מחזור 4 בליגת העל:: מכבי ת"א גוברת על חיפה , בית"ר והפועל ת"א לא מצליחות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/10/14.

1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שבחדשות הספורט לא הראו את העבירה.

2. השולס עולה Member

הראו והגיע לו אדום, נגד בוסניה אין לי ספק שהוא יקבל צהוב מפגר ולא ישחק נגד ווילס. כמו גם פוזאלוב.

3. EuropeGuy Member

דר, ולפני הפלייאוף העליון למעט התצוגה מול סכנין בחוץ והניצחון על מכבי ת"א בבית היתה תחושה שהקבוצה כן נראית טוב? השנה זה כבר נראה מביך פי כמה וכמה, כשהקשר בין רמת השחקנים בהפועל ב"ש לבין רמת המשחק שלה הוא מקרי בהחלט. הפער התהומי הזה רשום על אלישע, אבל גם אלונה צריכה להתעורר ולהבין שסגל מקצועי לא בונים רק על פי תוצאות.

היא אדם נפלא וחיובי מאוד לכדורגל הישראלי, אבל כמו שאני מזהה את דרכי הפעולה שלה, כל עוד אלישע יסיים גם העונה מקום 2-3 ויעשה גם על הדרך איזה פעמיים 4-0, גם אם בשאר המשחקים באר שבע תשחק כמו שנראית עד כה, אלישע והצוות המקצועי ישארו.

נ.ב
    ברוכים השבים :)

Love Is Red ו-Nave אוהבים את זה.
  4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

את העבירה שלו על ראיוס בקציר של חדשות הספורט לא ראיתי

5. oranfu Member

גם את הנבדל ששרקו לעמאשה כשהיה אחד על אחד מול השוער (ולא היה נבדל) לא מראים בתקצירים ועד כמה שאני ראיתי בכלל לא מזכירים.

טוב נו, אבל על תצוגת השיפוט שלו קיבל את הציון הכי גבוה ששופט קיבל פה מזה 7 שנים. דני קורן מתמוגג ממנו. מצחיק.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שהתגובה של קורן פשוט מביכה.
    נכון, יש ויכוחים לכאן או לכאן אם היה מגיע אדום לבן חיים או לא, אבל רק אני ראיתי שהשופט בכלל לא שלט במה שקורה במשחק? כל עבירה שנייה היתה עליו התנפלות, בכלל, נראה שקצת גדול עליו המעמד. אז אוקי, קורן חשב שבהחלטות הגורליות הוא לא טעה, אבל מכאן ועד התגובה המוגזמת שלו? "שנים לא היתה תצוגת שיפוט", " אני חושב שזו הפעם הראשונה שחיבקתי שופט כדורגל אחרי משחק".
    יש לך את זה ביותר מוגזם מר קורן?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Civil Anti Madridista

נשאל זאת אחרת, מה העבירה של אידריסו בטדי שונה ממה שעשה טב"ח בבלומפילד? שניהם נעשו במתכוון וללא כדור.

8. oranfu Member

אידריסו זר אפריקאי כהה עור וטב"ח הוא "הנכס הגדול של הכדורגל הישראלי" ובכלל עלם חמודות.

9. Raulito Madridista

לדעתי כל הדיון הזה מיותר. חיפה הפסידה כי היא לא ידעה לנצל את המצבים. גרינפלד אולי לא הציג את השיפוט הטוב ביותר שנראה פה, וברור שבאיגוד נהנים על כלום לטפוח לעצמם על השכם - אבל הוא צדק בהחלטות הגורליות. הבעיה שהוא לא שלט באמת במהלך המשחק. חיפה שיחקה טוב אבל ראיוס ביזבז מצבים, והרי לא מדובר במשחק נגד סכנין בו חיפה תייצר מצב טוב כל עשר דקות. הפסד בבלומפילד הוא מאכזב אבל די צפוי למען האמת. אם הייתי חלק ממכבי חיפה - הייתי הרבה יותר מודאג מהפסד כמו בטדי למשל - כשחיפה פשוט התבטלה בפני בית"ר למרות שיתרון האיכות שלה(חיפה) ברור. אני בכל-זאת חושב שיש בעיה בהתקפה במידה ואידריסו לא יתגלה כגולר. זה לא בדיוק לנושא הזה, אבל אני חושב שבניון כן צריך לפתוח בהרכב.

באר-שבע נראית רע מאוד, אין שאלה בכלל. אני מתקשה לזכור משחק טוב אחד אמיתי שלה גם בחצי השני של העונה שעברה. וה-3:2 על מכבי לא היה משחק טוב במיוחד. לא כל יום ברדה יכבוש שלושער.

10. Love Is Red Member

בשני הסיבובים הראשונים היה כדורגל יעיל לפחות, החל מהפלייאוף גם הכדורגל היעיל נעלם לטובת אפרוריות שהזכירה לי את עונת 2012-2013...
    הבעיה עם אלישע זה לא שהוא מאמן גרוע, להפך הוא מאמן טוב וההוכחה לכך היא בנצחונות שלו מול המאמנים הזרים שמגיעים למכבי תל אביב, אבל ופה זה אבל גדול הוא מקובע מאוד, הוא לא לומד טקטיקות חדשות והוא גרוע בפאן הטקטי בגלל הקיבעון הזה, הוא לא משנה את הצוות המקצועי בגלל הקיבעון והוא נותר אמונים לשחקנים מסוימים בעוד שחקנים מסוימים הוא מושיב על הספסל וממרר להם את החיים בגלל הקיבעון שלו, אם הוא לא היה כזה מקובע ותקוע הוא היה היום המאמן הישראלי הכי טוב ואולי המאמן הכי טוב בליגה...
    כי רואים שיש לו יכולת אימון אבל הוא לא מתקדם בגלל הקיבעון ובגלל זה היום עם המאמנים הצעירים שלומדים ומשפרים את עצמם במיוחד בפאן הטקטי מצליחים להביך אותו טקטית...
    והסיבה אגב שהוא הצליח עם מכבי חיפה הייתה שחוץ מגוטמן אף אחד לא היה מספיק טוב, לא היה מאמן שהצליח להעמיד טקטית קבוצה ואלישע הצליח בליגה שהמאמנים בה היו ראובן עטר, גיא עזורי וכו'...

אין לי מושג מה קרה פתאום ברמת ההדרכה של המאמנים הישראלים אבל משהו שם השתפר לטובה וצריך להאמין במאמנים כאלה ותר או להביא צוות זר ומקצועי...

11. Civil Anti Madridista

אני ממש לא מאשים את השופט בהפסד, חיפה יכלה להכריע את המשחק ב3:0 אחרי רבע שעה וההרחקה הגיעה רק לאחר מכן.
    העניין הוא שרק לפני 2 מחזורים אידריסו הורחק באדום ישיר על עבירה ללא כדור, אז מה הוא שונה ממה שעשה טב"ח על ראיוס?
    והמרגיז יותר הוא שהשופט עוד זוכה לשבחים אחרי משחק כזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

בשכר ששילמו לבניון כדי שישחק, יכלו לסדר את ההגנה.
    יש המון חוליים במכבי חיפה ועד שלנגד עיניו של שחר לא יעמדו תארים אלא דברים אחרים, מכבי חיפה לא תצליח.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  13. Love Is Red Member

העניין היותר קריטי לדעתי היא העובדה שבקלות יכלו להשאיר את איסמאיל ריאן המוכשר במקום בניון ולהביא בלם זר ברמה גבוהה במקום צ'וצ'אליץ' או בנוסף אליו...
    מתן אוחיון למשל הייתה קניה טובה, אבל אוראל דגני לא, והיו צריכים להשאיר את פאלח, בנוסף לבלם זריז ומהיר ואיכותי יכלתם באמת להיותעם הגנה טובה יותר...

14. alexshw Member

בנוגע לריאן טוב שנתנו לו לרוץ עונה שלמה בסכנין ונראה מה יהיה. ההגנה זו בעיה מאוד חמורה.
    איך שסאלה הגיע הוא רצה להחליף את צוצליץ' בבלם זר אחר אך לא מצא זר איכותי בתקציב שהוקצב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

ריאן בינתיים עוד לא שחקן הרכב (לפחות לא קבוע) בסכנין. הבחור מוכשר, אבל לבנות עליו עכשיו לא היה מקדם אותנו לשום מקום.