מחזור 4 בליגת העל :: חיפה מפרקת את מכבי ת"א 0-3

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏28/9/07.

1. robert_d_24 Member

משחק מכבי ת"א -מכבי חיפה משחק קשה מאוד שתי קבוצות על הפנים בשנים אחרונות אין אליפות השנה בית"ר אלופה גם השנה . אני הולך על מכבי ת"א והלוואי שהם יינצחו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Gabriel Batistuta Member

במצב הטבלה הנוכחי, המשחק המרכזי הוא ללא ספק בין בני סכנין לבית"ר ירושלים. הולך להיות קרב אדיר, אך קשה לי להאמין שנציגת המגזר תגבור על אלופת המדינה.
    ההגנה הבית"רית צריכה להזהר מאד מצמד החלוצים של סכנין, בוזגלו ויבוריאן. הם עלולים להיות מסוכנים מאד. אני, כאוהד בית"ר, סומך על הקבוצה שלי, למרות שהאדומים, שהרבה אנשים סימנו אותם כיורדים בטוחים, מאד הרשימו אותי. בהצלחה לשתי הקבוצות!

לגבי המשחק בבלומפילד, אין לי ממש מה לומר. לא אכפת לי מי תנצח ואני גם לא הולך לראות אותו.

3. King Kenny Member

נתחיל מהטוב ונמשיך עם הרע.

איזה יופי של גול שלנו, ג'וניור עבר יפה מאוד את השחקן של כפ"ס, הרים יפה מאוד, אסולין השאיר יפה מאוד לעובד שבעט יפה, אחד הגולים היפים העונה.
    מגיע מילה טובה לגליל בן שאנן, עמד היום בשער בקור רוח ולא עשה שום טעות, כמעט שלא הרגישו אותו.
    נתחיל עם הרע, החילוף הראשון של לוזון היה בטיימינג גרוע מאוד, הוא הוריד לאלקסלסי הצעיר את הבטחון לרצפה שהוא מחליף אותו בדקה ה-25, במיוחד אחרי שהבקיענו ואלקסלסי לא עשה שום דבר רע.

אני חייב להגיד שלא ולא נברא האדום שנשלף לעברו של אנסומבו, היה צריך להיות צהוב על משחק מסוכן, האדום הזה שינה את פני המשחק.

הפציעה של בונדר באה ממש לרעתנו, חבל. נקווה שיחלים כמה שיותר מהר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/07
  4. Raulito Madridista

אנחנו ניאלץ לחפש את הניצחון הראשון העונה נגד מכבי הרצליה החלשה, בבית - בבלומפילד במחזור הבא. אם לא נעשה את זה שם, אנחנו מועמדים לירידה לליגה השנייה.
    הפועל לא נראתה על המגרש מההתחלה, גם ששיחקה עם 11 שחקנים. מגעיל אותי שאנחנו לא מסוגלים לבנות התקפות אלא רק יודעים לצאת קדימה במתפרצת. בכל אופן, כפר-סבא הגיעה לחצאי הזדמנויות.
    השער שלנו היה נהדר. ג'וניור עשה פעולה חיובית והרים לרחבה. כבר חשבתי שאסולין שוב יבזבז התקפה אבל הוא מסר אחורה לעובד שכבש וקיבל ביטחון. דגו שנכנס הוסיף קצת למשחק שלנו, אבל לא יותר מדיי.
    הכניסה של אנסומבו הייתה מכוערת וברוטאלית ושווה כרטיס אדום, למרות שממבט ראשון בכלל לא. בכל אופן, האמירה של ניצן שירזי על אנסומבו הקלה את ההחלטה על השופט. עידן טל לדוגמא לא היה מורחק על עבירה כזו, אבל אני לא מאשים את השופט במשחק העלוב שלנו.
    בכל מקרה, לפני שספגנו את השער מכפר סבא(עלוב איך שאנחנו מתגוננים, אסור להתגונן על רחבת ה-16, הקבוצה צריכה לחוף קדימה), היו לנו 2 הזדמנויות להבקיע. עובד שהיה טוב יחסית מסר כדור נהדר לג'וניור, שעושה במשחק פעולה אחת טובה ואחת עלובה. איך ג'וניור לא הבקיע אני לא מבין! כמה זמן הוא צריך וכמה זמן לוקח לו לשחרר בעיטה מ-10 מטר! אם זה היה נכנס המשחק גמור.
    עוד מהלך היה שעובד קיבל כדור טוב ויכל לעשות יותר, אבל הוא איבד, אבל ראובן תרם לנו המון במשחק ואני מקווה שהוא ייקבל ביטחון ולאט לאט הוא יישתפר עוד יותר.
    לטעמי לוזון היה צריך להשאיר את אסולין ולא את ג'וניור. הראשון מהיר מאוד בניגוד לשני. ג'וניור אולי מחזיק טוב בכדור, אבל ראו שהפועל רוצה אך ורק להעיף כדורים קדימה, וזה היה טוב לאסולין.
    היה ברור שנספוג וזה היה רק שאלה של זמן. אני מאוכזב כרגיל, אני רק מקווה שהעונה לא ניקלע לקרבות תחתית, עונת 05\2004 הייתה סיוט!!
    אני לא רואה אותנו מנצחים בשבדיה ביכולת כזו.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg773657.Xxx

ציונים:

בן-שאנן - 5.5
    בונדר - 5
    דואני - 5.5
    דוס סאנטוס -6.5
    אנטבי - 6
    אלקסלסי -
    באדיר - 5.5
    אנסומבו - 5.5
    עובד - 6.5
    ג'וניור - 5.5
    אסולין - 5.5

מחליפים -
    מנצור - 5
    דגו - 5.5
    נתאכו -

5. King Kenny Member

דור, 5.5 לבן שאנן, אני הייתי נותן לו 6.5. מה הוא עשה רע שהבאת לו 5.5?
    היה שקט מאוד, עשה את העבודה שלו טוב.

נ.ב-אם אתה נותן ציון, לפחות תיתן נימוק אחרת הציון הזה לא שווה שום דבר.

6. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

הפועל ת"א עדיין ללא ניצחון בליגה, ואחרי 4 מחזורים, יש להם רק 3 נק' (3 תיקויים). היום הם סיימו בתיקו 1:1 בחוץ. כאשר ראובן עובד כובש את שער הבכורה שלו במדי הפועל ת"א, בדקה ה-27, וסמואל יבואה השווה בדקה 82. מזואה אנסומבו הורחק בדקה ה-50.

התיקו הזה משרת את בית"ר כמו שצריך, גם הפועל ת"א אחת מיריבותיה לא ניצחה, וגם כפ"ס לא ניצחה, ובכך לא עקפה אותה בטבלה. לפי מה שאמרו ברדיו, כפ"ס שיחקה יותר טוב מאשר הפועל ת"א, שממשיכה להיות חלשה בארץ, ואחרי 8 משחקים (4 בליגה ו-4 בטוטו), יש לה רק ניצחון אחד.

הקבוצה הבכירה בת"א אחרי 4 מחזורים, היא לא אחרת מאשר בני יהודה שבדרך לניצחון 0:2 על מכבי הרצליה. כרגע לבני יהודה יש 5 נק', להפועל ת"א 3 נק', ולמכבי ת"א נקודה אחת (ומשחק חסר).

7. Fabio Junior Member

כל מילה בסלע.
    אני מקווה שאסולין יתאפס כמה שיותר מהר, ושג'וניור ירים קצת את הראש.
    אולי ככה נוכל לרוץ בצמרת. ודור (ראוליטו), אתה בין הבני אדם הכי פסימים שראיתי. (כמה שניתן לראות דרך המחשב)

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נתניה עם שישייה, טגה כובש...
    אבירם, אפשר לבקש יותר?

9. אנתוני שגיא Member

נתניה מתפוצצת על אשדוד5-1
    הרבה זמן לא ראינו קבוצה שהבקיעה 5 גולים

10. Don Joan Roman Member

תגידו יש מחזור גביע הטוטו באמצע השבוע? כי שריקי הורחק ומאוד מעניין אותי לדעת האם הוא ישחק נגדנו.

11. ReL Member

האמת שאני עדיין מסתכל פה בהלם על הלוח תוצאות , 5 גולים? ועוד נתניה? מכבי נתניה מבקיעה 5 שערים????????

12. Don Joan Roman Member

שישה שערים, אשדוד פשוט התפרקה לגורמים, כנראה שנתניה הבקיעה היום על חשבון המשחקים הקודמים ואולי גם על חשבון אחרים.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מירו, המחזור הבא בגביע הטוטו ייתקיים רק ב 30/10.

14. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

דבר ראשון, למיטב ידיעתי שריקי הוא שחקנה של אשדוד, ובית"ר ואשדוד לא באותו בית (בית"ר בבית עם הפועל ת"א, בני יהודה, וכפ"ס).
    דבר שני המחזור הבא של גביע הטוטו הוא ב-30/10.

15. הרצליה Member

מזל שזה המשחק האחרון של מכבי הרצליה עד תאריך הגיוס שלי, לא נצטרך לראות אותם הרבה זמן, איכס אחד גדול.
    אם ראסקוב שאמור לחתום השבוע הוא לא מציאה ענקית אז אין לנו מה למכור השנה בשום מצב.