מחזור 38 בסרייה א' :: נגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏14/5/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגמר <_<

--
    אומר זאת שוב. בעיניי זו העונה האיכותית ביותר מאז קאלצ'ופולי. בין היתר בגלל ש80 נקודות כבר לא מספיקות כדי להגיע לצ'מפיונס ליג.

--
    ברוקי עדיין לא מאמן (או שכן? קשה מאוד לקבוע עם החומר איתו עובד), אבל הוא השכיל לעשות משהו שקודמיו בחודשיים האחרונים נכשלו לעשות - ברגע שטוטי נכנס הוא הצמיד לו את קוצקה. בפעם היחידה שהטנק הסלובקי לא היה לידו זה נגמר ככה:

שווה מאוד לשמר אותו להרכב הפותח בעונה הבאה. למעשה משחקני השדה, אולי רק אותו.

--
    מחווה יפה מאוד לאביאטי. במיוחד הרגע האחרון עם דונארומה.

--
    ברכות לנאפולי על העונה הטובה ביותר שלה בעידן ה3 נקודות.
    ברכות להיגווי על היותו המלך שערים הכי מלך בהיסטוריה.

--
    ברכות לסאסואלו סיטי על רגע היסטורי משל עצמה. הם הסיפור של העונה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמתי לב לזה רק עכשיו. לדעתי העמידה שלהם לא שינתה דבר. הם לא שברו נבדל או משהו. פשוט היציאה מהמקום של אל שרעווי הרבה יותר מהירה משל אלכס. עדיין צריך מסירה מושלמת כדי להפוך את זה לשער.

--
    ואם כבר בישולים יפים, שכחתי לציין את סטרוטי שממשיך לחמם מנועים לקראת העונה הבאה:

3. DRORIKO Member

שחקן אדיר שנותן את העונה הכי גדולה בקריירה(ברמה האינדיבידואלית,לא הקבוצתית כמובן). עם כל הכבוד לביג בופון,דיבאלה וברצאלי,פיפה מבחינתי הוא שחקן העונה

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכרים כשצחקו על הדרך שבה נאפולי "בזבזה" את הכסף שקיבלה על קבאני? זוכרים איך נטען שריאל שדדו אותם?

בדיעבד, יש כאן מישהו שלא היה עושה טרייד ישיר של קבאני תמורת היגוואין, קאייחון ואלביול?

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. היהלום הזה בקישור של רומא גמר אותי. כ״כ הרבה כישרון וסטייל מול קבוצה סתמית.
    2. את כולם ביקרתי ואפילו זלזלתי, אבל כולם סיימו את העונה כמו גדולים: שצ׳סני, פיאניץ׳ וסלאח. ריספקט.
    3. אפרופו סלאח, הוא חייב למנף את העונה האחרונה ולשדרג את הסיומת מול השער. חייב.
    4. פלורנצי זה דני אלבס שאוהבים אותו. זה פשוט עוד קשר/קיצוני בעבודת הלחץ והתמיכה בהתקפה.
    5. by far מרכז ההגנה המגניב באירופה.
    6. עם כל הכבוד לאלאן, טוטי גורם לי לתהות לגבי הגבריות שלי.
    7. שמישהו ילחץ כבר על go on holiday ויחזור לפתיחת העונה הבאה.
    8. אירוני משהו, אבל לא אופתע אם היגוואין יעשה את אותה הדרך שעשה קבאני.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sportmediaset.mediaset.it/binary/25.$plit/C_29_fotogallery_1013935__ImageGallery__imageGalleryItem_42_image.Xxx

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המסירה הייתה מושלמת, אבל כשאתה רואה הגנה כל כך מפוזרת שמאפשרת לאל שעראווי להימנע בקלות מנבדל ולמקום את עצמו בצורה נהדרת למסירה אפשרית, שכמובן בסוף קרתה, זה קצת מוריד מערך הבישול, לא מערך הביצועים של שחקני רומא, כשגם הסיומת של אלישע הייתה נהדרת.

חייב להגיד אמרתי לכם - מי אמר בדיון התחזית שהיגוואין יהיה מלך השערים ושחקן העונה? איווה! (תתעלמו מזה שאמרתי שבאקה בלוף ושורונה תפתיע לטובה).

8. Raulito Madridista

שחקני העונה בליגה האיטלקית:

1. יובנטוס - כל הקבוצה, לא דיבאלה, לא פוגבה, לא בופון. אימפריה אחת, קבוצה אחת, גוש אחד, עם מאמן מצוין. סיום עונה בסטייל, ותראו ששלושה מהשערים אתמול היו של שחקני הגנה.

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/7/size475x318/604367.Xxx

2. פרנצ'סקו טוטי - כן, אני נאיבי, אני רומנטיקן, אני מודה שאני לא רואה את רומא במשחקים מלאים שבוע אחרי שבוע. האגדה חייבת להימשך. בדקות ספורות על כר הדשא הוא תמיד חולל את השינוי. חצה את רף 600 ההופעות בליגה האיטלקית. "אגדות כדורגל לא מתות לעולן, הן תמיד ממשיכות". 5 שערים ו-3 בישולים לפי מה שהבנתי וכל זה בפירורים. הוא הוסיף את הגושפנקא לסיום עונה מרגש של רומא.

http://img.wcdn.co.il/w/w-635/2143761-18.Xxx

3. גונזלו היגואין - הוא אולי לא זכה באליפות היסטורי אבל את תואר מלך השערים והשיא האישי אף-אחד לא יקח לו. קטלו אותו, אמרו שהוא לוזר ולא מופיע למשחקים גדולים. נו באמת. פיפיטה היגואין קבע שיא כיבושים בעונה אחת. בסה"כ כבש העונה החלוץ 38 שערים ב-41 משחקים.
    לאחר המשחק מסתבר, היגואין הזיל דמעה. הוא החמיא למאמנו סארי ואמר - "כל הקרדיט מגיע לו וזו הסיבה שרצתי לחבק אותו אחרי השער השלישי. הוא כיוון אותי ותמך בי, אני מקשיב לכל מילה שהוא אומר לי". על העונה בנאפולי הוסיף - "אני מאושר העיקר הזו נתנה לי כל-כך הרבה ואני מרגיש כאן מוערך ורצוי. זה רגע נפלא בקריירה ובחיים שלי. הכל התחבר לי".

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היגוואין השאיר לכולם אבק. עונה מטורפת שלו.

10. Roma מנהלים

אחלה גול להשוות את השיא

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה הגול ששבר את השיא.

12. Roma מנהלים

לפי ויקיפדיה לג'ינו רוסאטי יש גם 36 שערים בעונה.

13. alexshw Member

כנראה שרוסאטי כבש בתקופה שלפני הקמת הליגה המקצוענית. אם כך היגואין שבר שיא של חלוץ מילאן גונאר נורדאל שכבש 35

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מונטלה בסמפדוריה, הקבוצה תחתיו השיגה 24 נקודות ב 26 משחקים (בעוד זנגה השיג 16 נקודות ב 12 משחקים). אם לחשב עונה שלמה לפי אחוז ההצלחה של מונטלה בסמפדוריה, הקבוצה היתה מסיימת עם 34.5 נקודות, כלומר יורדת ליגה.

15. ManUnd Member

אבל הוא באמת לוזר ולא מגיע למשחקים הגדולים.

כל הכבוד להיגוואין על השיא,פשוט מדהים.אם הוא לא היה מורחק הוא אפילו יכל לזכות בנעל הזהב.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk