מחזור 4 בלאומית: הפועל חיפה ור"ג עדיין מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/9/08.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגד מי היה 7,000? אני מאוד רוצה לדעת....בגמר גביע נגד רמת גן אולי הבאתם 7,000 )הבאתם יותר אבל זה המשחק יחידי שאני זוכר שהבאתם כמות כזו של צופים).

מה זה כדורגל כזה? מחזור פתיחה של העונה בבית לא הבאתם יותר מ-3,000. משחק בית ראשון של קבוצה מינימום (ועוד בסדר גודל של ב"ש) צריך להיות עם כפול מזה...שוב לא כל קבוצה, קבוצה כמו ב"ש, שאתם טוענים שיש לה עשרות אלפםי אוהדים.

אבל עזוב זה לא הנושא של הדיון, בו לא נתווכח על זה, מסכים עם לירן.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עומר פה מבלבל את המח, ברור שאין לו מושג והוא מעוות דברים, אני מאמין שכל אחד שמבין משהו יודע זאת, אז אני מבקש ממי שירצה להגיב שיתאפק, ולא לדון על זה יותר בדיון הנוכחי.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר למשחק היום, אני כבר רואה את התסריט הכל כך מוכר... קבוצה באה עם מערך מאוד הגנתי, בצדק מבחינתה, אנחנו מחזיקים יותר בכדור, מגיעים לכמה מצבים, מחטיאים ללא הפסקה, או סתם לא מגיעים למצבים... במקרה הטוב זה יסתיים ב-0-0, במקרה הרע קרית אתא תעקוץ אותנו. זה התסריט הפאסימי והלא כל כך דימיוני.

בכל אופן, זה משחק שאנחנו חייבים לנצח, הפועל חיפה נראית מצויין, לא מתקשה להבקיע עד כה, ואין שום סיבה שלא נתנהג באותה הדרך, יש את הכלים, צריך רק שכל ומשחק נכון, חייבים לשחק עם שכל דרך האגפים, דרך האמצע במשחקים כאלה זה לא ילך, מליקסון נראה טוב מאוד מתחילת העונה, הוא תכליתי באופן מפתיע למרות כמה החלטות לא חכמות אבל זה בסדר, מי שמצפה ממנו ל-100 אחוז קבלת החלטות נכונה טועה, הוא צריך לשחק באגף, לקחת משם את המושכות, באמצע יש את הכלים שינצלו מצבים, זה בסוף ישתחרר מתישהו. קדוסי חייב להתחיל להתאפס, הוא מחמיץ כמו טירון, כל משחק הוא מגיע ללפחות 2 מצבים נוחים מאוד ולא מצליח להבקיע, אין לנו בינתיים את הלוקסוס הזה של להחטיא כאלה מצבים, נגד הפועל ירושלים זה עלה לנו בהפסד, נגד כפ"ס במזל כבשנו ממצב נייח, אם נמשיך להחמיץ זה לא יגמר בטוב.

הקהל היום יגיע, זה שאין שידור, וזה שזה במוצ"ש מבטיח לדעתי עוד 1,000 שלא היו באים אם המשחק היה ביום שישי בשידור, הקהל רוצה לראות כדורגל, אין לי ספק שגם אם נסיים בתיקו אבל נראה מחוייבות מהשחקנים , רצון והשקעה, הקהל יגיב בצורה חיובית, אנחנו רוצים לראות את השחקנים שורפים את הדשא.

4. הפועל_23 Member

אולי לא הבנת אבל היציע המרכזי זה לא היציע מאחורי השער.
    ביציע מאחורי השער יכולים להיכנס כ3300 צופים.
    ביציע הצדדי/המרכזי/זה שיש בו כיסאות, יש 1850 כיסאות.
    ויש עוד יציע קטן שכרגע לא מאכלסים אותו של כמה מאות.

קובי מוסא רק החלים מפציעה של חודש, ונכנס אתמול בדקה ה70 וכמה דקות מאוחר יותר בישל את השער השני במשחק.
    ואני מאוד מרוצה ממנו, ולפי הראיונות גם הוא מאוד מרוצה בקבוצה.
    שבוע הבא נגד ב"ש הוא כבר יפתח בהרכב.

5. Ariel Member

בנוגע להפועל ר"ג, זה אחד המועדונים הרומנטים והמרגשים שיש בכדורגל הישראלי בעיקר בזכות המבצר במכתש, הקבוצה הלוחמת והתקציב הקטן.
    אך לדעתי העפלה של הפועל ר"ג תהפוך אותה ללא יותר מהכח עמידר 2.
    שתי הקבוצות תחלקנה אותו איצטדיון ויביאו בפועל אותן כמויות קהל. מלבד הצבע לא יהיה דבר שונה בין 2 המועדונים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/9/08
  6. הפועל_23 Member

אנחנו לא נשחק בוינטר, אבל אני מסכים איתך וזה הדבר שכל אוהדי ר"ג פשוט מפחדים ממנו פחד מוות.
    בלי המכתש זכות הקיום שלנו מוטלת בספק רב.
    אנחנו לא נהיה כמו הכח עמידר כי לבושה כזאת גם אם נרצה לא נצליח להגיע (500 אוהדים בבית נגד בית"ר ירושלים? לא נגיע למצב כזה), אבל הדיכאון שייגרם אם לא נשחק במכתש יהיה עצום ויהיה לנו קשה מאוד.

מה שאומר שחייבים לעשות הכל בשביל לאשר את המכתש.

7. Igi Member

לגמרי, אין מועדון שהייתי רוצה לראות ו"מגיע" לו יותר מהפועל ר"ג להיות בליגת העל, אם כי עזיבה של המכתש ומעבר לוינטר פשוט ירסק אותם... מאד מקווה שזה לא יגיע למצב הזה

8. Spanish Weapon Member

אני חייב להבין,על מה מגיע להפועל ר"ג להיות בליגת העל?
    קבוצה קטנה שמגיעה ממטרופולין שמכיל בתוכו לפחות 10 קבוצות גדולות ומפוארות ממנה,זה
    שיש לה 2-3 אוהדים שנמצאים בתוך הבראנז'ה התקשורתית ודואגים להכניס את השם שלה(כמו
    מליניאק וקופמן) לא עושה אותה לקבוצה שבאמת שווה ליגת העל או קבוצה מפוארת.

9. JR-Riquelme Member

ר"ג קבוצה מאוד סימפטית, יש לה לא מעט קהל והייתי מעדיף לראות אותה במקום קבוצה כמו מכבי פ"ת או אפילו הכח עמידר.

אני דווקא אופטימי בנוגע למשחק של באר שבע היום, לא יודע אולי זאת התחושה או שאולי בגלל שהניצחון נתן הרבה אוויר, האוהדים במצב רוח טוב, השחקנים קיבלו ביטחון וגם המאמן, קרית אתא כנראה הקבוצה הגרועה בליגה, כל דבר חוץ מניצחון מעל גול לא יספק אותי.

10. Igi Member

קודם כל, לא סתם כתבתי "מגיע" במירכאות.. התכוונתי שזו העדפה פרטית שלי. ומה הקשר לקופמן ומליניאק? בתור אחד שגר בר"ג כמעט עשור והלך לעשרות משחקים של הפועל ר"ג(למרות שיש משחק מסויים שארצה לשכוח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ), תמיד אחזיק להם אצבעות ואני בטוח שאני לא היחיד. הרי עם המגרש אולי הכי מרגש בארץ וקהל אוהדים גדול, איך אפשר שלא לסמפט אותם...

מה שכן, כמו שאמרתי כבר, מעבר לוינטר המדכא פשוט ירסק אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/08
  11. הרצליה Member

איך אפשר לא לסמפט אותם? יש לי שתי דוגמאות בולטות בשבילך.
    אין שום דבר מיוחד בקבוצה הזו שמגיע לה להיות בליגת העל יותר מלקבוצה אחרת בליגה הזאת.

12. הפועל_23 Member

לא ממש מפתיע שהמתנגדים לר"ג כאן הם אוהד הרצליה ואוהד ב"ש, שחוו טראומות קשות בשנים האחרונות מהפועל ר"ג. סך הכל זה הספורט.

בכל מקרה מה שמיוחד זה המשפחתיות שלא ממש קיימת בהרבה מקומות בארץ.
    איפה עוד תראה 3 שחקנים שאפילו לא גדלו בר"ג באים לעודד עם האוהדים השרופים של הקבוצה? ומניפים דגלים וצעיפים וקופצים...
    כולם בר"ג זה כמו משפחה אחת גדולה והבית זה המכתש שבאמת אי אפשר להסביר את התופעה הזאת.

בכל מקרה, סרטון המשחק מאתמול:
    http://www.youtube.com/watch?v=mxfBpm5Mo2U

13. Igi Member

בדיוק, לא ציפיתי מאוהד שראה את ר"ג מונעת מהקבוצה שלו לעלות ליגה במחזור האחרון להגיב אחרת. אגב, הייתי באותו משחק ומה שאני זוכר בעיקר זה שהמכתש זה הסיוט הגדול ביותר של אייל לחמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. עומד בשער Member

כמה מוכר. כמה מעצבן. כמה צפוי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. liroi3 Member

רמת גן בפורמה נהדרת,לא רואה אותם עוצרים בדרך לליגת העל במיוחד עם 5 עולות שלמעט הפועל חיפה כולן מגמגמות.מה יהיה שנה הבאה עם המכתש?אלוהים גדול..בינתיים אפשר להנות מתמונות מהמשחק אמש מול לוד..

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=586208

http://img205.imageshack.us/img205/9717/0409cb5.Xxx