מחזור 4 בלאומית: הפועל חיפה ור"ג עדיין מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/9/08.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

או7לי יבנו להפועל רמת גן מגרש משלה במקום המכתש? (לא יודע איפה אפשר לבנות ברמת גן...איפה יש מקום אבל ניחא...)

2. spurs Member

ערן לוי בחיפה נהיה בן בית ואהב הקהל
    כל משחק הוא בא אלינו וקהל מת עליו(ואני יודע בודאות שהוא אוהב את המועדון מאוד)
    ולחשוב שהוא גדל בצד השני

היה לנו טורניר אוהדים באיזה מגרש שכונתי בחיפה אושרי רואש בא לראות אותו

אז גם בהפועל חיפה יש הביתיות והחום

3. הרצליה Member

איזה באסה.
    שליטה מוחלטת של מכבי הרצליה במשחק היום עולים ליתרון אחרי לא מעט החמצות, סוחטים כרטיס אדום מאחד השחקנים הכי גרועים שאי פעם לבשו את המדים של מכבי הרצליה וחוטפים שער שיוויון דבילי לחלוטין.

כמה דברים:
    אלן מסודי ענק על הליגה הזאת ב-8 רמות אבל הוא חייב לדעת לבעוט לשער שצריך ולא להעביר ולהעביר ועוד עקב ועוד עקב, זה אולי יפה לעין אבל לא תורם בגרוש.
    אלי ביטון הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים שחקן שגם במשחק פושר למדי ידע לתת את הגול ולהביא נקודות.
    אסי משיח הוא השחקן שהכי כיף לראות במכבי הרצליה, כמה הקרבה ונחישות.
    דובב גבאי חייב להפסיק עם ההחמצות האלה, תן כבר גולים למען השם, היו צריכים להיות לפחות ארבעה שערים עד עכשיו.

כפר סבא כלום ושום דבר השחקן היחיד שיכול לעשות שם איזושהי פעולה התקפית זה אבי כנפו וגם הוא הוחלף במחצית הראשונה בגלל פציעה, מה שעצוב זה שקיבלנו מהם גול.

בסך הכל 2 נקודות שבוזבזו בגלל שאננות אבל בקבוצה הזו יש את כל הכלים בשביל לעלות ליגה ואני בטוח שנעשה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/08
  4. roeiuzan Member

בלי לשים לב עכו תוך 2 משחקים קופצת ממקום המוליך לליגה א' למקום המוליך לליגת העל. רק שימשיכו ככה...

5. הרצליה Member

בשבוע הבא הפועל באר שבע מגיעה למכתש במשחק סופר מסקרן.
    הפועל חיפה חייבת לשמור על המאזן המושלם מול אוסף הגרוטאות של הפועל כפר סבא.
    מכבי הרצליה חייבת לחזור למסלול הניצחונות במשחק חוץ בקריית אתא.

אגב הדרכים לעצור את אלן מסודי הופכות להיות יותר ויותר מקוריות, הוא כמעט הגיע לקניון בגלל כניסה מכוערת של גיא דיין.

6. JR-Riquelme Member

באר שבע מנצחת 3-0, תוצאה מספקת מאוד.
    אין לי מושג איך הם שיחקו, אבל שאני רואה את סימיוני ברשימת הכובשים אני רגוע, שהוא מתחיל לכבוש הוא לא מפסיק.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באר שבע שיחקה כדורגל טוב, דבר ראשון היה כיף לראות את שער 2 ושער 5 מלאים לגמרי, היה יותר קהל ממה שציפיתי וטוב שכך.

באר שבע שיחקה טוב, קרית אתא מצד שני לא הייתה למגרש, לא רק שאסי רחמים לא נגע בכדור, לא זכורה לי שום בעיטה בכלל לעבר השער שלנו, גם אם היה נגמר 1-0, משחק חד צדדי לחלוטין. מאור מליקסון מצויין, הוא גדול על הליגה הזאת, רואים בכל נגיעה שלו בכדור לאיפה הוא שייך, הוא צריך להיות עקבי ושיאמינו בו, הוא במקום הנכון, סימיוני היה טוב, קדוסי שוב- חייב חייב להתעורר, נראה שהוא קצת איבד את הביטחון והמשחק שלו נראה ככה, זולו היה מצויין באמצע, זרקו היה לא טוב לדעתי, נראה כבד, ובונפלד.. אני כבר עייפתי ממנו, לליגה הלאומית הוא מספיק טוב אבל אם וכשנעלה- חובה להטיס אותו מפה. ההגנה לא עמדה היום במבחן בגלל שהייתה טובה לעצור את קרית אתא רחוק מהשער.

בסך הכל 3 נקודות, לא יותר, עם הפנים לשבוע הבא.

8. Spanish Weapon Member

לא משחק "סקסי" של ב"ש, היינו בנוים בעיקר על מתפרצות,החזרנו ליריבה באותו מטבע שבו הם
    ציפו לשחק נגדינו.
    מליקסון ממשחק למשחק רק משתבח והיום עשה צחוק מהגנת קרית אתא, סימיוני כהרגלו נמצא
    תמיד במקום כדי לכבוש אפילו שעל פניו הוא נראה מאוד עייף ואיטי.
    גולת הכותרת של המשחק מבחינתי היא ההגנה שהייתה פשוט פנטסטית - אוקונגו אטם את צד
    שמאל לגמרי, אלול במשחק הגנתי פטסטי וג'סטין זולו תפקד כקשר אחורי ובמשך 90 דקות לא ראיתי
    ניסיון אחד לעבור אותו שצלח.
    שבוע הבא משחק סופר קשה במכתש,נעבור אותו בשלום,יאללה הפועל!!!!!!!!!

9. Love Is Red Member

משחק סביר+ שלהפועל באר שבע מול קבוצה שלפני תחילת המשחק חשבתי שהיא קבוצה יותר טובה...

לדעתי הגיעו לליגה הלאומית שחקנים מצוינים שיגרמו לליגה הזאת להראות יותר טובה מליגת העל, ואני מדבר על מליקסון (הפועל באר שבע), אלי ביטון&אלן מסודי (מכבי רצליה), הירקלי ג'פרידזה (אני מקווה שהשם שלו נכון, הפועל חיפה), ועוד שניים שלושה שחקנים.

בכל אופן מסתמן שהקבוצות שהיו מועמדות לעלות כבר מהתתחלה עומדות בציפיות, במיוחד הפועל חיפה שמשחקת כדורגל פשוט, ויפה, וכמובן שפועל רמת גן שגם היא נותנת תצוגות טובות.

המשחק שישודר בספורט 5 בשישי הקרוב, יהיה ללא ספק משחק עונה ראשון, בין הפועל באר שבע המתעוררת, לבין הפועל רמת גן המושלמת, שתי קבוצות שבכל יום נתון מסוגלות לכבוש 2שערים במשחק, וזה אמור להיות משחק מסקרן מאוד....

10. אורי אדום בנשמה Member

שבוע הבא, המכתש יהיה התחנה הסופית לקטר הרמת גני.

ולכל אלו שמכירים את הקהל הבאר שבעי רק בשלוש-ארבע שנים האחרונות וחושבים ש-5,000 צופים זה פסגת היכולות, אני יכול להבטיח דבר אחד: נצחונות במכתש ובלוד בשני המחזורים הבאים בשילוב שיווק נכון של משחק הבית הבא מול הרצליה - ו-וסרמיל יהיה מפוצץ כמו כלום ב 8-9 אלף אדומים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בטח ובטח שאין לנו שום זכות לזלזל ברמת גן. הפועל רמת גן קבוצה נהדרת, פתחה את העונה בצורה יוצאת מן הכלל, זה הולך להיות משחק מאוד מעניין, מאוד צבעוני ביציעים, אני בטוח שכל הכרטיסים שיוקצו לנו יגמרו מהר מאוד. כולי ציפיה ליום שישי הבא, והזכרונות מה-1-1 מעונת העלייה כבר נמצאים בראש.

12. הפועל_23 Member

היציע של קבוצת החוץ במכתש הוא 1200 צופים. תביאו?

בכל מקרה ,איזה משחק במכתש ביום שישי אוי איזה משחק...
    תהיה אווירה טובה מאוד

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חוזר בי, ברח לי שזה משודר, לא יגיעו 1,000, אבל יגיעו כמה מאות.

14. Igi Member

אחת האווירות תהיה, סיכויים טובים שאני אפילו אחזור לעיר כדי להיכנס... עדיין נותנים להיכנס בחינם עם חולצות אדומות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

וברצינות, אני רוצה לבוא למשחק, כמה זמן לפני צריך לבוא לקופות וכמה עולה כרטיס?

15. הפועל_23 Member

תם זמנם של החולצות האדומות חינם חחח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לי יש מנוי אז אני לא יודע כמה זמן קודם צריך לבוא, אבל בהתחשב בזה שיש רק קופה אחת או שתיים אז אולי כדאי להיות במכתש ככה יותר מחצי שעה לפני המשחק.
    במשחק בית האחרון נגד כפ"ס עלה 25 נוער/חייל ו50 מבוגר. אם לא יחליטו בגלל אוהדי ב"ש להעלות את המחירים אז אלה המחירים.