מחזור 4 בלאומית: הפועל חיפה ור"ג עדיין מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/9/08.

1. עומד בשער Member

הבנתי, הכל תירוצים.

ענית לי על השאלה.

2. ISRAl Member

מעניין איפה ישחק אושרי רואש בעונה הבאה.

כבר היום יש לו מקום בהרכב בכל קבוצה בליגת העל.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדבר אוהד שהקבוצה שלו מביאה בלחץ 2,000 איש קרוב לעשור, ואל תספרו שטויות הקהל של ב"ש, הוא הקהל הכי בזיוני בליגה, ולא אני לא אוהד הפועל ח\יפה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עומר אתה מדבר שטויות באוויר, לא יודע על איזה עשור אתה מדבר אני במגרשים 15 שנה כמעט והנתון שלך מצוץ מהאצבע.

אבל בואו לא נהפוך את זה לויכוחי קהל, מיצינו, לא יעזור כלום עכשיו.

אבל בכל אופן, זה הדברים שמסביב, להפועל חיפה יש קהל, ויש קהל טוב, מה שחשוב מבחינתה זאת פתיחת העונה הבאמת נהדרת הזאת שלה, היא לא ספגה עדיין שער וזה לא סתם... אבל פה בא אבל................. ראינו כבר תופעות כאלה בעבר בליגה הזאת, עוד לא זכורה לי קבוצה ששמרה על יכולת ועל עליונות לאורך הרבה זמן, כמעט תמיד באה בסוף תקופה רעה והדברים משתנים. כמובן שאני לא מאחל זאת להפועל חיפה, כדורגל צריך אותה בליגת העל.
    וגם אם תהיה תקופה רעה, העונה יש 5 עולות, תקופה רעה עדיין יכולה להשאיר את הקבוצה באיזור הבטוח, יש מקום לטעות, יש מספיק קרדיט.

הפועל חיפה בדרך הנכונה, וגם הפועל רמת גן כמובן.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/08
  5. *הפועל-רעננה* Member

רעננה האלו כל כך מעצבנים!!!
    הייתי מעדיף להפסיד בטוטו 6-0 ולנצח את המשחק הזה בליגה.
    אני ממשיך להתפלא שברעננה בטוחים שיש להם קבוצה לעליה...
    הם משחקים עם זר אחד, בלי קשר אחד נורמלי, חוץ מקופר ולינדר.
    צריך להעיף את אוראל אדרי וכל הצוציקים האלה שאין להם מושג בכדורגל, ולהביא שחקנים עם ניסיון.

6. SkiMan Member

אחה"צ חביב בקריית אליעזר.

1) קודם כל אנחנו במצב שלא הכרנו בשנים האחרונות, וזה פייבוריטיות ברורה על כל יריבה שתבוא כרגע. הגיע הזמן שלנו ליהנות קצת, גם אם זה אומר להשתחצן טיפה ולרצות שער שלישי, אז מה?

2) אותי הכי הלהיב בשערים שלנו דווקא המסירה של ערן לוי בשער השני. יכולת טכנית שלא רואים בישראל בכלל, אני לא חושב שיש שחקן בליגת העל שמסוגל למסור ככה.

3) יהיה מעניין לראות איך הקבוצה תתמודד עם קבוצה מליגת העל. יש לי תחושה שהקבוצה שלנו בנויה נפלא לליגה לאומית אבל יש לנו קישור בעייתי לליגת העל. ערן לוי בעיקר עומד כמו פנסיונר באמצע ומחלק מסירות. אם יהיה מאמן יריב שקצת ישקיע לשם שינוי ויעשה הכנה למשחקים ויראה כמו מקצוען, לסגור אותו לא תהיה בעיה. זה תוקע לנו את המשחק בצורה רצינית. (ארחיב על כך בהמשך)

4) הקבוצה ממש מאומנת וכיף לראות את זה. אם בשנים האחרונות הכל היה נראה מקרי אצלנו, עכשיו יש יציאה מהירה להתקפות (מתי זה נראה בפעם האחרונה במחוזותינו?), תיאום בהגנה, כל שחקן יודע מה הוא צריך לעשות. תענוג.

5) השינוי העיקרי בקבוצה מעונה שעברה לעונה הזאת זה שיש לנו שני חלוצים טובים ולא אחד. משנה את המשחק שלנו לגמרי, התיאום ביניהם נפלא, הם משלימים אחד את השני בצורה קלאסית (חלוץ סקורר, חלוץ שמשחק טיפה מאחוריו). לא עוד הסתמכות על יום טוב של חלוץ זה או אחר. נקודה בעייתית: אין לנו תחליף הולם לאף אחד מהם.

6) מבחן ראשון עברנו העונה וזה להראות אופי, סגנון והמשכיות. המבחן העיקרי של הקבוצה ושלומי בפרט עוד לפנינו וזה לצאת ממשבר. יהיה מעניין לראות איך הקבוצה תתמודד עם הפסד, לרכב על מומנטום זה הרבה יותר קל...

קצת יותר באריכות בנוגע לערן לוי:

מה שקורה איתו במשחקים האחרונים מוכיח כמה הליגה הזאת בדיחה והמאמנים בה עוד יותר. עם כל הכבוד ליכולות הטכניות הגבוהות שלו (ובאמת שאפו על המסירה בשער השני, רשמתי כבר שממש התלהבתי ממנה) הבחור עומד באמצע המגרש כמו פנסיונר כל המשחק ומחלק מסירות. לא זז לצדדים, לא רץ כמעט, לא מגוון במשחק. אם היה עומד מולנו מאמן טיפה רציני, שהיה עובר רק טיפה על המשחקים שלנו והיה רק טיפה עושה הכנה למשחק והיה נראה רחמנא ליצלן כמו מקצוען הוא היה סוגר את ערן לוי בלי בעיה ותוקע את המשחק שלנו. דודו אברהם לא מספיק טוב, ערן המנוע העיקרי שלנו בקישור בכל הנוגע לפן ההתקפי. הקבוצה שלנו בנויה טוב לליגה הלאומית כי הליגה הזאת בדיחה, אבל הימור שלי: בקונספציה הנוכחית, במידה ונפגוש בקבוצה עם מאמן רציני מליגת העל יעלו על השטיק שלנו מהר מאד.

האימפריה עוד תחזור !

7. הפועל_23 Member

איזה כיף! 3-0 במגרש בלוד שלא האיר לנו פנים עד היום!
    סאנצ'ז בטאצ' נפלא, חסן עם טיל, ודאטורו המפרפר, הם הכובשים.

זיו אדלר כהרגלו בשערוריית שיפוט כשהוא מרחיק את סוארז ללא כל סיבה נראית לעין, הוא בכלל לא היה מעורב בתקרית, אלא אבוטבול היה זה שכביכול נגע בבר מוחא המטונף שנפל כאילו בזה הרגע מטוס פגע בו.
    אסי בר מוחא האפס מלוד בפעם השלישית בשנה האחרונה עושה פרובוקציה שמשאירה אותנו בשחקן אחד פחות.
    סוארז ושריקי ייעדרו מהמשחק שבוע הבא נגד ב"ש. מכה קשה!
    בנוסף לזאת מור גולן בספק למשחק, רוני אוחנה ימשיך לרצות את ההרחקה.
    הרכב חסר מאוד לקראת המשחק הקשה.

הרכב ר"ג היום:
    רפי כהן, קובי שריקי, אלי לוי, אבי סופר, תמיר בן עמי, וויליאם סוארז, משה אבוטבול, שי רביבו (קובי מוסא), קובי חסן, רוברטו סאנצ'ז (שי חדד), ג'ורג' דאטורו (גיא שוסט).

השנה יש חיבור נפלא בקבוצה והיה ניתן לראות שכל השחקנים באים להגן על השחקנים שלנו בעת התגרה,
    וחיבור מצוין בין השחקנים לקהל כשמור גולן, סוארז ורוני אוחנה באים לעודד ביציע עם האוהדים.

http://www.hapoel-ramatgan.co.il/pic/upload2007/09lod1_3.Xxx

8. הרצליה Member

לרשותו של אייל לחמן יעמוד סגל מלא לקראת הדרבי.
    דובב גבאי חוזר מפציעה,אלן מסודי אמור לפתוח לראשונה בהרכב.
    הרכב משוער:
    איתמר ניצן,עומר הדר,עודד גביש,ברק לביא,עדי סופר,אסף קריספיס,אסי משיח,שי ביטון,אלן מסודי,אלי ביטון ודובב גבאי.

חלק הגנתי צעיר מאוד שיכול לעלות לנו ביוקר העונה על כך שלא הבאנו בלם מנוסה.
    חלק קדמי פנטסטי.

שיהיה בהצלחה.
    השרון צהוב :aaa021:

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקהל של הפועל חיפה לדעתי, וזה הגיוני, יגיע כשהוא יריח את ליגת העל, כרגע כולה 4 מחזורים אני לא יודע איך אפשר בכלל לדבר על ליגת העל, אתם תראו כשהפועל חיפה תהיה קרובה לעלייה יהיו לפחות 5-6 אלף איש.

שאלה לאוהדי הפםועל רמת גן: למה לא שמים כיסאות גם ביציע שמאחורי השער? ואם ישימו כמה יכיל המכתש? במידה ויעלו לליגת העל, הוא יאושר? אחרי הכל הדשא לא ראוי למאכל חיות אפילו שלא לדבר על מגרש כדורגל.

10. הפועל_23 Member

המינימום למספר המושבים בליגה הלאומית הוא 2100 בדיוק. ולכן מאחורי השער התקינו רק 250 כיסאות. ועוד 1850 ביציע המרכזי. בקיצור לחסוך קצת כסף.
    ניתן לשים כ5500 כיסאות בכל המכתש.
    אני לא יודע אם יאשרו לליגת העל אבל מקווה שיעשו כל מאמץ להכשירו.

הדשא השנה יהיה טוב במכתש כי נחנך מגרש אימונים חדש לנוער ולבוגרים וכעת יירד העומס מהמכתש.
    אז בנתיים הדשא טוב.

ואני מבקש להימנע מלהעליב את המקדש שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. JR-Riquelme Member

:aaarofl:
    לבאר שבע מספיקים 3 ניצחונות ברצף כדי להביא 7 אלף צופים לוסרמיל ולא משנה אם המשחק יהיה משודר או לא.
    זה שיש לבאר שבע לא מעט אוהדים שהם באמת סתם באים למשחק כדי להרוס(וגיא לוי צודק בזה למרות שדבר כזה הוא לא צריך להגיד) זה נכון, אבל לבאר שבע יש כמות אדירה ביחס לליגה הלאומית, והקהל שבא למשחק של חיפה, זו כמות מבישה, הקוצה במומנטום הכי טוב שאפשר, משחק בית וזה המספר? באר שבע בתקופה שחורה מביאים 1500.

12. הפועל_23 Member

יאללה נו מה נהייתם לי פה התגובות בוואן?
    לב"ש יש הכי הרבה אוהדים בלאומית...זה ברור וידוע וככה זה כשאתה הקבוצה היחידה בכל הנגב, ולהפועל חיפה יש את מכבי חיפה אפילו באותה עיר.
    ולר"ג יש מלא תל אביביות ויריבה עירונית ומלא קבוצות קרובות.

השאלה היא האיכות של כל קהל והקהל של ב"ש הוכיח כמה שהוא לא תורם לקבוצה.
    אז הפועל חיפה הביאה 2500 אוהדים למשחק בליגה לאומית, ביג דיל...מחזור 4 והיה שידור ויש בעלים שלוקח מחירים יקרים (60 שקל?!?!ליגה לאומית?!?!) אז למה שאנשים יזיזו את עצמם מהכורסא כל כך מהר?, עם הזמן הכמות תגדל ותגדל.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם שנה שעברה, כשהיה להם סיכוי קטן, הם לא הביאו אפילו 5,000 במחזורי הסיום...למה לקשקש בשכל, כבר שנים אנחנו שומעים על ה"קהל" הבאר-שבעי...בפועל אין עונה שהם חוצים את ה-3,000. אתה אומר בעצמך...בתקופה חורה הם מביאים 1,500...כמה זמן הם בתקופה שחורה? עשור? עם כמות הקהל שאתם מתארים את ב"ש, בתקופה טובה הם צריכים להביא לפחות 7-8 ובתקופה רעה 4-5.

הייתי בטוח שביציע המרכזי יש 3,000 כיסאות...מוזר שיש רק 1,850...המקסימום של 5,500 אמור להספיק לליגת העל לא? הלוואי והיו בונים על המכתש מגרש נורמלי "ניו מכתש" כמו באירופה : ) כי עם כל הכבוד פרט ל-2 יציעים הוא די מצחיק.

איך היה קובי מוסא אתמול במשחק? אתם מרוצים ממנו?

14. JR-Riquelme Member

שנה שעברה היא הביאה 7 אלף צופים אחרי איזה 2 ניצחונות ברצף, אתה מדבר באוויר ואני לא יודע מאיפה אתה לוקח את הנתונים שלך חביבי, באר שבע הקבוצה מס' 1 מבחינת הקהל בליגה הלאומית, אי אפשר בכלל להתווכח על זה.
    עם כדורגל כזה ועם קבוצה כזאת שכל משחק בית מפחדת לשחק לעיני הקהל הביתי אפשר להביא 8 אלף צופים? למה שיבואו בכלל? אני בעצמי לא בא למשחקים של באר שבע מהחצי השני של העונה שעברה, זה סתם ללכת לשם ולראות שחקנים שפוחדים מעצמם.
    אתה ראית את התצוגה של באר שבע בגביע נגד ת"א? איזה קבוצה בארץ עושה דבר כזה חוץ מ4 הגדולות? אולי נתניה וגם זה שהיא באירופה.

אה ו4-5 בתקופה רעה? התחלקת על השכל? גם מכבי חיפה לא מביאה 5 אלף בתקופה רעה, גם בית"ר שהיא הייתה בסכנת ירידה היו משחקים שהביאה 3 אלף בלחץ, איפה אתה חי? ואני אפילו לא מדבר על זה שזו ליגה לאומית, משחקים נגד קבוצות קטנות בשיא החום.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עומר אני באמת שלא אוהב את הויכוחים האלה, אבל אתה מבלבל את המוח.. אין עונה שחוצים את ה-3000? אין משחק שיש פחות מזה, אין לי מושג מה אתה מקשקש, אתה זורק מספרים באוויר ואין לך מושג. אתה מוזמן לפתוח עיתונים ולבדוק כמה היו במשחקי גביע הטוטו בתחילת עונה... רמז: יותר מ-3,000. בקיצור, תפסיק להטעות את עצמך עם נתונים שאלוהים יודע מאיפה אתה ממציא אותם.