מחזור 4 בליגת העל:: מכבי חיפה(שוב) מנצחת את באר-שבע בסמי עופר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/9/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

סאבו נראה לי ממש חסר חשק כששיחק, קשה לשפוט בהתחשב במצב שבו הקבוצה הייתה כשהוא נכנס.

2. Butragueño מנהלים

אגב, הסיכוי שזה יקרה מאוד נמוך - אבל מעניין איך הפסד נקודות הערב מול רעננה יתקבל במועדון הצהוב.

בכלל משהו רע עובר על הקבוצה של סילבס, דווקא הביא רכש לא רע בכלל, הצליח לשמור על אמבולה, הביא את רוג'רס קולה שהיה לא רע בקרית שמונה. אבל משהו שם לא מתפקד.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

לסילבס לא היו את כל הזרים, הוא פתח את העונה עם שלושה זרים ורק במחזור האחרון שיחק הזר החדש מבאטה. רוג'רס קולה בינוני. יובל שבתאי זו אבדה לא קטנה.

המטרות של בית"ר זה אירופה וגביע וכפי שזה נראה בנתיים הם בדרך הנכונה.

4. ManUnd Member

גם על סמך התוצאות של המשחקים הקודמים.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לא הפסידו.
    ניצחו את אשדוד וסיימו בתיקו עם בית"ר, רעננה והפועל.
    מה כבר איווניר לא עושה שמאמן אחר יעשה? זאת קרית-שמונה, מקום בפלייאוף העליון יחשב להישג לא צריך להגזים.

Civil ו-gilad16 אוהבים את זה.
  6. עידן444 Member

לפעמים קצת מצחיק העניין הזה...
    אם איווניר היה מנצח אתמול היו אומרים שק״ש בפתיחה טובה.
    אחרי ניצחון ושלושה תיקו מתחילים לדבר על כך שהכיסא מתנדנד.

רעננה איבדה כמה שחקני מפתח ואולי יותר חשוב- את היותה אנדרדוג.
    לא ראיתי אותה יותר מידי עד כה(אולי בעצם בכלל לא) אבל מנחש שהיא כבר הגיעה למצב שהיא מקבלת הרבה יותר כבוד מהיריבות.
    אשר מתפאר בכך שבזכות הנסיון שלו הוא יודע לזהות את הבעיות ולא מחכה- אלא פועל לפתור אותן(ע״ע השחרור של הרכש הכי נוצץ שלו על הנייר בעונה שעברה- אליס בקאי- כשזיהו שזה לא זה).
    השאלה היא האם גם הפעם זה יצליח לאשר ואפשר יהיה להכריז עליו סופית כאחד מבעלי הבית שהכי מבינים כדורגל ומועילים למועדון שלהם.
    חייב להגיד שבראיון ששמעתי ביום שישי אשר דיבר בגילוי לב לגבי התחושות שלו לגבי המועדון שלו.
    אולי אני טועה אבל נשמע כאילו מכין את הקרקע לעזיבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Civil Anti Madridista

לפי דעתי זה מוקדם לחתוך מאמן על סמך תוצאות של ארבעה משחקים. אבל אם בכל זאת נזרום עם הקו שלך - ק"ש נמצאת כרגע במקום השישי בטבלה וללא אף הפסד, לכן המעמד של איווניר לא אמור לעלות בכלל על הפרק.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בהפועל ת"א הוא היה טוב מאוד,ואפילו קיבל זימון לנבחרת.

9. oranfu Member

סתם קיבול זימון. הוא בלוף, לא שווה יותר מהפועל חיפה.

10. amn Member

@עידן444 - עד כמה שאני זוכר די ביכו את עזיבתו של אליס בקאיי, על הנייר היה לו רזומה מאוד מרשים ואני צפיתי שהוא יהיה מהזרים הדומיננטיים בליגה.
    עזב כי בת הזוג שלו לא הסתדרה ולא רצתה להיות פה.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הראיון של אבוקסיס בסןף המשחק..
    לא שהייתי צריך את הראיון הזה כדי לדעת כמה אדם קטן הוא וכמה הוא רחוק מלהיות ספורטאי למופת, אבל שוב הוא הראה שאולי כמאמן הוא עושה עבודה לא רעה בכלל ברוב הקבוצות שהוא אימן, אבל אישיות.. מהזן הנחות ביותר.

12. עידן444 Member

היו לו קשיי התאקלמות ומניח שההחלטה להיפרד היתה הדדית.
    אני מכיר לא מעט מועדונים ומנהלים שלא היו ממהרים לשחרר ונתקעים עם שחקן כבוי ולא מרוצה שגם אם הוא סופר כשרוני- לא יוכל להביא את זה לידי ביטוי.
    אשר טען לא פעם שזה היה מהלך נכון ואפילו הכרחי לשחרר אותו.
    אף אחד לא ביכה את העזיבה מעבר לעובדה שמדובר בשחקן שבאמת ציפו ממנו להרבה אבל הבינו שזה כנראה לא יקרה ולכן גם לא יותר מידי הצטערו.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

החליפו אגדת מנג'ר אחת (אליס בקאי) באגדת מנג'ר אחרת (רנה מיחליץ').

14. DRORIKO Member

לא סובל את הראיונות האלה אחרי משחק ובדרך כלל גם לא רואה אותם. אין שם שום שאלות על כדורגל, אלא ניסיון להתסיס את המאמן כדי לסחוט כותרת(ואבוקסיס הוא אוצר בקטע הזה כי קל להדליק אותו).

15. Raulito Madridista

מכבי ת"א משלימה מש' מס' 25 בליגה ללא הפסד - מאז ה-2:1 נגד באר-שבע בבלומפילד אשתקד אם אני לא טועה, ומנגד הפועל רעננה עם משחק מס' 16 ברציפות ללא ניצחון - כולל העונה שעברה שהסתיימה בצורה חלשה. לדעתי חיים סילבס חייב לשנות משהו. מכבי זה אולי לא מדד, אבל גם ברעננה מיואשים - "פלייאוף עליון? המטרה היא לא להיגרר למאבקי התחתית", לפחות כך מדווחת הכותרת של One.
    לא ראיתי אתמול את המשחק והסתפקתי בתקציר קצר, איך מכבי נראתה עם שני החלוצים? קשה לי להאמין שההרכב הזה יחזיק מעמד. הסגל משופע בקשרים התקפיים כשהמעמד של יצחקי די נמוך למשל וכנ"ל בן-בסט.
    שימו לב לטב"ח החלוץ עם צמד אתמול, הגיע כבר ל-6 שערי ליגה והוא ישבור את השיא האישי שלו. כמובן שהעינים יהיו עליו במשחקים הגדולים ויש לו חוב קטן מהמשחק נגד בית"ר. לזכותו ייאמר שהוא תמיד עולה למשחק רעב ורוצה לשחק. בהתחשב בעובדה שהוא פנדליסט אני מניח שהוא יכפיל את מס' השערים שלו ואולי אפילו כמעט ישלש אותו. בהחלט שחקן שיכול לרוץ לתואר מלך השערים.

לגבי המשחק הערב - מאוד מעניין בסמי עופר. באר-שבע בהחלט מסוגלת לנצח היום בגלל פערי הרמות, אם היא תמשיך להיות הפועל באר-שבע ותסיים את ההאנג-אובר מסאן-סירו ולא תחזור להיות קבוצה ישראלית טיפוסית שקצת מעגלת פינות, קצת זחוחה ואולי משהו טבעי שיקרה - קצת עייפה. כשמדברים שם עם רוטציות אתה שומע שבן-שהר למשל יפתח בהרכב וזה שוב מסביר עד כמה הסגל עמוק ונפלא ובמכבי חיפה היו מתחננים למהראן ראדי גם היום כשהוא הרחק משיאו. קראתי שמליקסון ישחק בקישור המרכזי והוא חוזר לעניינים וברק בכר עולה עם ארבעה שחקני התקפה מובהקים כשהמטרה ברורה. באר-שבע ניצחה אולי באלוף-האלופים אבל יש לה חוב נגד מכבי חיפה בליגה ובכלל. הפועל באר שבע לא ניצחה את מכבי חיפה בחוץ מאז ה-0:1 במרץ 1997, כשלירון בסיס כבש לזכותה בקרית אליעזר. לגבי מכבי חיפה - הקהל יעודד ויתמוך ואולי נוח לה שהיא די מגיעה כאנדרדוג למשחק, היא תקווה לצאת למתפרצות. אבל מוגרבי יהיה חסר במתפרצות האלה ופלט אולי לא שחקן מהיר אבל לא הייתי מוותר עליו במידה והוא כשיר. אני מצפה להמשכיות מגילי ורמוט, לאו דווקא מספרים אלא שיהיה מסוכן, אבל נראה לי שדווקא שחקני האגף של באר-שבע ינצלו את המצ'אפ נגד קגלמאכר ובן-שהר נגד קינן זה לא כוחות. רוקאביצה צריך לקחת את המשחק עליו מבחינת מכבי חיפה שאם תנצח זה אולי ניצחון שמשנה עונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.