מחזור 36 ואחרון: תמו 40 השנים במדבר: הפועל באר שבע אלופת המדינה לעונת 2015/2016!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏20/5/16.

1. Love Is Red Member

ניצחנו גם את רעננה יש לנו בפלייאוף 4 נצחונות 4 תיקו והפסד...

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא יכול להתעלם מתופעת הטרמפיסטים של ב"ש, במיוחד שכל היום אני שומע וקורא "ב"ש עיר של כדורגל, כשיש משחק כל העיר מושפעת מזה", יכול להיות שזה נכון, אבל איפה הייתה העיר של כדורגל הזו בכל השנים האחרונות בוסרמיל? כמה פעמים יחידות האצטדיון הזה היה מלא, וזהו. נכון, הוא היה מסריח ומיושן, ועדיין, אם היו את אלה שהגיעו כל משחק וכל עונה, גם בגשמים וגם בשמש הקופחת, אז כל אחד מסוגל.
    אם בית"ר ירושלים תחזור לגדולה ותזכה בתארים, אני אסתכל מסביב על אלפי פרצופים לא מוכרים עם שמחת פלסטיק על פניהם, ולא אוכל למנוע את תחושת ההתנשאות של "וואלה זה לא מגיע לכם. אתם לא סבלתם, אתם לא נסעתם לחורים בארץ רק כדי לראות את הקבוצה מפסידה, אתם לא הייתם כשהיציע היה כמו שדה קרב והתחושות היו של אובדן". אני חושב על לפחות חצי מאצטדיון טרנר אותו הדבר.
    ואותם טרמפיסטים, אותם אלה שלא יודעים מה זה אלי זינו ומה הלך לפניי ההצלחות, הם גם אלה שהולכים עם האף למעלה וגורמים לסלידה. נכון, אוהדי מכבי הם הדוגמה לשחצנים מתנשאים, אבל דוגרי? יש להם אלף ואחת סיבות. הם אלה שלקחו מספר תארים ענק, העפילו לצ'מפיונס, עושים בית ספר לליגה כבר כמה שנים, ובאופן אישי גם נתנו לבית"ר בראש לא מעט (זה למה גם יש לי הרבה כבוד להפועל). עם כל הכבוד להפועל באר שבע, על מה יש לאותם אוהדים להיות עם האף למעלה?

ובקשר לנתניה, אני אתרגש מאוד ומקווה מאוד שתגיעו למצב של הפועל ב"ש היום. יש לכם קהל טוב, יש לכם היסטוריה, אתם לא עושים נזק ומביאים צבע לליגה. השנה, אחריי התיקו 0 נגדכם בנתניה, יצאתי מהאצטדיון והלכתי ליד אבא עם שני ילדים. דיברנו, לא זוכר בדיוק על מה, אבל מדי פעם כשאני קורא את התוצאות שלכם אני חושב על שלושתם והאמת? כואב הלב. מקווה שתצאו מהמצב שנקלעתם אליו במהרה ותחזרו להיות קבוצה לגיטימית בליגת העל.

ואוהדי ב"ש שמתכננים להגיב לי על זה, אז אני רוצה להבהיר שאני יודע שלא מדובר בכלל אוהדי ב"ש, אבל אני גם רוצה להבהיר שאין לי אינטרס לכתוב את זה אלא אם כן זו האמת. שיהיה בהצלחה היום, ושהטובה ביותר תיקח. אם נלך לפי הפרמטר הזה, מגיע לב"ש.

orimor2212, עידן444 ו-abcd אוהבים את זה.
  3. zivmay Member

כרגיל, יוצאים בהצהרות ללא ביסוס (אתה לא היחיד).
    בכל משחקי הירידה בשנים האחרונות וסרמיל היה מלא, גם במשחקים לפניהם.
    במשחקי הצמרת מול מכבי ומכבי חיפה, ועוד כמה וכמה משחקים בשנתיים האחרונות.
    בלאומית, במיוחד אחרי שאלונה קנתה את הקבוצה, הגיעו בכמויות יפות מאוד לוסרמיל בין 8-12 בתקופות הטובות.
    יש טרמפיסטים, אבל בכמויות קטנות.

Sir Alex Ferguson ו-yakar אוהבים את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הצהרות ללא ביסוס? ממוצע קהל בשנתיים האחרונות, שעוד היו יחסית מצליחות, בב"ש:
    14/15 - 6,188.
    13/14 - 6,961.

משחקי ירידה, בדיוק כמו משחקי אליפות, זה ממש לא אינדיקציה. גם בית"ר ב-11/12 הביאה כמות מפדחת של קהל במשך רוב העונה אך במשחקי ההשרדות הביאה 6 אלף למושבה, 10 אלף לטדי כל משחק והקהל היה אחריי הקבוצה. הנתונים מוכיחים שמי שיוצא כאן בהצהרות ללא ביסוס זה אתה.

5. Ajax Amsterdam Member

כמו בכל מקום יהיו טרמפיסטים אבל אל תשכח שוסרמיל פשוט לא היה איצטדיון ראוי

Civil אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

בקצרה(ניסיתי, לא בטוח שהצלחתי)-
    כולם מדברים על סכנין ולא על מכבי חיפה כי ב״ש תלויה בעצמה ואם ב״ש לא תיקח גם אם מכבי ת״א תנצח את מכבי חיפה 0-10 ב״ש למרות הבזיון בבלומפילד תצטרך להאשים את עצמה.

מה סכנין יודעת לעשות וכמה היא יכולה להיות אגוז קשה לפיצוח כולנו יודעים. אני מעריך שהיא לא תזרוק ז׳ אבל גם לא תתאבד על המגרש, בטח לא ככל שהדקות יתקדמו וב״ש לא תוביל. מזכיר לי שארסנל היתה זקוקה לעזרה מטוטנהאם שתעצור את יונייטד כדי לקחת אליפות וזה היה כל כך ברור שאין סיכוי שזה יקרה למרות שעל הקווים בטוטנהאם עמד גורג גרהאם. זה היה ברור לפני המשחק, תוך כדי המשחק ובסוף המשחק שטוטנהאם לא תעשה את העבודה עבור ארסנל.

אתמול ראיתי כתבה על הפועל ב״ש. בכי יהיה שם בכל מקרה- השאלה איזה בכי. עוד משהו שלמדתי מהכתבה הזו(אם הבנתי נכון- פשוט אישתי קצת הפריעה באותו רגע) זה שב״ש באליפות השניה שלה היתה זקוקה לנצחון בבית כדי לזכות באליפות וכשלה ומי שבזכותה ב״ש בכל זאת זכתה באליפות היא קבוצת תחתית שקוראים לה... מכבי ת״א...

יש שיר שאני מזמזם לי בראש בזמן האחרון- ״בתחנה בב״ש עמד קטר״- אז אם הקטר הזה לא ידרוס היום את כל מה שעומד בדרכו וזה יגמר רע- זה יהיה אסון ספורטיבי- אולי אפילו מעבר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברור שזה תירוץ מתקבל, אבל אני חושב שהייתי יותר מקבל את זה על מבוגרים ומשפחות ופחות על חבר'ה צעירים שהיו יכולים לשרוד משחקים ביציעי וסרמיל. אם הקבוצה הייתה זוכה באליפות, היה לך ספק שוסרמיל היה מלא בכל משחק?

8. South Boy Member

זה לא משנה הכמות, יש אמת במה שהוא אומר.
    זה בכל קהל ככה כך שאין מה להתרגש, אבל רק מי שהיה נוסע לעילוט ולוד וקריית אתא ולמכתש המנחוס ולוינטר ביום שישי בצהריים במקום להיות בים או לטייל מבין כמה העונה הזאת מרגשת וכמה צריך להעריך אותה, יש בקהל הרבה אנשים שבחרו להעלם בתקופות האלה ופתאום לחזור כשהקבוצה מצליחה.
    יש לקבוצה גרעין אוהדים נאמן גדול, אבל אי אפשר להתעלם מכל אוהדי ההצלחות ששוטפים את טרנר ואני בטוח שיעלמו באותה מהירות כשנחזור להיות קבוצה רגילה.
    וסרמיל לא היה איצטדיון ראוי? זה לא אמור להפריע למי שאוהב באמת את הקבוצה, אוהדי כדורגל לא אמורים להציב תנאים לקבוצה שלהם לאיזה מגרשים הם כן יבואו ומה תהיה התוצאה, תבואו וזהו. בשתי העונות האחרונות כשהיינו קבוצת צמרת ושיחקנו בוסרמיל לא הפריע ל-10 אלף אוהדים לבוא כל משחק, זה סתם תירוץ ישן לאלו ששכחו את הקבוצה בשנים הקשות שלה וזה כואב למי שכן היה שם.

amn אוהב/ת את זה.
  9. Maudy Member

מי שאומר שהעונה הרמה יותר גבוהה מב2002-2003, כנראה שהיה צעיר ולא ראה משחקים.
    מכבי ת"א ובאר שבע היו מסיימות 4-5 בליגה הזאת.
    בכל מקרה אם באר שבע לא זוכה שתבוא בטענות רק לעצמה ולא למכבי חיפה.

Civil ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. zivmay Member

שים לב מה כתבת. "כמה פעמים יחידות שהמגרש הזה היה מלא"- הצהרה ללא ביסוס.
    דרך אגב, ממוצע של 7 אלף אוהדים בוסרמיל הנורא והאיום, בזמן שהקבוצה רוב הזמן מסריחה את המגרש, זה נתון מצויין לליגה שלנו.

11. zahipan Member

אתה בעצם אומר שהפועל באר שבע של 2002-2003 היא באותה רמה של הפועל באר שבע הנוכחית?
    להפועל ב"ש של אז לא היה וואקמה, שיר צדק, אוגו, ובוזגלו על הספסל. שלא לדבר על ברק בכר על הקווים.

וזהבי לבדו היה שווה מקום שני.

12. zivmay Member

מבחינת מקצוענות, לא היו קבוצות שהתקרבו ל50 אחוז ממש שמכבי ובאר שבע מציגים העונה (מכבי כבר כמה שנים טובות, אנחנו עדיין בתהליך הזה). אז איך אפשר להשוות את שנת 2002? ששחקנים ישראלים היו רצים 7 קילומטר במשחק.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא יודע מה אני חושב לקראת הערב. הייתי נורא לחוץ וזה ממש ישב לי בראש בתקופה האחרונה, אבל בימים האחרונים התעוררה בי מעין הרגשה שלאור הסיכויים הנמוכים, שאיתם השלמתי אחרי רעננה, אין לנו ממש מה להפסיד היום ואליפות לא תהיה רק מרגשת ברמות מטורפות ומשמחת ברמה שלא חוויתי כבר המון זמן, אלא גם ממש מצחיקה.

amn אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

גם בחו"ל היו רצים פחות. כל הכדורגל התקדם. היו דרמות גדולות ומלאות מהפכים ושערים לאורך כל העונה.
    והיו 3 יריבות על התואר ולא 2.

15. zahipan Member

הם לא מבינים שלא יכולים לבוא יותר מ-6-7 אלף אוהדים לוסרמיל כאשר הקבוצה לא מצליחה.
    מי ירצה לשבת מאחורי העמודים המפגרים או בשער 3 ולסחוב משקפת מהבית כאשר הקבוצה נמצאת בתחתית? מילא אם וסרמיל היה אצטדיון נורמלי עם זוויות צפייה נורמליות, אבל הוא בדיוק ההפך.
    אני חותם שאם אצטדיון טרנר היה נבנה כבר מלפני 10 שנים, היינו מביאים לפחות 9,000 אוהדים לכל משחק בית בליגת העל, לא משנה באיזה מקום היינו בטבלה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.