מחזור 37: אתלטיקו נגד מלאגה בקרב על ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏5/5/12.

1. Engonga Member

לא יאומן, מחזור אחרון בברנבאו כשניצחון=אירופה..מי היה חושב על זה לפני כמה מחזורים שהפסדנו לבילבאו. תומס פינה עם עונה גדולה פשוט תגלית העונה מבחינתי עם בישול גדול במשחק הקודם לקסטרו ועם שער ומשחק מצוין במרכז, הוא ומרטי נפלאים.
    לפני שנתיים עם קבוצה יותר טובה לקחו לנו את זה מהמשרדים, הלואי והצדק יעשה את שלו!

2. hai80 Member

כולכם באים בטענות לאמארי אבל בשנים שלו בולנסיה הוא עשה דברים נפלאים, בדרך קבע מגיע לליגת אלופות, גם כשחשבו שולנסיה תתפרק כשוויה סילבה חואקין מאטה וכל הבסיס צמרת שלהם עזבו הוא הצליח לבנות קבוצה מדהימה. הרבה שטויות אתם חושבים שהוא עושה אבל ת'אכלס כמה פעמים כשהוא קלע פירגנתם? לעומת זאת כל טעות כל העיניים עליו, ככה זה, צרות עיניים של בני אדם.

3. Zizou10 Member

הבנתי - תבלה. :aaa021:

גראנדה בעונה טובה וגם היום הייתה שווה הרבה יותר מהפסד, תיקו זה לא מילה גסה ולפרקים הייתה טובה יותר אבל ההתנהגות שלה בסיום גועל נפש. אני גם חושב שלא מגיע להם לרדת אבל יהיה קרב מרתק והקבוצות שתלויים בעצמן צריכות לנצח.

מה קורה עם חיחון לקראת הפינאלה? יש סיכוי תיאורתי שהם ישארו?

hai80 -אני חושב שאמרי מאמן בסדר, אבל במשחקים קריטיים לקבוצה הזאת הוא נכשל פעם אחר פעם כולל הרכבים וחשוב מכך חילופים הזויים, אם ולנסיה רוצה קצת להתקדם (אפילו לנסות לאיים על מקום שני בעונה הבאה) היא צריכה מאמן עם קצת יותר ביצים ועמוד שדרה. את זה אמרי לא יתן לה והיא בצדק נפרדת ממנו.
    מעניין מאד יהיה לראות מי יבוא במקומו, אני לא בטוח שיהיה יותר טוב אבל נחיה ונראה.

אגב ברכות למסי - 50 זה פשוט מספר אסטרונומי, ובאמת שחקן שכיף לראות משחק גם בתור האויב הכי גדול - אבל זה טיפה מזכיר לי את הסיומת של רונאלדו בעונה שעברה (מבלי לגרוע מאומה מההישג של מסי).

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/12
  4. ValenciaCF Member

מדברים על וילאש בואש, דידייה דשאן ועוד כמה, אני אישית עוד חולם על בניטז.

5. xavi6 Member

קופר, קופר, קופר!

6. Zizou10 Member

וילאש בואש יכול להיות נהדר לולנסיה - ולליגה הספרדית. הלוואי וימנו אותו. אני דווקא חושב שבניטז יתקשה מאד במצב הנוכחי של הקבוצה להוציא ממנה יותר אבל הוא גם בהחלט יהווה מינוי ראוי ואני אשמח מאד לראות אותו שוב בליגה הספרדית. (שחקן/מאמן יוצא ריאל מדריד)

mes que un club.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/12
  7. riquelme1 Member

.

קל להסתכל על הטבלה בלבד, ועם עובדות באמת קשה להתווכח, ב-4 שנים של אמארי בקבוצה להוציא את העונה ראשונה רעה- מקום 6 והדחה לדינמו קייב בליגה האירופית, שלזכותו יהמר קיבל קבוצה שהייתה מפורקת אחרי עונת הבלהות עם רונאלד קומאן, ולנסיה מסיימת תחתיו 3 שנים ברציפות במקום השלישי בטבלה ומגיעה לליגת האלופות.

אבל מי שחי את הקבוצה יום יום, ורואה אותה משחקת בדרך קבע יודע שזה לא אומר הרבה, אמארי עשה אין ספור טעויות שזה יקח לי פה שעה לרשום ב-4 שנים שלו, הרכבים הזויים, חילופים רעים וניהול משחק לא מספיק טוב, לא סתם אין לו בכל ה-4 שנים שלו אף ניצחון לא על ריאל מדריד ולא על ברצלונה, גם באירופה הקבוצה נכשלת ברגעי האמת, בעונה שעברה לשאלקה, לפני שנתיים לאתלטיקו מדריד ברבע גמר, העונה גם הפסידה ברגע האמת שהייתה צריכה רק תיקו בברידג' בשביל לעלות, וגם ההדחה המשפילה לאתלטיקו עם שתי הפסדים ו5-2 בסיכום שתי המפגשים.

אומנם הוא אכן איבד שחקנים כמו וייה, סילבה, מאטה, חואקין, במהלך השנים, אבל הסגל שלו מבחינה איכותית ומבחינת האיזון שלו הוא הכי טוב בספרד למעט שתי הגדולות.

תוסיף לזה ששחקנים לא סופרים אותו והוא הספיק לריב במהלך השנים עם לא מעט שחקנים, אפילו העונה טינו קוסטה, דני פארחו, מיגל שכבר רב איתו מספר פעמיים, פאבלו פיאטי שהגיע העונה ולא קיבל מספיק הזדמנויות ונראה חסר ביטחון לחלוטין. צ'ורי דומינגז הארגנטינאי שהגיע כשחקן הטוב ביותר בליגה הרוסית, לא קיבל הזדמנות מאמארי שמירמר אותו ואמר שעזב שחדר ההלבשה של ולנסיה חסר אמביציה לחלוטין.

גם הכדורגל של ולנסיה רחוק מלהרשים, פחדני למדי, ורחוק לרצות את האוהדים ששורקים בוז לקבוצה במשחקי הבית.

אז עם כל הכבוד למקום השלישי, שבאמת עוזר לקבוצה שתשחק 3 שנים ברצף, וגם הכסף שנכנס מהאלופות ומכירות השחקנים הורידו לולנסיה את החובות בצורה משמעותית, וגם יהיה יותר כסף לרכש בעונה הבאה, אבל עם כל הכבוד למקום השלישי עם ולנסיה רוצה להתקדם ולא להתקע במקום, היא צריכה מאמן עם יותר ביצים ויותר אופי שיקח את הקבוצה קדימה ואולי יביא לה איזה תואר, ויקרב אותה יותר לריאל וברצלונה ולא פער הזוי של 37 נקודות מהמקום הראשון.

לגבי מחליף, ווילאס בואש בהחלט אופצייה טובה, למרות האי הצלחה בצ'לסי לדעתי הוא מאמן עם ביצים שיכול לשלוט בחדר ההלבשה של ולנסיה, ויכול להביא אותה רחוק מאוד, אבל השמות הכי חמים כרגע לפי התקשורת הם חואקין קאפרוס ודיוקיץ' שחקן העבר הסרבי שמאמן בויאדוליד.

קפארוס הוא מאמן שאני אוהב, הוא בנה את סביליה הגדולה לחואנדה ראמוס, הוא בנה לבייאלסה את בילבאו הפנטסטית של העונה, וגם העונה עושה עבודה נהדרת עם מאיורקה, אבל לדעתי קאפרוס הוא לא מאמן מה שולנסיה צריכה, הוא סוג של מאנסנו מאמן טוב לקטנות, אבל לא מספיק טוב לקבוצות גדולות.

8. JohnTerry26 Member

אני יושב עכשיו מול הערך של מסי בויקיפדיה אחרי שראיתי אותו שם את הרביעייה, ובאמת שהמספרים שלו לא נתפסים! אתם קולטים שהוא שיפר את שיא הכיבושים שלו בכל המסגרות ב20 שערים העונה?! העילוי הזה שראיתם עונה שעברה כובש 53 שערים, מצא דרך להשתפר ולכבוש 72.. זה פשוט לא הגיוני בעיניי. ובכל עונה הוא רק משתפר ומשתפר... מעניין מתי זה יעצר. לדעתי הוא כבר יעבור את המונחים ה"ג'ורדניים" נקרא לזה. או שהוא כבר עבר מבחינה אישית...

ומה שעוד מדהים, 28 בישולים בכל המסגרות! אחראי על 100 שערים של ברצלונה העונה.
    הוא לא בנאדם.

9. Civil Anti Madridista

להתראות כריסטיאנו! עוד רביעייה של מסי, אבל הסיפור הגדול מאחורי המשחק הזה הוא הפרידה המרגשת מגווארדיולה

אין מילים, פשוט לראות את התמונות ולהתרפק

http://www.balls.ie/wp-content/uploads/2012/05/pepmessi.Xxx

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m3kj7iy4xW1qbryeho5_r2_500.Xxx

http://29.media.tumblr.com/tumblr_m3kkel5p9k1r3ut4bo4_1280.Xxx

http://cdn1.sbnation.com/entry_photo_images/3944981/143928526_extra_large.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/12
  10. ייא Member

האם יש תשובה לגבי סיכויי ההשרדות של גיחון? קיים סיכוי תיאורטי או לא?
    אם כן - מה התרחיש בו נישאר?

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למיטב ידיעתי בספרד הפרש השערים קובע ככה שיש סיכוי תיאורטי לספורטינג חיחון וסאנגוי השמן להישאר ליגה. אני לא וידאתי את זה בשום מקור, אבל אני בטוח שאתה יכול לבדוק בפשטות יחסית בויקיפדיה או מקור אחר ברשת.

סיום מרתק בתחתית, מציל את הליגה משיעמום הצמרת.

רייס עם שער בכורה העונה בליגה במחזור ה-37 והעולם שותק? יעקוף את מונטרו במחזור האחרון? גאסטון סאנגוי עם צמד והעולם ממשיך לשתוק?

12. viValencia Member

אני גם בעד להחזיר את בניטס, אם תארים זה מה שהיה חסר לנו אז אין ספק שהוא הבן אדם הנכון - הוא כבר הוכיח את זה
    אבל מי שזה לא יהיה, אני מקווה שהוא ישלב כבר את פאקו שלא יברח לנו כמו איסקו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/5/12
  13. ייא Member

איך אפשר לחפש בויקפדיה הסבר על זה - בקשר ליורדות.

לפי מה שאתה אומר. 2-0 שלנו במלאגה בתוספת 3-0 הפסד של ראיו והפסד של סרגוסה משאיר את גגיחון בליגה- אכן?

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בספרד זה לא הפרש שערים אלא מפגשים פנימיים

15. Civil Anti Madridista

עכשיו ראיתי את התקציר של ריאל-גראנדה, ויש לי שאלה לכל מי שמחא על הפנדל שבארסה קיבלה באלופות מול מילאן

התפיסה על רונאלדו ברחבה אתמול, שווה פנדל?

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/12