מחזור 36 בפלייאוף העליון: משחקים לפרוטוקול בלבד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏29/5/15.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה נכון שזה בשיתוף גרינפיס?

2. Raulito Madridista

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/11391366_918373478225636_5182928101092899406_n.Xxx?oh=bf0c336b50a0e69449e4da0a2ad5ff93&oe=55C43D42&__gda__=1443119476_b6dc6652ed2beae0bc7ac9314a94a34a

- אלירן עטר רק עלה מהספסל ואחרי 48 שניות כבש שער.
    איתי שכטר גם 'כבש סוף-סוף' אבל רשם החמצה נוראית והשער הגיע רק מפנדל.
    ק"ש שיחקה עם שחקני נוער שעוד נשמע עליהם אני מאמין.
    מכבי חיפה הייתה כל-כך מביכה העונה שעד כמה שזה נשמע צבוע - אם הייתי במשחק הזה אפילו לא הייתי חוגג את הגולים לו הייתי אוהד.
    הירוקים מסיימים עונה עם מס' נצחונות זהה למס' ההפסדים - 14
    אני מקווה עבור אוהדי חיפה שקינן נפרד היום עם שער ובטעם טוב יחסית, אין לו מקום בקבוצה בעונה הבאה ולעוד רבים וטובים אחרים. תורג'מן ניסה לכבוש בכוח.

- במשחק השני: הפועל באר-שבע רומסת את בית"ר במשחק לא חשוב, כרגע 4:0.
    אבל לפחות נפרדו מאלישע לוי(ו-וסרמיל?) כמו שצריך.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1200662.Xxx

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1200661.Xxx

באר-שבע חוצה את רף 60 שערי הזכות העונה וזה לא קרה זמן רב.
    בית"ר במקום הרביעי עם יחס שערים של 5+ נכון לעכשיו ופחות מ-50% הצלחה.
    בעונה שעברה הפועל הייתה רביעית עם 58 נק', בעונת 2012-13 בני-יהודה עם 55 נק'. בקיצור, המספרים הכי נמוכים מאז עונת 2005/06.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחאה מבורכת. אבל מחאה שלא תחזיק מים כי בארץ ישראל לא יודעים למחות

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

אם אני גוטמן אני עושה סולחה עם עטר. כרגע מצבת החלוצים שלו גרועה ולעטר יש יותר ממקום בהרכב. אם קשטן,עם כל הקשיחות שלו, מחל לבניון אז גם גוטמן יכול לרדת מהעץ.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוטמן? סולחה? סליחה, לרגע חשבתי שהתבלבלת והתכוונת לאיזה מוריניו או משהו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

בגלל זה ציינתי את קשטן שהוא שלעצמו לא מאמן קל,ובכל זאת הוא ירד מהעץ, אז יאללה שגוטמן הזה ישחרר כבר ויבין שזה נבחרת ולא קבוצה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר את הקהל של בית"ר משנות ה90. גם כקהל יריב אבל גם מס' פעמים שיצא לי להיות איתם ביציע (כולל גמר גביע הזוי נגד הפועל ת"א).
    אוהדים טובים, תומכים, שבאים בכמויות אדירות, שהרוב המוחלט בא לדחוף ולעודד.
    עצוב לראות מה שנהיה מהקהל של בית"ר היום.
    כל כך הרבה רקוב יש בקהל הזה, יותר שנאה לאחרים מאשר אהבה לבית"ר.
    במשחק הראשון בוסרמיל הם חיכו לאוהדים שלנו בסיום המשחק עם אבנים וסכינים, ורק בגלל התערבות המשטרה נמנעה מהומה גדולה עם המון פצועים.
    במשחק מול בפתח תקווה הם חיכו לאחר המשחק לאוטובוס האוהדים שלנו ושברו חלקים ממנו באבנים, כששוב המזל הגדול שהאירוע התרחש לאחר שכל האוהדים שלנו כבר היו באוטובוס. אם הם היו בחוץ שוב הייתה מהומה.
    היום כשהמשחק עוד מתנהל חלק גדול מאוהדי בית"ר יצאו מהיציע והתחילו לזרוק אבניים מחוץ לתוך היציע של באר שבע. אחת מהאבנים פגעה בראש של ילד אוהד באר שבע ופתחה אותו.
    פשוט עצוב מה שנהיה מהקהל של בית"ר י"ם.

Ice Cream אוהב/ת את זה.
  8. South Boy Member

מה כבר אפשר להגיד על אלופי הגארבג' טיים, רק תודה לאל שההתרסקות נבלמה בזמן והטעם החמוץ שהשאירה הישורת האחרונה לא הפכה את כל העונה הזאת לסיוט. המשחק הזה הוא לא אינדיקציה לכלום, מקווה שנחזור שנה הבאה בריאים יותר מנטלית וחזקים יותר כי השנה זה היה בעוכרינו.
    לא הייתי מסוגל למחוא כפיים לאלישע אבל עצם העובדה שהקהל לא ביזה את מעמד הטקס ולא שרק לו בוז זה כבר לכבד אותו, לעולם לא אסלח לו ולקבוצה שלו על ההשפלה חסרת התקדים ההיא בסמי, היה טוב וטוב שהיה.
    מה עושים עכשיו ביום שבת?

9. South Boy Member

הקהל הזה הוא אוסף של חיות אדם עוד משחר ההיסטוריה של המועדון, זאת אולי הכללה ואוהדי בית"ר היקרים כאן יכולים לייפות את המציאות עד מחר אבל כולם חוץ מהם יודעים את זה.
    אני לא אשכח את הביקור הראשון שלי בטדי כילד כשאורן סגרון ניצח אותם במשחק שהיה אמור להגמר משהו כמו 7 להם, כרגיל היה בלאגן גדול מחוץ למגרש ואפילו הפרשים של משטרת ירושלים רמסו אוהדת מסכנה, ככה שגם בשנות ה-90 שאתה מציג אותם כקהל יותר מעודן מהיום לי באופן אישי אין זכרונות דומים למה שאתה מתאר ואני מניח שלעוד הרבה אנשים כאן. עד שאף אחד לא יצא נגדם הם ימשיכו להכתים מועדון שלם ולהיות הקהל הכי שנוא בליגה.
    רפואה שלמה לילד המסכן.

10. henry1 Member

ככה זה שהמיץ של הזבל במדינה מתנקז למקום אחד (ואני לא מכליל).
    גם לי יצא בעבר ללכת למשחקים שלהם אבל היום זה אחרת.

11. Civil Anti Madridista

זכיות מבורכות בווינר | פייסבוק

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

היה מרגש להפרד היום מוסרמיל. זה מצחיק, כי גם במחצית הראשונה זה היה כך אבל בשנייה האוהדים התעסקו פשוט בהכל חוץ מהמשחק. אבל איזה קארמה זה שהגול האחרון ש(כנראה)נכבש בוסרמיל היה כזה יפייפה, הא?

מקווה שלא נצטרך לחזור שם. אמנם לי אישית זה פחות כיף (וסרמיל 5 דקות הליכה ברגל מהבית ואילו טרנר אצטרך רכב ברוב הפעמים) אבל דיי, נחנקו כבר מהאצטדיון המעפן הזה. הגיע הזמן להשתדרג.

על המשחק עצמו באמת שאין מה להרחיב. זה היה גארבג' מארץ הגארבג'ים. באמת קצת מרגיז שהתקרית עם אוהדי בית"ר העיבה על החגיגה, אבל האוהד בסדר גמור. מקווה שהחבר'ה שיצאו לעברם החטיפו להם כהוגן, אבל אני מניח שהם כבר הספיקו לברוח לפניי.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קריית שמונה מסיימת בטעם קצת מבאס את המחזור האחרון של העונה אבל בכל זאת, בשנה הבאה הקבוצה תתחיל את עונתה ה-8 בליגה.
    לשרצקי תאכלס נשארו 3 דברים:
    א. שיהיה לקבוצה איצטדיון רציני שיוכלו לשחק בו באירופה
    ב. שיהיה לקבוצה ולקבוצת הנוער מתקן אימונים רציני
    ג. שיהיה קהל לקבוצה - אין מה לעשות - קהל מגיע רק עם הישגים לאורך השנים. (שנה הבאה אני עושה מדידה למשחקים שהם לא נגד מכבי/הפועל/חיפה/בית"ר/ב"ש בשביל לראות כמה בממוצע מגיעים).

שימו לב לעירוני קריית שמונה ב-7 השנים שלה בליגה:
    המיקום הכי נמוך - 12 בעונת הירידה של 2008.09, פרט לכך, בכל 6 העונות האחרות, הקבוצה לא ירדה ממקום 5, המיקום הממוצע הוא 4. (3, 12, 5, 1, 5, 3, 2)
    אליפות, סגנות, סגנות גביע, זכייה בגביע מדינה, 2 גביע טוטו ובקיץ הקרוב תשלים הופעה רביעית באירופה.

קבוצות יכולות לקנא בהישגים כאלה לאורך 7 שנים. זה הישגים שקבוצות לא עשו פה ב-85 שנה שמשחקים פה

Ice Cream אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

הגדולה של איזי היא(בין היתר) שהוא יודע ליצור אווירה חיובית בקבוצה שמונעת משחקנים לעזוב אותה. ככה שבין עונה לעונה השלד נשאר עם פה ושם שחקנים שבכל זאת מתפתים לכסף הגדול. אני זוכר אחרי האליפות ב-2012 שכולם היו בטוחים שהנה חיפה ומכבי גונבות לקרייתים את כל השחקנים ובסוף חוץ מטיבי כולם נשארו. גם הקיץ לפי מה שנראה הקבוצה לא תעבור עזיבה המונית והיא תשאר עם אותו שלד.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא מעונת האליפות, כיום, נשאר שחקן אחד בלבד, אדריאן רוצ'ט. מה שמראה שהקבוצה עושה שינויים תוך כדי תנועה והתחלפו איזה 20 שחקנים, והמערכת עדיין חזקה, ואם כמו שאמרתי, הוא יצליח איכשהו לפתור את 3 הדברים הללו, אז קריית שמונה היא מה שנקרא תהפוך להיות HERE TO STAY גם אחריו, הרבה אחריו.