מחזור 37: אתלטיקו נגד מלאגה בקרב על ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏5/5/12.

1. פריד טאהר Member

הוא ה-מ-י-ו-ח-ד בהחלט
    המיוחד הוא האדם שגורם לכל העולם להתעסק בו, לדבר עליו ולחשוב עליו בכל רגע נתון.. ההשפעה עליך היא סופר מיוחדת, אני מקווה שלפחות בחלומות שלך הוא עושה פסק זמן, או שלא?!

2. פריד טאהר Member

אני מודה שרונאלדו הבקיע שערים מכריעים(לא בפנדלים) ומסי לא

הוא הבקיע נגד באיירן בחצי, הוא הבקיע בשני המשחקים בגביע הספרדי נגד ברצלונה, והכי חשוב את שער הנצחון בקלסיקו..

למסי אין אפילו שער אחד (מהשדה) שהובקע במשחק מכריע, לא בחצי גמר האלופות, לא במשחק האליפות, אפילו במשחקי הגביע הספרדי הוא לא עשה את זה ( לפחות הוא יכול להתנחם בגמר הגביע).. מאז משחקי טרום העונה בסופר קאפ הוא לא הביע שערים מכריעים.

-------

אגב, כמות השערים שהובקעה פשוט גאונית ומגיע לו כל הכבוד בעולם על זה.. אבל אין מה לעשות, אף אחד מהם (שערי השדה) לא היה במשחק מכריע

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/12
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פה היית צריך לעצור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. פריד טאהר Member

אגב, מסי הבקיע בפנדלים לא פחות מרונאלדו!
    13 פנדלים לשניהם (מסי 4 אלופות + 9 ליגה ), (רונאלדו 1 אלופות + 12 ליגה)
    ----
    אין לי מה לעצור, אין לי שום כוונה להנמיך מהנתון המדהים הזה (מי אני בכלל), אך מצד שני אסור שהמספר הזה יטעה אותנו - מסי העונה היה גאון כמו תמיד (אני בכלל לא מתווכח פה מי יותר טוב משניהם או משהו בסגנון), אבל אין מה לעשות, מעבר למספרים האישיים שלו הוא לא הצליח למשוך את הקבוצה קדימה בזמן אמת ובמשחקי ההכרעה.. אם אני טועה, תוכיח לי אחרת

5. Civil Anti Madridista

וואו אתה נשמע ממורמר. הוא לקח לכריסטיאנו את התואר חמוד, לא לך. ואם גם אחרי 72 שערים בכל המסגרות אתה עוד מפקפק אז אתה ממש טיפש

"רונאלדו כובש במשחקים מכריעים ומסי לא" - אתה צודק, אני מזכיר לך את מה שהוא עשה לכם בברנבאו בעונה שעברה בחצי גמר האלופות, לקח את כל ההגנה וקסיאס גדול לטיול וסיים בשער מטורף
    המספרים של מסי נגד קסיאס וריאל מדריד הם מצויינים. זה שהשנה הלך קצת פחות לא אומר שצריך לזלזל בו חתיכת פישר.

וגם פנדלים צריך לדעת לכבוש. ו2 הכוכבים האלה הוכיחו את זה השנה. רונאלדו נגד באיירן, מסי נגד צ'לסי וסביליה. מבחינתך רק גמרים וסופר קלאסיקו הם משחקים מכריעים? בעונה כ"כ צמודה כל משחק יכול להכריע, וכל השמטת נקודות יכולה להיות קריטית. וזה הוכח, ריאל ברחה ל10 הפרש, ובשבועיים ירדה ל4 (ועל בעיטות חופשיות)

ובנוגע למלך השערים, זה לא מעניין את מסי בכלל. הוא לא כריסטיאנו שנושם מהדברים האלה, ובמשחק נגד בילבאו זה היה בולט לעין בצורה הכי מובהקת שיש. אני לא אומר שמסי לא אוהב לכבוש, אבל תיתן מבט בטור הבישולים שלו ותבין לבד על מה אני מדבר

6. פריד טאהר Member

האמת כואבת אחי, המראה הקטאלונית שבורה ואתם עוד לא מעכלים שיש צד מכוער בכל היופי שלכם..
    מה זה קשור מה עשה בעונה שעברה, אני מתייחס לעונה הנוכחית..
    ממורמר? הלוואי הלוואי הלוואי שמסי יבקיע 100 שערים בכל עונה וישאיר לנו את התארים הקבוצתיים, הלוואי שהעונה הנוכחית (עם כל המספרים היפים במשחקים נגד חטאפה ולברקוזן, והמספרים היותר יפים נגד צלסי וריאל) תחזור על עצמה בשנים הבאות

כמה שתנסו לשדר עסקים כרגיל, בתוך ליבכם אתם יודעים את האמת.. תהנו

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רשמתי בליגה...

למה? הרי מה שצריך לעשות זה לקחת את מבחן התוצאה הקבוצתי, האליפות, ואז לחזור אחורה ולהסביר דרכה את כל הפרמטרים על פיה (לא!).

אבל בכל מקרה, ריאל מדריד זכתה באליפות כי היא הייתה יותר טובה מברסלונה ולא בגלל שרונאלדו "הגיע לרגעי האמת" ומסי לא, השניים לא שיחקו בפיפ"א אחד נגד השני. גם מה זו השטות הזאת גולים מכריעים? ניצחון במחזור ה-17 שווה 3 נקודות שחשובות לאליפות כמו ניצחון במחזור ה-27, בלי אותו ניצחון לא היית מגיע למצב שאתה מתמודד על האליפות "במשחקים המכריעים".

אם אתה מנסה לעשות השוואה (מיותרת לדעתי) בין שחקנים ראש בראש, בטח כשהם משחקים באותה רמה ונחשבים לאותה רמה (הטופו שבטופ), אתה לעולם לא תצליח לעשות אותה נקייה מכיוון שמדובר בספורט קבוצתי. במבחן האישי אוהדי מסי יגידו לך הוא כבש יותר נקודה. אתה תגיד להם את כל מה שאמרת קודם נקודה. יופי, דיון מרתק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. Civil Anti Madridista

המראה הקטלונית שבורה? סה"כ מדובר בתואר שני שלכם ב4 השנים האחרונות. אני במקומך לא הייתי קופץ יותר מדי ומספיד את בארסה שבאותה נקודת זמן עשתה 13 ואולי 14

אתה מזלזל במספרים של מסי ואומר שהוא לא הגיע למשחקים מכריעים. כמה שהזיכרון קצר ושיכור מהזכייה באליפות

ברכות על האליפות שוב, תהיה בטוח שבבארסה העסקים כרגיל. אין לחץ במערכת, לא נהפוך את כל העולם על רכש ונגיע מוכנים לליגה

9. פריד טאהר Member

כל אחד רואה את התמונה הכללית ממבט אחר.. זכותכם, ואני מכבד את זה

10. Civil Anti Madridista

איזה תמונה אתה רואה?

11. אלי מתחן Member

זאת הסיבה שהוא בעט 2 פנדלים אחרי שהוא כבש כבר שני שערים באותו משחק.
    הישג מדהים אין ספק, אבל לפחות אל תשקר לעצמך שזה לא מעניין אותו.

12. xavi6 Member

בוודאי שזה מעניין אותו, אבל הוא לא יתפוס את הראש במידה והוא יחמיץ פנדל ואיניסטה יכבוש את הריבאונד. תוציאו את הראש מהתחת ותתחילו להקשיב, לא רק למה שאתם רוצים לפרש כצביעות. מוריניו הפך אותכם לחולים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/12
  13. אלי מתחן Member

מעניין אותו או לא? יפה עכשיו תחזור לדבר על השופטים שדפקו אתכם.

14. Civil Anti Madridista

מה זה קשור? בגלל שהוא נמצא "כביכול" צמוד עם כריסטיאנו על מלכות השערים אז הדבר שמעסיק אותו?

אם צריך מסי מוותר על פנדלים, וזה כבר קרה עם זלאטן לפני שנתיים. כשהשבדי היה חלוד להחריד, ומסי נתן לו את הכבוד להחזיר אותו לעניינים
    מסי לא עסוק בשטויות האלה כמו רונאלדו. במשחק מול בילבאו זה הכי בלט לעין. מסי פשוט לא יוצא לו מהראש, וזאת עובדה קיימת

ואמרתי כבר, אחרי שמסתכלים על טור השערים שלו, תנו מבט על טור האסיסטים ותגלו באיזה מספרים מדובר

http://27.media.tumblr.com/tumblr_m3nm9uPku91qdzgyco1_500.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/12
  15. xavi6 Member

עזוב את ג'ו קול. עוד מעט הוא יתחיל לבלבל את המוח שאיניסטה צוללן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/5/12