מחזור 5 בליגת העל: אין יותר מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/10/13.

1. Don Joan Roman Member

אז שיסגרו את היציע הזה ושאף אחד לא ישב שם.
    ולעניין האבנים אני לא ארד איתך נמוך, אבל זה כבר לא קשור לתנאי האיצטדיון אלא למשטרה

2. EuropeGuy Member

בקרוב יצא ספר בנושא: "אורחי ק אליעזר"

עדות מצמררת מתוכו, עמוד 138: "זה היה באחד הימים הראשונים בשנה, הגענו לאצטדיון והמשחק עמד להתחיל, הרגשתי פתאום שהראש שלי מסתובב, חבר שלי לצידי שאל אותי, דוד דוד! מה קרה לך?! אמרתי לו שאין לי מושג, אני רואה הכל רחוק, אני לא רואה בכלל, אין לי מושג אם היה גול, אין לי מושג אם אנחנו צופים במשחק, אולי הם בכלל סתם עושים שם חימוםhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx, חבר שלי לא יכל לסבול את תחושותיי ומיד הזעיק את הסדרן, תראה! הוא אמר לו, תראה למה היציע הזה גרם לו!. הסדרן ההמום בלע את המילים וכל שהצליח לאמר בקול רועד הוא: ת..ת..תשמע ידידי, הקבוצה שלך נתנה גול. מה?! אתה בטוח? מאיפה אתה יודע? חבר שלי שאל. הודיעו לי עכשיו במכשיר הקשר, הוא ענה לו"

טוטו ווינר, סמי עופר, בקרוב.

3. oranfu Member

העניין של האבנים הוא חלק מה"חוויה" של ביקור בטדי. זה שזאת בעיה שהמשטרה צריכה להתמודד איתה זה נכון.

אני מסכים שהיציע הזה מחורבן, ממש מחורבן. אבל לגיטימי שהיציע הכי גרוע יאוכלס על ידי אוהדי היריבה.

4. שער 7 Member

דור, בבית איבדנו נקודות נגד סכנין ורעננה. אם לגבי רעננה הדיעות הן שהם יילחמו על חייהם בליגה למרות הפתיחה הטובה, מול סכנין אני חושב שדווקא הרווחנו נקודה. סכנין הנוכחית היא קבוצה של פלייאוף עליון.

במחזור הבא נגד בית"ר ונגד טביב ביציע בטדי. הקריאות לאלי טביב יהיו חזקות ביותר במשחק הזה ויהיה מעניין לשמוע את ההתבטאויות שלו בתקשורת סביב המשחק שהוא חיכה לו כבר שנתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/13
  5. Don Joan Roman Member

העניין של האבנים הוא חלק מבעית אלימות כוללת במגרשי הכדורגל, חוץ מזה שלא בכל משחק זורקים בטדי אבנים על אנשים.
    ושוב: אם היציע הזה לא ראוי לאכלס את אוהדי מכבי חיפה, הוא גם לא ראוי לאכלס את אוהדי קהבוצות האחרות, כלומר צריך לסגור אותו ושמכבי חיפה תישא בתוצאות ההכנסות הנמוכות ותתברבר עם עיריית חיפה, אב ובן אל צריכים לסבול כי בחיפה בנו חרא איצטדיון עם יציע שמרוחק קילומטר מהמגרש

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כותב את זה בצחוק, אבל היו משחקים בקריה שרק לפי התגובות של הקהל ביציע ג' הבנו אם הכדור עבר את קו השער או לא. את השער הרחוק לא רואים, את קו השער הקרוב מסתירים שלטי הפרסומת... אין לי מושג מה עבר בראש של מי שתכנן את המגרש הזה.

ה'עניין' של האבנים הוא חלק מבעית אלימות כוללת של אוהדי בית"ר ירושלים. מגרשי הכדורגל בארץ יחסית בטוחים (והייתי בכולם), רק בטדי אני מסתכל אחת לשלוש שניות אם אין בלטה שעושה את דרכה אליי או כמה חבר'ה שמחכים באיזו סמטה בשביל הצעיף וחלקים מהכבוד העצמי שלי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/13
  7. oranfu Member

זה האצטדיון, זה מה יש. לא אמרתי שהוא לא ראוי, אבל זה שהוא היציע הכי גרוע אומר שזה הגיוני שאוהדי היריבה יישבו שם. לא טוב לך, אל תבוא למשחקים באצטדיון הזה.

בוסרמיל כל היציעים מרוחקים ככה, אולי פשוט נסגור את האצטדיון הזה כי לא מגיע לאב ובנו לשבת ביציעים כל כך מרוחקים.

8. אלי מתחן Member

למען האמת בטדי אין סמטאות, אבל אני מבין את הנקודה שלך.
    הבעיה עם אוהדי בית"ר היא הרבה יותר חמורה במשחקי חוץ, חבל שהמשטרה וההתאחדות עסוקות בלמצוא מי קילל איזה ערבי במקום מי זרק אבן על אוטובוס.

9. Don Joan Roman Member

לא הולך כי בעזרת השם כשאצטרך לבוא לחיפה כבר יהיה מגרש נורמלי ווסרמיל בשבילי זה לא איצטדיון כדורגל.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי הפועל באר שבע עם תמונות משלהם של המשחק בקריית אליעזר -

"הנה לינק למשחק המלא מול מכבי חיפה -
    http://www.youtube.com/watch?v=KazZ97aB9vA
    בדקה ה87 של המשחק (בלינק זה 1:28:30) ניתן לראות בבירור את טוואטחה מכשיל ברחבה של חיפה את תומר סוויסה.
    ההילוכים החוזרים של ההכשלה הם ב- 1:29:40 בלינק שצורף למעלה, והם מראים בבירור, משתי זוויות שונות, שבאר שבע קופחה בדקה ה87 של המשחק כשלא נשרק לזכותה פנדל.
    מי שצריך עוד הוכחה, הנה התמונות של ההכשלה משתי הזוויות, כשמשתי הזוויות אפשר לראות בבירור שסוויסה הוכשל ברחבה על ידי טוואטחה.
    עכשיו המטרה שלנו היא להעביר את התמונות הלאה לאנשי התקשורת השונים, בדיוק כמו שאנשי מכבי חיפה עשו".

את התמונות ניתן למצוא כאן (גדולות מידי כדי לצרף אותם כאן כחלק מההודעה) -

https://www.facebook.com/profile.php?id=100...64426217&type=1

11. oranfu Member

התמונות מראות שיש מגע ושטאווטחה שם עליו את היד. לא ממש מראות תפיסה. העניין הוא שהיה מאבק ביניהם וסוויסה זרק את עצמו. זה גבולי. אולי אם סוויסה לא היה זורק את עצמו הוא היה מקבל פנדל.
    בכל מקרה, לא ממש התעלמו מהמקרה והוא הוזכר ברוב המקומות כולל בכי של נוימן וארבל בשידור על הקיפוח, לעומת הנבדל במהלך של האדום שלא הוזכר בשום מקום עד שהתפרסמה התמונה אחר כך.

12. Love Is Red Member

אולי תעברו הלאה?
    המגמה הזאת לדוש על דברים שקרו היא לפעמים לא הכי חכמה, כלומר דיי המשחק עבר בואו נמשיך הלאה, וכולי תקווה שגם מכבי חיפה וגם הפועל באר שבע ירדפו אחריי מכבי תל אביב בצמרת.

13. yedidel Member

כן, בואו נסכם שהיה שיפוט גרוע מכל הצדדים והבחינות

14. Don Joan Roman Member

בואו נסכם שהגיע הזמן בו אלי חכמון יעוף לנו ממגרשי הכדורגל ושיניח את המשרוקית בצד, אין קבוצה בארץ שלא רותחת עליו

15. Love Is Red Member

אלי חכמון, שי שיטרית ושמואליביץ', לא ברור לי איך נותנים להם להיות שופטים, שי שיטרית הוא בריון, שמואליביץ' ליצן שמדבר אל השחקנים כאילו הם היו חברים שלו ואלי חכמון טוב, אלי חכמון לא בריון או ליצן אבל הוא שופט גרוע...