מחזור 36 בפלייאוף העליון: משחקים לפרוטוקול בלבד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏29/5/15.

1. סמואל אטו Member

למה לעזאזל לא מסיימים את הליגה היום?
    מה הקטע למשוך את זה כמו מסטיק?

2. DRORIKO Member

לא הבנת אותי,ברור שעל גבי 3 שנים יש שינויים. אני כתבתי שבין עונה לעונה אין כמעט שינויים בסגל. ק"ש לקחה אליפות-הסגל נשאר כמעט אותו דבר. ק"ש לקחה עונה שעברה גביע-הסגל נשאר כמעט אותו דבר. זה הכח של הקבוצה. ברגע שאתה משחק עם סגל שרץ מהעונה הקודמת זה יתרון גדול. וזה גם יהיה הכח שלה בעונה הבאה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קצת מוזר לי שאתה מדבר על התכחשות שלנו למצב בזמן שאתה כותב דבר כזה, אוהד של אחד מהקהלים הכי אלימים בליגה חוץ מאיתנו. אלה שירקו על אוהדי מכבי בגמר גביע לפניי המשחק (ואני יודע את זה מאוהדים שלכם). אנחנו יודעים טוב מאוד שיש לנו חרא בקהל ובחיים לא הכחשנו את זה, בגלל זה בית״ר נורדיה קיימת.

4. South Boy Member

קצת מוזר לי שאתה משווה יריקה משני ערסים טיפשים שהם אפילו לא עשירית האחוז מקהל אוהדי באר שבע לעשרות אלפי אוהדים שזורקים אבנים דוקרים ופשוט מחפשים לריב עם כל אחד. גרעין רקוב יש לכל קהל בארץ ובעולם, אבל כשהגרעין הזה הופך לרוב מוחלט יש כאן כבר בעיה בסדר גודל אחר לגמרי.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוב מוחלט? סלמתק, אם קבעת שזה רוב מוחלט אצלנו אני גם אקבע שזה רוב מוחלט אצלכם. כיף?

ואלה לא היו שני ערסים. זו הייתה חבורה גדולה ששרה שירים באמצע הקניון, ירקה על אב ובנו וגם הטרידה בחורות אוהדות מכבי. בדיוק כמו הזבל שאצלנו. עליי לא תעבוד.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  6. hbs7 Member

השתגעת?
    הווינר ציווה וכך יהיה!

7. South Boy Member

אתה יכול לקבוע מה שבא לך, יש לך סימוכין לטענות האלו? אשמח לשמוע אותם כי לי יש מפה ועד הודעה חדשה.
    גם החבורה הזאת בקניון הייתה לא יותר מכמה עשרות ששרו שירי נאצה נגד מכבי, אולי בודדים מהם עשו את מה שתיארת. וזה דרך אגב ממש מעשים מחרידים ביחס לדקירת אוהד באר שבע תמים מחוץ לאיצטדיון, שעל חווית הגמר שלו תוכל לקרוא בהרחבה כאן ????? ????? ???? ??? ?????: ????? ?? ????? אז ה-50 אוהדי מכבי שרצו אחריו מייצגים את כל קהל האוהדים שלהם? הם אחוז קטן ואפילו פחות מכך, להשוות את המקרים האלו לקהל של בית"ר זה עלבון לאינטיליגנציה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

"זה התחיל שעתיים לפני משחק הגמר בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב", כתב ויצמן בעמוד הפייסבוק שלו. "כשנכנסתי לאצטדיון ראיתי קבוצה של כ-50 אוהדי מכבי תל אביב עם חולצות שחורות רצים לעבר אוהדי באר שבע עם אבנים, בקבוקי בירה, מקלות וכו'".

אמין כמו הטענות של ג'יבריל רג'וב.
    50 איש, הגזמה פרועה, מבלי להיות שם ומבלי לדעת, אומר לך שזה בטוח פחות מ-20, לא שזה בסדר אבל כרגיל מנפחים פה דברים. בקבוקי בירה, אבנים, מקלות וכו' - אני מבין שעושים מדורות ל"ג בסמי עופר + יש שם פאבים בסיטונאות.
    כולה תגרה שלצערנו קוראת יותר מדי פעמים והמזל שנגמרה עם דקירה ולא עם מוות (שוב משטרה זבל) ומפה עשה מזה לינץ' סטייל רמאללה. אגב לפי התיאור אני מבין שרצו 50 על אחד. מאוד בספק אם זה קרה ולא היו שני מחנות אוהדים

9. South Boy Member

איך אתה אוהב להתייחס לכל מה שלא חשוב זה לא יאומן, מה זה משנה 20 או 50? בנאדם פאקינג נדקר על זה שלא לבש את הצעיף הנכון, מספיק מטומטם אחד כדי שהמקרה הזה יהיה מספיק חמור. בדרך לסמי עופר יש מין חורשה כזאת מימין לדרך עפר ואני באופן אישי ראיתי שם חבורות של שיכורים עם מקלות וחולצות שחורות, ככה שהגזמה פרועה זה לא ולהכנס לדקויות של עשר אנשים לכאן או לפה זה מגוחך.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כן, יש לך הוכחה סטטיסטית על כמות אוהדים חוליגנים בקרב אוהדי בית״ר?

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עומר, אתה טועה. אתה לא אחד שזורק עובדות לשטח סתם, לפחות גיבית את עצמך ב"מבלי להיות ומבלי לדעת". היו שם 50, אולי 48. לא 20. הם התכוונו ל'הפתיע' את הארגון שלנו והם התכוונו להתנפל על אנשי הארגון שמכרו מוצרים, רק שלא הי המדובר בכל הארגון, כי הוא היה בתוך סמי כבר.

הפאשלה הגדולה הייתה כאן של המשטרה.

אבל, בחייאת, מה זה קשור עכשיו? תתעסקו בדיון הזה. כולנו יודעים שבכל קהל יש את החוליגנים שמוציאים שם רע. לא כל הקהל הבית"רי כזה, לא כל התל אביבי, ולא כל הבאר שבעי. יאללה, נקסט.

Sir Alex Ferguson ו-EO11 אוהבים את זה.
  12. South Boy Member

לא, אבל יש לי אלף ואחת מקרים אלימים וגזעניים שנגרמו ע"י אוהדי בית"ר, אתה רוצה שנפתח את זה עכשיו? כי קצת מאוחר ובדיוק תכננתי ללכת לישון.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא, אתם לא תפתחו את זה כאן. אם אתם ממש רוצים - בפרטי.

אין לדיונים חסרי הפואנטה האלה מקום כאן, בטח ובטח לא בדיון הזה. עדיף שתלך לישון, לילה טוב :)

14. alexshw Member

מי הקבוצה שכבשה בהכי הרבה משחקי ליגה העונה 4 שערים או יותר?
    התשובה: מכבי חיפה - 5 רביעיות וחמישיה אחת

מה שמאזן את הנתון הזה היא העובדה שהיא לא כבשה ב 12 משחקי ליגה. בדיוק שליש

Hapoel_Tel_Aviv ו-Nave אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

השני גרוש שלי לגבי נושא הקהלים:
    אני אתחיל פחות או יותר 'מהכבד' הפעם, עם מעין ביקורת שחלק פה לא יאהבו לקרוא ובצדק ואחר-כך אהיה עדין ומפויס יותר.

- אני חושב שאין עוד מגרש בארץ שיש אוהדים מסוימים שחוששים להגיע אליו כמו טדי. יש הרבה אוהדי הפועל שפוחדים ללכת למשחק אפילו עם חולצה בצבע נייטראלי. יש הבדל גדול בין אלימות מילולית שהיא מגעילה, למשל הקריאות נאצה של הפועל כלפי שמעון מזרחי ושירי השואה, הלואוי שזה לא היה קורה - לבין אלימות פיזית. אני אישית נסעתי פעמיים בהסעת אוהדים של הפועל וחטפנו אבן בשמשה.
    זה טוב שיש יריבות ספורטיבית ובארץ לא יווצר מצב שאוהד הפועל יושב ליד בית"ר או מכבי והכל עובר בסבבה, זה לא כמו בדרבי בברנבאו שהייתי או בקלאסיקו. אין לי בעיה להרגיש 'ששונאים אותנו' בטדי, אבל הליווי המשטרתי שאנחנו מקבלים זה הזוי, כאילו אנחנו החאמס.

- אין ספק שבשנותיי הראשונות כאוהד כדורגל יותר הערכתי את הקהל של בית"ר, תמיד כשהיינו הולכים למשחקים בשער 5 הייתי אומר לחבר לידי 'וואו, איזה גרון יש להם', הקהל היה מאוד מתלהב, מלא תשוקה, אני חשוב שהתרכזו שם בלעודד את בית"ר ופחות בלשנוא את היתר. באמת קהל סימפטי. שוב, אין כמו שמחה לאיד ושנאה ספורטיבית זה אחלה, אבל יש גבול. ואני לא מדבר בכלל על הגזענות וכדומה או מקרה הצ'צ'נים.

- אחת הבעיות הגדולות היא הכוח העצום של ארגוני האוהדים, כמו שהקהל של הפועל משועבד לאולטראס(אז אמנם לא כולם טמבלים כמו פואד, אבל שירי הנאצה, הקללות לרייכרט ועוד ועוד) - אז גם אוהדי בית"ר הטובים והנפלאים, חבר'ה כמו אלה שיש כאן בפורום למרות ההתקוטטיות ההדדיות בינינו - 'נבלעים'. ארגוני האוהדים האלה לא היו מכתיבים פעם את סדר היום.