחקנים כמובן) ללמידה היא אפילו לא כבשה. רעננה תבוא לסגור ולצאת למתפרצות ואם הכדור יגיע לנאוואקאמה במצב טוב, לא גילית? ולא השני יצליחו להתמודד איתו לדעתי. המשחק הזה מזכיר לי את הפועל נגד קרית שמונה בעונת אליפות שלהם. ככל שהדקות יעברו והפועל לא יכבשו לרעננה יהיו יותר מרחבים. אני מאמין שאם רעננה כובשת היא לא מפסידה.

קרית שמונה נגד סכנין. קנדיל לא משחק בצד אחד צדק לא משחק בצד שני, איקס לא? אלא אם טאסבסקי שוב יחליט שבא לו לשחק כדורגל. אחיד סהכ עושה רושם לא הגיע לצפון

קמת השרון ביתר. אם יש משחק שרמהש יכולה לנצח היום זה זה. מכבי פת ועכו יבואו ויסגרו, ביתר לא. והעובדה שלביתר יש מלא חיסורים יכולה להיות לה לרועץ וגם המגרש ברמת השרון יכול לספוג לה נקודות. ותחשבו שאחרי זה ביתר מקבלת את הפועל, חיפה, ב?ש ומכבי. תארו לכם אותם מפסידים פה ואז לכל הגדולות פלוס ב?ש? מקום אחרון. יש סיכוי שזה יקרה אם הם מפסידים.

עכו הפועל חיפה. הזדמנות מצוינת לעכו. עבור הפועל חיפה זה משחק שיגיד המון. אם הם מפסידים פההם יגררו לתחתית. אם ינצחו זה ייתן להם אוויר אבל עדיין יש להם בעיה בהתקפה. אבידור לא פוגע, קוראץ זה בינתיים חתול בשק ובסופו של דבר אלו שנשארות זה הקבוצות שכובשות אז כדאי שיתחילו

בני יהודה מכבי פת. המשחק המשעמם של המחזור. לא מתאר את הלחץ בשכונה אם הם יפסידו. יהיה אמוציונלי לגלבאן, איקס שתיים. קשטן סיים את הסיפור בבני יהודה לטעמי

מכבי חיפה ב?ש. משחק מעניין מצד אחד חיפה פח מצד שני לבש יש אופי. אם ב?ש תשחק כמו מכבי ותצופף את מרכז השדה היא לא מפסידה בחיפה. תוסיפו לזה שלחיפה אין מי שייתן גול, אז יש מצב טוב שבש תגנוב ניצחון פה.

אשדוד מכבי לא משנה באיזה הרכב נעלה אנחנו צריכים לנצח ובקלות. הניצחונות של אשדוד עד עכשיו היו מול השטויות של בנאדו ורמת השרון ?. מכבי לעומת חיפה זו קבוצה מחוברת, ולא משנה מי יעלה בהרכב יש שיטת משחק שידועה ועובדים עליה כל הזמן. טל בן חיים וראשי לא צפויים לשחק חוץ מהם סגל מלא. כל דבר פרט ניצחון יהיה סנסציה

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/13
  14. Don Joan Roman Member

בית"ר נגד רמה"ש זה המשחק הכי פתוח שיש, במיוחד כשלרמת השרון יש יתרון במפגשים מולנו.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

תנחת, תנחת לקרקע...