מחזור 4: מכבי ת"א 1-1 ב"ש, בית"ר 2-3 בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏16/9/04.

1. AleX-Del-Piero Member

Alvaro Recoba מסכים איתך בכל מילה-לא בגלל שאני אוהד בית"ר בכלל אתה צודק במה שאמרת-אני התלהבתי מאוד מחיים מגרלשווילי הוא מתאים לדעתי לנבחרת יש לו משחק הקרבה ולחימה נדירים באמת וגם טכניקה לא חסרה לו-אני אוהב לראות את מכבי חיפה בכושר טוב (למרות שאני מעדיף שבית"ר תשחק יותר טוב),כי מכבי חיפה בכושר טוב היא פשוט קבוצה אירופאית.
    דיראסו שחקן אדיר איזה מסירות עומק ישלו ניהול משחק חכם מאוד,יניב קטן לדעתי היום הוא השחקן הישראלי הכי טוב בארץ בכושר הכי טוב בארץ,קטן חוץ מהתקפה עוזר גם לקשרים ומקבל כדורים פותח לאגפים ומוסר כדורים מצויינים למרכז הרחבה-מצטיין המשחק.רוברטו קולאוטי יכול גם הוא להיות חלוץ מצויין בכושר טוב לצידם שחקנים כמו שיש לחיפה.

2. בית"רי מלידה Member

אני מאוד מאוכזב ממכבי חיפה:

הם היו צריכים לנצח 5 : 0 לפחות.......כמה לעזאזל אפשר להחמיץ?

3. robson Member

לא יודע למה אבל ההחמצות של מכבי לא כל כך עצבנו אותי מכיוון שידעתי שהפועל לא מסוגלים אפילו לאיים על השער של חיפה.
    חוץ מזה צריך להגיד "שאפו" ללנדאו על הריסת אימפריה שנייה בכדורגל הישראלי אחרי מכבי נתניה.
    פשוט עצוב לראות מה נהיה מהפועל ת"א.....

4. AleX-Del-Piero Member

נכון מאוד לנדאו הוא לא מאמן של ליגת העל צודק רובסון,חבל היה לי על מכבי נתניה,לא ממש איכפת לי מהפועל אבל צריך להדגיש את העניין של לנדאו הוא לא מאמן שצריך להדריך אף קבוצה בליגת העל טעות ענקית עשו הפועל שפיטרו את דרור קשטן והם משלמים עליה עכשיו בגדול...

5. Apu Member

איזה טעות בראש שלך? קשטן שיחק בונקר נגד קבוצות תחתית,
    אין ספור פעמים ראיתי בפורומים שונים אוהדים מתלוננים "איזה בונקר מגעיל" "הפועל משחקת מגעיל".
    לנדאו צריך עוד כמה מחזורים, ראיתם במחצית הראשונה החלוץ החדש הראה יכולת טובה לפני שהוא עשה מספרת הוריד לעצמו את הראש וכמעט גם לאוזן. אני חושב שזה לא קושר למאמן, הפועל במשבר, עוד 2-3 מחזורים נצא ממנו ונגמור מקומות 3-4 (מכובד לעונה הזאת).
    אתם לא מבינים את הטענה שלי, אם הקוון לא ראה נבדל אז השופט חייב לשרוק פנדל ולהיות בטוח בעצמו ב100 אחוז.
    לדעתי זה אשמתו של הקוון כל המהלך הזה. דבר ראשון הוא מפספס ניבדל, אבל אם הוא מפספס ניבדל איך הוא יכול לפספס את הפנדל?
    לדעתי הוא פשוט לא היה בטוח בעצמו ללכת לשופט ולהגיד לו שהיה פנדל.
    הפועל לא היו מסוגלים לעבור את החצי בגלל שלוי שרק כל פעם שהם היו 30-40 מטר מהשער
    ונלחץ מכל פעם שהקהל של חיפה שרק בוז.
    הסתכלתי המחצית השנייה ניסיתי לבדוק איזה 10 דקות ראיתי כל פעם שהפועל מתקרבת לייצר מצב-
    הוא שורק. זה מה ששבר את הפועל, לא השער ולא שום דבר אחר.
    עובדה שתקפנו אחרי השער, היה איזה 10 דקות שליטה של הפועל שהסתיימה עם הפנדל שלא נשרק.

ד"א-אני היחיד פה שאוהד הפועל?

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/04
  6. בית"רי מלידה Member

אוהדי הבועל צריכים לדרוש להחתים בדחיפות את אייל צור:

זה השחקן היחידי שהביא להם 3 נקודות..........

7. Apu Member

העובדה שאנחנו צריכים להתחזק לא קשורה לנושא

8. robson Member

1: קשטן שיחק מגעיל מכיוון שהיו לו שחקנים כאלה, הוא הוציא מים מהסלע....
    2: מקום 3-4?.....חחחח... מזמן לא צחקתי ככה
    3: נו באמת.... מאיר לוי נלחץ מהשריקות של אוהדי חיפה?....הרי השיטה של הפועל הייתה להעיף את הכדור
    כמה שיותר חזק וכמה שיותר רחוק לכיוון אוגבונה בתקווה שהוא יצוד איזה טעות של אחד הבלמים.....
    הבעיה של הפועל היא קודם כל שחומר השחקנים שלה נחות משל רוב קבוצות הליגה למעט סרדיני חיפה
    והפועל נצרת עילית ואולי גם סכנין.....
    אבוקסיס הרבה מעבר לשיאו כמו גם דומב. ורק גרשון ואנטבי לא מספיקים כל עוד אין קשר נורמלי שיזין את החלוצים
    וצרפתי בינתיים מאכזב בגדול.

9. אלי מתחן Member

השופט פיספס את הנבדל אז הוא גם פיספס את הפנדל, מצטער לאכזב אותך אפו, הפועל ת"א כרגע היא הקבוצה אולי הכי גרועה בליגה חוץ מנצרת עילית, במקרה הזה הטבלה לא משקרת, למרות שגם ה3 נקודות שיש לכם לא היו צריכות להיות.

10. Apu Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    הפועל הקבוצה הכי גרועה בליגה?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx :aaarofl:
    הצחקת אותי, אתם לא קולטים שהפועל במשבר? ריאל לא פתחו טוב הם הכי גרועים בליגה? תעשו לי טובה.
    לקשטן היה חומר שחקנים מאוד מאוד טוב, הבעיה שלו שהוא לא יודע להביא שחקנים (עונה אחרונה לראיה) אבל זה לדיון אחר. עובדה שהשחקנים היו טובים-היינו מנצחים דרבי, כמעט בלי הפסדים, סיימנו 2-3 כל עונה... אבל קשטן משחק בונקר!!
    נכון הפועל העיפה את הכדורים לאוגבונה אחרי שמאיר לוי שבר אותם, בסוף המחצית הראשונה ובתחילת השנייה היינו טובים והגענו להרבה מצבים (13 אם אני לא טועה), שקבוצה רואה שעומד מולה חומר שחקנים כמו של מכבי חיפה ושופט מטומטם (שכן נלחץ מהשריקות של חיפה ואני זוכר מקרה אחד שהוא פסק כדור חוץ והפועל היו שריקות בוז והוא שינה את זה לחיפה)שלא נותן לה לעבור את החצי ולהגיע למצבים, משחקים מגעיל מה לעשות.

בעניין הפנדל-אמרתי את שלי, מאיר לוי והקוון שלו עיוורים לגמרי ולא ראו מקרה שצריך להגמר בפנדל להפועל ואדום לדבידוביץ'.

ולא עניתם לי אם אני האוהד היחיד של הפועל פה שיחזק את מה שאני אומר... אני מרגיש בודד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

11. אלי מתחן Member

כן, בכושר הנוכחי שלה ריאל היא אחת הקבוצות הגרועות בליגה. המשחק שלה מזכיר מאוד את זה של הפועל ת"א אתמול, חסר חשק וחסר השקעה מצד השחקנים. ההבדל כמובן הוא שרונאלדו, פיגו וזידאן מסוגלים לנצח קבוצה גם בלי להתאמץ הרבה, וגיא צרפתי ואוגבונה לא.

12. Apu Member

גם בכושר הנוכחי של הפועל היא לא הקבוצה הגרועה בליגה-תפסיקו לנסות לשכנע את עצמכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

13. burning soil Member

מגרלשווילי כבר היה בתוכניות של גרנט עוד כשהוא הצטיין במדי הפועל חיפה,ורק העובדה
    שהוא לא עשה שירות צבאי מלא מנעה ממנו להיות מוזמן לנבחרת.
    כרגע במכבי חיפה הוא לא רע בכלל.

לגבי הפועל ת"א,כבר 4 מחזורים שהקבוצה לא נראת טוב,אז להאשים
    את מאיר לוי(שבאמת לא שפט בהצטיינות) זה תלוש מהמציאות,תקוו שלנדאו
    לא יוריד עוד קבוצה ליגה.

14. אורן04 Member

איזה מסכנים אתם הפועל, אם רק מאיר לוי היה שורק לפנדל הא. חחח. חח. ח. תעשו לי טובה עדיף שתסתמו כי אם הפנדל היה נכנס השחקנים שלנו היו יותר מרוכזים ובקלות שמים את השני.
    ולעצם העניין מכבי חיפה כנראה שוב תיקח אליפות בהליכה, אבל הפעם עם כדורגל יותר טוב בזכות השיפורים משנה שעברה: במקום לופז וזקיץ בא קולאוטי שכבר כבש יותר משניהם ביחד, לקישור נוסף בוקולי שהוא פשוט תותח, יניב קטן ממשיך להשתפר, ההגנה שנראתה רעועה מתחילה לגלות סימני שיפור (בשנה שעברה היה בלאגן ממילא בעמדת המגן הימני, וקייסי לא היה במיטבו). גונזאלבס לא עושה את השטויות של אג'יופור, וגם בעמדת הקשר האחורי יש שיפור ניכר עם דירסאו וגזל. וכך גם בלי רוסו, שכולם נהנו לתרץ שבלעדיו אין מכבי חיפה, יש קבוצה וקבוצה קבוצתית.

בעוד שבועיים משחק העונה מול מכבי פ"ת... ועוד יותר חשוב יום חמישי הבא דניפרו במשחק החשוב ביותר של העונה לאחר רוזנבורג.

15. Apu Member

נראה כאילו כל אחד קורא רק משפט אחד...
    אני לא מתלונן על מאיר לוי בגלל הפנדל (גם אבל לא רק), אני מאוכזב ממנו שלא נתן להפועל לעבור תחצי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/04