מחזור 4 בליגת העל:: רעננה מפתיעה את מכבי ת"א, אצטדיון טרנר נחנך ללא שערים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/9/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

"זו קבוצה חדשה לגמריי - 20 שחקנים הצטרפו"
    "לוקח זמן להתחבר"
    "הקבוצה הגיעה עם לחץ גדול מאוד"
    "בשלבים האלה של העונה חשוב לאגור את הנקודות ולצאת לדרך חדשה - הכדורגל יגיע"
    ושורת המחץ, קרדיט לאריק בנאדו - "אני מעדיף לתקן אחרי נצחונות"

ואגב: כל מה שרשמת מזכיר לי משחק אחר מיום רביעי, אלף-אלפי הבדלות: אהמ..אהמ..צ'לסי נגד מכבי ת"א - איבודי כדור סתמיים שנבעו מרשלנות.
    הפועל חיפה שיחקה כדורגל לא פחות טוב היום אבל יש לה מנחוס גדול נגדנו בינתיים, לא נורא, היו שנים שזה היה בדיוק ההיפך. לפני קצת יותר מעשר שנים הם ניצחו אותנו פעמיים בעונה בה כמעט ירדנו ליגה וגם גילי ורמוט העיף אותנו מחצי גמר הגביע ב-2003/04 כשהקבוצה שלו הייתה בליגה הלאומית. דווקא אחרי שהתחלתי לפתח ציפיות(ברבע הגמר העפנו את מכבי חיפה אחרי 2:2 מטורף וניצחון בפנדלים). גם אני שמתי לב אגב לשידור המזעזע, זה התאים לרמת הכדורגל ללא ספק.

אם התוצאות נשארות כמו עכשיו קרי: ק"ש מנצחת בנתניה משער של עאבד וסכנין מנצחת את הפועל עכו - אני הולך להפציץ בליגת החלומות, תהיו מוכנים :)

2. Turgi Guest

רבש רץ לאליפות

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תגיד לי שאתה צוחק, בבקשה.
    מכבי איבדו כי שיחקו מול פאקינג צ'לסי, שגם כשהם לא מנסים ללחוץ הם עושים לחץ וחוסמים אופציות מסירה, פה שחקנים איבדו כי הם פשוט חסרי יכולת.
    מה קשורה רשלנות?

4. Raulito Madridista

מי לחץ על טל בן-חיים כשהוא מסר את המסירה המדהימה שהובילה בסופו של דבר לפנדל הראשון של צ'לסי אחרי 5 דקות?
    'גם כשהם לא מנסים ללחוץ הם עושים לחץ', משפט יפה מה שאמרת, לא כל-כך הבנתי.
    תמשיך לחלום בהקיץ ש'הקשתם עליהם'. אני לא אעיר אותך, לילה טוב. תשים שעון מחר ב-20:00 אגב, יש לכם את הפועל רעננה.

וואלה לי קצת קשה לפרגן לרב"ש, זוכר לו את הכישלון החרוץ בהפועל עליו הוא מסרב לקחת אחריות וגם במכבי הוא בנה קבוצה לא מספיק טובה עם אורי שטרית כמגן שמאלי יחיד בסגל למרות שהיה מדובר בילד שברירי. מעצבן שמאמן עם פוטנציאל עצום מצליח רק בקבוצות קטנות וחבל. בהפועל מעולם לא היה מאמן שקיבל יד חופשית כזו, לעולם. לא קשטן, לא גוטמן, לא אף-אחד. במחזור הבא מכבי פ"ת במשחק בית נגד סכנין. אחר-כך מתחיל הקושי האמיתי: באר-שבע בחוץ במחזור השישי, מכבי ת"א בבית במחזור השביעי ומכבי חיפה בבית מחזור התשיעי.

ואיזה מופע ליצנות של בני-יהודה שחוטפת אחרי קרן שלה. המילה 'שכונה' לעולם לא התאימה יותר. אם בית"ר לא תעשה שטויות גם היא תרשום היום ניצחון בכורה העונה.

5. סמואל אטו Member

לאט לאט ז׳אורז׳יניו מסכנין מתגלה כשחקן מצויין.

WellNeverDie ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

מכבי פ"ת בריצה גדולה. זה לא יגמר באליפות,אבל זה גם לא יגמר כמו אשדוד של יוסי מזרחי שפתחה את העונה באותה צורה. היסודות במלאבס יותר רציניים.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  7. קשר שמאלי Member

גול גדול של עגייב

8. Civil Anti Madridista

אנדר\אובר כיסאות שבורים בבלומפילד?

ייא, שי, rivaldo ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

היום כבר כולם יודעים, "אני לא מאמן, אני ליצן - קוראים לי דראפיץ' סלובודאן"

Love Is Red ו-Doritoz אוהבים את זה.
  10. קשר שמאלי Member

הוא אשכרה הוציא את אצילי
    איזה חובבן

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/15
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

קרה מצב כזה בעבר בעונות שהיה גביע הטוטו שקבוצה ניצחה את כל משחקי הבתים והמשיכה גם לנצח בליגה 4 משחקים ראשונים ?

12. alexshw Member

לא נראה לי שקרה, אבל הפורמט היה פעם קצת שונה. גם שני סיבובים בבתים של גביע הטוטו וזה גם גלש לליגה.
    הסתכלתי באתר שלנו ב - 2005/06 ניצחנו את כל המשחקים בזירה המקומית עד לתיקו מול הלוזונים בגביע הטוטו ב - 11.10 שזה 3 משחקי גביע הטוטו ו - 4 בליגה.

13. Doritoz FCBJ - RMCF

התחושה הזאת שבא לך לרדת לדשא לתת מכות למאמן, ולעבור שחקן שחקן ולרדת להם על החיים... זה עכשיו !

14. Ice Cream חסה

למכבי פתח תקווה הייתה הגרלה קלה, אבל רב"ש ניצל אותה היטב ובכדורגל לא הכי גדול הצעירים שלו עושים את העבודה וזה הכי חשוב מבחינתם, וזה היה ברור שזה יקרה עם קפיצת המדרגה של אחד הצעירים ופאנקה שהם חטפו מק"ש. מהצעירים מי שעשה את הקפיצה זה גידי קניוק שכבר כבש 2 ובישל עוד אחד.

ק"ש מנגד נסוגה ביכולת שלה מהשנים הקודמות והיא עם תיקו מול נתניה הלא ממש חזקה. וזה שונה מכל עונה של ק"ש שהיא פותחת בהיסוס קצת ואז עולה על הגל. למשל השחרור של פאנקה, שמככב עכשיו במכבי פתח תקווה, בשביל להחתים 2 בלמים ו-3 חלוצים זרים ממחיש את הסגל הלא מאוזן שאיזי שרצקי בנה השנה. בטח אוגו, ברונו ומנגה יהיו טובים ושרצקי ימכור אותם ברווח, אבל זה לא יספיק לאירופה העונה לראשונה מזה...

בני יהודה מזכירה את הפועל רמת גן של לפני שנתיים. קבוצה בלי תקציב עם סגל של צעירים מוכשרים שמנסה לשחק כדורגל יפה וקוטלת את הגדולות, אבל הסגל שלה דליל ובוסר מדי וצריך להלחם בתחתית, וזו המשימה של אבוקסיס ובני יהודה העונה. בעצם לא בטוח שאפשר לקרוא לקבוצה שמנצחת את מכבי חיפה ובית"ר ירושלים במצבן כקוטלת גדולות. כולה ניצחה עכשיו קבוצה בלי מרכז שדה, בלי שיטה, בלי משמעת הגנתית, בלי חשק וובעיקר בלי מאמן. אני דווקא לא חושב שלהוציא את עומר אצילי זה איזה פשע. גם כשלכוכב הכי גדול של הקבוצה לא הולך אפשר להוציא אותו ולנער את הקבוצה כולה, אבל גם בלי זה כשככה הקבוצה נראית זה באחריותו. במחצית הראשונה קליימן נראה טוב וכבר פחדתי שהוא השחקן הכי יציב אצלנו בסגל, ואז בא הכדרור האדיש הזה שלו מחוץ לרחבה בסוף המשחק ונשמתי לרווחה שסך הכל הקבוצה לא נראית פחות טוב מהצלם.

שתגמר כבר הפגרה בליגה ג' ותגאל אותי מזה.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איזו פסילת שער הזויה במשחק של קריית שמונה נגד נתניה.

עידן444 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.