מחזור 37 בסרייה א' :: All good things

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏7/5/16.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עד עכשיו לא מבין למה טוני לא משחק במחזור האחרון...

ופאבלוטי אלוהים שכזה.

2. VAR Member

אני עד עכשיו לא מבין למה שטוני לא ישחק ביורו.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הוא לא רוצה לשחק מול פאלרמו...

נאפולי תסיים שניה, אבל שוב, למרות הנצחון, סארי לא עשה חילופים שישנו את כיוון ואופי המשחק כשלחלוטין היה בכך צורך. שמישהו יסתור לו על כך, כי בעונה הבאה שספאלטי יתחיל אותה, שהציפיות ממנו יהיו גדולות יותר ותהיה גם ליגת האלופות, הוא יהיה חייב ללמוד גם להיות מתוחכם.

שמח עבור אוהדי ורונה שירדו עם טעם מתוק.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13139276_1153442441395086_4495362377597638585_n.Xxx?oh=abdc8520452fee23544da94cb603d33c&oe=57DDE358

https://media.giphy.com/media/MUeQeEQaDCjE4/giphy.Xxx

:sm_eusa_clap:

EsheD, אלעד, SerieA ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה מטורינו יוצרת תחושה מוזרה מאוד.

היה לרומא הכל מהכל העונה, אבל בעיקר - כדורגל נהדר, תוצאות, המון נקודות לחובבי הstats, המון רגעים גדולים ושחקנים ענקיים שקמו מהקרשים ברגעים הנכונים. חשוב לא פחות זה השלד שלראשונה מזה עשור אפשר לעשות לו save as "רומא 2017" ולרוץ קדימה עם שינוים קוסמטים בלבד.

עם זאת, המטרה לא הושגה. מקווה שהקיץ הקרוב לא יפגע מזה בצורה משמעותית.

באופן כללי, מעניין לראות 3 קבוצות עם 80+ נקודות. זה משהו שלא זכור לי מאף עונה. מנוגד לחלוטין למה שקרה בשנה שעברה שם מתחת ליובה התחרו על תואר הקבוצה הפחות גרועה ביותר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/16
  6. SerieA Il Capitano

היה לרומא הכל, אבל בעיקר נראה שאם ספאלטי היה מגיע אחרי התבוסה בקאמפ נואו, רומא יכלה להיות אלופה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

להגיד שהיה בעיקר כדורגל נהדר זה קצת לעוות את המציאות קובי. הייתה תקופה מאוד מחורבנת תחת גרסייה שמין הסתם את ההשלכות שלה אתם מרגישים היום כשרק המקום השלישי בידכם.

מאוד מקווה שרומא תעשה את העבודה בצ׳מפיונס, גם אם תקבל הגרלה סופר קשה בדמות סיטי/יונייטד (של מוריניו?).

8. Raulito Madridista

- גונזלו היגואין אמנם לא יחגוג עם נאפולי אליפות היסטורית אבל הוא עושה הכל כדי להמשיך לחורר רשתות ולהוליך אותה למקום השני. אמש הוא כבש את השער הראשון בדרך ל-2:1 בטורינו, שהיה שערו ה-33 העונה(סה"כ 35 שערים ב-41 משחקים בכל המסגרות). ובכך הפך לכובש הפורה ביותר מאז שיא עונת 1957/58(אנטוניו אנגלילו מאינטר). רק שלושה שחקנים בהיסטוריה של הסרייה A כבשו יותר שערים מהיגואין בעונה אחת, כולם לפני שנות ה-50 והשיא עומד על 36 כיבושים. נאפולי אגב הגיעה למס' שיא נקודות בעונה מבחינתה - 79 נק'.

http://www.interload.co.il/upload/7840353.Xxx

כמובן שהסיפור הוא טוטי. גם אם הליגה תימשך עד 2017 אני לא חושב שבאמת אפשר לעצור את יובה שהפסידה אתמול לראשונה מאז אוקטובר אם אני לא טועה. אבל אני לא רוצה שהעונה תיגמר כי אני חרד למה שיקרה עם טוטי. הוא האריך את החוזה בקבוצה או לא? אגדת כדורגל, כבר כתבנו לא פעם, כל הסופרלטיבים נאמרו ונשפכו. לפי מה שאני ראיתי בתקופת ספאלטי ובעיקר נגד ריאל מדריד בליגת האלופות - לרומא יש סגנון משחק מסוים וטוטי פחות מתאים. אבל אל תנפנפו בגיל שלו - הוא מקרה מיוחד, מכל הבחינות. משוכנע שהוא צריך להיות השחקן ה-12, הראשון שעולה מהספסל והוא חייב לשחק יותר דקות, ויש גם משחקים שהוא מתאים. חבל שהוא כנראה לא יפרוש עם אליפות שנייה היסטורית ברומא מבחינתו אבל כל הריצה היפה של רומא ורגעי הקסם האחרונים של טוטי שיפרו את העונה הזו משמעותית.
    אגב, בופון לא נמצא הרחק מאחור במס' המשחקים, יש לו 590 אם אני לא טועה. ואני מביט בתמונה הזו - וואו, כמה אגדות כדורגל. צמרמורת.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

במבחן הנאמנות, טוטי הוא לא השחקן הכי גדול באיטליה, אלא הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל. אם הוא היה עובר לריאל היה קונצנזוס סביב איכויותיו ועל רמתו הכל כך גבוהה, הוא יכול לזכות בהרבה יותר תארים ולהרוויח הרבה יותר. אבל הוא בחר להישאר, ולא במילאן או אינטר שגם הם מועדונים גדולים בכל קנה מידה, אלא ברומא, מועדון גדול בקנה מידה איטלקי ותו לא.

אין דברים כאלה. מרגש כמו אליפות של לסטר.

EsheD, Don Joan Roman ו-Abu George אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

'במאבק' הזה יש לטוטי תחרות מצד ג'רארד כי עם כל הכבוד לגביע האלופות באיסטנבול אחרי הגמר הבלתי-נשכח ועוד שנים טובות עם רפא בניטס - ליברפול לא רלוונטית כבר זמן רב ובחלק מהזמן היא אפילו באנגליה לא נחשבה לקבוצה גדולה וחוותה עונות סתמיות. אבל אין מקום להשוואות, כלומר זה די מיותר. שתי אגדות כדורגל. שוב אומר שיש לי חולצה של טוטי בבית ואני גאה בזה. לא זוכר את עצמי עוקב אחרי הנעשה ברומא בצורה כזו אובססיבית מעולם. טוטי בזמנו אמר דווקא שאם יש דבר שהוא אולי מתחרט עליו זה שהוא לא עבר לריאל מדריד, הוא אמר את זה אחרי שהיה נרגש מאוד מהאהדה והפרגון שקיבל בברנבאו בגומלין שמינית הגמר נגד ריאל. יותר טוב שהוא לא עבר. לא שיש לו במה להתבייש מול הגלאקטיקוס האחרים אבל ככה הוא נשאר המלך של רומא. רק צורם לי שהוא לא הצליח לזכות ביותר מאליפות אחת, לא באשמתו כמובן. אני זוכר אותו ב-2007 גובר על רוד בקרב על נעל הזהב של אירופה וב-2010 נכנע למפלצת הכדורגל של מוריניו באינטר(כדורגל יעיל במלוא מובן המילה).

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

׳עם כל הכבוד לגביע אלופות׳? אתה רציני? איך זה בכלל בר השוואה למשהו?

אני לא אדבר על ׳מי היה הכי נאמן בסריה אה׳ כי זה לא רלוונטי בעיניי , והרי לכל אחד יש את המנהיג שלו. טוטי ענק, סלדתי ממנו לא מעט פעמים כאדם(על המגרש) אבל אין ספק שמספר רגעי הקסם שהוא סיפק לא נגמרים וזה תמיד עצוב שצריך להפרד משחקנים כאלה. ואולי בעצם תיהיה עוד שנה?

12. Roma מנהלים

כפי שמסתמן עכשיו יהיה עוד שנה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעוות את המציאות זה להתעצל לבדוק נתונים פשוטים כמו זה שמתחילת העונה עד סוף דצמבר, רומא כבשה הכי הרבה שערים באירופה פרט לשתי הגרמניות ונגעה במקום הראשון. מסוף דצמבר עד אמצע ינואר הקבוצה התפרקה לגמרי והציגה נצחון אחד ב10 משחקים. מאז ועד היום זה ספאלטי. כלומר, את כל החרא של העונה רומא ריכזה לתקופה אחת מצומצמת, לכן, בעיקר הציגה כדורגל נהדר, עד כדי כך שמטרות החיזוק לקיץ הקרוב הן פשוט להישאר עם הסגל הקיים.

אם זה היה קורה בנקודה ההיא אחרי שרומא גברה במשחק הכפול על לברקוזן ועצרה בביתה את ברסה (למעשה הבטיחה את העליה מבית כל כך קשה) בנוסף למיקומה בליגה (נקודה מהמקום הראשון), היה צריך לסגור את המועדון מאחר ואי אפשר לנהל אותו עם טוקביסטים שצועקים "מביכה באירופה".

--
    טוטי לא נורמלי. 6 משחקים רצופים בהם נכנס כמחליף ושם שער או בישול. שמח לראות שהוא הרוויח את החוזה החדש על המגרש ולא רק בגלל השם שלו.

אלעד, Don Joan Roman ו-Roma אוהבים את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קובי, אף אחד לא מתעצל, פשוט לגמד 10 משחקים שבהם רומא הייתה חרא עם צימוקים זה לא רציני. הייתה עונה טובה מאוד של רומא, אבל המשחקים הללו עשו את ההבדל בין העפלה אוטומטית לצ׳מפיונס ולך תדע, אולי מאבק אמיתי עם יובה, לבין מקום שלישי.

15. Roma מנהלים

Romanista,

אם להיות הוגנים הוא רק בישל למבשל מול נאפולי. בכל מקרה החוזה מגיע ובצדק.

טורינו אכזבה ובגדול.
    האמת אנחנו לא יכולים לבוא בתלונות לאף קבוצה, צמד תוצאות התיקו מול אטלנטה ובולוניה באשמתנו הבלעדית.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/13124438_1153426001396730_3995901652349702210_n.Xxx?oh=aaca50ba3436c50cf3fa9501c96f5e06&oe=57E1760F&__gda__=1470977840_5057f3eb1e2094c0414b5d67dc1fabf4