מחזור 4 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת את בני סכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏16/9/11.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע אם גניבה כי זה לא שראשון תקפו ותקפו והחמיצו, ואנחנו אלה שעקצנו מצב אחד ב 90 דקות. במחצית השנייה אוהד כהן הציל לפחות 3 שערים, כך שלהגיד שלראשון הגיע לנצח פה זה ממש לא נכון. גם מול גנט כבשנו מקרן, גם הערב כבשנו משתי קרנות. פעם לא היינו כובשים אף פעם ממצבים נייחים, היום זאת הדרך היחידה שלנו לכבוש. זה מראה עד כמה זה עצוב.
    מצחיק שאלישע מתלונן על העייפות של השחקנים, כשהוא מעלה את אותו ההרכב בדיוק. לא מובן לי למה סיידו אנטי הכדורגל הזה עדיין מקבל עדיפות על בוקולי. עוד בנושא אלישע, אני מקווה מאוד שביום רביעי נראה את עותמאן ומגרשוילי פותחים בעמדות המגנים, כי דגאני פשוט נוראי בעמדה הזאת, ועם כל הכבוד ליכולת של טווטאחה הוא עדיין שברירי מאוד. אלישע גומר אותו.

2. סטפן שאלוי Member

ראשון קבוצה נאיבית, כמו כל עולה לליגת-העל. כשהם ידרדרו לתחתית, זה יעבור להם.

שיתוף פעולה מצויין בהפועל בין טוטו לדמארי. הזוג הזה יכבוש הרבה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבישול של יצחקי לעטר עכשיו הוא בדיוק אחד לאחד כמו הבישול שלו לברוכיאן בעונת הדאבל ב0-5 על אשדוד, נראה שיצחקי חוזר לעצמו ואיתו למכבי יש קבוצה מפחידה מבחינת התקפה, הרבה כישרון, מעניין מתי תבוא להם הנפילה שבאה להם כל שנה באיזשהו שלב או שנראה אותם הולכים חזק על התואר.

4. tomj Member

אני לא מבין על מה יש לשדרנים להלל כלכך את תבריזי
    הוא היה צריך להוציא צהוב שני\ אדום ישיר מזמן (לא משנה לאיזה שחקן מסכנין ל8 מהם הגיע)
    רק בגללו המשחק יצא משליטה.
    כל התקפה 2-3 עבירות אי אפשר ככה לשחק כדורגל.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני ישר נזכרתי בשער הזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

בני סכנין עמדה יפה מאוד על המגרש, אבל האיכות של מכבי תל אביב ניצחה לה את המשחק.
    אלירן עטר הוא כשרון גדול ובמכבי תל אביב מאוד אוהבים אותו, אבל לפעמים זה מפליא אותי לראות כמה הוא ילדותי. דור מיכה, רועי קהת ורפי דהן נראים כמו מבוגרים אחראים לידו.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה השנה שאני רואה את סכנין ואני מאוד מאוד מרוצה מהקבוצה שבנו השנה...

מכבי זה לא הליגה של סכנין ועדיין אני חושב שהקבוצה עמדה כמו שצריך וחבל על הגול בשניה האחרונה של המחצית שהגיע מאיבוד כדור טיפשי במרכז המגרש

בגול של סכנין היה פאול?!?

7. Fanatic Member

עטר זה עטר לטוב ולרע. עד עכשיו אנחנו רק מרוויחים ממנו, למרות כל החסרונות אי אפשר להתעלם מכמות הכשרון שיש לו ברגליים.

ויצחקי? בשביל שחקן כזה באים לראות כדורגל. שילוב שלו ושל עטר יהיה קטלני. אני כבר מחכה ליום שעטר, יצחקי וקונאטה ישחקו ביחד.

המשחק היום נראה כמו כל משחק מול סכנין. קבוצה אחת על המגרש כשסכנין באו בשביל להוציא 0-0, ובעיקר בשביל ליצור אין ספור פרובוקציות כשהבולט מעל כולם שהוא השחקן הכי מיותר בליגה, חאלד חלאיילה. אם לא תבריזי סכנין היו גומרים את המשחק לפחות עם 2 אדומים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/11
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנפילה? מעניין מתי ניתן משחק טוב לאורך 90 דקות...ממש לא הייתי מרוצה מהמשחק שלנו ועד עכשיו עם כל הכבוד, לא נתנו משחק אחד טוב, אלא חלקים טובים...

מי שכן הייתי מרוצה ממנו זה מהבלם החדש והצעיר שלנו רוברטו פונצ'ץ'

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/11
  9. Prometheus Member

אגב פונצץ', הוא שבר את האף, שתהיה לו החלמה מהירה. אני מקווה שהוא יוכל לחזור לשחק במהרה עם סוג של מסכה על הראש, כי הוא שחקן מאוד חכם במשחק שלו, ואמנם אי אפשר לשפוט ע"י 90 דקות (קצת בטורקיה, הוחלף כאן אחרי שנפצע) אבל נראה שהוא גם יותר אחראי משני הבלמים האחרים שלנו.

עטר ויצחקי נהדרים ביחד, והם חברים טובים גם בחדר ההלבשה ומחוץ למגרש, ורואים איך זה בא לידי ביטוי במגרש. דוגמה הפוכה אפשר לראות בהפועל עם האין שיתוף פעולה בין דמארי לתמוז במשחק שלהם והאגואיסטיות שלהם.
    סטפן שאלוי: "שיתוף פעולה מצויין בהפועל בין טוטו לדמארי. הזוג הזה יכבוש הרבה."
    תגיד, ראית בכלל את המשחק/תקציר אפילו? שום שיתוף פעולה ביניהם. הם יכבשו הרבה כי הם חלוצים טובים כל אחד בנפרד, והם החלוצים היחידים בקבוצה הזאת בערך. מעניין מה יקרה כשאחד מהם ייפצע. במכבי כל הזמן יש פצועים בין אם זה עטר או יצחקי או קונאטה. הפועל לא יכולה להסתדר בלי אחד מתמוז/דמארי.

לגבי המשחק של מכבי - המחצית הראשונה הייתה אנמית וחלק מהשחקנים ששיחקו בטורקיה (בעיקר האריס, רפי ועומר) נראו עייפים והיה חסר קצב ותנועה ללא כדור, כולם כמעט הלכו על המגרש. כמובן שכאשר אתה משחק מול בונקר זה קשה יותר וצריך הרבה סבלנות.
    במחצית השנייה כאשר יצחקי נכנס, מכבי שיחקה טוב יותר, והראתה מדי פעם דקות טובות עם כדורגל מאוד איכותי, שגולת הכותרת היא כמובן הבישול של יצחקי לעטר. גם המהלך שהסתיים בהחטאה של זיזוב היה פשוט מדהים (לא היה שם נבדל).

למי ששאל - ב"שער" של סכנין הייתה עבירה ברורה, והשחקן גם ככה בעט הרבה אחרי השריקה של תבריזי (משחק חלש, השמן לא רואה ששחקני סכנין באו לקצץ רגליים) וכולם כבר הפסיקו לשחק..

10. Number 8 Member

עדיין מושלמים. - זו הכותרת בסופו של יום. סכנין באו לצופף וניסו לצאת עם נקודה וכל המחצית הראשונה ניסינו להיכנס מהאמצע ומהצדדים אבל סכנים נורא צופפו אז ברגע שהייתה הזדמנות לבעוט, בעטנו וזה גם נכנס. השער השני פשוט תאווה לעיניים, עקב של יצחקי אבל מעבר לזה, עטר השכיב את אלקיים כאילו הוא לא היה שם, העביר מהר לשמאל ובעט פנימה, פשוט נהדר.

כמו שגם כבר אמרו, סכנין באו מהרגע הראשון לכאסח. כנראה שגם אם לחמן לא שם, זה לא משנה, תמיד הקבוצה הזו תישאר מכסחת, וכמובן איך אפשר שלא לסיים עם חאליילה שמתגרה באוהדים וגורר פרובוקציות.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול השני של מכבי חיפה היה נראה כמו שיחזור של שער הניצחון של בית"ר ירושלים על בית שאן. דגני 16 מטר מהשער, אף אחד לא בא אליו, כל ההגנה של ראשון עומדת ושחקן אחרון שם רואה בבירור שהוא היחידי שהורס נבדל. מריח לי רע...בכלל לפי התקציר ב-10 הדקות האחרונות זה היה נראה ששחקני ראשון עומדים בכוונה בתוך הרחבה בשביל לתת לחיפה לשים את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/11
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא לא נגזים כן....השחקן ששבר את הנבדל(מספר 24) הוא גם האהבל שאיבד את הכדור לדה-חסוס בגול השלישי, נראה לי הוא סתם שחקן רכש גרוע, יותר היגיוני מכל תיאוריות קונספירציה כאלו ואחרות.
    ראשון קבוצה נחמדה עם שחקנים טובים אבל נאיבית, ראו את זה בהחמצה של גומס ובהליכה המוגזמת אחורה בחצי שעה האחרונה, עם כל השחקנים שהיו ברחבה בדקה ה92 איך פלאח גם עצר את הכדור והכין את עצמו לבעיטה בלי שאף אחד מפריע לו זה סימפטום של קבוצה קטנה שלא רגילה למעמדים כאלו.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה רוצה, הוא בא מז'לייזניצאר...

ההחמצה של גומז - לא להאמין שהוא לא הגיע לזה, מוסא הילאל (אחלה של שחקן!) נתן לו כדור בול לרגל.

14. Zico Member

אם לא השנה אז מתי?
    מכבי חייבת לקחת את זה השנה.
    חיפה שבעה ושמה לעצמה מכשולים בדרך(ע"ע קטן, משומר), הפועל לקחה מאמן שזמנו תם ואיבדה את הכוכבים שלה.
    אם השנה לא לוקחים, אז צריך לסגור את המועדון!
    וברצינות, זה חייבת להיות העונה שלנו, חשיבה נכונה, בניה נבונה של קאדר וכמובן שילוב של שחקני בית שיאבקו עבור הסמל, שזה דבר שהתגעגענו אליו.
    אללה מכבי!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זו תהיה השנה של מכבי וניקח אליפות, זה יכול להיות בסיס טוב לשליטה קטנטנה, למה 90 אחוז מהסגל של הילדים שלנו נשאר עוד שנתיים בגלל הצבא, זה גורם חשוב מאוד, כך שאפשר בינתיים לפתח שחקנים אחרים שייכנסו למרקם אט אט אם אכן יקרה.

אבל עזבו אתכם שטויות - יום רביעי רמה"ש וראשון ב"ש - 2 מבחנים לא פשוטים בעומס המטורף הזה.