מחזור 36 בליגת העל: מחזור סיום העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/7/20.

1. Raulito Madridista

זה בכלל לא קנה המידה, אף אחד לא טען לכך, אל תשווה שניים מהשחקנים הגדולים ביותר שהיו כאן לאף אחד. הליגה פעם הייתה הרבה יותר חזקה, לא הייתי ממהר להכתיר את יונתן כהן כטוב יותר מגילי ורמוט על אף עונה עם מספרים נפלאים, וכנ"ל עומר אצילי. גם הזלזול בורמוט לא מובן, אז מה אם הוא חזר מהולנד עם הזנב בין הרגליים. בגיל 17 הוא כבר לקח כדור ועבר את כל הגנת בני יהודה בדרך לשער, הוא השתלב לאט לאט אצל קשטן וגם בעונה השנייה לא חווה אורות וצלצולים, היה קשה להזיז מההרכב שחקנים כמו טועמה, דגו או דה ברונו. שלא יגידו בטעות שיונתן כהן נתן עונה גדולה יותר של ורמוט בדרבי. לגילי גם יש שני קמפיינים לפחות טובים באירופה והרבה שנים יפות כאן בארץ. אוהדים קנו כרטיס בשביל גילי ורמוט וברק יצחקי ולא בשביל יונתן כהן ועומר אצילי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

הרבה שנים יפות בליגה? היתה לו עונה אחת יפה, וזה בקבוצה סופר דופר התקפית. הוא הסמל הכי גדול של דור העצלנים

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/20
  3. Raulito Madridista

היא הייתה קבוצה התקפית ומרגשת לא מעט בזכותו, והיו גם ימים בהם הקסם של ורמוט עשה את ההבדל בין 0:1 שומם לבין כדורגל התקפי יותר. לא כבש מספיק שערים בקריירה וגם באותה עונה נתקע על תשעה, אבל הוא היה מבשל הרבה. אותה עונה הייתה יותר מ'עונה אחת יפה', והיו לו עוד כמה טובות מאוד. ב-2013/14 הוא ודמארי היו יותר מחצי קבוצה עבור הפועל. הוא היה טוב מאוד גם ב-2008/09 כשהפועל הפתיעה והתקרבה לאליפות, בעונת 2010/11 עד שנפצע. אין לי סטטיסטיקה מדויקת של בישולים אבל אני אחפש בהמשך. מה לעשות שלא היה לו את ההייפ של בוזגלו. כשהרגליים נחלשו וסוף הקריירה התקרב אז כן הוא התחיל לקשקש קצת בתקשורת. דריבל, מהירות, חוכמת משחק, פס לגול, הוא לא צריך להיות גוש שרירים. אם המדד הוא ערן זהבי אז כן - כולם עצלנים. הוא חזר לארץ כי הוא לא שיחק, בניגוד ליצחקי שפרח וכבש שער שם במספרת אבל המנטאליות הכריעה אותו. לזכותו ייאמר שהוא ניסה פעמיים, ראה שזה לא בשבילו וחזר, מה רצית שיעשה?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.