מחזור 4 בליגת העל: תיקו 1-1 מלא אירועים בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/9/08.

1. AVISEY Member

ברק יצחקי גידל שער והפך לכוסית, קינן חייב לשלוט בעצבים שלו למה זה פוגע בנו, ולא פעם ראשונה שזה ממש הורס לנו תמשחק, משחק ממש מהנה עם קצב טוב, במיוחד במחצית הראשונה, לדעתי, אם קינן לא היה מורחק היינו מנצחים תמשחק הזה, אבל אי אפשר לדעת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

2. Igi Member

כמעט ושכחתי ממנו, באמת חבל. ליאור נראה דרוך ומוכן למשחק הזה וממש לפני שיצא עשה בית ספר לבית"ר. אני בטוח שכל אחד שקשור למכבי חיפה כאב על ליאור באותו רגע. לגבי הפנדל- לדעתי, בכל מגרש אחר זה לא פנדל, בטדי זה כן. כלומר, ברור שהייתה עבירה(למה קולמה בכלל שם עליו יד בצורה כזו ברורה?!), אבל כמו שאמרתי כבר, ברוכיאן וטדי עשו בערך 40% מהעבודה במהלך הזה.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחלוטין. הדבר היחיד ש"התחשבנויות" כאלו גורמות זה עצבים כי אנשים רואים ששופטים לא מקבלים החלטות בעקביות. זה לא משנה אם זה קורה בדקה החמישית, החמישית או התשעים, הכל שווה.

4. AVISEY Member

וכל הכבוד לקוון , שהציל לנו את המשחק עם ההחלטה הכי אמיצה, אחרי הצלילה של זנברג הייתי בשוק, אבל אז בא הקוון עם ההחלטה שלו שאין פנדל, החלטה בדקה קריטית במשחק, בטדי עם הקהל של ביתר צריך ביצים של ממש כדי להחליט החלטה כזו, כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. Messinho Member

לפי התגובות כאן של אנשים אפשר לחשוב שחיפה עשתה משהו במשחק
    בסך הכל דפקה גול (מכלום) בדקות הראשונות ומאז 90 דקות בונקר
    בלי קשר לזה שבית"R שלטה במגרש לגמרי, הגיע לה לנצח רק על זה שהיא באה להתקפיף ולא לשבש את המשחק כמו מכבי חיפה שהייתי בטוח שהיא לא כמו מכבי ת"א בקטע הזה, אבל כנראה שטעיתי...
    אני לא מצפה שתבוא לשחק סופר התקפי כמונו, אבל מינימום כדורגל, בכל זאת יש להם קבוצה מצויינת ומלאת כישרון.

קולמה, בנאדו ועוד כמה שחקנים היו צריכים לגמור עם אדום...
    בכלל, כל השיפוט במשחק הזה היה ביזיוני
    כל שנייה שרקו לעבירה, כל שנייה צהוב.. סתם הורסים את המשחק עם כל העצירות האלה
    מתי שהיה צריך להוציא אדום (לקולמה ובנאדו במיוחד) השופט השחצן הזה לא הוציא.. ומתי שלא היה צריך להוציא (יצחקי) הוא הוציא

בכל מקרה נהנתי מהמשחק
    לא בגלל שהיה בו כדורגל ברמה גבוהה, כי את זה הכדורגל הישראלי לא יכול לספק ולא משנה מה,
    אני נהנתי מהלחימה וההקרבה של השחקנים שלנו. דריו וכרסיסטיאן נתנו לי הרגשה של משחק בין ריבר לבוקה...

חיכיתי קצת עם זה, אבל עכשיו אני יכול להגיד בפרוש שדריו הוא אחד השחקנים הכי טובים שראיתי בארץ
    פשוט שחקן ענק גם מבחינת היכולות שלו ככדורגלן וגם מבחינת הלחימה הלא פוסקת שלו.
    השחקנים הישראלים נראים כמו פרימדונות על ידו ועל יד אלבארז.

ברוכיאן גם נתן משחק טוב...
    צריך להעריך את הפנדל שהוא הכניס, השחקן ישראלי הממוצע רועד במעמדים כאלה ובד"כ מחטיא.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מי אתה חושב שאתה עובד, על עצמך? ליצחקי הגיע אדום, חיפה הייתה יותר טובה מהדקות שראיתי(עברתי לדרבי המילאנזי באמצע המשחק וראיתי במחצית של הדרבי את ה25 דקות האחרונות).

7. AVISEY Member

שתוק זה עדיף , די לדבר שטויות כמה אתה יכול ?! בתחילת המשחק עוד לפני ההרחקות בעטנו 5 בעיטות לשער לעומת 0 ! שלכם, ועוד אחרי זה היינו יותר מסוכנים, ביתר שלטה במגרש?! על מי אתה עובד?! כולם ראו תמשחק הזה . ואתם לא דפקתם גול מכלום עשיתם מהלך מדהים שגם ריאל הייתה גאה בו, עדיף שפעם הבאה או שתגיב משהו יותר רציני, או שלא תגיב בכלל !

8. Raulito Madridista

Messinho,
    מעניין מאוד מדוע ששכחת את שתי הבעיטות הטובות של בוקולי(אחת בפתיחת המשחק שהובילה לקרן והשנייה בדקה האחרונה כאשר הוא בעט כדור קשה מאוד לקאלה מהאוויר) וגם את המצב הטוב שהיה לליאור רפאלוב אך זה בעט חלש מידי וקאלה קלט את הכדור.
    במשחקי הבית בית"ר צריכה להגיע ליותר מצבים נגד קבוצות כמו מכבי חיפה. אני בכלל לא בטוח שבלי הפנדל(מאוד גבולי, כרגיל יש את האפקט של טדי) הקבוצה הייתה משווה, כי כמעט כל השחקנים היו פשוט משותקים מרוב הלחץ. אני חייב לציין שלקהל של בית"ר יש חלק בזה. הקהל של בית"ר תמיד נרדם שהקבוצה מקבלת שער, זה לא יאומן.

בקשר לדאריו פרננדז, אז אני לא מסכים באופן מלא עם הדברים שלך וגם של השאר. רואים שיש לו כישרון עצום, מאוד קשה לחטוף לו כדור כאשר הוא מתחיל לדהור, בנוסף הוא שחקן שלא חושש לקחת את הכדור ולעשות דברים גם כשלא הולך, אבל הבעייה שלו שהוא אוהב את הכדור יותר מידי, הוא אגואיסט! מתחילת העונה הוא בקושי משחרר את הכדור וחבל, כי הוא יודע למסור. בית"ר יכולה להרוויח ממנו הרבה יותר.

מירו,
    אני לא בטוח שמדובר בלחימה של שחקני בית"ר אמש אלא יותר במשחק ברוטאלי ומלוכלך כלפי שחקני מכבי חיפה, אני דווקא לא ראיתי יותר מידי מוטיבצייה משחקני בית"ר. מה שכן, אני חייב להגיד שגם לחיפה יש שחקנים שמכסחים כך שהכיסוחים היו שווים פחות או יותר.
    ואין מאושר ממני אחרי שבואטנג הורחק, הוא לא לומד הטיפש הזה.

עמית בן שושן אכן אחד האוברייטדים הגדולים בכדורגל כיום. ילד פדאלדות ולא יותר. צמד נגד הפועל לפני שנתיים ושער אחד נגד מכבי חיפה אם אני לא טועה ובנוסף מחצית טובה במדי הנבחרת נגד רוסיה, פרט לכך לא ראיתי אותו נותן משחק טוב נגד קבוצה שהיא לא מכבי פ"ת. אני לא מבין למה עטר כל-כך בונה עליו.

עוד משהו, אני לא מאמין למה שאני קורא:

1.
    כאילו הפנדל המפוקפק שהם קיבלו לא מספיק להם(וגם השער שנפסל למכבי).

2.
    זנדברג מרמה רק את עצמו(ותודה לקוון)

9. Igi Member

זנדברג אידיוט, אין חדש תחת השמש.
    אבל בית"ר.. להתלונן על אלון יפת אחרי שני הפנדלים שהביא להם אתמול? אתה רציני שהם עד כדי כך צבועים? הם צריכים להתבייש בעצמם אם זה באמת נכון.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/08
  10. a.m Member

בהחלט, אבל טוב עשה אלישע לוי שדיבר איתו מיד לאחר החילוף והסביר לו למה החליף אותו.

ומה בדיוק בית"ר עשתה במשחק? אני מדבר בעיקר על המחצית הראשונה.
    פנדל (מכלום) שהשפיע במיוחד על המחצית השנייה, אולי עוד מצב וחצי וזהו, כלום.
    אפשר לחשוב איזה משחק גדול נתתם.

11. Messinho Member

אגב,
    שכחתי להזכיר את טוטו תמוז
    שחקן חסר טכניקה מינימלית
    לא יודע לעצור כדורים פשוטים, לא יודע למספור

היתרון היחידי שלו זה שהוא יודע ליצור לעצמו מצבים, מה שהוא לא מרבה לעשות כרגע..
    הוא צריך להשתפר כי לפחות עד ינואר הוא החלוץ הראשון שלנו

לגבי עמית בן שושן,
    אתם לא מחדשים כלום
    מדובר בשחקן שאני לא בטוח שמתאים ליותר מקבוצות תחתית בליגה הראשונה
    שחקן שלא יודע לשים שער מול שער ריק
    אין לו כישרון בשיט ומי שאומר שיש לו כנראה עיוור
    בכל מקרה, על אף כל זאת הוא עדיין טוב יותר מזנדברג חסר הביטחון של התקופה האחרונה.

12. JR-Riquelme Member

ילד פדלאדות? הלוואי...
    גם זה משהו בשביל אחד שמנסה לעבור שחקן ומחליק באמצע או עף מהרוח.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שמעון גרשון טען כי בית"ר קופחה כשהפנדל שנשרק על מיכאל זנדברג בוטל: "לדעתי הגיע פנדל ואלון יודע את זה.
    לא יודע למה הקוון התערב כי אלון היה מאוד החלטי וזה היה צריך להיות פנדל כי זה היה מהלך קלאסי של פנדל.

ומה שיש לי להגיד בקשר לזה - פוצ'ימו גרשון פוצ'ימוווו? :aaarofl:

14. Messinho Member

מהצד של חיפה
    יש את פנטיני
    שאומרים שחקן זר שתופס מקום לישראלי מתכוונים לשחקן כזה
    אני לא ראיתי שארבייטמן היה פחות טוב ממנו
    הוא כל החיים שלו בנבדל.. ופרט לזה הוא גם חושב בצורה איטית
    רואים שחסרים לו הרבה יסודות של חלוץ
    בכל מקרה, סקורר הוא לא, מקסימום חלוץ שני או משהו כזה.

וקולמה,
    היה בדיחה אתמול
    בואטנג ופרננדז פשוט העילמו אותו

אם תסתכלו כמה חודשים אחורה אוהדים של חיפה זלזלו בו ואמרו מי הוא וכו', ואני אמרתי שמדובר בקשר אחורי מהטובים בליגה
    האמת שהייתי בטוח שהוא יכול להתמודד גם עם שחקנים כמו בואטנג ופרננדז אבל כנראה שטעיתי
    בכל מקרה, שחקן טוב לליגה אבל לא יותר מזה
    הוא נורא איטי והוא אגרסיבי, אבל לא בצורה חיובית כמו שקשר אחורי צריך להיות.

שכחתי להזכיר את עידן טל,
    אם להיות אמיתי, אני לא מת עליו, אבל אני לא יכול להגיד שלא רחמתי עליו אתמול,
    הבן אדם חסר ביטחון בצורה מוחלטת
    אז איך ראובן (שאגב, עד עכשיו אני מאוד מרוצה ממנו) הגיע למסקנה שדרך תפקיד שהוא גרוע בו הביטחון יחזור לו?
    אני חושב שבמשחק הזה הוא באופן רשמי קבר אותו.
    אני לא חושב שיש לו בעיה ביכולות המקצועיות, זה יותר עניין של ביטחון ולחץ שיש עליו.
    בכל מקרה, לבית"ר אין מה לבנות עליו גם אם הוא יחזור לעצמו משתי סיבות,
    א. הוא לא שחקן בית או שחקן שקשור למועדון בצורה כלשהי, שצריך לתת לו את הזמן שלו גם אם הוא לא חלש בתקופה מסויימת.
    ב. הוא מבוגר (33), מיותר לנסות להחזיר אותו כשיש לך את משה אוחיון הצעיר והמוכשר בסגל (כמובן שזה במקרה ורוצים לשחק עם 3 קשרים במרכז השדה, ובהנחה שבואטנג ופרננדז הם באנקר).

15. ISRAl Member

בואטנג העלים מישהו?

בואטנג היה השחקן הכי גרוע במגרש אתמול. בואטנג מתחילת העונה-שחקן חילוש בביתר ירושלים.