מחזור 37:: פארמה בדרך לסריה B, נקודה לאינטר בטופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏9/5/08.

1. cazzo Il Capocuoco

בדקה ה41 סיינה כמעט עלתה ל2-1, אני טועה?

2. kadm Member

בזמן שדה רוסי מעלה את רומא ל2-0 סיינה משווה ל2-2 בסאן סירו!

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקו מטראצי בשתי דקות הרס לאינטר ולעצמו את המשחק, אחרי שמנע מקרוז לכבוש והחמיץ פנדל. המשחק הסתיים בתוצאה 2-2, ההכרעה נדחתה לעוד שבוע, כאשר אינטר תפגוש את פארמה שנלחמת על חייה בסריה א'. את איבוד הסקודטו אני מתחיל להרגיש!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/08
  4. Rudess Member

תודה לך נאפולי ותודה לך פיורנטינה!!! פיורנטינה צריכה רק עוד נקודה אחת במחזור האחרון כדי להבטיח את המקום בליגת האלופות, ולשלוח את מילאן לגביע אופ"א, הלוואי שזה יקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. Giallorossi Member

מדהים.
    אני לא חושב שיש לי מספיק כוחות נפשיים בשביל המחזור האחרון בשבוע הבא. בכלל, אני לא רואה את עצמי מצליח להעביר את השבוע הזה.
    הלוואי שהייתה האפשרות ללכת לישון עכשיו ולא לקום עד שש אחר הצהריים ביום ראשון ה18.5.

GRAZIE SIENA
    GRAZIE ROMA!

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליבורנו יורדת סופית ליגה. דל-פיירו מציל את פארמה ואמפולי ומשאיר להן סיכוי במחזור האחרון. יהיה מעניין לראות מה יקרה עם אמליה וטבאנו שאין סיכוי שישחקו בליגה השנייה. כנראה שיכפה עלינו לראות סוף סוף את המעבר של אמליה למועדון גדול יותר.

הסטנגה בין הויולה ומילאן נמשכת. דיברו על קריסה של פיורנטינה ושכחו שמילאן צריכה לצאת לסאן-פאולו... אמרתי או לא אמרתי?

סיינה - אין על מה לשחק ובכל זאת משחק לחימה מטורף (מאנינגר! לוריה!) בקולוסאום הזה מול 80,000 אוהדים של אינטר.

מה עוד? קסאנו עם עוד שער ענק, מאג'יו כרגיל כובש, ג'נואה הלכה לישון אי שם באמצע אפריל ומאז נעלמו עקבותיה.

בחזרה לדל-פיירו - כמה יפה שאותו שער שלו, דופק לגמרי את אינטר. אם לא דל-פיירו, אינטר הייתה מגיעה למשחק האחרון בפארמה מול קבוצה שכבר ירדה ליגה. עכשיו היא צריכה לצאת למשחק חוץ מול קבוצה שחייבת לנצח על מנת להישאר בליגה. הולך להיות מחזור סיום ענק, ענק, ענק!

קאלצ'ו איטליאנו... אני כל-כך אוהב את זה!!! :aaa15:

7. kadm Member

צריך לעשות את מה שהמליונר האנגלי ההוא עשה, כשהבטיח שמי שיכניס את גול הניצחון במשחק של ישראל מול רוסיה, יקבל מרצדס, וגולן הכניס את הגול אבל בגלל ההתאחדות הם לא הסכימו שיקבל את המרצדס מהמליונר האנגלי!
    שסנסי תעשה אותו דבר!
    זה לפחות עבד במשחק מול רוסיה, ניצחנו 2-1!

8. David Seaman Member

איזה מחזור ענק היה היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx (ראיתי כמה משחקים במקביל באינטרנט)

גם הדרמה בין מילאן לפיורה, גם המשחק המותח של אינטר שפותח לגמרי את האליפות (מטראצי אידיוט). תענוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. Jose Mourinho Member

כ"כ מזכיר שנים עברו, אינטר לא עומדת בלחץ של הרגע המכריע, מחמיצה ברשלנות, סופגת, ולא מצליחה לנצח.

מחצית ראשונה פשוט מצויינת, ויירה ובאלוטלי במשחק טוב מאוד מבשלים אחד לשני, והכל נראה טוב.
    מחצית שנייה, קרוז(לבד מול השוער) ומטראצי(משום מה רץ מההגנה עד לרחבה ופשוט זינק! על כדור שקרוז בעט והיה בדרך לרשת ועצר אותו, והוסיף עם החמצת פנדל) מחמיצים ברשלנות, סיינה משווה ושולחת את אינטר להכרעה במחזור האחרון, משחק חוץ סופר-קשה מול פארמה. זה יהיה כ"כ עלוב אם הקטור קופר יקח מאינטר את האליפות.

אני יותר מבטוח שאינטר לא תנצח בפארמה, ושרומא תיתן לקטאניה בראש. לא מצליח לראות כרגע תסריט אחר, ואני ממש לא מדבר מעצבים.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, אומנם הנתונים הם מ-ESPN וזה מקור שנוטה לעוות מעט את המציאות (לטוב ולרע), אבל הנתונים מהאתר מצביעים על ממוצע של כ-33,500 אלף צופים במחזור הזה.
    אין קהל, כולם נרדמים, הקצב איטי, הכל סגור מראש ואין דרמות - אני עובר לשחק ולהתעניין בגולף...

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ'יני רצה סקודטו עם מתח, הנה הוא קיבל, שיהנה !

12. Chievo Member

לא מאמין מה שראיתי היום מעולם הקאלצ'יו, פשוט לא יאמן, נתחיל בזה שמגיע קרדיט ענק לסיינה על משחק לחימה אדיר, מנינגר ובמיוחד מאסימו מאקרונה. לפני המשחק רציתי שההכרעה תהיה במחזור האחרון, אבל לאחר שראיתי את תצוגת הואהדים בג'וזפה מיאצה הייתי בעד אינטר, כל כך כאב לי על ה-80 אלף אוהדים שהגיעו לראות את אינטר חוגגת אליפות.

http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/img/0020/img_638356.Xxx

היה מצחיק לראות את מנצ'יני מתעצבן בסוף המשחק, אם אתה צריך להאשים מישהו במקרה שתאבד את הסקודטו תאשים את עצמך, לא את מטארצי.

בנוסף היו שערים טובים, ראיתי את השער המדהים של קסאנו בפאלרמו וגם את השער של דה רוסי נדמה לי. זה היה יום ענק של הכדורגל האיטלקי, כדורגל כל כך מהנה :aaa15:

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור מדהים, ליגה מדהימה, אין לי כוח להגיב. בשבוע הבא דו קרב בין פארמה לקאטניה\אינטר לרומא.
    הייתם צריכים לראות את הקהל המדהים באולימפיקו בזמן השער של דה רוסי ובאותו זמן גם השער של חאריה. לא ראיתי שמחה ואהבה כזאת מאז משחק האליפות בטארדיני לפני 7 שנים.

14. Giallorossi Member

לא אוהב להיות קטנוני, אבל משחק האליפות ב2000-1 לא היה באולימפיקו?

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מדהים לראות שגם אצלנו למרות עונה מנומנמת משהו נגיע לסיום עונה מותח בכל חזית אפשרית. על האליפות יתחרו אינטר ורומא, על מיליוני אירו יתחרו מילאן ופיורנטינה, על מקום בליגה יתחרו קטאניה ופארמה ולהוסיף על המתח אז יש לנו מפגש בדמות פארמה- אינטר שבו שתיהן לא יכולות אפילו לחשוב להסתפק בפחות מניצחון. הללויה.

צדק יש לפחות חלקית והויולה חוזרת להחזיק בגורלה בידיה. למילאן עד כמה שזה כואב לא מגיע לשחק בשנה הבאה בליגת האלופות, העונה הזו כישלון וראוי שתסתיים בצורה הטובה ביותר כדי שיבינו שדברים צריכים להשתנות, אנצ'לוטי חייב לנצח ובמקום לפתוח עם פאטו הוא פותח עם ברוקי, נו באמת לך כבר הביתה בונקריסט מגוחך. כמה פעמים עוד אצטרך לראות את החוטב עצים הזה משחק עם המדים הכל כך יקרים הללו?! אתה צריך לנצח אז איתו אתה פותח? עם חלוץ אחד?

המצב של אחת מהקבוצות שאני יותר אוהב בליגה, פארמה במצב עגום למדי. כרגע היא יורדת ליגה ואמנם דל פיירו שמר לה סיכוי אבל אני לא רואה כל כך אותה מנצחת את אינטר בשבוע הבא מה גם שגורלה לא בידיה כי אם בידי קטאניה. כל כך עצוב שככה הקבוצה תרד אבל שיש לה בעלים שאיכפת לו מהקבוצה אני מקווה שהשהות ב-B לא תהיה ארוכה מהדרוש.