מחזור 4 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה את האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏21/9/12.

1. abcd Member

לא נראה לי שזאת היתה הכוונה שלו בכלל.
    הוא התכוון שק"ש שיחקו כאילו הם עוד פעם בסן מאמס מבחינת הבונקר בעוד שהם "כולה" שיחקו נגד מכבי ת"א ויכלו להרשות לעצמם קצת להעיז.

2. eran levy Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    לא היה כאן שמץ של זלזול, בדיוק כמו שאמרת.

חוץ מזה עוד לא שמעתי שנאסרה הזכות על אוהדי מכבי ת"א לבקר קבוצות אחרות. תקנו אותי אם אני טועה. מאיפה מגיע הזעם הזה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רק עכשיו יוצא לי להגיב על המשחק והאמת שהוא רק חיזק אצלי משהו ששמתי לב אליו כבר מתחילת העונה בהקשר של מכבי.
    היא פותחת את כל המשחקים שלה העונה עד כה בפתיחה מוחצת, לכראייה- את כל השערים שלה מתחילת העונה היא כבשה עד הדקה ה 15 והחל מפתיחת המחצית השנייה ועד הדקה ה 60. את החלקים האלה של המשחק היא פותחת בטירוף. הבעיה מתחילה אם היא לא כובשת בדקות האלו. גם אתמול הסיפור היה דומה. ברור שקבוצה לא יכולה ללחוץ במשך 90 דקות אבל אצל מכבי זה מאוד בולט, כשבדקות הראשונות שהיא לא לוחצת היא פשוט לא מגיעה למצבים.
    אוסקר יהיה חייב לשים לב לזה, ולנסות לשמור על רמה אחידה פחות או יותר.

לגבי קרית שמונה, לא יודע, יש לי בעיה עם זה שהאלופה מגיעה למשחקי חוץ מול מכבי חיפה ומכבי תל אביב ובמקום להראות למה היא האלופה הגאה היא מגיעה להתבטל ולנסות לגנוב אולי שער אחד, כשגם תיקו נחשב מבחינתה כהישג. ממש "האלופה הגאה".

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/12
  4. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אתם שוכחים שקריית שמונה לקחה אליפות בגלל העונה החלשה של הקבוצות מסביבה
    נכון שהיא הייתה טובה ולא הפסידה הרבה נקודות אבל אם מכבי חיפה, מכבי ת"א והפועל ת"א היו נותנות לה פייט אף אחד לא יודע אם זה נגמר באליפות

גם את המשחקים שלה נגדם בשנה שעברה היא ניצחה בדקות הסיום עם 1-0 קטן
    היא לא דרסה ולא הייתה גדולה עליהם בשום משחק רק לקחה בסוף נקודות ( כמו נגד הרבה קבוצות אחרות )
    השנה שיש מולה יריב ראוי אז פתאום היא נראת חלשה ופגיעה
    נגד הקבוצות האחרות של הליגה היא תקח נקודות ושלא יהיה לכם ספק שהם יסיימו ברביעייה הראשונה אבל זה גם יהיה תלוי במה שהיריבות שלה לצמרת יעשו וכמה נקודות הן יאבדו בדרך

האליפות של ק"ש הייתה עם הרבה מאוד מזל, לא כי היא הייתה קבוצה כל כך גדולה.

5. Don Joan Roman Member

גם צריך לזכור שהם בלי סולארי והכי חשוב: בלי רן בן שמעון.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה זה משנה איך ק"ש נצחה את המשחקים? עובדה שהיא ניצחה אותם והשיגה נקודות בקצב רצחני, ועל זה מקבלים אליפות, לא על יכולת טובה או דברים כאלה.

ד"א, אם מכבי שממש לא מרשימה אותי היא המועמדת מספר אחת לאליפות העונה, אז ממש אין שינוי מהעונה שעברה ברמה של הצמרת. חלשה הייתה וחלשה נשארה. ק"ש של העונה שעברה הייתה זוכה באליפות גם העונה לדעתי, לפחות לפי פתיחת העונה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו על מה אתם מדברים?

איזה משחק שקול בראש שלכם? נכון האדומים תרמו ל-4:0, אבל בחייאת, קרית שמונה לא עברה את החצי יותר מפעם אחת ב-45 הדקות הראשונות, הצטופפה והתבנקרה, מכבי עם לחץ על כל המגרש (לכל אורך 90 הדקות) ונכון לא היו הרבה מצבים אבל לפחות 3 מצבים לגול בטוח.
    הצהוב השני היה במקום, כי אם הוא לא דוחף את קולאוטי, זה כנראה גול, כי קולאוטי בועט, ועל האדום של טסבסקי, אם אכן היה מרפק, גם אם לא פגע, זה אדום ישיר. מה שכן הפריע לי שמכבי אחרי האדומים הורידה הילוך, ובמקום לפרק את קרית שמונה 7 או 8:0, וזה גם היה יכול להיות ככה, היא שיחקה בהילוך 0.

המשחק בשבוע הבא מול הפועל ב"ש - משחק מפתח. אם ננצח אותו, אנחנו רצים כל הדרך אל הדרבי.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אתה חושב שאם ק"ש נשארת ב11 שחקנים היא ממשיכה לשחק במחצית השנייה בונקר?

אני בטוח שהם היו פותחים את המשחק ומנסים להשוות.
    מחצית ראשונה מכבי ת"א היו יותר טובים אבל כל מה שקרה במחצית השנייה זה אך ורק בגלל האדומים שבלעדיהם אין לדעת מה היה קורה

9. Prometheus Member

אני חושב שאם קריית שמונה הייתה מנסה לתקוף היא הייתה חוטפת יותר מ 1-0 בלאו הכי.

כל אלה במילא דיבורים של בדיעבד, כי האדומים נשלפו (בצדק) והמשחק נגמר ב 4-0. אני לא מבין למה צריך לעשות כזה עניין מהכרטיסים האדומים, ולהתרכז בזה. הפוקוס צריך להיות על כך שהאלופה מגיעה למשחק מול מכבי תל אביב ועולה בבונקר מטורף.
    זה שיש כמה אנשים בתשקורת ששונאים את מכבי תל אביב, או לחילופין מחבבים את שירצקי, זה לא אומר שצריך להיות דמגוג ולפזר שקרים מיד לאחר המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/12
  10. yedidel Member

אני באמת לא זוכר שריקה כזאת לפנדל הרבה זמן, אני לא יודע מאיפה אתם כל כך בטוחים שזה מוצדק. בקושי עונה על ההגדרה של ליטוף.
    לגבי האדום של טבסטקי אפשר להתווכח על זה, אני חושב שמאחר שהוא קפץ אחורה עם כל הגוף ולא הזיז רק את המרפק זה לא אותו דבר כמו לקפוץ ולהסיט את המרפק אחורה.

11. Telkiyski Member

הקטע עם משיח במשחקים של מכבי זה שכל החלטה שאפשר להתווכח עליה הוא אוטומטית נותן למכבי ומכריע משחקים
    גם בדרבי היו לו המון החלטות ש"אפשר להתווכח איתן" אבל איכשהו כולן הלכו לטובת מכבי, איכשהו.

12. Prometheus Member

זה שקר מה שאתה כותב.
    אני זוכר שראיתי את הסרטון המגוחך שאוהד שלכם פרסם על "הטעויות של משיח בדרבי", וב 90% מהאירועים שם הוא היה בסדר גמור. באותה מידה אני יכול להכין סרטון על הטעויות שלו כפי שאוהדי מכבי רואים.. ברור שמהצד שלך זה ייראה שגוי.

בפועל? אריק חיימוביץ' אומר שהוא צודק, וחיימוביץ' ניטרלי ונטול אינטרסים. הרי הוא קטל את שמואלביץ' שקיבל עונש לשפוט בליגה הלאומית. אז למה שמואלביץ' קיבל עונש ומשיח קיבל תשבוחות על השיפוט שלו? כנראה שהוא לא טעה, ואתם (שונאי מכבי) עיוורים משנאה.