מחזור 4:ברסה התפוצצה עם שמינייה,ריאל מפסידה בלבנטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Nesta, ‏17/9/11.

1. Keyser Söze Member

הנה שוב אותו תסריט. משחקים כמו הפועל טייבה, חוטפים גול תחילת מחצית ואז כל שחקן מנסה להציל את המולדת מול עוד בונקר טוטאלי ובזבוזי זמן מחפירים.

חבל.

2. riquelme1 Member

משחק עונה אמיתי יום רביעי במסטאייה, ולנסיה יכולה ומסוגלת לנצח, למרות שבארסה יודעת שאסור לה לאבד נקודות והיא גם מצד אחד עם כל הכשרון יכולה לפרק את ולנסיה, אבל הרבה תלוי בההכנה ובהרכב שאמארי יעלה, שפעם אחד לא יפחד שהוא משחק נגד בארסה וריאל, פעם אחד.

בטיס עם פתיחה מדהימה 2-0 בסן ממס, הופעת בכורה בהרכב לסנטה קרוז. בטיס מאכילה אותי כובעים, ביאלסה לעומת זאת עכשיו עד עכשיו וכנראה שאליאס צדק לגביו.

3. Valencianista Member

בילבאו גרועים בצורה מחרידה, בעיקר ההגנה, אני חושב שהשנה הם יהיו בחלק התחתון של הטבלה. בין הקבוצות הגרועות השנה. היה אמור להיות כבר לפחות 5 עבור בטיס.. קרוז החטיא משני מצבים שלא אמורים להחטיא מהם. מבחינה אישית אני מקווה שבילבאו יעשו תיקו או יצמקו כדי שנסגור מחזור במקום הראשון לקראת המשחק ביום רביעי.

אגב בנוגע למשחק ביום רביעי, אני לא אוהב את כל הדיבורים האלה בכלל, גם בשנים עברו היו את אותם דיבורים על 'משחק העונה' בין ולנסיה לברצלונה ורוב הפעמים הפסדנו כאשר באמת היינו צריכים לנצח (בעיקר בשלבי תחילת העונה כמו עכשיו, שמשום מה אנחנו תמיד פותחים חזק את הליגה ואז מתחילים להתדרדר).

4. riquelme1 Member

שחאבי מארטינז קשר בתפקידו משחק כבלם, ודה מרקוס חלוץ בתפקידו משחק כמגן שמאלי אין פלא שההגנה של בילבאו נראת נורא. מרסלו בייאלסה שהחליף את קאפרוס עושה לא מעט שטויות מאז שהגיע, ועם כל הכבוד לניצחון על ברטיסלבה בליגה האירופית, בילבאו עם פתיחת עונה רעה מאוד, נקודה אחת מתוך 9 אפשריות.

הסגל של בילבאו שווה יותר, גם יורנטה שהפציף בעונה שעברה לא פוגע, ואני מאשים את בייאסלה ואני עדין לא מבין למה הקבוצה ויתרה על חואקין קפארוס שעשה עבודה נהדרת בקדנציה שלו.

בטיס לעומת זאת הפתעה נעימה מבחינתי, יש לה התקפה לא רעה בכלל עם ג'ונתן פריירה הנהדר, ג'פרסון מונטארו שהגיע מויאריאל, סנטה קרוז, רובן קאסטרו, ועוד כמה שחקנים לא רעים.

מה אתה מצפה שתנצחו כל משחק? יש לולנסיה עליות וירידות במהלך השנתיים האחרונות, אבל את המטרות היא בדרך כלל משיגה.

אולי משחק עונה בשלב כזה זה מוקדם להגיד, אבל ניצחון וולנסיה פותחת על בארסה היתרון של 4 נקודות, זה משמעותי להמשך.(לא שהא תאבק על אליפות, אבל שלא נראה פער 20 נקודות.).

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/11
  5. xavi6 Member

שום מילה את מופע האימים של די מאריה...אם זה היה בוסקטס, וואי וואי וואי. אוהדי ברצלונה היו מושעים מהפורום.

צריך לעשות משהו נגד הצלילות האלה של שחקני ריאל. במשחק הבא כדי שפפ יגיד להם לשבור רגליים. ת'אכלס זה מגיע להם, הם צוללים כל הזמן...

6. Valencianista Member

ברור שאני לא מצפה לנצח כל משחק, אבל אצלנו הירידות יותר מדי חדות. כמעט כל עונה מהעונות האחרונות אנחנו פותחים ברצף של כמה נצחונות כמו עכשיו ואז חלה התדרדרות יותר מדי קיצונית ואז איכשהו מתאזן כאשר מתאזן אצלנו זה כמה ניצחונות רצופים ואז כמה הפסדים רצופים. המגמתיות יותר מדי קיצונית בקיצור.

7. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

מגעיל. באמת שהתביישתי.

8. Zico Member

מוריניו: השופט וחדירה אשמים בהפסד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

מסכן חדירה, גם ככה אף אחד לא ממש סובל אותו עכשיו גם מוריניו חם עליו חחחח אולי יחזור למינכן, שמה היה לו הכי טוב

9. Civil Anti Madridista

"המשחק הפך לשווה ברגע שהורחק לנו שחקן", כעס ז'וזה מוריניו אחרי המשחק. "אחרי שהם כבשו, נגמר המשחק. שיחקנו טוב בפתיחה, היריבה לא הצליחה לעבור את החצי וקסיאס לא נגע אפילו בכדור. היו לנו הזדמנויות נהדרות להבקיע, אבל לא הצלחנו לנצל אותן בגלל שהמגרש היה במצב גרוע ולבאנטה שיחקו בברוטאליות".

הטענות של ריאל לא הסתיימו בכרטיס האדום. "היה פנדל ברור לזכותנו, שהיה מביא לכרטיס צהוב שני לשחקן שלהם ולכרטיס אדום. אם היינו מבקיעים ולהם היה מורחק שחקן, המשחק היה שונה", תרם 'המיוחד' את הזווית שלו למשחק.

"השופט שיחק תפקיד מפתח", תירץ הבלם הפורטוגלי, פפה. "הוא העניש אותנו על עבירות שכלל לא ביצענו. השופטים צריכים לעשות את העבודה שלהם והפעם הם לא עשו. לפני האדום של חדירה, היתה עבירה על די מריה שהקוון לא ראה. השופט צריך להיות הוגן כלפי שני הצדדים. אנחנו מנסים לשחק כדורגל, אבל לפעמים לא נותנים לנו".

חברו של פפה למרכז ההגנה, ריקרדו קרבאליו, המשיך באותו הקו: "הכרטיס האדום השפיע על המשחק. המשחק של לבאנטה השתפר והם גרמו לנו לסבול. היו לנו הרבה מצבים להבקיע ושיחקנו טוב, עד ההרחקה. היה להם מזל והם הצליחו לכבוש".

תודה לך לבאנטה, עשית לי את השבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/11
  10. אלי מתחן Member

החיים שלך קצת ריקניים אם אחרי 0-8 של הקבוצה שלך ריאל עושה לך את השבוע, שלא נדבר על דברים שלא קשורים לכדורגל.

11. Civil Anti Madridista

מבסוט עד הגג, עשיתי מסיבה אחרי המשחק. טוב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sleep.Xxx

12. xavi6 Member

מוריניו הוא מהסוג הגרוע מכולם, והוא הופך את ריאל לכאלה. גם מכסחים וגם בוכים. עכשיו מסתבר שהם לא פחות גרועים מאיתנו בעניין הצלילות. לא שלא ראיתי את הצלילות של די מאריה ורונלדו לפני, פשוט כולם התעלמו-מי ינסה לחפש פגמים בקבוצה מוכה?

הצביעות הורגת. זה כמעט כמו שפפ גורדיולה יתלונן על השיפוט במשחק מול אינטר אחרי ההצגה של בוסקטס...