מחזור 4: מכבי ת"א 1-1 ב"ש, בית"ר 2-3 בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏16/9/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למה אפשר להבין את זה שהליצן הזה לא יתפוס את הכדור?

זה היה כדור קלאסי וקליל מאוד לתפיסה. הכדור בא בדיוק אליו, היה הרבה זמן באוויר ואף שחקן של באר שבע לא איים לקפוץ איתו!!! שום קרן ושום הדיפה. למה לא לתפוס???

השוער הכי ליצן בליגה... עלק יש טוענים שיש לו מקום בשער של הנבחרת. זה יהיה אסון לאומי.

2. אלי מתחן Member

זה רק אני חושב שהשער של נימני היה אחד המצחיקים שראיתי בחיים?

3. shmulikwe Member

ואני לא מבין למה קלינגר משחק עם מסיקה ורייס בעמדות קדמיות! הוא יכול לשים את מסיקה מגן שמאלי במקום אבו סיאם ואת רייס קשר אחורי ולהכניס 2 קשרים יציאתיים (בונפלד, עובד, דגו) במקמם. בכלל אני לא מבין מה יש לקלינגר נגד יצירתיות.
    הגול של נימני לא לא הופך את נימני לאומנימני כי לא בטוח שהוא בכלל ניסה לבעוט אבל אין ספק שזה גול יפה ומוזר.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוטמן מוכיח שוב, הוא לא מתאים...

זה לא רק הוצאת חלוץ, יניב אברג'יל, שכבש את השער והיה חם באותם רגעים, והכנסת אורן סגרון, קשר, במטרה להגן, אלא גם החילוף של עוז יפרח.
    החלפת עוז יפרח אתמול, זמן קצר לאחר הטעות שלו, הייתה סימן נוסף למה אלי גוטמן לא מתאים להפועל באר שבע.
    אלי גוטמן פגע בביטחון של שחקן צעיר ומוכשר, שברור לכולם שיפתח גם בשבת הבאה.
    אסור היה להוציא את עוז יפרח לאחר הטעות.
    בסיום המשחק עוז יפרח ירד עם דמעות לחדרי ההלבשה?
    למה הוא בכה?
    כי אלי גוטמן בחילוף שלו בעצם אמר לעוז, השער שחטפנו באשמתך, וכל איבוד נקודות באשמתך.
    אסור לגוטמן היה להוציא את עוז ישירות לאחר החילוף, הוא היה חייב להשאיר אותו במגרש.
    בהוצאת עוז גוטמן פגע קשות בביטחון של עוז יפרח, בביטחון של שחקן צעיר ומוכשר.

ורק אותי מעניין למה גוטמן לא הוציא את סונרה במחצית המשחק מול סכניין במחזור הראשון אחרי שסונרה חטף כבר שני שערים?

נקודה שאני באמת לא יודע איך לעכל.
    היינו יכולים לנצח אם גוטמן לא היה על הקווים.
    אבל מצד שני, גוטמן היה על הקווים, אז היינו יכולים גם להפסיד.

אביתר אילוז הצעיר(המצטיין לדעתי במגרש) עם עוד משחק מעולה.
    פמי הניגרי(מה דעתכם עליו?) עם משחק ענק שמוכיח שאכן מדובר בפונטציאל ענק.
    ודדי בן דיין מוכיח שוב שהוא המגן השמאלי הטוב בארץ.

5. משוגע בירוק Member

ב-ו-ש-ה !! המגרש של אלופת ישראל... הפסקות חשמל ללא הפסקה!

6. אלי מתחן Member

גם בלי הפסקות חשמל המגרש הזה הוא בושה.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

או סוף סוף להנות ממשחק בליגה שלנו..התוצאה הזאת כל כך משקרת ובלי אלימלך לא היה להפועל תל אביב מה למכור הערב, גועל נפש העבירות והמשחק שלהם.
    חיפה שיחקו נהדר ורק חבל שהם לא הצליחו לשפר את יחס השערים שלהם שיהיה קצת יותר מרשי.

קואולטי עם שער שני כבר ! אני מאוד מקווה שזה סימן לשבירת הנאחס הידוע לשמצה מאז עזיבת יעקובו. פורצה חיפה

8. AleX-Del-Piero Member

שמעו חיים מגרלשווילי מגן ענק-איזה חילוצי כדור,טכניקה מצויינת משחק נהדר מי צריך את נג'ואן גרייב???
    מכבי חיפה נראתה מצויין היום יניב קטן בכושר כזה גדול על כל הליגה אין בלם שיכול לעצור אותו,קולאוטי היה טוב גם כן,ודיראסו ממלא את עמדת הקישור האחורי בצורה הכי טובה .
    המשחק של חיפה הסתיים רק 1-0 מול הפועל ת"א שנראית חלש אבל היה צריך להסתיים ב3 או 4 גולים לחיפה...בכושר כזה עם תיאום כזה חיפה באמת רמה או שתיים מעל הליגה...למרות שהפועל ת"א של השנה היא באמת יריבה לא הכי הכי גדולה...

9. Apu Member

לפני שבועיים צור להביא להפועל 3 נקודות,
    היום מאיר לוי הביא לחיפה 3 נקודות

10. AleX-Del-Piero Member

ממש לא נכון אם אתה מדבר על המקרה של הפנדל זה לא נכון,איביזיטו אוגבונה היה בנבדל עוד לפני שדווידוביץ' הכשיל אותו(שתי טעויות של מאיר לוי),והסיבה היחידה שיש לחיפה 3 נקודות זה כי הפועל ת"א הייתה גרועה היום חוץ משמעון גרשון אף-אחד לא עשה כלום בהגנה,שביט אלימלך הציל את ת"א מתבוסה קשה וכואבת יותר.

11. Apu Member

לא קשור הנבדל זה הקוון ואם הקוון לא אמר כלום זה צריך להיות פנדל,
    עובדה שהוא לא ראה את זה אם היה נבדל או לא.
    לוי לא עשה את זה ברור אבל הוא עשה בדיוק מה שצריך בשביל לשבור את הפועל.
    הוא היה רחמן מאוד וקצת עדיפות לחיפה.
    שרק על 5 עבירות כל המשחק-אין סיכוי.

12. AleX-Del-Piero Member

אז הטעות של הקוון שלא שרק קודם לכן לנבדל ואז בכלל לא הייתה הכשלה על אוגבונה-אבל אתה צודק במשהו אחד מאיר לוי היה עצלן היום היו מלא עבירות היום והוא לא שרק ,אולי זה היה טוב כי המשחק היה שוטף ואין מה לעשות הפועל הייתה גרועה היום חיפה הייתה עדיפה יותר ובלי שביט אלימלך זה היה נגמר בתבוסה.

13. Apu Member

לא קשור אם היה נבדל או לא-הוא לא ראה עבירה וזה טעות שיפוט.
    ועוד משהו כל הזמן נכנסים באוגבונה ולעיתים נדירות שורקים עבירות לטובתו,
    וכל פעם ששחקן נתקל במסה האדירה הזאת ונופל זה עבירה-למה?
    ועל היום-מאוד לא מסכים איתך, הפועל שיחקה טוב אבל מאיר לוי שבר אותה.

14. AleX-Del-Piero Member

כמה פעמים הפועל ת"א הגיעה לשער של חיפה???וכמה פעמים מכבי חיפה הגיעה לשער של שביט אלימלך???תעשה חישוב פשוט ותראה,באמת איך אפשר להגיד שהשופט שבר את הפועל ת"א?תנסה להתסכל טוב טוב על הצורה בה הפועל ת"א שיחקה היום,אני ראיתי שבלוניות, בהתקפה אין תנועה, חוסר תיאום-במחצית הראשונה היו אולי 10-15דקות שבהן הפועל שיחקה בסדר,מה ששבר את הפועל ת"א היה בעיקר הגול של רוברטו קולאוטי מהגול הזה הפועל לא עשתה כלום כמעט ואם המשחק היה ממשיך בלי הפסקת החשמל בזמן בוא חיפה הייתה במומנטום הפועל הייתה יכולה לספוג עוד שער.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, אני פשוט המום! מכבי חיפה נתנה היום משחק מצוין, המשחק הכי טוב שלה העונה, אולי היכולת הכי טובה שקבוצה ישראלית הציגה העונה, ובכלל, זה הרבה זמן!
    כל מה שצריך במשחק מכבי נתנו- הקרבה פשוט מצוינת, מלחמה על כל כדור כאילו מדובר על משחק האליפות, גם בדקה ה- 60 וגם בדקה ה-92, תאקלים, ספרינטים, סוף סוף מכבי חיפה שיחקה במתב מגננה כאילו שהמשכורת של השחקנים תלויה בכך. בהתקפה, כל התקפה הנעת כדור מצוינת, סבלנית, מצד לצד, נקיטת החלטות נכונה, לא נחפזת, תנועה מצוינת של השחקנים עם כדור ובלי כדור ורק חוסר מזל וחדות של יניב קטן (המעולה, בכושר הכי טוב בישראל כיום!) ו-וואליד באדיר שגם הוא יכל לסיים את המשחק לפחות עם צמד. זנדברג גם הוא יכל להעלות ליתרון כבר בדקה ה- 5 (אחרי מבצע של קטן, אלא מה) וקולאוטי כובש גם בליגה ואולי באמת פורץ את הסכר, אני דווקא מרוצה שהשער הוא לא של יכולת אלא של מיקום כי זה היה חסר לרוברטו עד עכשיו, דירסאו שיחק מצוין וחזק כמו במשחקים האחרונים, מגרשווילי ואוזן שיחקו טוב גם בהגנה וגם בהתקפה וגם בנאדו ו-וסלי שיחקו יציב, דווקא בוקולי די נעלם בכל העניין אבל נסלח לו עם כזו יכולת של שאר הקבוצה. בקשר להפסקת החשמל, אני לא מרוצה בלשון המעטה אבל אני לא רוצה לקלקל לעצמי את המצב רוח עכשיו אחרי כזו הודעה אופטימית.

בקשר לפנדל- אכן דוידוביץ' הכשיל את אוגבונה אבל דווקא אוהדי מכבי חיפה היו מקופחים אם היה נשרק פנדל אז איך אוהדי הפועל ת"א מתלוננים פה? היה נבדל לפני זה, זה הופך את לוי והקוון שלו לטפשים ועוורים בריבוע אבל בכל זאת, קשה לי להבין את הטענות של אוהדי הפועל ת"א שקיבלו מצב לא רע למרות שהיה נבדל, ואחר כך גם קרן.