מחזור 37 בליגת העל: מכבי פ"ת היא היורדת האחרונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏10/5/12.

1. alexshw Member

אבי לוזון איבד את הבושה ושוב שכח שהוא יו"ר התאחדות. בדיוק בגלל זה כולם שונאים אותו ושמחים היום.
    עם יו"ר כזה אין פלא שהכדורגל תבוסס בין פרשה אלימה לפרשת שחיתות.

לפרק את ההתאחדות במנה הנוכחי שלה.

2. skyday20 Member

crazyblue5 אתה אמרת שאין יותר באנקר מזה אי פעם, לא שהם לא מסוגלים לנצח 4 משחקים רצוף.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. לא מצאתי כינוי Member

יש למישהו קישור לנאום שלו? הפסדתי אותו ב2 דקות וגם החברים שלי סיפרו לי על זה.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/12
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי הרבה מה לומר... באמת שהעונה הזו הייתה משעממת וחלשה, הרבה רגעי ביזבוז ביציע, אבל עדיין שבוע אחר שבוע מוציאים את עצמנו ביציע, כי אין ברירה אחרת.

לא בא לי לכתוב יותר מדי, תודה לאל שנשארנו, כנראה בזכות ההורדת נקודות, אבל זה לא מעניין, כיף שמכבי פ"ת כבר לא עימנו.

נתראה בעונה הבאה, ונקווה לעונה מוצלחת יותר.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו מה אמרתי? זה שמכבי 'לוזון' פ"ת לא מנצחת זו הבעיה שלה, אבל ציפיתי לניצחונות של הפועל חיפה ובאר שבע. היום גם ראינו מי זה אבי לוזון, איש שאמור לייצג את כל קבוצות הליגה...הגיע הזמן שהקמפיין להדחתו רק תקבל תאוצה! האיש הזה מייצג אך ורק את מכבי פ"ת ומעולם לא ראיתי יו"ר התאחדות כל כך מזוהה עם קבוצה אחת. מישהו צריך לעשות סוף לקריירה שלו בהתאחדות.

דבר אחרון, מבחינתי גם הפועל חיפה צריכה לרדת ליגה. לא בגלל שהיא היריבה העירונית של מכבי חיפה אלא בגלל שהיא היתה שותפה לבזיון ב'מושבה'. נעשתה צדק עם משפחת לוזון, אבל לא עם הפועל חיפה. מבחינתי גם הפועל רמת גן ובני לוד קיבלו מתנה שלא מגיעות להן.

בקיצור, נפטרנו לפחות לעונה ממשפחת לוזון, אבל ברור שאבי לוזון צריך ללכת הביתה. גם אין צדק לגבי שלושת הקבוצות האחרות שהיו מעורבות בקטטות. לדעתי יש רק 25% צדק.

7. Love Is Red Member

אין לי מה לומר, באר שבע פתאום נזכרו לשחק כמו שצריך, מזל שזה היה במשחק הכי-הכי חשוב העונה.

אגב באר שבע כבר כמה פעמים הגיעה עם הגב אל הקיר והצליחה לנצח ולכן היא ראויה להשאר.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

שחקני מכבי פ"ת מתחילים לחפש איך לברוח מהקבוצה
    שחקן צעיר שגדל שם ונחשב שם לכישרון גדול איתו יש לי קשרי חברות טובים מודה בפה מלא שהם ירדו כי הם הכי חלשים בליגה ושאני שואל אותו אם הוא מתכוון להישאר בעונה הבאה הוא ממהר להגיד שאין שום סיכוי ושאחרי שהוא ראה את ההתנהגות של אבי לוזון הוא רק רוצה לברוח משם הכי מהר שאפשר ושלפי מה שידוע לו כמעט כולם יעזבו ורק כאלה שחנוקים בחוזה ארוך טווח ייאלצו להישאר

9. Ice Cream חסה

אז לאן טל בן חיים אמר לך שהוא מתכוון לעזוב?

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא טל בן מתים

והוא לא יודע לאיפה הוא יעזוב יש לו הצעות מ3 קבוצות בליגת העל וסעיף שחרור מצחיק שיוציא אותו משם בלי בעיות

11. aloneli Member

אבי לוזון יכול לחפש את החברים שלו.בדרך כלל מכבי פ"ת לא מעניינת אותי יותר מידי אבל אני שמח שיש דרבי בעונה הבאה והכי חשוב שהצדק נעשה.

12. Civil Anti Madridista

ברכות להפועל חיפה והפועל באר-שבע, חג שמח עם ישראל לוזונייה בלאומית! איזה אושר, אם כל הכדורגל הזוועתי שסבלנו כל העונה, קיבלנו היום רגע גדול של נחת כשהלוזונים נפרדים מאיתנו סוף כל סוף שיורדים ביחד עם יריבתם העירונית לליגה השנייה

13. ראיין אדלי Member

איזה אושררררר, פשוט מגיע לנו קצת נחת אחרי עונה בלתי נסבלת...
    כל הכבוד לקהל שהוכיח שוב שמקומו בליגת העל

ובלי קשר לבאר שבע, היום יום חג לכדורגל הישראלי שהקבוצה הכי מיותרת בליגת העל יורדת לליגה הלאומית לאחר 20 שנה! אז אחרי עונה כל כך גרועה יש נקודת אור אחת קטנה.
    ד"ש חם ללוזון

14. Ice Cream חסה

לגבי באר שבע: פותחים שמפניות, מניפים את אלונה באוויר... לא שכחתם להזמין אוטובוס עם גג פתוח שיעבור ברחובות העיר (בשכונה ד' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx)?

15. ראיין אדלי Member

אחת העונות הגרועות שלנו, מגיע לנו סוף סוף לשמוח, תאמין לי עברנו הרבה...
    ובמיוחד שהמשחק הזה כל כך הפחיד אותנו והרבה באר שבעיים היו בטוחים שיורדים היום ליגה. השחקנים עשו את העבודה מהדקה הראשונה.
    ולא, בית"ר לא נתנה לנו את המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx [לטענתם של אוהדי בית"ר שבאו היום לווסרמיל]