מחזור 4 בליגת האלופות: יובה כובשת את הברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏4/11/08.

1. Red Left Winger Member

גיגס הוא לא עילוי?
    למה בגלל שהוא וולשי?

גיגס אחד השחקנים הטובים ביותר בהיסטוריה, עוד כששיחק ולצידו של אריק קנטונה הגדול היו רבים שהאמינו שהוא יותר טוב מקנטונה. אני יכול להגיד לך בוודאות שיוהאן קרוייף הגדול עוד יותר אמר את זה על גיגס.
    אם גיגס היה בוחר בנבחרת אנגליה בזמנו לא היית מצייץ את המשפט הזה בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/08
  2. Mr.Eko Member

דל פיירו מלך,פשוט וכך.
    כל פעם שאני רואה אותו בפעולה אני מתלהב מחדש,כל כך הרבה חוכמה,חדות ויותר מכל נאמנות לסמל אצל שחקן אחד. אני אוהב את השחקן הזה.

3. JR-Riquelme Member

זה תלוי ביחס למה הוא עילוי. ביחס לוולס הוא עילוי, וביחס לכדורגל האירופאי אני חושב שלא. נשים את גיגס במקום דל פיירו ביובה כל השנים האלה והם לא מגיעים לחצי מההישגים, נשים את גיגס במקום הנרי בארסנל באותם שנים וגם הם לא מגיעים לאותם הישגים, אותו דבר עם רונאלדיניו בברסה. אני פשוט לא חושב שהוא שחקן ברמה שלהם שיכול לסחוב את הקבוצה שלו שהוא השחקן המרכזי בה כמוהם.

4. Red Left Winger Member

בבקשה תגיד לי שאתה סתם מתגרה בי ואתה לא טיפש עד כדי כך.

ראיין גיגס הוא עילוי ביחס לכדורגל האירופאי, ראיין גיגס הוא עילוי ביחס לכדורגל העולמי, ראיין גיגס הוא עילוי ביחס להיסטוריית הכדורגל בכלל.

אתה משווה את גיגס להנרי?
    יופי אם תשים את לב יאשין בשיא שלו כחלוץ בארסנל גם הוא לא ישפיע יותר מהנרי, מפתיע לא?

אתה משווה את גיגס לדל פיירו בכמעט אותה טעות כמו עם הנרי?

רונאלדיניו? הצחקת אותי.
    בשיא של גיגס הוא היה שחקן שכל אירופה רדפה אחריו(בעיקר אינטר), אולי הוא אף פעם לא היה בולט כמו כל הסופרסטארים למינהם וזה בזכות האופי הנהדר שלו, אבל אם יוהאן קרוייף אמר שגיגס הוא אחד השחקנים הטובים ביותר שהוא ראה אז כנראה שיש משהו בדבריו, אבל אני מניח שכל עוד המאמן השמן והסכיזופרני של הנבחרת שאתה בטח אוהד לא הזכיר אף פעם את השם ראיין גיגס אתה לא יכול באמת לשפוט את היכולות שלו.

לגיגס אף פעם לא הייתה אפשרות "לסחוב" קבוצה כי אף פעם לא הידרדרנו למצב כזה שאנחנו תלויים בשחקן אחד, אבל הנה לך עובדה אחת מוכחת, מאז שגיגס עלה לראשונה עם החולצה האדומה ועד היום הוא שחקן דומיננטי ואחד מהשחקנים הכי חשובים במועדון.
    איפה היום רונאלדיניו? איפה היום הנרי? כמה עונות טובות הם נתנו בקריירה שלהם? הנרי כמה שנים פנומנליות בארסנל ומי כמוני מכבד את השחקן הזה שהוא עילוי לא רק כשחקן אלא גם כאדם וספורטאי. אבל להשוות את הנרי ואת השלוך הברזילאי ההוא לראיין גיגס?
    זה פשוט חוסר מושג בסיסי בכדורגל.

עריכה: "ביחס לויילס הוא עילוי" :aaarofl:

בטח עכשיו תגיד לי שגם ג'ורג'י בסט היה עילוי ביחס לצפון אירלנד אבל תכלס הוא היה שחקן בינוני..... זה לא עונת התותים לצערי. וגם ללכת לים אי אפשר בקור הזה והפסטיגל עם הליצנים רק בדצמבר.
    באמת שאני לא יודע מה לעשות איתך...

5. ManUtd Fan Member

אכן בעיטה מושלמת של דל-פיירו בשער השני אבל ככה פשוט לא בונים חומה. בתקציר שהביאו בערוץ הספורט הראו את קסיאס צועק לחומה לזוז, אך הם לא הקשיבו. השריקה הגיע וקסיאס לא יכל לעשות כלום כבר. הייתה פירצה בחומה, דל-פיירו ניצל את זה בחוכמה והאשמים, לדעתי, אלה השחקנים בחומה שלא שמו לב לדברים של קסיאס.

לגבי ההשוואה המטופשת לראיין גיגס. איך פתאום הגעתם לזה ש"הוא לא יכול לסחוב קבוצה לבד נגד ריאל מדריד" אחרי הודעה שדיברה על הנאמנות של צמד השחקנים האלה לקבוצות שלהם. ואני בכלל לא מתייחס לשטות שראיין גיגס לא עילוי. אחד הדברים המצחיקים.
    ראיין גיגס לא עילוי...
    ראיין גיגס לא עילוי 2...

6. Sergio Ramos Member

לפני הכל, סלחו לי על הביטוי, אבל החרא צף החוצה והבועה הורודה של שוסטר התפוצצה לו ולנו בפנים. בניגוד למשחקים רבים בהם שלאחריהם אנו נוהגים לאמר - NEXT, אמש, נקודת מפנה גדולה מאוד עומדת בריאל מדריד. מבלי להישמע כחכם בדיעבד, במידה מה זה היה צפוי, אם כי רובנו נשארנו בדעה שנונה שבברנבאו הכל יראה אחרת ואולם התדוונו שלא כך. ללא החיזוק המתבקש, שבין היתר כולל בתוכו שחקן שיעשה את ההבדל במשחקים מהסוג הנ"ל ולא מול ספורטינג גיחון למינהם שם גם הצבה של דיארה כפליימייקר תעבוד, ללא החיזוק המדובר ריאל מדריד תתקשה לעבור את שלב שמינית הגמר. בנוסף לכך, נקודה אף יותר מדאיגה היא השובע שניתן להבחין בשחקנים, עוד דבר אשר שאמור להדליק עבור שוסטר נורה אדומה ובולטת, משום שגם כשהקבוצה משחקת חלש(וזה דבר לא נדיר כלל), השחקנים נלחמים ומראים אופי של קבוצה גדולה, אופי ו-וונריות שרק לריאל מדריד יש, ואלא שאתמול השחקנים נראו כבויים, חסרי אונים ושבעים.

אין ספק שראניירי עשה לשוסטר בית-ספר לטקטיקה. בכלל, הקלות שהקבוצה שלנו נבלעת לשיטות טקטיות של היריב היא מצחיקה עד עצובה. מרכז השדה היה מבוטל לגמר, ואי לכך גם ראול וגם ואן ניסטלרוי שבפרט נסגרו בצורה טובה על ידי לגרוטלייה וקייליני, נראו חלשים מאוד; גוטי התקשה מאוד לפעול בצפיפות ובקשיחות של מרכז השדה האילטקי ותרומתו היחידה הייתה כדור העומק לדרנתה שלא במפתיע לא עשה בזה כלום, וכנ"ל דיארה וסניידר שהיה באחד המשחקים החלשים שלו מאז הגעתו למדריד; דרנתה חייב רטלין להרגעה. ההתלהבות של ההולנדי במשחק שלו גורמת לו לאבד את הראש ולפעול בפזיזות. יש לו טכניקה ברגליים, אבל שכל מסתבר שלא.

ועל כל ערימת האשפה הזו, נוסיף את שוסטר שבפעם המי יודע כמה מוכיח שהוא לא מנהל משחק ראוי מספיק למעמדים הללו. מי יודע והוא יצבור את הניסיון הדרוש עם השנים, אבל נכון לעת עתה, מלבד הבעיות בסגל הקבוצה שלא מספיק לטעמי, אין ספק שגם בעמדת המאמן יש בעיה גדולה. ציפיתי משוסטר שיפיק לקחים מהשנה שעברה, הן בהצבות שלו, הן בחילופים שלו והן בניהול המשחק כאופן כללי.

זאת הפעם הראשונה שאחרי משחק חלש שלנו אני יוצא בתחושה פסימית לקראת הליגה הספרדית, תחושה שאולי גם שם, עם ההתחזקות בצי הברסאי שפורח מעת לעת, זה לא יספיק והשובע של השחקנים רק יעשה את המצב גרוע יותר. אני מקווה שלא כך והקבוצה תחזור עד מהרה למסלול חיובי.

7. Wave Member

הבעיטה החופשית של דל פיירו היתה אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי בזמן האחרון,
    החומה הוצבה בצורה כל כך עקומה ובעצם רק עזרה לדל פיירו לכבוש,
    יובנטוס עם נצחון כפול מרשים על ריאל מדריד, תאמת אני מקווה שנפגוש אותם בנוק אאוט, אני מתגעגע למצ'אפ איתם

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כי נבחרת אנגליה היא ממש נבחרת גדולה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

לעניין-אני לא מבין בכלל למה שמו של גיגס עלה לדיון. דל פיירו נתן משחק ענק-למה לקחת ממנו את הפוקוס ועם השוואות מיותרות? אבלל מכיוון שהוא עלה, אני צריך לציין שאת שניים משלושת המשחקים הגדולים בקריירה שלו (יחד עם ארסנל 99) גיגס נתן מול יובנטוס ומול איזה שחקן, דל פיירו שמו. גם ב-2003, אבל בעיקר המשחק של 97/98 הם הוכחה ניצחת לכך שגם גיגס יכול לנצח אימפריות וקבוצות גדולות בדיוק כמו הנסיך האיטלקי.

9. cazzo Il Capocuoco

נמאס לי מדל פיירו, רק יובנטוס נהנת ממנו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. y56kh Member

ולכם יש את מאלדיני שרק אתם נהנתם ממנו.

11. cazzo Il Capocuoco

לא הבנת מה ניסיתי להגיד, אבל בוא נאמר שאנחנו בתיקו רק בשביל ההגינות.

12. THE STRETFORD END Member

אני לפעמים נדהם מחוסר הבנת הנקרא והידע של כמה מהכותבים פה.

כתבתי הודעה שמדברת על 2 שחקנים מהדור הישן של פעם ומעבר לאיכויות שלהם כתבתי על נאמנות לקבוצה אחת,לסמל,גם ברגעים קשים,דבר שהוא יוצא דופן בעולם הכדורגל של היום,
    הודעה של להוריד את הכובע בפניהם ואיזה יופי שלמרות הגיל שלהם ולמרות התארים הרבים והשיאים שאליהם הם הגיעו כבר בקריירה הארוכה שלהם,גם אתמול בערב הם ריגשו כל אחד את אוהדי הקבוצה שלו,

ומה אנשים עושים מזה?סלט מקולקל ומטומטם!

ועוד משהו לגבי גיגס,הבן אדם מככב ברמה הגבוהה ביותר מגיל 17,
    זה אומר שהוא כבר סיבסב שחקנים וקרע רשתות וזכה בכל דבר שזז כשחלק מאלה שלא מעריכים אותו פה היו בני 4,5 ו6,

חומר למחשבה!

13. Raulito Madridista

בית קברות

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/delpiero51108_ES.Xxx

בשנים האחרונות ריאל מדריד כבר הפסידה בברנבאו שכבר לא באמת מהווה מבצר עבורינו(פרט לעונה שעברה שהשגנו תוצאות טובות), והיו גם משחקים מאוד חלשים, אבל דבר כמו המשחק אתמול לא נראה כבר הרבה זמן. היה עצוב לראות את הקבוצה משחקת אתמול. השלב של העצבנות והכעס כבר נגמר ממזמן. הסתכלתי על המסך בהרגשה איומה. איטית, שקופה, כבויה, עלובה, האווירה בברנבאו הייתה כמו בבית קברות. חצי שעה של גארבץ' טיים. האוהדים ציפו להצגה גדולה ובמקום זה קיבלו קבוצה מתה על המגרש, פשוט ככה. הקהל אפילו התעייף מלשרוק בוז כבר.

אז גם השנה ניאלץ לפגוש קבוצה שסיימה כאלופת הבית, ואני לא אתפלא אם נסיים את דרכינו שוב בשמינית גמר ליגת האלופות. הקבוצה הביאה את העונה הזה על עצמה.

אני לא רוצה להשתמש במונחים כבדים מידי ולחרוץ גורלות, אנחנו עוד בשלב מוקדם מאוד של העונה והרבה דברים יכולים להתהפך, אבל אני מקווה מאוד שאתמול לא גילינו שריאל מדריד היא פשוט בלוף, בלון מנופח שהתפוצץ אתמול.

אחרי שתיארתי את המשחק בכללי, אגש לדיבורים הספציפים. גם כשהיו ניסיונות להניע את הכדור ולעשות דברים מעניינים, הכל היה באיטיות רבה מידי. השחקנים ברחו מהכדור ולא לקחו אחריות, פרט לגוטי, שניסה ונע המון, אבל נסגר טוב על ידי הקשרים של יובנטוס במרכז. גוטי הצליח למסור כדור אחד נהדר לדרנטה, אבל ההולנדי התמהמה ולא שלח רוחב לרוד, עד עכשיו לא ברור לי למה. דרנטה לא שחקן ברמה המתאימה, וגם הניסיונות הלא רעים שלו בדקות האחרונות לא עושים עליי שום רושם. לא האמנתי ששחקן שהוא כל-כך לא חכם, משחק בריאל מדריד.

ברנד שוסטר ניהל אתמול את המשחק בצורה זוועתית, לא מובן לי איך דרנטה גמר לעזאזל 90 דקות? את הניסיונות צריך לעשות נגד הקבוצות הקטנות בברנבאו, לא במשחק כזה. אם רובן לא כשיר(כבר אמרתי שזה תמיד קורה לו דווקא במאני טיים, במשחקים החשובים באמת). החילוף הראשון היה מאוד מאוחר כמובן ובטח שלא הגיע לסניידר לצאת, אני מבין את התסכול שלו. החילופים של סביולה וואן דר וארט היו ליצניים פשוט, טוב שהוא באמת נזכר להכניס אותם.

השחקן הכי חלש אתמול על המגרש היה סרחיו ראמוס, פשוט עצוב לראות אותו משחק. שום דבר בחלק ההתקפי הוא לא עשה. את המצב המצויין שהיה לו במחצית הראשונה הוא היה מבקיע בעונה שעברה, אבל השנה זה סיפור אחר. ראמוס הרס יותר מידי התקפות אתמול כשהלך עם הראש בקיר, וגם כאשר עשה הטעייה אחרת נורמאלית, הוא פשוט וויתר על הכדור לטובת השחקן של יובנטוס.

כל הקבוצה צריכה להתבייש באיך שהיא נראתה אתמול, יובנטוס פשוט ניצחה אותנו בקלות, היא השפילה אותנו. הם הניעו את הכדור בכל-כך חופשיות, כל מסירה הגיעה לכתובת, והם ניקו את כל ההתקפות שלנו בקלות, בלי מאמץ בכלל. כל הכבוד ליובנטוס על משחק נהדר. ודל-פיירו...מה כבר אפשר להגיד. השער הראשון שלו נהדר, איזה דיוק פנומנלי בבעיטה, וגם השער השני היה גדול. דל-פיירו כמעט כבש אתמול גם שער נוסף מזויית אפס. השוותי אתמול את דל-פיירו לראול. שניהם עם אותו דרייב ואדרנלין, אבל בעוד האיטלקי עשה בית-ספר להגנה וכבש צמד, ראול אפילו לא היה קרוב. נכון שכל הקבוצה הייתה עלובה, אבל ראול הפסיד בכל המאבקים נגד הבלמים, וכך גם ואן ניסטלרוי.

ומילה רעה על ההגנה העלובה שלנו, איך דל-פיירו שידוע בבעיטות הנהדרות שלו, מקבל כל-כך הרבה חופש? אני לא מבין למה קנבארו שמכיר אותו כל-כך טוב, לא יצא אליו?; השער השני היה בדיחה שלנו. ככה לא בונים חומה! וגם היינצה הליצן התכופף.

יובנטוס הראתה לנו שיעור בכדורגל, הם קבוצה טקטית הרבה יותר טובה. יובה לחצה כשצריך, הורידה הילוך כשצריך, ושיחקה בשכל. אנחנו כמו טמבלים, פשוט ככה, לא עשינו כלום כשהכדור היה ברגליים שלנו. הם עשו הכל נכון. מריאל מדריד תמיד מצפים למהלכי כדורגל אחרים, לעניין, למתח, לדרמה. שום דבר, שום תחכום. אני משווה את העבודה הנהדרת שסיסוקו עשה באמצע לעומת תרומתו של דיארה...שמיים וארץ.

ייקח עוד הרבה זמן לצאת מההפסד הזה. וחוסר האמונה של השחקנים, חוסר האונים, זה הכי מדאיג.
    אני מקווה שנצא מזה.

האללה מדריד...

14. NUOVA GUARDIA Member

השחקן הזה פשוט לא נגמר. ביום ראשון ימלאו לו 34 ונראה כאילו הנסיך הותיק רק התחיל את הקריירה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx