מחזור 4: מכבי ת"א 1-1 ב"ש, בית"ר 2-3 בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏16/9/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתיים המשחק בין נצרת עילית להפועל חיפה ב 0-0. חיפה הייתה טובה יותר אבל החמצות של ורמוט, ברנארד האגן (שבית"ר ויתרו עליו משום מה) ומנדוסה, הזר החדש מגאנה שערך בכורה, מנעו ממנה לנצח.

הפועל נצרת-עילית: אושרי לוי, דודי פדלון, גבריאל וואחין, עמי אזולאי, אבישי ז'אנו, יאלן פוקורן (יניב כהן 84), חיים בנון, גיז'רמו ישראלביץ' (שחר סימנטוב 77), סיימון זוואלה, יואב זיו (נדיב סימנטוב 63), ז'וזה דוארטה.

הפועל חיפה: שגיא שטראוס, אלירן אלקיים, סלאח חסארמה, רמי עזיז, איסלאם כנעאן, מזואה אנסומבו, שי סיבוני, כפיר לייבוביץ', מומוני מנדוסה (ברנארד האגן 70), גיל ורמוט (אושרי גיטה 80), ג'ף טוטואנה.

להפועל חיפה 4 נקודות מ-4 משחקים, לנצרת עילית 2 נקודות מ-4 משחקים, עדיין ללא ניצחון.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל חיפה פראיירים.

משחק נגד הקבוצה הכי חלשה בליגה בבית זה משחק שהיא הייתה חייבת לנצח. הפועל חיפה גם היא מועמדת לירידה והיא יודעת שיהיה לה קשה לצבור נקודות אז משחק שכזה היא הייתה חייבת לקטוף את כל שלושת הנקודות. נצרת עילית עם עוד תיקו ולפחות היא מתרוממת זמנית מהמקום האחרון, בית"ר ירושלים עכשיו אחרונה עם נקודה אחת והערב היא פשוט חייבת לנצח בטדי את הכתומים.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור רב שערים!!! גם המשחק השני באשדוד בין מ.ס. אשדוד למכבי פ"ת מסתיים ב 0-0.
    הפעם כתבלין היו לנו ההרחקות של יוסי אופיר מאשדוד (44') ומורד מגמאדוב מפ"ת (76').

אשדוד: אסי רחמים, סלמן עמר, אריק אג'יפור, עמנואל פאפו, אדיר טובול (ז'אן טלסניקוב 31), אנש עזיז, יוסי אופיר, דוד רביבו, עמנואל אביידה, יניב עזרן (פליקס אבוקה 65), עמיר תורג'מן (אייל אלמושנינו 52).

מכבי פ"ת: אוהד כהן, איסמעיל עאמר, מראד מגמאדוב (אדום), שי בנאי, קובי גנון, סולי צמח, אסי משיח (ולדימיר אנדונוב 60), גל אלברמן, עומר גולן, סטניסלב דוברובין (אדהם הדיה 83), רוביל סרסור (פרינס דאייה 24).

החדשות הטובות: רק 1500 צופים נאלצו לצפות במשחק (למרות הוזלת כרטיסים משמעותית מצד אשדוד).

המשחק המרכזי של היום החל לפני 10 דקות בבלומפילד בין מכבי ת"א להפועל ב"ש.
    אמבמבה פתח במקום אדו במכבי ת"א, מזרחי לא משחק בב"ש, אברג'יל ואופבונמי כן. בונפלד משחק נגד קבוצתו לשעבר ונגר דווקא על הספסל. ההרכבים:

מכבי ת"א: לירן שטראובר, ג'ון פנטסיל, מאוריציו ג'ובאניני, אבי סטרול, סאלם אבו-סיאם, ברונו רייס, תמיר כהן, לירן כהן, אלעד בונפלד, ארז מסיקה, אמיל אמבמבה.

הפועל ב"ש: ניר רחמין, אביתר אילוז, איגור טומאשיץ', עוז יפרח, דדי בן-דיין, פבריציו קארבליו, יניב אלול, רמי אליהו, פמי אופבונמי, מינטואן אלין, יניב אברג'יל.

4. נדב מיכאלי Member

איזה מחזור מסריח עד עכשיו.
    0 שערים ב-2 משחקים.
    פיכס.
    מצידי שישאר ככה עד רבע לתשע ,שיהיה מצידי 5:6 לבית"ר,לא איכפת לי איך וכמה :היום בית"ר מנצחת.(או שלא)

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט המום לרעה מהקהל של מכבי ת"א. 3000 אוהדים??? זה הכל?! אני באמת המום. למה זה? הרי יש יותר מ- 3000 מנויים רק! זה בגלל שמאוכזבים מהמשחק נגד באירן? בגלל שלא מתעניינים בליגה? בגלל שלא מרוצים מהמשחק של מכבי ת"א באופן כללי (את זה אני יכול להבין)?

בכל מקרה, טוב שהם לא באו. הרבה כדורגל לא היה. ארז מסיקה העלה ל 1 - 0 בדקה ה- 53, שטראובר דאג לאברג'יל לעוד שער אישי ועוד נקודה לב"ש בסיום, כשבתוספת הזמן מינטואן הורחק.

מחצית בטדי ובית"ר מוליכה 2 - 1 על בני יהודה. נימני כבש את הראשון שלו העונה בדקה ה-2, נדאלה בהופעת הבכורה הכשיל ברחבה ובטורינה כבש את הפנדל (28') אבל דקה לפני המחצית אבירם ברוכיאן החזיר לביתרים את היתרון.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גול של נימני!!!!!! בדיוק התחיל ראשון בשער וכבר קיבלו גול בשידור ישיר. נימני מקבל כדור לתוך הרחבה, עושה חצי סיבוב עם הכדור בעזרת העקב, ואז עם העקב מכ- 10 מטרים ועם הגב לשער שולח כדור מדויק לפינה וידיו של ווהבה (שוב) קצרות מלהושיע. 3 - 1, בית"ר בדרך לניצחון ראשון העונה.

7. I M M O R T A L Member

ראיתם את הכניסה של מגמאדוב בטובול? יאאללה כמה דם, חשבתי שהוא מתחיל לפרפר על המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/04
  8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא היה כאילו הוא מתפרפר הוא באמת התפרפר

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/04
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני יותר מאוכזב מאוד מהמשחק הזה. מכבי ת"א בגדול היא קבוצה לא חזקה ולא מאיימת, ואני לא מבין איך לעזאזל לא ניצחנו שם היום. גוטמן עשה הכל טוב עד שהוא הוציא את אברג'יל. למה????????? המשחק היה בידיים שלנו והיינו יכולים והיינו צריכים לנצח אם אברג'יל היה על המגרש כי שיחקנו טוב יותר ממכבי ת"א ששיחקה על הפנים. באר שבע היום הייתה טובה יותר ובגדול אני מרוצה מאיך שהקבוצה שלי שיחקה ונלחמה (אחרי הרבה מאוד זמן אני סוף סוף יכול להגיד את זה) ובאמת שאני מאמין שאם נמשיך ככה נסיים למעלה שזה המקום הטבעי שלנו. ותחתית?? תרשו לי לגחך. באר שבע קבוצת צמרת לכל דבר ושם היא גם תסיים. תחילת העונה הייתה מבולגנת ולא ברורה הקטע עם השוער לא עשה טוב אבל זה היה ההתחלה ועכשיו התחלנו לצאת לדרך חדשה ואני מאמין שיהיה טוב.

פמי אופבונמי הזר החדש שחקן מצויין, הוא נראה היום נהדר ואני מאוד מרוצה ממנו ומקווה שהוא ימשיך ככה.

אברג'יל אני מאוד מקווה שישאר ומזרחי איתו או בלעדיו נהיה בצמרת.

10. נדב מיכאלי Member

איזה גול אדיר של נימני,סמנו לעצמכם :
    אבי נימני,מחזור 4 דקה 58 ,מועמד בכיר לשער העונה.
    האמת היה משחק די חלש של 2 הקבוצות,אבל אני מה איכפת לי,בית"ר ניצחה?
    וזה מה שחשוב

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אמר דני דבורין:
    אומנימני

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לבית"ר על הניצחון הראשון העונה. ההתקפה סוף סוף תפקדה (ואולי בגלל עליבות בהגנת בני יהודה) ולמרות זאת, עם קבלת החלטות נכונה יותר בהתקפה ועם הגנה קשוחה יותר, הקהל הרב בטדי היה רואה משחק הרבה יותר חד צדדי ומהנה (לבית"רים כמובן).

13. נדב מיכאלי Member

האמת היה משחק חלש מאד,לא מרוצה מהצורה,מרוצה מהתוצאה.

14. The Gunners Member

נימני הזה הוא כזה ווינר זה לא יאומן, זה ממש הזכיר לי את המשחק נגד הפ' ת"א, שזה הה המשחק הראשון שלו בביתר, הוא הגיעה לביתר אחרי שלא התאמן מלא זמן ופשוט דפק גול אחרי כמה דקות של משחק.
    גם היום הוא בא אחרי שלא שיחק הרבה זמן ואחרי דקות שם גול, ואז הגול המטורף עם העקב...
    הבלם החדש התבלבל בין הכדור לרגל של היריב ברחבה, צריך להסביר לו...

15. ג'רי בית הלוי Member

שטראובר הזה כ"כ טיפש שזה מפחיד. הכדור נמצא שעתיים באוויר, ושטראובר יכול לעשות את הדברים הבאים:להעיף לקרןלתפוס(שזה אפשר להבין במידה מסוימת למה הוא לא עשה)לאגרף את הכדור רחוק, למקום שאין בו הרבה שחקניםלהעיף את הכדור לצדדיםבמקום זה, כמובן שהוא ימסור היישר לרגליו של אברג'יל, שהיה צריך להיות טיפש מאוד כדי לא להכניס את הכדור הזה. בסה"כ שוב מכבי משחקת בונקר משעמם וחסר ערך, ועם כל הצער והכאב- לא הגיע לנו לנצח את המשחק הזה. התירוץ של קלינגר לשיטת המשחק הזאת, שאי אפשר לשחק בשתי שיטות שונות בליגה ובאירופה, מתקבל איכשהו, אבל זה עדיין מתסכל שהקבוצה נראית כמו הפועל של לפני שנתיים.

בקשר לנמני- אין מילים. פשוט שער מדהים.