מחזור 4 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת את בני סכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏16/9/11.

1. alexshw Member

עם 10-11 שחקנים חדשים מכבי חיפה לא אמורה להיות שבעה. מקווה שבסוף נתחבר ומי שלא מתאים לשחק, לא יהיה בהרכב.
    על הנייר למכבי חיפה יש סגל הכי טוב בארץ. הצעירים שלה יותר טובים מאלה של מכבי ת"א.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/11
  2. Zico Member

השאלה אם הצעירים והכישרון לבד יספיקו!
    א. כי זה היום לא מדד לכלום
    ב. כי הם יצטרכו להתעלות על עצמם במיוחד בגלל שיש לכם מאמן בינוני ומטה

3. שער 7 Member

הגול של גיא צרפתי מאוד מזכיר את השער של רונאלדיניו מול אנגליה במונדיאל 2002. ושלא יספרו לי שגיא צרפתי ניסה למסור. הוא המומחה מספר 1 בליגה כבר שנים בכיבושים מרחוק. בעונת הדאבל הוא כבש נגדנו שער מדהים שכמעט וחיסל לנו את החלום. אני זוכר גם שער מדהים שלו מחצי מגרש באורווה מול הפועל פתח תקווה במדי מכבי נתניה.

גם הפועל אוספת השנה נקודות כדי להימלט מאימת התחתית. עם סגל של 24 שחקנים מול 27 של מכבי חיפה ומכבי ת"א (וזה הבדל משמעותי מאוד לרוטצייה), כל נקודה חשובה על מנת להימלט מהפלייאוף התחתון.

ההבדל הגדול בין 2 הקבוצות : אצל מכבי תל אביב זה יכולת, אצל מכבי חיפה זה בעיקר מזל. שוב הוכח שמכבי חיפה היא מנצ'סטר יונייטד הישראלית. הקבוצה עם הכי הרבה מזל בעולם, גם כשהיא בפיגור 2:0 אתה יודע שהיא תנצח, ושהיריבה בסה"כ צימקה ל- 3:2. חצי דקה לפני הגול אני אומר לחבר טוב שלי שהוא אוהד חיפה "שים לב לגול" וזה מה שקורה. לגבי מכבי תל אביב, אין מה להגיד. היא עולה על חיפה השנה בכל פרמטר. היא יכולה להרכיב מהסגל שלה 3 קבוצות שייאבקו על האליפות (כנ"ל גם לגבי חיפה, למרות שאני לא רואה את הקבוצה השלישית שלה נאבקת על משהו יותר גבוה מסוף פלייאוף עליון), היא הרבה יותר רעבה מחיפה, היא לא זכתה בתואר כבר שנים רבות, אבי נימני, מאור בוזגלו ולוני הרציקוביץ' כבר לא נמצאים באיזור ועושה רושם ששנות ה- 90 חוזרות.

4. אלי מתחן Member

גיא צרפתי בתוכנית סיכום המחזור (לא מדוייק):
    גיא: "שטראובר שוער מצויין אבל אחד שאוהב לקחת סיכונים, כמה כמה שוערים בליגה שלנו."
    מראיין: "כמו מי למשל?"
    גיא: "דוידוביץ' שאני מנסה להשחיל לו אחת כזאת כבר 10 שנים."

5. JackSparrow Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/haha.Xxx

6. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

תצחק כמה שבא לך אבל מבחינת פוטנציאל שחקני הבית בסגל (ויש הרבה כאלו) הרבה יותר מוכשרים.

7. alexshw Member

מכבי ת"א של העונה עוד לא עמד הבמבחן המשבר וגם יהיה עליה עומס כמו על שתי הקבוצות האחרות, אבל בניגוד אליהן היא לא רגילה לכך.
    אם הדברים במכבי חיפה יתחברו, גולסה וורד יכנסו לכושר, ימפולסקי ותמיר כהן ישתלבו סופית בקבוצה, אף אחד לא יעצור את הירוקים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, לכן בשנה שעברה צעירי מכבי חיפה לקחו דאבל קליל.

איזה מבחן משבר עברה מכבי חיפה בשנה שעברה? איזה מבחן משבר היא עברה לפני שנתיים? על מה אתה מדבר תגיד לי?

9. alexshw Member

תבוסה במשחק העונה, הפסד ביתי לנתניה, פתיחת עונה צולעת משהו עם הגנה מחוררת, כל זה על רקע הטראוומה הגדולה של 15.5.10
    הצעירים של מכבי חיפה ברובם שיחקו כבר בעונה שעברה, מלבד פלאח.
    אני לא מתכוון לקבוצת הנוער. זה לא נמדד באליפויות בנוער.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אאוץ'..