מחזור 4 :: אינטר ורומא מנצחות,מילאן ופאלרמו מפשלות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏23/9/06.

1. idans Member

רק קבוצה כמו אינטר מסוגלת כמעט לאבד יתרון של 4:1 בדקה 85.
    אדריאנו אם במשחק כזה הוא לא כובש אז מתי כן? (יש לי אבל הרגשה שנגד באירן הוא יכבוש).
    אני יוצא קצת עם טעם מר מהמשחק הזה, כמו מכל המשחקים של אינטר עד כה.

2. XabiAlonso Member

מתי המאמן הבדיחה העונה לשם רוברטו מנצ'יני יעזוב כבר את אינטר לנפשה??
    הקבוצה פשוט לא מאומנת!!!

3. Jose Mourinho Member

אינטר היא הקבוצה הגדולה היחידה בעולם שיכולה לסיים משחק בניצחון 3-4 אחרי שהיא מובילה 0-4. היחידה. איך אמר אבי מלר - אינטר מנצחת, אבל יוצאת עם מטען מאוד כבד של 3 שערי חובה.
    איך מנצ'יני מכניס את מאקסוול, מגן/קשר שמאלי, שלא שיחק כ"כ הרבה זמן, להחזיק לו את הקישור, ועוד לבד?
    הרבה דפיקות לב והרבה דאגות לקראת באיירן, למרות הבקעת 4 שערים והעלייה לראש הטבלה.

ציונים:
    ז'וליו סזאר: 6 - השערים לא היו באשמתו.
    זאנטי: 5 - פושר. כמה זמן הוא לא שיחק מגן ימני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    קורדובה: 5 - מצויין עד השער הראשון של קייבו, לאחר מכן חזר להיות קורדובה של לפני המשחק מול רומא עם טעויות של טירון.
    סמואל: 5 - אומנם כבש(כמו בעונה שעברה, מחזור 4 מול קייבו, סמואל כובש), אבל היה מאוד רשלני בהגנה.
    גרוסו: 6 - נהדר, עד השער הראשון של קייבו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    סטאנקוביץ': 6.5 - איזה גול, פשוט שער ענק, מדהים, שער של פעם בחיים.
    דאקור: 8 - פנטסטי, החזיק את הקישור כמעט לבד, וגם נתן בישול מדהים לקרספו. הקבוצה התפרקה אחרי שיצא. לאחרונה הוא מזכיר את דאקור המצויין של עונת 2003/2004 אצל קאפלו ברומא.
    סולארי: 5 - בינוני, לא יכול לשחק כקשר מרכזי שמאלי, זה לא בשבילו.
    פיגו: 5 - בינוני.
    קרספו: 7 - כמה זמן רצינו חלוץ כזה באינטר, איזה שחקן, איזה פיניש. באנקר.
    אדריאנו: 6.5 - רואים שיפור ביכולת, נתן מבצע ענק במחצית הראשונה שהסתיים בהחמצה, ובישול גאוני לקרספו בשער הרביעי.

גונזאלס: אין ציון - לא עשה הרבה.
    מאקסוול: 0 - פשוט גרוע. התחיל באיבוד רשלני שהוביל לפנדל לזכות קייבו, והיה מאוד חלש אח"כ. לזכותו ייאמר שזה באשמת מנצ'יני, שזרק אותו לעמדת הקשר האחורי.
    בורדיסו: 0 - גרוע, טעויות קריטיות.

מנצ'יני: 0 - למה לגרום לנו להתקפי לב?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/9/06
  4. Monkey D.Luffy Member

אינטר-קייבו:
    השעה- חמש ומשהו. אני מתעורר. 'אוי לא! המשחק של אינטר', היא צעקה מתבקשת ברגע כזה. פתחתי מיד הטלוויזיה, זפזופ מהיר לספורט 5+..1-0 לאינטר. אני מודה, 4-3 זה מד''ב בדיוני כשהמשחק בדקה ה60 בערך והתוצאה היא 1-0 לאינטר. ככל שהזמן עובר ואינטר מבקיעה עוד ועוד שערים, אני רואה את עצמי כותב כאן דברים כמו 'זוהי אינטר ללא זלאטן', 'אדריאנו חייב להישאר בהרכב', או אפילו 'מנצ'יני יכול לנשום לרווחה לזמן מה'. אבל המשפט 'אינטר זו אינטר' השאיר לי סופר פוקר פייס בסיום המשחק. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    והינה, אני מודה, אולי אינטר היא באמת 'אותה אינטר' עם ובלי זלאטן. אולי אדריאנו לא כזה עדיף על זלאטן, לאחר כמה פאשלות שלו בסיום המשחק, ואף על פי בישול מתקתק לקרספו בגול השני שלו. עכשיו זה כבר לא כל כך איכפת לי מי יפתח, זלאטן או אדריאנו, כשאני רואה יכולת כזו משניהם. אבל, צריך לומר - אדריאנו שיחק היום יותר טוב, ממה שזלאטן שיחק במשחק מול רומא. נתון חשוב? אתם תחליטו. יש פה הרבה חסידי איברה *שיעול*אייאקס*שיעול*, אז אני מניח שלא.
    בכל אופן, אם אני רוצה להיות אובייקטיבי לרגע, אז כן - משחק אדיר, אחד ממשחקי העונה ללא ספק, למרות שזה לא נגמר בתיקו. החמורים המעופפים התעוררו מאוחר מדי.
    בכל אופן 2, אינטר מנצחת בסוף המשחק הזה ואם אתם שואלים אותי אם אני שמח, אני אגיד שכן..אבל כמו האליפות המזוייפת של הנראצורי, הפרצוף שלי ניראה ככה: :\

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/06
  5. idans Member

אל תגזים, הוא היה חייב למסור לקרספו אחרי שהוא היה כ"כ חופשי, והשחקן בקו שלו היה רחוק ממנו מאוד, כמו שיש חילוף מתבקש אז זאת היתה מסירה מתבקשת, אומנם מסירה יפה, אבל מפה ועד גאונית הדרך ארוכה.

לדעתי זאלטאן עדיף על אדריאנו בהרבה, גם נגד רומא הוא היה לא רע...הוא בעט וסיכן הרבה את השער של רומא, אבל אני משוחד אני חולה על השחקן הזה.
    תאמת, אני בכלל חשבתי שאדריאנו וזלאטאן ישחקו ביחד, לא ציפתי מקרספו לכזאת יכולת, אכן קרספו באנקר.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ניצחון גדול של רומא 4-0 על פארמה..
    ביכלל איזה מחזור מפוצץ בשערים.
    שרק ימשיך ככה.

בקשר לניצחון של רומא,עושה רושם שחזרנו למסלול אחרי המשחק האיום ונורא מול אינטר ביום רביעי.
    4-0 גדול שמחזיר אותנו לעיניינים,שרק נמשיך להפציץ ככה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתקפה של אינטר מצוינת וגם ההגנה , אבל יש בעיה והיא כשאינטר מובילה בהפרש גדול השחקנים מתחילים לזלזל ובעיקר ההגנה ואז אנו סופגים הרבה שערים והיום במשחק היה חלק גדול למאנצ'יני אני לאמבין איך הוא נותן למגן שמאלי לשחק כקשר אחורי????????

8. cazzo Il Capocuoco

אינטר זו אינטר כמו שאמר Monkey D.Luffy,הוא צודק מאוד.למען האמת,אני יודה שלא ראיתי את כל המשחק,מחצית ראשונה דפדפתי שהמגמה הייתה ברורה עד שוולטר סמואל הבקיע העברתי לESPN וראיתי המשחק של לאציו מול אטאלנטה שהיה די מאכזב בגדול.
    אבל אני אחזור על מה שאמרתי שוב ושוב,אינטר זאת קבוצה עם פיצול אישיות,דו פרצופיות: כל כך טובה וטכנית,אבל חסר אחרי שנדמה שהיא מסיימת את המשחק היא פשוט מאבדת את עצמה ומחליפה צורה לקבוצה שלא בא לה לעמוד על המגרש בכלל למרות שנשארו עוד 20 דקות.הדבר המצחיק הוא שקייבו שהבקיעה 2 שערים בלבד לפני המשחק ב3 משחקים,הבקיעה היום 3 נוספים עוד כמה שילשה את המאזן שלה.אבל אינטר הדי בינונית פלוס הספיקה להבקיע מספיק שערים כדי לנצל את הבעיות הרציניות של הורונזים.
    רק אני מתפלל שהתחזיות של גל לא יתגשמו ויתברר שהמשחק יהיה מכור או משהו דומה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסכימו איתי, אבל באופן די מוזר אריברטו היה הרבה יותר טוב מלוסיאנו.

ביכולת כזו של דאקור, מאקללה יכול שוב לבקש לפרוש מהנבחרת.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx

11. Chievo Member

חבר'ה אפשר שאוהד קייבו ידבר קצת על המשחק,

משחק נהדר אני מאוד מאוד מרוצה למרות ההפסד, אני בטוח שזה ייתן לנו משהו למשחקים הבאים, הצלחנו להחזיר את הכבוד שלנו, שער טריפוקי היה מדהים, אני פשוט גאה בקבוצה איך היא לא הפסיקה ללחם ולשחק גם אחרי תבוסה זמנית של 0-4 גם בלי סמיולי הכוכב שלנו והשחקן הכי טוב בקבוצה ואוביינה החלוץ הכי טוב שלנו, ברבע שעה האחרונה אינטר לא עברה את החצי !!! (אני לא מאמין שאני כותב את זה), עכשיו אני בטוח 100 אחוז שכל התוצאות של המשחקים האחרונים לא משקפים את האמת, אני ראיתי את התקצירים של המשחקים, נגד לאציו הפנדל לא היה וגודיאס כבש שער שנפסל שגם היה חוקי, נגד אמפולי השער שספגנו היה טעות של שוער, וגם נגד סיינה שמכמה התקפות הצליחה לנצל טעויות קשות להגנה ונצחה את המשחק, אני עדיין מאמין שקייבו תשפר את התוצאות שלה ותצליח למצוא את הדרך הנכונה למקומות יותר טובות.

אתייחס לאינטר, קודם כל היה ברור במשחק שקייבו שחקה ממש יותר טוב מסמפדוריה שהצליחה לקחת נקודה מסן-סירו ואנו לא (בגלל חוסר המזל שלנו), שחקני אינטר מתחלים לזלזל אם משחקים נגד קבוצות צנועות (כמה זה היה קרוב שקייבו תכבוש את הרביעי??), חייבים לשם לב לכל משחק, אני בטוח שקבוצה שנצחה את פיורנטינה ורומא בביתם תוכל לנצח את סאמפדוריה וקייבו בהפרש גדול בסן-סירו.

אדריאנו היה טוב רק חבל שהוא לא כבש, הוא מתחיל לחזור לעצמו לאט לאט, כל הכבוד.
    מישהו אמר למה הוא לא מסר לקריספו כאשר עבר שלושה שחקנים, פשוט כי הוא רצה לעשות מאותו מהלך "שער העונה" ולא "בישול העונה", כמה הוא היה מחכה לשער הזה.

**הפנדל של קייבו היה חוקי: השוער השתמש בידו להכשיל את פליסייר, כן היה מקום לשרוק.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/06
  12. Maccabi Tel Aviv Member

משחק ענק ... איך מ4-0 קייבו חזרה ל4-3 כל הכבוד להם באמת...
    והגול של סטנקוביץ?. אחד הגולים היפים שראיתי בשנים האחרונות איזה שער מדהים..

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אצטט קצת מדבריך

אתה אומר את זה כאילו בזכות השחקנים שלך אינטר לא עברה את החצי!!!!
    אחי כלנו ראינו שכל השערים שאתם כבשתם הם מקריים ואך ורק בגלל הרשלנות של שחקני אינטר . ואל תשכח שאתם כבשתם את השערים שלכם בזמן שלא היה לאינטר קשר אחורי. אוווווו שכחתי היה מאקסואל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx שלו יודע מזה קשר אחורי ולא באשמתו אלא באשמת מאנצ'יני שתפקד אותו במקום הלא נכון).

14. Chievo Member

אחי תירגע, אם זה היה בגלל הרשלנות של שחקני אינטר או בזכות הכישרון של שחקני קייבו, לא משנה זה קרה, גם את השערים של קייבו שלו מבין מאיפה אתה מביא את זה שהם מקריים, אי אפשר להגיד על שלושה שערים מקריים !!! תתעורר קצת, כמה אינטר היתה קרובה להפסיד את שלושת הנקודות.

אני יודע שהרשלנות והעדישות של שחקני אינטר גרמו לזה (אותה סיפור נגד סאמפדוריה) אבל צריכים לשים לב במשחקים הבאים.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער הראשון פשוט מקסואל שכח לרגע שיש בין רגליו כדור והשאיר אותו לפילסייה שידע איך לסחוט עבירה.
    השער השני אוקיי לא מקרי.

אבל השער השלישי פשוט קורדובה מבשל אחלה בישול לבריגי שלא הסס לשנייה לקבל את המתנה ולנצל אותה.