מחזור 36 בפלייאוף העליון: בשעה טובה סוגרים עונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏18/5/17.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ברמה התיאורטית, מכבי חיפה לגמרי יכולה להיכנס למאבק תוך שנתיים לטעמי, לא בשמיים.
    אני מאמין שגם בית"ר תדבר חזק יותר בעונה הבאה. באופן כללי זו הייתה עונת זנות.

2. yedidel Member

באופן כללי מאז 2003 לא היתה עונה שרצו יותר מ2 קבוצות לאליפות. נדיר שיש 3 ברמה כזאת באותה עונה

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

והעיקר שמדברים על אוהדי מכבי ושחצנות.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש פה אוהד אחד ש"קצת" עף על עצמו ומרשה לעצמו להמריא למחוזות גבוהים וברור שכל אחד ואחד יעצור עכשיו, יגיב ויתחיל לבנות תיאוריות על סמך זה, יאללה תתקדמו.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוקר טוב לך, אוהד של קבוצה שבמשחק ביננו שנה שעברה כל הקהל של הקבוצה שלו שר לנו ״40 שנה בלי כלום״, אני מבין שחוסר מודעות עצמית זה הלהיט עכשיו.
    מעניין כמה פעמים אוהדים כאן טענו שאין ליגה בלי x או y כשהקבוצה שלהם הייתה בתחתית.

אלופים שנתיים ברציפות, מביאים כמויות גדולות של קהל לבית ולחוץ, מסיימים בפערי נקודות פסיכים מהטופ 4 הקלאסי, הולכים עם החזה נפוח בגאווה, כולם ידעו להוריד לנו את הראש למטה טוב טוב בכישלונות שלנו...

6. oranfu Member

עם כל הכבוד לב"ש (ויש לי) - אתה יכול (וצריך) לדבר על פער ממכבי ת"א. בית"ר, חיפה ובטח ובטח שהפועל ת"א בכלל לא רלוונטיות.
    הפועל בהתרסקות של שנים ובלי כסף, בית"ר שכונה בלי כסף וחיפה בהתרסקות של עשור כמעט.

תשמח(ו) על התקופה המדהימה שלכם אבל לציין את הפער מיריבות שהן לא מכבי ת"א זה פשוט לא מוכיח כלום (אתה רוצה אולי גם לספור את הפער מהפועל פ"ת ונתניה?).

oFiRzZz ו-amn אוהבים את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לקרוא לזה הטופ 4 הקלאסי זו הגזמה פרועה. אני לא זוכר מתי הארבע סיימו ביחד בארבעת המקומות הראשונים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הפער לא רלוונטי. לשים את ב״ש, שעד לפניי שנתיים לא הייתה הישגית יותר מק״ש בשנים האחרונות, ולהציג אותה כמועדון שיותר גדול מהפועל, חיפה ובית״ר, שבמשך שנים רבות מיתגו עצמן כמועדונים גדולים עם קהלים גדולים ומסורת מאחוריהם, זה פתטי. גם כל הגישה של ״נרים את הראש״ כאילו ממש אכפת לי, לאורימור או לאוהדי חיפה כאן מאוהדי ב״ש... תשמחו באליפות כמה שבא לכם, לבריאות. רק תלמדו את מקומכם ותזכרו צניעות מהי.

oFiRzZz, שי ו-amn אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

הבעיה היא הפער מהשאר זה מה שהופך את הליגה לרעה בעיני. אם בעונה שעברה המתח כיפר על הרמה- העונה גם זה לא היה.
    אם לא העניין סביב הפועל ת״א העונה הזו די גמורה ולא מעניינת מהרגע שב״ש סיימה את המסע הנהדר באירופה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. עידן444 Member

אני לא בטוח בזה.
    האמת שאני די נחרד מהחביטות של המשתמשים כאן בהפועל ת״א.
    אני לא הכי ותיק כאן- אבל שמחה לאיד היא דווקא לא מהתכונות הבולטות של הפורום הזה.
    אז תהנה:)

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אשמח אם תסביר.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלו ויכוחי סרק, אתם נותנים לאוהד אחד להדליק אותכם כמו ילדות עם קוקיות... זה משהו.

קבוצה נגדית מעניינת אותך רק שהיא יריבה שלך. יריבה באותו זמן נתון. אתם חושבים שמכבי תל אביב חגגה אליפות אצלנו בשנות ה-90 זה הפריע וכאב למישהו? הם לא עניינו אותנו, איפה הם היו ואיפה אנחנו, לא היינו יריבים שלהם, זה לא היה מעניין. בית"ר כקבוצה לא מהווה אישיו עבורינו כיום, אין שום יריבות מקצועית, גם לא היה עם חיפה אם לא עניין הנאחס. ניצחון על מכבי חיפה שווה ערך לניצחון על בית"ר שזה שווה ערך לניצחון על סכנין. רק מכבי תל אביב זה משהו מיוחד עבורינו כי הם יריבים ישירים שלנו. כמו שניצחון שלהם עלינו היה משהו מיוחד עבורם, לא כי אנחנו באר שבע, אלא כי אנחנו יריבים מקצועים שלהם נכון לעכשיו.

באר שבע כמועדון מתקדם, אבל אין מה להכניס אותנו לאותה שורה עם חיפה ובית"ר, אבל זה גם לא מעניין. מה אכפת לי איזה מועדון אנחנו ואיפה הדירוג שלנו? אכפת לי שכקבוצה- אנחנו מספר 1 בארץ היום. כל השאר מעניין את הביצים.

Nigel de Jong, oFiRzZz, hbs7 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. עידן444 Member

אני יודע איך מרגיש אוהד הפועל ת״א בתקופה הזו של חייו כאוהד הפועל ת״א.
    וחבטו בהם!
    ומחפשים דרכים בלי סוף לספר כמה הם מטונפים.
    ולעקוץ.
    ואפילו מאשימים אותם שהם אשמים במה שקרה למועדון. זה הזוי!
    אם לא טביב(מצחיק להגיד) אתם מתפרקים בדיוק כמוהם...
    אם מיץ׳ גולדהאר לא לוקח את מכבי ת״א בצעד מפתיע- הם לא היו תופסים את המקום של מכבי חיפה...
    אם רובי שפירא לא מסתבך אולי היום הפועל חיפה הקבוצה הבכירה בחיפה.
    האחריות של הקהל על הצד הניהולי בעידן הבעלות הפרטית כמעט לא קיים. לרוב תהיה השפעה רק לרעה(אשר אלון למשל מתפקד ברעננה פי כמה יותר טוב מאשר היה בנתניה כי לא משנה מה יקרה- אין קהל שיחכה לו ליד הבית- אגב, אחת הטענות בנתניה לגבי למה יצחק תשובה לא מוכן לחזור לכדורגל היא זו- שהוא לא רוצה אוהדי כדורגל ליד הבית, בטח אחרי שחווה את זה על בשרו בעבר).
    לגרש בעלים גרוע זה אפשרי(לפעמים יותר קשה ולפעמים יותר קל). האם זו חוכמה גדולה? ממש לא בטוח... לגמרי רולטה... כי אף פעם לא ברור מה יהיה אחרי...
    אנחנו לגמרי בידי בעלי ההון שיש להם את השריטה הזו- ואין הרבה כאלה...
    בעלים מוצלח יקח אותנו למעלה. בעלים מטורף ירסק אותנו... ומועדון לא איתן גם לא יקום מזה(עם כל הצניעות- לא כל מועדון היה שורד את מה שמכבי נתניה שרדה).
    שלא נדבר על מקרה שחר שהופך מהבעלים הכי טוב בארץ, פורץ דרך של ממש- הולך לאיבוד...
    משה מתרברב כאילו הוא הבן של אלונה שישב על על הוריד יומם ולילה לקנות את ב״ש וזה קרה בזכותו ואוהדי הפועל ת״א(המעט שעוד פעילים כאן) בימים הכי קשים שלהם כאוהדי כדורגל ספגו כאן חבטות שהם אשמים רק כי רצו להאמין לכבירי...

14. alexshw Member

הפועל חיפה מעולם לא הייתה נותנת תחרות לאורך זמן למכבי חיפה כי לא היה לה בסיס אמיתי וכי היא מעניינת גג 5000 אנשים בכל הארץ, כולל מודי בר און.
    שוב יואב כץ לא פחות עני משחר, אבל הוא לא יעמיד תקציבים שגם יזכירו את מכבי חיפה מהסיבות שפירטתי.

15. עידן444 Member

הפועל חיפה תפסה את הבכורה בחיפה ואני יודע שאתה בטוח שמכבי חיפה נולדה עם הקהל של היום... אבל צר לי לבשר לך שזה נבנה עם ההצלחות.
    רק המועדונים שהסטורית מזוהים עם תנועה מסויימת סחפו אחריהם המוני אוהדי בלי קשר להישגים- ואלה בית״ר י-ם כמועדון שמזוהה עם הימין, הפועל ת״א שהיתה מזוהה עם ההסתדרות, ובני יהודה שסימנה גם היא משהו עבור ציבור גדול.
    הפועל חיפה צמחה תחת רובי שפירא ממועדון שמביא 1,000 ו 2,000 למועדון שמביא 4,000 ו 5,000 ובאליפות גם 7,000 ו 8,000.
    וניחוש מושכל- זה היה ממשיך לצמוח אם ההצלחה היתה נמשכת. רובי ז״ל נפל, הקהל הפך מהר מאוד חסר סבלנות(כן, אפילו הקהל המתורבת של מוצקין וקרית ביאליק...)- והכל התרסק. מה החלק של אוהדי הפועל חיפה בזה? בין זניח ללא קיים.
    ומי לקח אותם מהמפרק וכביכול הציל אותם? זה שהם לא יכולים לסבול ומתים שיעוף... ואפילו עשו מעשה!