מחזור 4 בליגת העל :: חיפה מפרקת את מכבי ת"א 0-3

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏28/9/07.

1. שגיא Guest

הוא שיחק בנבחרת הצעירה של טורקיה. והוא לא כזה תותח על, אחרי הכל בפנרבחצ'ה הוא שיחק בערך 5 דקות במצטבר ולרוב שיחק בקבוצה הצעירה של פנר.

2. Don Joan Roman Member

למכבי ת"א יש, למכבי חיפה אין ובכלל יבואה חתום לחמש שנים וכפ"X בצדק גמור לא רוצים לשחרר.

לא ידידי הוא התכוון בדיוק למה שאמר, כי אם גיא לוזון זורק את מזואה אנסומבו מההרכב אחריי היכולת שהוא מציג, הוא יכול לסגור את הבאסטה בהפועל, מזו אנסומבו זה לא שחקן לספסל של קבוצה כמו הפועל ת"א(אלא אם כן הוא פצוע), בלי האגרסיביות שלו גם התפוקה הטובה של גבריאל דוס סאנטוס תרד ואני יודע מה אני אומר לך.

סיימון נופל ממנו אבל הוא הרבה יותר יצירתי מיעוזה, חבל שהוא לא נותן לקובי לפתוח.

3. Number 8 Member

ואיך בדיוק הדברים שלך קשורים לעניין? תומר אמר שאם אנסומבו פצוע אז צריך לתת את חולצת ההרכב לנאתכו, ובסך הכל אמרתי שבאדיר צריך לשחק את תפקיד הקשר האחורי ונאתכו 50/50. אף אחד לא אמר שצריך להוציא את אנסומבו מההרכב. כולם פה בני אדם שפויים, רילקס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/07
  4. Don Joan Roman Member

אוקיי, מחילה.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם תשובות כאלו לא תגיע רחוק..

להבא, פרט הסבר ונמק את הדיעות שלך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

כמו שלירן כתב בהתחלה, 2 המשחקים: מכבי ת"א - מכבי חיפה, ובני סכנין - בית"ר ירושלים, הם משחקים מעניינים מאוד, כל אחד מהסיבות שלו. הופתעתי בהתחלה שערוץ 10 לא שידר את המשחק של מכבי נגד חיפה, אבל לדעתי זה מוצדק, כי במשחק של סכנין - בית"ר, האווירה תיהיה יותר חמה, ולדעתי הם לא שידרו את המשחק, כי אולי הם פחדו שיצא 0:0 ואז הם ידפקו.

לדעתי המשחק בין מכבי ת"א למכבי חיפה יסתיים באיזה תיקו 1:1 או משהו כזה, או בניצחון של חיפה, שתבוא עם הגב לקיר ועם אלף בעיות כמו שלא קרה לה הרבה שנים. מבחינתי אני מקווה שהמשחק יגמר בתיקו, שישרת את בית"ר.

בקשר למשחק סכנין - בית"ר, חבל שרק 750 אוהדים יבואו למשחק, אבל עדיין יהיה אפשר לשמוע אותם טוב מאוד. המשחק הזה הוא ממש לא משחק עונה כמו שחלק חושבים, אבל זה משחק צמרת כרגע, למרות שברור לרוב האנשים שסכנין לא תישאר שם כל כך הרבה זמן. אחרי המשחק של בית"ר נגד הרצליה, הייתי בדעה שצריך לספסל את עידן טל, אבל במשחק כזה הוא יכול להיות בורג חשוב מאוד. וחוץ מזה אנחנו רק במחזור ה-3, יהיו לו עוד מספיק משחקים כדי להראות את היכולות שלו. אבירם ברוכיאן חייב לפתוח במקום מירוסביץ', אלברמן שחקן חשוב מאוד במשחק קשה כזה.

7. הרצליה Member

המשחק שלנו מול בני יהודה לא מעניין ממש לפי התגובות כאן אבל מבחינת מכבי הרצליה מדובר באמת בצומת דרכים אני בהחלט מאמין שעם החיזוק האחרון ג'ובאניני,אדרי וחלוץ זר שיגיע לקבוצה בתחילת השבוע הבא המצב יתהפך לחלוטין, כל מה שמכבי הרצליה צריכה כדי להפוך לקבוצה סבירה בליגת העל זה מגן(לא חשוב באיזה צד).
    נכון לעכשיו הקבוצה מהמרת על איתמר ניצן בין הקורות ולא ממהרת להביא שוער ישראלי במקום מרליר שאמור לפנות את המקום לחלוץ האוקראיני ויקטור ראסקוב.

אני חושב שזה משחק שאנחנו לא צריכים אלא חייבים לנצח, לא קונה תיקו ולא מעניין אותי שעל הניר בני יהודה קבוצה חזקה יותר, זאת הזדמנות פז להשיג 3 נקודות שגם יעלו את הקבוצה מעל הקו האדום על חשבון בני יהודה וקבוצה אחת נוספת לפחות.
    הפסד והמצב באמת יהיה על הפנים, קודם כל כי היריבות העיקריות על ההישרדות פתחו את העונה מצויין ואם במשחק הזה לא נצליח לצמצם את הפער אז אני באמת לא יודע מתי כן אם בכלל.

אם לוקמן שהוא לטעמי השחקן מספר 2 בהרכב בני יהודה לא יפתח אז עוד יותר טוב ויתן טיפה שטח לבוקסנבוים וראדי לפעול, אבו סיאם פצוע ומוגבל בתנועתו, מצויין לראדי לבעיטות בסגנון השער שהוא הבקיע מול מכבי נתניה מאגף ימין או להתקפה כמו בשער השני בטדי שגם הגיעה מאגף ימין.

יש שיפור אדיר ביכולת בשבועות האחרונים, עם ג'ובאניני לא יאבד את הראש וישחק 90 דקות אז בהחלט אפשר להיות אופטימיים.
    יאללללללללללללה הרצליה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הולך להיות אש בבלומפילד, מה זה אש...... מלחמת עולם. כל קבוצה נמצאת בשפל המדרגה, במיוחד מכבי חיפה. כל קבוצה נואשת לרגע שיגיע ניצחון הבכורה ליגה שאולי יוביל לדרך חדשה. זה נראה שמכבי את הזעזוע שלה עברה עם חילופי המאמנים אבל בחיפה הזעזוע נראה כל שבוע קרוב מתמיד למרות שמצידו של שחר זה נראה כאילו הוא מוכן לתת לספינה לשקוע ולתת אינסוף קרדיטים לרוני לוי שכבר יותר משנה מעמיד קבוצה חלשה, פאתטית ועלובה במשחקי הליגה. אחרי 3 מחזורים חיפה עם 0 נקודות ו-0 שערי זכות, אין כבר איך לתאר את הנתון הזה כי כבר טחנו את זה מכל הכיוונים. לכל משחק חיפה מגיעה בהרגשה שאפשר וצריך לעשות את זה ונגד מכבי ת"א זה נראה לטעמי קצת יותר ריאלי. מכבי ת"א בדיוק כמו לחיפה לא הולך לה כלום, אבל לדעתי ההבדל הוא שלמכבי אין סגל ברמה של חיפה לכן מאוד סביר שלפחות נראה את חיפה לא מפסידה את המשחק הזה, מכבי ת"א הראתה כבר שהיא מאוד משעממת וחסרת ברק.
    מילים טובות-אין. רק מילים רעות יש על 2 הקבוצות האלה וזה בצדק גמור. מה שיהיה בבלומפילד זה מלחמת הישרדות, ניצחון של אחת הקבוצות יתקע עוד מסמר בארון הקבורה של היריבה, אבל דווקא התוצאה הסבירה ביותר היא 0-0 מאוד משעמם שמשקף את 2 הקבוצות האלו.

קרית שמונה יוצאת למבחן מאוד חשוב ולא פשוט, הצפוניים עם 7 נקודות אבל 2 הניצחונות שלהם הם כזכור בבית, יהיה מעניין עם החבורה של בן שמעון שנמצאת במקום השני תוכל לצאת בשלום גם ממפגש אצל מכבי פ"ת, לי זה לא נראה.

הפועל ת"א מחפשת ניצחון ראשון העונה והיא לא הולכת למצוא אותו נגד כפר סבא. כפר סבא קבוצה טובה, שיודעת להציק לכל קבוצה בליגה, מה גם שהם פתחו את העונה טוב מה שיגביר את רמת המוטיבציה שלהם. הפועל נראים מאוד רע בליגה, פרט להפסד לבית"ר, ולא נראה לי שבכפ"ס הם ילקקו דבש. אני הולך עם החבורה של אוחנה.

בקשר למשחק של הרצליה עמית די אמר הכל, הרצליה במצב כמובן לא מעודד עם 0 נקודות, אבל הדרך עוד ארוכה וזה אפשרי, אבל כדי שזה יהיה אפשרי הרצליה חייבת לנצח סוג משחקים כמו זה שיהיה לה המחזור הזה. בני יהודה לא עד כדי כך מאיימת, ובבית, הרצליה חייבת להשאיר את הנקודות ולהתחיל את העונה באופן רשמי.

הולכת להיות יום שבת מעניין, שהדובדבן כמובן יהיה בבלומפילד. אבל עם כל הכבוד, זה רק חימום למה שמצפה לנו ביום ראשון.

9. מיכל3 Member

אני מקווה מאוד שאני לא אלך מחר למשחק בשביל איזה 0-0 משעמם.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    שתי הקבוצות נמצאות במצב קטסטרופלי, אבל מצבם של הירוקים אף גרוע יותר משל הצהובים. אין לדעת מה יהיה מחר, למרות שההרגשה שלי היא תיקו מאופס (או מקסימום תיקו 1-1). מה שבטוח, אם יקרה איזה נס חג ומכבי חיפה תחזור עם 3 נקודות, נצחון כזה בבלומפילד בהחלט יכול להוות עבורה כדחיפה מוראלית. הדבר שהכי מציק לי בהרכב שלנו מחר קשור להתקפה. יניב קטן חלוץ, תומר חמד חלוץ, זה בכל מקרה לא יספיק. קטן לא חלוץ, בפעם המי יודע כמה.. ותומר חמד עד כה אכזב אותי. אין פלא שמכבי חיפה עד כה עם אפס שערים, צריך לתלות תקוות רבות בקישור מחר שיעשה משהו. השאלה שהכי מעניינת אותי היא מתי בוקולי ישחזר חמישית מהיכולת שהוא הפגין לפני שנתיים...

לגבי סכנין-בית"ר, יש לי הרגשה (בתקווה) שהצהובים הולכים לאבד נקודות לראשונה העונה. לאו דווקא הפסד, אלא תיקו. לגבי הדיון כאן על המשחק המרכזי - מלבד האוהדים, אין שום מימד שמעניין יותר מהמשחק בין מכבי ת"א למכבי חיפה. דווקא בגלל שהמצב כ"כ רע בשתי הקבוצות, שהן תמיד היו בצמרת הישראלית, המשחק עוד יותר מסקרן ויהיה מעניין לראות כיצד הוא יסתיים. כמו כן, תמיד הייתה יריבות בין אוהדי מכבי חיפה ובין אוהדי מכבי ת"א. רק שהפעם היא לא תבלוט (במיוחד בגלל הכמות שתגיע) כמו שבד"כ.

10. MHFC Member

אם אין לך משהו יותר טוב להגיד, פשוט תשתוק. אתה בא להגיד שמי שלא מגיע למשחק הוא אוהד הצלחות? אם אני מחר לא מגיע למשחק זה אומר שאני אוהד הצלחות? זה ממש לא קשור להצלחה או לא , גם בתקופות רעות, האוהדים של מכבי חיפה/מכבי תל אביב תמיד יבואו, אבל ברגע שמביאים לך מחירים כאלה, ועוד שזה הולך להיות משחק שהוא כלל לא אטרקיבי, בנוסף לזה שזה משחק תחתית והקבוצה שלך מזלזלת בצורה מגעילה כלפי האוהדים (אני רק רוצה לראות איך הייתם מרגישים כמו אוהדי מכבי חיפה מושפלים כיום על-ידי הקבוצה), אין טעם לבוא, מי שהולך למשחק הזה פשוט פראייר מבחינתי. אני לא הולך לתת ללוני הזבל הזה 100 שקל, בנוסף לכל העמלות, תוסיף עוד את ההסעה, אוכל, שתייה שזה כבר 150-200 שקל. אה ואותם אוהדי הצלחות ממשיכים בינתיים להגיע למשחקי בית, ולהישאר באזור הממוצע שהגיע גם בעונות של האליפויות (8000-9000). אומנם זה לא כזה קשור, אבל ברגע שאתה מדבר כאלה שטויות, צריך להוכיח לך כמה שאתה מתבסס על דברים לא נכונים.

אין לי מה להתייחס מקצועית נטו בקשר למכבי חיפה, כי אין כדורגל, אבל נקווה שמחר נראה כדורגל ממכבי חיפה.

בקשר למשחק המרכזי, בני סכנין- ביתר, זאת החלטה מוצדקת לשדר את המשחק המרכזי. מכבי תל אביב ומכבי חיפה נראות בדיחה, לא מתאים להן בכלל להיות בליגת העל. בני סכנין וביתר לעומת זאת נמצאות בצמרת, ומציגות כדורגל יפה, בנוסף לדברים שמסביב. ככה שהפעם זאת החלטה מוצדקת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/07
  11. matan12 Member

מחזור מעניין הולך להיות.נתחיל במשחק של שתי המאכזבות עד עכשיו חיפה מול מכבי תל אביב לכל מי שאומר שזה צריך להיות משחק המרכזי טועה שתי הקבוצות ביכולת גרועה וכמעט לא כובשות וגם לא מגיעות להזדמנויות במיוחד חיפפםה שגרועה עד עכשיו בכל ההספקטים התקפה כמעט לא מגיעה להזדמנויות ובמיוחד בהגנה החלשה שנותנת ליריב להגיעה להרבהה הזדמנויות,בקשר למכבי המצב שלה פחות גרועה נכון שההגנה גרועה והיא ספגה עד עכשיו יותר מדי שערים בשביל קבוצה כמו מכבי אבל לפחות יש לה התקפה ששכובשת ומגיעה להזדמנויות לעומת חיפפה שלא כבשה עד עכשיו,לכן אני צופה משחק טוב של תל אביב ועוד משחק גורעה של חיפה שבסופו חיפה תפסיד או 2-1 או 1-0 ומעמדו של רוני לוי ילך ויתרדר בצורה משמעותית.
    בקשר להרצליה בני יהודה-משחק שעל הנייר בני יהודה אמורה לקחת ללא בעיה לאורך היכולת הדי טובה שלה עד עכשיו בליגה והיכולת הגרועה של הרצליה עדד עכשיו בליגה אבל יהיה לה משחק קשה בגלל שהרצליה הביא את גובאניני המצוין וגם היא חמשתפרת ממשחק למשחק וראינו את זה במשחק הטוב שלה מול חיםה שאותו היא ניצחה וזה משחק שהרצליה חייבת לנצח לכן לדעתי תהיה פה הפתעה והרצליה תרשום ניצחון רשון העונה ותוריד את בני יהודה מתחת לקן האדום. בקשר לפתח תקווה נגד סכנין-משחק קשה ראשון מצפה לרן בן שמעון וחניו וזה הזדמנות לראות אם קרית שמונה באמת קבוצה ששוה צמרת או שזה היהמשהו רגעי שהיא בצמרת עד עכשיו,מגד מגיעה פתח תקווה שבתקופה טובה אחרי ניצחון גדול על בסכנין 2-0 בגביע הטוטו והיא צריכה להראות שהי5א באמת קבוצת צמרת ולא קבוצת מרכז טבלה ומטה לכן ןדעתי לקרית שדמונה יהיה הפסד ראשון העונה ופח תקווה תתקדם לצמרת הגבוהה.
    הפועל תל אביב נגד כפר סבא-משחק מאוד מסקרן בין הקבוצה הפתיעה לבין הקבוצה המאכזבת עד עכשיו כפר סבא מפתיעה עד עכשיו ביכולת שלה לא סספגה ומציגה משחק טוב מגיעה להרבה הזדמנויות אבל הבעיה המרכזית שלה שהיא שולטת במשחק ולא מבקיע הרבה וזה יכול להיות לרעתה במשחקים נגד קבוצות חזקות כמו הפועל תל אביב,מנגד מגיעה הפועל תל אביב מאוכזת אחרי שלא ניצחה את סולנה השוודית אחרי ששלטה ברוב המשחק,זה מה שמעפיין את הפועל השנה שולטת במשחק ולא מתרמת את זה לניצחון לכן זה יקרה גם הערב והפועל שוב לא תנצח אלא תוציא תקו.
    בקשר למשחק המרכזי סכנין נגד ביתר-יהיה חם אש ומקווה שלא יהיה התפרעויות של האוהדים והמשחק יעבור בשלום בקשר למשחק ביתר מגיע במומנטום חיובי אין לה הפסדים בליגה הבטיחה את עלייתה לרבע גמר גביע הטוטו ומציגה יכולת מעולה לכן לפי דעתי יהיה משחק שקול וביתר תנצח בהפרש של גו או 2-1 או 1-0. מקווה למחזור מענין! והרבה שערים!

12. ori76 Member

אין? ארבייטמן שאתה מדבר עליו רק טוב הוא לא יותר טוב? הצחקת אותי.
    גם תומר חמד יכול להשתוות לרמה שלו אם יתנו לו הזדמנויות.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/9.Xxx מועדון ספורט אשדוד - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/8.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-29/09/07.
    שעה: 18:15 בערב.
    אצטדיון: הי"א באשדוד.

לשתי הקבוצות 4 נקודות, נצחון, תיקו, הפסד ויחס שערים של 3-3. יותר מאוזן מזה כנראה שלא תמצאו במחזור הזה. שתי הקבוצות רוצות לנצח את המשחק הזה ולסיים עם המשברונים שפקדו אותן. מועדון ספורט אשדוד, שעוד לא התאוששה מההפסד לעירוני קריית שמונה, הפסידה באמצע השבוע לאותה מכבי נתניה שהיא מיועדת לפגוש. נצחון וניתן יהיה לאמר שהתקופה הקצרה והרעה מאחוריה. אותו דבר לגבי מכבי נתניה, שלא הצליחה לנצח מאז ההפסד ללייריה בגביע אופ"א ולאחר מכן גם הפסידה לבני סכנין.

מלבד לכדורגל, צריכים לקחת בחשבון שאת ההצגה יכולים לגנוב גם האוהדים. דם רע יש בין שני מחנות האוהדים והמשטרה, יחד עם ראשי הקבוצות, ינסו להעביר את המשחק הזה ללא נפגעים ברכוש, גוף ונפש.

http://mad.walla.co.il/w/18-200/340901-18.Xxx
    המשטרה הבטיחה לדאוג לבטחונם.

מועדון ספורט אשדוד - אלן מסודי לא ישותף בעקבות הרחקה.
    מועדון ספורט אשדוד מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-6 (בצוותא עם מכבי נתניה) ובמאזנה ישנן 4 נקודות. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 2:1 לעירוני קריית שמונה של רן בן שמעון.
    האשדודים נורא רוצים לקחת את המשחק, משתי סיבות: הראשונה היא שהם ספורטאים תחרותיים וככאלה הם שואפים לנצח. והשנייה היא האוהדים. עקב הסכסוך בין מחנה האוהדים של הנמליסטים לאלו של היהלומים, השחקנים מרגישים שנצחון על מכבי נתניה מתוק יותר מנצחון אחר.
    מי שיחמיץ את המשחק הזה הוא אלן מסודי, דווקא אלן מסודי, שהורחק באמצע השבוע במשחק שנערך בין שתי הקבוצות במסגרת גביע הטוטו עקב פגיעה ללא כדור במגן מכבי נתניה, מעוז סמיה.
    מי שצפוי לרדת לספסל הוא אנדרס איימאר את מקומו יאייש עידן מליחי, שינסה להראות שהוא ראוי להיות הקשר האחורי המוביל בקבוצה.

הרכב משוער: סמי אג'יי; מיקי עטיה, מאור זוהר, אדיר טובול, רחמים צ'קול; עידן מליחי, ז'אן ז'אק גוסו, קובי דג'אני, דוד רביבו; שי הולצמן, עידן שריקי.

http://mad.walla.co.il/archive/253976-5.Xxx
    מקבל את ההזדמנות שלו במרכז השדה.

מכבי נתניה - דדי בן דיין יעדר בעקבות השעיה.
    מכבי נתניה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-6 (בצוותא עם מועדון ספורט אשדוד) ובמאזנה ישנן 4 נקודות ליגה. במחזור הקודם הפסידו היהלומים 2:1 במשחק ביתי מול בני סכנין של אלישע לוי.
    מאז המשחק מול הפורטוגלים בקריית אליעזר, הקבוצה מתקשה מאוד לפתח משחק כדורגל טוב ולאחר הנצחון באמצע השבוע, ראובן עטר מקווה שהקבוצה שלו תחזור לשחק את הכדורגל הטוב שאפיין אותה בשלבים מסויימים בעונה שעברה והביא אותה עד למקום השני.
    דדי בן דיין, מלך שערי הקבוצה, יעדר מן המשחק עקב ריצוי עונש השעיה שניתן לו בעקבות העימות עם יאיה פטי במשחק ההפסד לבני סכנין. את מקומו צפוי לתפוס מגנה הצעיר של מכבי נתניה, מעוז סמיה, שהגיע לקבוצה מהפועל פתח תקווה.

הרכב משוער: לירן שטראובר; לואיס מארין, אבי סטרול, קלימי סבן, מעוז סמיה; אמיה טגה, מריוס בונדאה, תמיר כהן; סבסטיאן רוזנטל, איתי שכטר, אוקוצ'ה.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/601/133.Xxx
    את המשחק מול האשדודים הוא יראה על אזרחי.

14. Sergio Ramos Member

אחד המשחקים הכי מעניינים לדעתי והמשחק שמצריך הכי הרבה להט, זה ביתר- סכנין. סכנין מגיע בתקופה די טובה, היא פתחה את העונה בצורה מצוינת יחסית.
    לביתר יש יתרון עצום על סכנין, כשמסתכלים על שתי הקבוצות האלו, זה הבל שמים מבחינת הכס, סגל שחקנים וכו'... שזה דבר יחסית די משמעותי, ובזה כמובן לביתר יש את היתרון. היתרון של סכנין הוא על פי לדעתי לא פחות גדול. יתרון הביתיות שלה. אוהדי סכנין אוהדים משכמם ומעלה וידועים ככאלה שיודעים לדחוך קבוצה למעלה כמו שצריך, כאן, לסכנין יש את היתרון את הקהל שלה, שהוא יד ימינו ל סכנין במשחק הזה. הרי זה ברור שאם נקבע את המשחק הזה על פי רמת השחקנים של שתי הקבוצות(בכללי) ביתר אמורה לקרוע את סכנין. אבל שוב למזלה של סכנין האי קבוצה אם אופי חזק. האנדרנלין, המחץ וההתלהבות של האוהדים של המארחת משחקים תפקיד חשוב לטובת המגזר הערבי. סכנין רק בזכות דחף, מץ של הקהל והרבה הרבה אנדרנלין יכולה בהחלט להוות יריב מסוכן לביתר.
    אבל האמת, קשה לי להאמין שסכנין יצליחו לעשות כאן משהו, ובמקרה שכן, אז זאת תהיה הפתעה. ביתר עד עכשיו לא הראת יכולת בשמיים, כל הניצחונות שלה הם ביכולת בינונית למידי.
    אבל קחו לדגומא את המשחקים מול בני יהודה והפועל תל אביב..ביתר גם ביום הכי זוועתי, פשוט מראה לכל הליגה שגם ביום הכי רע, בזכות ארסנל השחקנים הבד שלה היא מנצחת גם בימים לא טובים.

חיפה ומכבי תל אביב זה ממש מפגש מיוחד במינו. פרט לכך שהוא מעניין מאוד בין שתי קבוצות עוינות אחת לשניה, גם המצב של שתי הקבוצות האו דומה וכמו שכבר אמרו לפני->משחק תחתית.
    שתי הקובוצות צריכות לבוא ולנצח את המשחק, כאן ועכשיו זאת ההזדמנות הטובה ביותר לאחת הקסוצות לצאת מהבוץ ולעלות את המוראל. מכוון שהמצב דומה, (שתיהם על הנייר עדין נחשבות לאחת הקבוצות הגדולות בארץ) המוראל של שתי הקבוצות למטה ואחת תרצה לחזור לעצמה על חזבון השניה, וזו אחת הסיבות שהכי מעניינות למשחק הזה.

שיהיה מחזור מהנה!

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/14.Xxx מכבי הרצליה - בני יהודה http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/11.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-29/09/07.
    שעה: 17:30 אחר הצהריים.
    אצטדיון: העירוני הרצליה.

נו, לא הגיע הזמן לנצח כבר? מכבי הרצליה ובני יהודה, שתי קבוצות שהשנה שואפות למצוא את עצמן במקומות שונים מאלה שהיו בהם בעונה שעברה, לא מצליחות בינתיים להתרומם. האחת מדורגת אחרונה, ללא שום נקודה. השנייה גם כן במצב לא מזהיר. עד כה, יש לה רק שתי נקודות ושער זכות אחד.
    אם אחת מהקבוצות הללו רוצה לנסוק כלפי מעלה, הרי שהיא צריכה לנצח את המשחק הזה. הזדמנות טובה מזאת לא תגיע בזמן הקרוב.

מכבי הרצליה - כפיר אדרי בבכורה מחודשת.
    מכבי הרצליה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-11 ובמאזנה ישנן 0 נקודות ליגה. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 4:2 בחוץ לבית"ר ירושלים של יצחק שום.
    במכבי הרצליה יודעים טוב מאוד שאם יש קבוצה שניתן לנצח אותה, במיוחד בבית, זאת בני יהודה, שגם כן לא מרשימה עד כה במשחקי הליגה שלה. חוסר ניצול של ההזדמנות יכול להביא לכך שמכבי הרצליה לא תתאושש במחזורים הקרובים והליגה תתחיל לברוח לה.
    מי שיחזור ללבוש את המדים של הקבוצה הוא כפיר אדרי, שחזר לאחר גלות קצרה בהפועל כפר סבא, בנסיון להחזיר את החדות שהייתה להתקפת הקבוצה בחצי השני של העונה מאשתקד.

הרכב משוער: איתמר ניצן; שי בנאי, חיים מלכה, מאוריסיו ג'ובאניני, איתן עזריה; דייהו דייוויס, מהארן ראדי, עומר בוקסנבוים, כפיר אדרי; אלנתן סלמי, סעיד מקאסי.

http://i.pbase.com/g4/15/308615/3/62875188.WQKpiA6Q.Xxx
    חוזר ללבוש את הצהוב של מכבי הרצליה.

בני יהודה - רוצים לצאת לדרך חדשה.
    בני יהודה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-9 ובמאזנה ישנן 2 נקודות ליגה. במחזור הקודם סיימה הקבוצה בתיקו 1:1 מול הפועל תל אביב של גיא לוזון.
    בתחילת השנה, הכתומים מהשכונה הבטיחו שהשנה הם לא יהיו בתחתית. בינתיים, הם לא מצליחים לקיים. המשחק מול מכבי הרצליה יכול להיות משחק מפתח עבורם, שכן הם מתמודדים מול קבוצה שנמצאת בבעיות ונצחון יתן בטחון להמשך.
    לניצן שירזי יעמוד סגל מלא, אך חלק מהשחקנים יעלו לשחק עם חבישות. אימורו לוקמן, הרוויה קובאצ'ביץ' וסאלם אבו-סיאם יעלו לשחק חבושים, על מנת לא להחמיר את פציעותיהם.

הרכב משוער: דלה איינוגבה; איציק עזוז, סלאבר הודזיץ', זאב חיימוביץ', סאלם אבו סיאם; אימורו לוקמן, אלי אברבאנל, הרוויה קובצ'ביץ', אסי בלדוט; משה ביטון, ג'וזה דוארטה.

http://img70.imageshack.us/img70/535/ssf7iq.Xxx
    הבטיח וינסה לקיים מול מכבי הרצליה.