מחזור 37:: פארמה בדרך לסריה B, נקודה לאינטר בטופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏9/5/08.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש לא חושב שהיה באנגליה קטע של חוסר ספורטיביות,אבל תסכים איתי שכשמנצ'סטר הובילה 1-0 במחצית בצ'לסי כבר ידעו שהסיפור גמור,ושאין כלכך על מה להלחם,רק להעביר את ה45 דקות הבאות ולהתכונן לליגת האלופות.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר אחד מוריד מהמחזור המדהים הזה. איך לעזאזל השופט שרק לפנדל אחריי שמטראצי העיף את עצמו בחיבוק עם שחקן סיינה על הדשא ועוד במשחק אליפות בדקות האחרונות. מזל שיש צדק בעולם הזה.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי תעשה לי טובה, קשה לך לפעם אחת להגיד שהגיע לאינטר פנדל או משהו?
    שניהם תפסו אחד בשני, אבל ריגאנו חסם את מטראצי לכן הוא הפיל את עצמו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/08
  4. AVISEY Member

אם הוא הפיל את עצמו זה הצגה לא ?? אבל העיקר שאהוב לבכם מטראציי החמיץ תפנדל .

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/08
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריגאנו חסם אותו וזאת עבירה, מטראצי הפיל את עצמו יחד עם ריגאנו כדי שזה יהיה ברור, ככה עושים השחקנים, מבצעים עליהם עבירה ברחבה והם מנפחים את זה כדי להבטיח לקבל את הפנדל. בכל זאת אין צורך להתווכח, זה לא השפיע על התוצאה.
    ולגבי אהוב לבינו, הוא ישאר ככה אל תדאג, וכולי תקווה שהוא יפצה אותנו בשבוע הבא!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/08
  6. MHFC Member

אוי מילאן מילאן...
    עד שיש הזמדנות להבטיח מקום בסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות, גם את זה הם לא מנצלים, אז לא עכשיו אז מתי כן?!
    כנראה שאת הביטוי "לילה טוב אירופה", אפשר יהיה להגיד כבר כיום, עם כל הצער שבדבר. ליגת האלופות ללא מילאן, זה לא אותו דבר.

בקשר לרומא, כל הכבוד לה, אני אהיה בעדה שבוע הבא בתקווה שהיא תזכה בסקודטו, למרות שאי אפשר ממש לעכל את העובדה שהיא ממש קרובה לאליפות. אבל לא רק זה, אני מאוד רוצה שפארמה אחת הקבוצות היותר דומיננטיות של הכדורגל האיטלקי תישאר בסריה A גם בעונה הבאה. אסור, פשוט אסור שהקבוצה עם אחת המחלקות הנוער היותר טוב, ואחת הקבוצות שגידלה כישרונות ענקיים, תרד, לכן אני מקווה שהיא תצליח להשיג ניצחון מול אינטר, שלבטח זה לא יהיה קל.