מחזור 4 בליגת האלופות: יובה כובשת את הברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏4/11/08.

1. George Best Member

עוד לפני הפנדל שנשרק (לא היה ולא נברא) אמרתי לאבא שלי שזה היה השיפוט הכי מזעזע שראיתי בחיים שלי.
    איזו חשבונאות מגעילה של השופט השבדי, פשוט להקיא.
    2 פנדלים שהחלאות היו צריכים לקבל, הם לא קיבלו.
    אחר כך קראגר עם נגיעת היד השבועית, לא נשרק.
    כלום ושום דבר בשנייה האחרונה, אה כן, פנדל.

תוסיפו עוד נגיעות יד שלא נשרקו, 4 שריקות הפוכות בקרנות,
    פעם אחת חוץ ששחקני ליברפול אפילו לא חשבו ששלהם, הקוון מסמן של הספרדים, מה פוסק אדון השופט?של ליברפול...

הרס את המשחק.

2. cazzo Il Capocuoco

סטיבן ג'רארד הגדול, הכביר, האגדתי צולל?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אחרית הימים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט לא ייאמן...

שופט שקיבל איתות באוזניה שלא מתאים לו שליברפול תעוף בשמינית על ידי בארסה אז שידאג לזה שלא יפגשו...

4. avdz7 Member

אל תשכחו שגם לאתלטיקו הגיע פנדל מהרוחב של מאניש (נגיעת יד).
    שופט הזוי ביותר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/08
  5. Cup of Tea Liverpool, UK

לקחו לנו שני פנדלים 300% אבל לפחות לא היה נגדנו פנדל על יד של קראגר והפנדל שלא היה על ג'רארד (מודה) אז התקזזנו. אבל באמת, אם הייתי יודע שזו הרמה של השופט הייתי מזמן כבר את לירן וקסברגר.
    כמו ששגיא כהן אמר בסיום, השופט צריך לתלות את המשרוקית ולחזור לכבאות.
    לפחות לא נגרם נזק רציני מהתיקו הזה.

6. George Best Member

אותה בארסה שליברפול הדיחה לפני שנתיים?

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי היד של פראה לא פנדל, הוא ניסה לעצור את הכדור, לא היה עליו לחץ בטעות זה פגע ביד ולא שינה כלום במהלך המשחק... היד של מסצ'רנו פי אלף יותר פנדל מזה...

אבל אתה אוהד ליברפול, אתה כבר רגיל לחאוות

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פשוט מגעיל אותי שופטים כאלו...על מה בדיוק הוא שרק פנדל??

מחזור של הפתעות בליגות האלופות: בארסה רק תיקו בבית, פמגוסטה מי היה מאמין 90 אחוז בשלב הבא אחרי 3-3 מדהים נגד אינטר. רומא מדהימה את צ'לסי, וברמן מובסת בבית 0-3 מול פנא (לא יאמן)

9. Cup of Tea Liverpool, UK

סליחה?
    כששחקן מוריד לעצמו את הכדור לרגל עם היד זה לא פנדל? (מה זה משנה אם היד היתה קרובה)
    חוץ מזה, במקרה של משראנו הוא גלש לכדור וכשהשחקן הגביה זה פגע לו ביד אחרי שהוא גלש לכדור לכן זה כדור ירוי.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה האנגליות היו בלתי ניתנות לעצירה, הייתה תחושה שלא משנה מה יקרה, אף אחד לא יכול עליהן - אבל השנה יש לי הרגשה שזה שונה. הייתה לי תחושה כזאת בשבועות האחרונים והתוצאות של היום (למרות שאני רואה שלא נשרקו פנדלים בליברפול וכו') מחזקות מעט את התחושה הזאת. אם שנה שעברה היה בהן משהו מושלם, השנה הן נראות הרבה יותר "אנושיות" ופגיעות. מקווה שזה באמת נכון ושזה יהיה רלוונטי גם בשלבים הגבוהים. זה יעשה את העונה האירופית להרבה יותר מרתקת.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבחיים לא הייתי אנמי לשער של ליברפול כמו היום. לא יודע, הנקודה הזאת זו הדבר האחרון שמעניין אותי כרגע, משתי הסיבות הפשוטות שבראש ובראשונה הליגה מעניינת העונה הרבה יותר, והסיבה השנייה היא ששיחקנו היום רע ואחוז ניצול המצבים היה פשוט עלוב ובניטז ניהל את המשחק בליצנות. אם נשחק ככה נגד ווסט ברום אנחנו גם לא נבקיע, מבטיח לכם.

השיפוט היה אחד הגרועים שראיתי בחיי, לא פחות מ4 פנדלים הוא פיספס(פאול על אגר, יד של פראה, יד של מסצ'ראנו שהייתה הכי גבולית מכל הפנדלים ויד של קראגר), ובנוסף לכך העניק לנו פנדל שבחיים לא היה רק מהלחץ שהפעילו האוהדים. שלא נדבר על שלושת הכרטיסים הצהובים המיותרים שהוא נתן לאתלטיקו בסוף ואין ספור השריקות הקטנות שהלכו לכיוונים הלא נכונים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/08
  12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכדור של פראה מהברך קפץ ליד והמשיך בדרכו... היד של מסצ'ראנו לא הייתה קשורה לגוף ועצרה מסירה שהגיעה לשחקן יריב!

13. avdz7 Member

רק אני שמעתי עכשיו את מודי אומר סעמק ערס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/laugh.Xxx

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בסך הכל השיפוט היום היה ברמה של השיפוט שלפני שבועיים.
    אגירה צריך היה להכניס את בנגה בשביל להחזיק בכדור. בניטס טעה כשהכניס את נגוג, הבחור לא מבדיל בין כדור לראול גרסיה.
    ואני חוזר על השאלה ששאלתי כל הקיץ: מישהו צריך את סייטרידיס?

15. JR-Riquelme Member

גועל נפש, גועל נפש, עוד פעם גועל נפש.

אמרתי בעבר שלא צריך הילוכים חוזרים, כמה שאני חוזר בי.

צריך ועוד איך, מצידי שיקח גם שעה וחצי על כל הילוך חוזר, הגיע הזמן שיפסיקו עם הבושה הזאת. לא אומר שליברפול גנבה נקודה כי הגיע לה לפחות שער אחד במהלך המשחק, אבל השופט הזה הוא פשוט בושה וחרפה. נראה לי שבחיים לא התעצבנתי ככה אחרי משחק כדורגל.
    ד"א, שמדברים על צוללנים, ארגנטינאים, ספרדים, פורטוגלים, בלי ספק בכלל ג'רארד הוא הצוללן הגדול ביותר שיש בכדורגל(לא שאכפת לי, עדיין שחקן אהוב עלי, פשוט להוציא כמה אנשים מהסרט שהם חיים בו).

ושוב פעם גועל נפש. תחושת בחילה גדולה אחרי המשחק.