מחזור 4 בליגת העל:: מכבי חיפה(שוב) מנצחת את באר-שבע בסמי עופר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/9/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שהתכוונתי. אגב אם אני לא טועה הוא גם ירד ליגה עם נצרת עילית.

2. Love Is Red Member

הוא עלה עם בית"ר באר שבע לליגה הארצית שהייתה הליגה השנייה....
    והיה איתם עוד חצי עונה בליגה הארצית לפניי שהפכו אותה לליגה הלאומית...

3. Love Is Red Member

מי שהיה בבית"ר באר שבע בתקופת ההצלחה שלהם בליגה הלאומית היה ניר קלינגר...
    עד עכשיו אני לא אשכח את המאבק שלנו מולם בעונת 2000-2001...

עומר אוהב/ת את זה.
  4. Butragueño מנהלים

בלילתי נראה מגן שמאלי לא רע עם פוטנציאל נהדר. לא מפחד להרים בנגיעה. יודעת למשוך את הכדור לאמצע.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יווו 3:3, איזה גול של אזולאי!, שוב כל הכבוד לג'ורדי הגאון, שקונה ומשחרר.

6. alexshw Member

שלומי אזולאי לא רואה את גולסה ממטר.
    סתם התלהבו שגולסה "לגיונר"

EsheD, Civil, oFiRzZz ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Butragueño מנהלים

זה נראה שבכל התקפה של קרית שמונה היא יכולה לכבוש. הגנה כל כך לא גוטמנית טיפוסית.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזה הצלה של הרוש! כמעט 4:3.

אני באמת מנסה להבין כמה שנים יחלפו על שיחליטו לעמוד עם ילדים שעומדים כמגנים על להרים כדור בנגיעה או תוך כדי תנועה. רבאק מה הבעיה להתאמן? כל יום 50-100 פעמים, במשך שנים, כמה קשה זה צריך להיות? כמו טקטיקה של לעצור נכון את הכדור, כמה קשה זה לאמן ילדים שלימודים ועיצוב המוח זה הדבר הכי פורה בגילאים שלהם.

9. Butragueño מנהלים

נראה שעם בלילתי עבדו. תראה איזה קלאס יש לו בהרמה. יודע לקחת את הגוף הצידה בזמן ההרמה כדי לתת את הסיבוב. בחיי שאני מתלהב ממנו כמו גרופית.

אגב, 4 מתוך 6 השערים הגיעו מהגבהות.

10. oranfu Member

גוטמן פשוט מאמן פח.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק משוגע, 3:3, לא היה חסר שיהיה פה עוד מהפך. סה"כ המאמנים יכולים להיות מרוצים ולא מרוצים - איווניר מרוצה כי חזר מפיגור 1:3, ולא מרוצה כי ב-0:1, הקבוצה שלו היתה חייבת לסגור את המשחק, וגוטמן מרוצה כי הקבוצה שלו כבשה 3 שערים אבל לא מרוצה כי 80 דקות מתוך 90 הם נראו כמו הקבוצה הכי גרועה בליגה ביי פאר.

12. Raulito Madridista

מה אני צריך את ה-3:3 ה-'אטרקטיבי' או 'מעניין' הזה עם גולים יפים - בעיקר של שלומי אזולאי שקם לתחייה - תנו לי 1:0, לעזאזל.
    כנראה שגם להבקיע, גם לחזור מפיגור, גם ליהנות וגם לנצח - יותר מידי בקשות מהקבוצה המעצבנת הזו לערב אחד. לא נורא, אפשר לדחות חלק מהמטרות לשבוע הבא. וברצינות:
    עדיין קשה לראות 'שער השבת' בהמשך הערב, עדיין לא יכול לקרוא את העיתון ספורט בבוקר כמו שאני אוהב. יאללה איתם.
    במחצית הראשונה זה היה שוד שהפכנו את התוצאה כי היו דקות שבאמת הייתי מובך, ק"ש עשתה לנו בית-ספר והניעה כדור כל-כך בקלות כשהפועל עומדת והשחקנים כמו ניצבים.
    מבחינתי כל הדקות הטובות או יותר נכון הרבע השעה האחרונה במחצית הראשונה לא שווה כלום, וואחד בעיטה בדלי. אבל אם בפתיחת העונה ביקרתי את השחקנים עצמם - הפעם תורו של גוטמן שעשה הכל כדי לבעוט בדלי, מה, הוא שכח לאמן? מאמן אמור לעזור לקבוצה שלו לנצח. איך אתה נשאר על המגרש עם גורוסוב-ידין-רייכרט ששלושתם מוגבלים מקדימה, איך אתה מוציא את שוינפלד ביתרון כה שברירי? מבחינתי גם עמאשה צריך להיות לפני מנגה ברוטציה. בעוד איווניר ויתר על קריאף החלש(וגם הדביל) - גוטמן רק הרס לנו. בוא נראה מה יש לו לומר עכשיו.
    ניסיתי לפתח אדישות אבל אני כל-כך מאוכזב שזו לא מילה, ברבע השעה האחרונה בנהיגה לא שמעתי אף שיר בקאבל AUX מרוב עצבים.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה לא היית פה בשנה האחרונה, אה?

14. Raulito Madridista

מה שמתאים לק"ש לא בהכרח מתאים למכבי ת"א אבל אני באמת חושב שהוא לא קיבל קרדיט אמיתי במכבי ת"א. הגיע פצוע, נדחק לספסל בצדק אחר-כך אבל את דור פרץ הריצו הרבה יותר ממנו, אולי כי הוא שחקן בית למשל? הסתכלתי היום בצד של ק"ש עליו ועל קריאף למשל. קריאף עם תסרוקת של ילד מפגר ובצבעים של בית"ר ירושלים(משום מה הוא גם התייחס להקנטות של הקהל של הפועל) - מאוד כבד, לא חד, לא יודע לשחרר פס קדימה ולא חוטף אף כדור. אזולאי נע יפה, שיחק לעומק ולא הפסיק לנסות.

דיברתי פה על מגנים שלא יודעים להרים כדור - שיימן תמיד מנסה לעשות את הפעולה המעניינת כביכול אבל מבלבל את עצמו ומאבד, זה קרה גם במהלך של ה-3:3 אגב. או שהוא מתחזה ברחבה. כששחקן לא יודע להרים כדור את זה אני עוד מבין - וזה מנע מקנדה למשל להיות מגן עצום בזמנו, ו-ורטה לא מתייאש למרות שהוא הרג כבר אלף ציפורים. אבל כששחקן קישור לא יודע לעשות את זה - זו בעיה קשה.

אגב, גוטמן הבטיח שינויים אחרי הפיאסקו נגד מכבי פ"ת. השינוי היה לספסל את ידין, למה? גורוסוב לא מוסיף כלום בקישור האחורי, הוא מרגרינה. עם כל הכבוד לבישול היום במצב הנייח לשוינפלד. גוטמן היום איבד לנו את שתי הנקודות, חד וחלק. לגבי הרוש - לדעתי יש לו חלק בשער השני - תמיד הוא מהסס ביציעה לכדורים חופשיים. תגובה פאתטית שלו היום:
    "טוב שלא הפסדנו בסוף, המשחק הזה מייצג את הפועל תל אביב. קודם כל, זו קבוצה חדשה וזה מראה על הרבה מאוד חוסר יציבות תוך כדי המשחק. התחלנו בצורה נוראית וחזרנו לא בצורה מסודרת, אלא עם גול שהביא התלהבות. בהפסקה ביקשתי שיעשו סדר, שישלטו במשחק ופתאום אתה רואה את מה שקרה. לא יודע להגיד מה לא עבד. נבוא לדרבי בשבוע הבא כמו אנדרדוג, נתכונן וניתן את המקסימום".

15. hbs7 Member

דן פשוט שחקן.
    ההשאלה מצוינת מבחינתנו, שנתיים באשדוד זה אחלה זמן כדי לצבור ניסיון ושיפשוף שלא היה מקבל אצלנו בשום סיטואציה.
    אם נצא מורווחים גם באוחנה וגם בדן ביטון, עשינו עסקה אדירה.

מצב נושא:
הנושא נעול.