מחזור 4 בליגת העל:: רעננה מפתיעה את מכבי ת"א, אצטדיון טרנר נחנך ללא שערים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/9/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Love Is Red Member

ואל תשכח שהפסד ותיקו כבר מהעונה או שדיברת רק על עונה שעברה?
    כי להערכתי 10 ניצחונות שתי תוצאות תיקו ו5 הפסדים זה נתון לא רע.
    לצורך העניין להערכתי בעונה האחרונה שלכם בקריית אליעזר היה לכם נתון דומה.
    ייתכן ואני טועה אבל אני כמעט בטוח שהיה לכם נתון דומה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דראפיץ: "מי שיזלזל אצלי ישב ביציע".
    לידור כהן בהרכב מחר.

ואחר כך שלמה שרף יכתוב "מה אוהדי בית"ר רוצים מהמאמן?". אותו בכלל צריך לשלוח לירח שלא יפריע לאף אחד שם.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/1.Xxxהפועל חיפה - הפועל ת"אhttp://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/5.Xxx

הפועל חיפה
    עדיין מחפשת כיוון העונה. היא התחילה עם ניצחון על עכו(1:0), שימשה שטיח נגד מכבי פ"ת ורב"ש(תבוסה 3:0) והחזירה לעצמה חלק מהצבע בשבוע האחרון. מצד שני, עם 4 נקודות משלושת מחזורי הפתיחה - אפשר לומר שהיא נראית הרבה יותר טוב מהפועל ת"א והמשחק מחר הוא הזדמנות מצוינת עבורה לעשות צעד לעבר הפלייאוף העליון שסומן השנה כמטרה(כבכל שנה, יש לציין) ע"י הבעלים יואב כץ. "ניצחון יכול לתת קפיצת דרך אמיתית עבורינו", אומר הקפטן אושרי רואש לקראת המשחק. הפועל חיפה הציגה דקות לא רעות בכלל בטדי נגד בית"ר ועלתה ליתרון משער של תומר סויסה. במחצית השנייה היא הייתה יכולה לסגור עניין אך עלי חטיב רשם החמצה איומה מול שער ריק והפועל חיפה הסתפקה ב-1:1. המאמן טל בנין בהחלט היה מרוצה מהיכולת ולכן ימשיך כמעט בוודאות עם אותו הרכב. שימו לב למיקי יאזו שממשיך ע"ח מגרלשווילי. התלבטות אחד שיש לבנין היא בין חטיב, שלא מצדיק את האמון שהוא מקבל, לבין יוסי דורה ששב מהרחקה. אדריאן רוצ'ט שהצטרף מוסיף הרבה לקישור של הקבוצה שמסתמן כלא רע בכלל. מה שכן רע הוא המאזן של הפועל חיפה נגד הפועל ת"א בליגה בעונות האחרונות. כבר שלוש עונות שהפועל חיפה לא מצליחה לנצח את הפועל ולפני שנתיים היא ספגה שתי רביעיות. הפועל חיפה טרם ניצחה העונה בבית והיא מקווה שעם תמיכת הקהל זה יגיע. הפועל חיפה תחסר את עזאם עזאזם הפצוע. בקרוב צפויה הקבוצה לצרף את יובל אבידור. בינתיים מי שמחכה על הספסל הוא מהראן לאלא שכבש נגד האקסית הפועל ת"א לא פעם אחת.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1212758.Xxx

הרכב משוער: קובאר; סרדל, רואש, פיניירו, מיקי יאזו(מגרלשווילי); אבו-ניל, חטיב(יוסי דורה), רוצ'ט, חנן ממן; סויסה וקוראץ'

הפועל ת"א שרשמה את פתיחת העונה החלשה ביותר שלה בשנות ה-2000, ואף תירוץ פשוט לא מתקבל('קבוצה חדשה לגמריי', 'שחקנים בלי כושר משחק' ועוד ועוד..)מחפשת מאמן ועושה רושם שכל שם שמצא אמיר כבירי ב-Waze, מניר קלינגר ועד קוסמין קונטרה הרומני - מועמד לקבל את הג'וב. בינתיים וואליד באדיר עדיין ישמש כמאמן זמני ויעמוד על הקווים גם מחר והפועל תקווה לפחות 'למצוא נקודות' ולהשיג ניצחון בכורה העונה במשחק החוץ אצל הפועל חיפה. וואליד באדיר שהבין עד כמה התפקיד כפוי טובה, מאוד לא היה מרוצה מהיכולת החלשה שהפגינה הפועל במהלך התיקו נגד מכבי נתניה(1:1), ואמר לקראת המשחק - "כשאני הייתי שחקן - חוסר הוודאות בנוגע לעמדת המאמן ממש לא השפיע. אנחנו נצטרך להיות חזקים ולדעת לשים את הכדור ברשת, זה מה שאני מחפש". גורם במועדון אמר לקראת המשחק בפשטות - "אנחנו חייבים לנצח, אחרת נישאר מאחור". צריך לזכור שהפועל טרם פגשה יריבה איכותית באמת ולוח המשחקים היה אמור להאיר לה פנים. מבחינה מקצועית באדיר יבצע שני שינויים בהרכב הראשון - בן רייכרט שהכחיש מכל וכל את הפרסומים לפיהם הוא מאוכזב ממעמדו - ימשיך לפתוח על הספסל בשל כושר משחק לקוי. אנחנו מדברים על עופר ורטה במקומו של אבו-אביד שסבל מפציעה במשחק נגד מכבי נתניה, ודודו ביטון שהתאושש מפציעה במפשעה ויפתח בשפיץ ע"ח שגיב יחזקאל. עם חלוץ אמיתי על המגרש, בהפועל מקווים שהגולים יגיעו. נראה שצליל חתוכה ימשיך לפתוח בין הקורות למרות החתמתו של רם שטראוס והטעות הקשה שביצע במשחק נגד נתניה.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1212668.Xxx

הרכב משוער: צליל חתוכה; ורטה, וינטרה, גוטליב, שיימן; אנטל, לינגאנה, פיינטילי, אלטמן, בומבה; דודו ביטון

Nave אוהב/ת את זה.
  4. Ice Cream חסה

איך אוהדי מכבי פתח תקווה פתאום קונים 1000 כרטיסים מראש למשחק חוץ נגד כפר סבא? סופסוף גדל שם דור אוהדים על גל ההצלחות או שהלוזונים קנו מאות כרטיסים ומחלקים אותם בבתי ספר?

(שתי האופציות הן לגיטימיות ומבורכות)

5. Turgi Guest

חתוכה שוב פותח? לא הביאו את שטראוס?
    ונסאר? תעלומה.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

רק בקרה תקציבית זה מרגש.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לפני המשחק מול בית"ר זיינתם את השכל באותו נושא על הזרים של הפועל והפתעה הפתעה הם שיחקו כמו גדולים.

8. Turgi Guest

לא מבין מה אתה רוצה? אני שואל כי אני באמת לא יודע.
    יש פה מישהו שיודע האם נסאר מתאמן עם הקבוצה? רשום?

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שחקן שעובר בבקרה התקציבית מופיע בעמוד של הקבוצה באתר ההתאחדות, בלי יוצא מהכלל.
    רם שטראוס שם, ככה שזה גם מעודכן, את סיראז' נסאר אני מזמין אותך לחפש:
    http://football.org.il/Clubs/Pages/TeamDetails.aspx?TEAM_ID=2176

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא פניתי אליך אלא לאורימור שכמו אותם משתמשים בזמנו לפני המשחק מול בית"ר מבלבל את השכל על בקרה תקציבית ושערורייות בהפועל כשבפועל אותם שחקנים שיחקו כשרצו שהם ישחקו, בדיוק כמו שיהיה עם סיראז' נאסר. הוא חתם לפני שבועיים אחרי שלא התאמן בקבוצה באופן מסודר במשך כל הפגרה, לגיטימי שהוא לא יהיה בסגל מחר.
    לגבי שטראוס, בגדול הוא הצטרף השבוע ורוצים לתת לו זמן עם הקבוצה לפני שנותנים לו לפתוח, אבל נטען שהוא הרשים באימונים ואולי בכל זאת יפתח מחר.

11. Turgi Guest

אני דווקא הייתי בטוח שעניין הזרים לפני ביתר זה פרט טכני בלבד שימצאו לו פתרון.
    הבעיה עם נסאר היא שכבר נסגר החלון ומאז האתר של ההתאחדות עודכן והוא בכל זאת לא נמצא שם.
    בכל מקרה, אם אתה רגוע, אני בטוח רגוע.
    עם ההעברה של זריהן אתה מבין מה נסגר?

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא מתאמן בהפועל, הדבר האחרון שפורסם לגביו זה שדודו דהאן טען שהוא יגיש ערעור להתאחדות לגביו כי הפועל ואשדוד איחרו עם הטפסים שלו בדקות ספורות. אמרו לפני כמה זמן שאם זה לא יסתדר הפועל ישלמו לבן זקן כדי שיתיר את חוזהו והפועל תחתים אותו בהעברה חופשית, לא יודע אם זה יעבוד כי גם דווח בחלק מהאתרים בזמנו שהעסקה הייתה אמורה להיות השאלה עם אופציה וכללה סעיפי מכירה עתידית, דברים שאי אפשר לעשות אם בן זקן משחרר אותו.

13. Raulito Madridista

מאוד מקווה לניצחון בכורה מחר של הפועל בשעה טובה ומוצלחת, אני דווקא מודאג מזה שהולך לנו מעולה נגד הפועל חיפה בעונות האחרונות. את הנקודות מחר צריך לקחת בכוח. על הנייר להפועל חיפה יש סגל לא רע בכלל וגם יותר מחץ התקפי מאשר להפועל. אנחנו תלויים בצורה מוחלטת באנטל בזמן שהרומנים עדיין סימן שאלה גדול. יכולת סבירה בין הקורות, קרי ללא טעויות - בטח לא תזיק. גם ההגנה מחלקת מתנות בינתיים וזה לא יכול להימשך ככה, אין לנו את הלוקסוס לזה. לא רוצה לחשוב מה יקרה אם הפועל לא תנצח מחר. עוד לא הגיעו המשחקים הקשים בכלל וזה נהיה כמו כדור שלג. לא מבין למה לאלא לא משחק בשורות הפועל חיפה. שחקן המפתח שלה מחר הוא חנן ממן לדעתי, לינגאנה צריך לקחת אותו אישית. רייכרט - על הספסל, זה מה שצריך להיות בינתיים, הוא לא בכושר משחק. דודו ביטון? אני לא מצפה ממנו לכלום.

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

נסאר ושטראוס הם שחקנים חופשיים והם יכולים להרשם בכל רגע.

15. Turgi Guest

אני לא בטוח שהוא עונה על ההגדרה הזאת.
    כאילו בכל העולם כן, אצלנו בארץ הכדורגל המציאו את דמי ההשבחה.
    יכול להיות שאתה צודק אבל אני לא יודע במאה אחוז.
    אורי שיטרית ״שחקן חופשי״ כבר עשר שנים בערך ובכל זאת משחק בהשאלה כל שנה.

מצב נושא:
הנושא נעול.