מחזור 36 בליגת העל: מחזור סיום העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/7/20.

1. Raulito Madridista

הילד הנצחי כבר בן 35, זה לא פשוט, הפציעות לא עזבו אותו אבל הוא גמור בכל מקרה. חייב לומר שנעשה לו עוול גדול בעסקת מכבי תל אביב, כל אוהד שיודע קצת מעבר למה שפורסם בתקשורת או נאמר מפורשות ויודע לא לטמון את הראש בחול - מבין את זה. היה קרוב לחזור אלינו לדעתי ב-2016 וגם יותר מאוחר אבל זה כבר לא יקרה. ורמוט צודק, הוא שחקן עם קסם ברגליים, דריבל נדיר וסגנון משחק ייחודי. שחקנים היום בארץ יודעים לרוץ יותר מהר מהמגן, לעשות הטעייה אחת או לחתוך לאמצע ולבעוט. הוא מהסוג של ברק יצחקי ואלירן עטר באמת דור הולך ונעלם. היחיד בליגה הזו שראיתי אותו מבצע דריבל ותפסתי את הראש היה דולב חזיזה עם העקב הנפלא הזה מרגל לרגל.

2. קשר שמאלי Member

דור הלהטוטנים, רובם היו פרימדונות. הם לא יחסרו לאף אחד

3. avicii Member

יואב כץ בודק אפשרות בעונה הבאה לשחק רק נגד הפועל תל אביב.

WHITERM ו-Raulito אוהבים את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבר לי אתמול בראש שראיתי את שרי זה שאיזה בזבוז זה למכבי חיפה שבעונה שיש להם שחקן כמוהו בבלטה מרכזית במגרש הם מסיימים בפער דו-ספרתי מהמקום הראשון.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  5. yakov_y YNWA

ומלך שערים בפער גדול מאחרים ועדיין מכבי חיפה סיימה בפער דו ספרתי מהמקום השלישי.

הייתי מוותר על אוטיין ו-ווילדחסוט, מבוקה וסיינסברי בסימן שאלה, מאמין שנראה קבוצה חדשה בחיפה.
    לא הייתי ממהר להאריך חוזה לסלליך, תקופה טובה אבל שחקן עם לא מעט חיסרונות.
    יש בור בקישור האחורי, 2 שוערים עזבו, סיפור ירדן שועה, הרבה עבודה יש לברק בכר.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שמועות חזקות שכיאל כניראה יחזור לחיפה, ואולי גם טוואטחה.
    הכל תלוי בזרים והאם רוקאביצה יישאר כי עם שרי מאחוריו הוא אמור לתת אחלה מספרים גם בעונה הבאה.
    מאבוקה זה כלי התקפי חשוב, שרי זה שחקן ברמה של זוסואה, אם ברק יפגע שם בזרים הם יכולים ללכת עד הסוף (הצוות המסייע הישראלי גם הוא אחלה, לביא, אשכנזי, חזיזה, לדעתי ברק גם ירוויח להם את עוואד ושועה, בטח אם גם כיאל וטוואטחה יחזרו).

7. קשר שמאלי Member

מאבוקה לא עושה כלום חוץ מלהרוס לנו התקפות ולכפות עלינו סגנון משחק מיושן. בבליץ שעשינו על הפועל חיפה, מאבוקה למזלנו לא נגע פעם אחת בכדור בחצי שלהם, אם הוא היה נוגע הוא היה הורס לנו את המומנטום עם הגבהות מחורבנות או שבכלל לא היינו מצליחים לפתח מומנטום כזה. מה הוא יודע לעשות חוץ מלהגביה על אוטומט בלי לדעת בכלל לאן או למי או מוסר. על היכולת הגנתית מיותר אפילו לדבר. אם הוא היה משחק אצלכם היית מבין איזה שחקן גרוע ומזיק הוא

8. Raulito Madridista

טאלב טוואטחה לא שיחק כדורגל כל כך הרבה זמן, אני לא מבין איך אוהדים עדיין מתגעגעים אליו. לא שסאן מנחם הוא עילוי ולטעמי הוא מתאים רק כגיבוי, אבל אי אפשר להעפיל קצת יצירתיות? אפילו אורן ביטון היה מתקבל בברכה לדעתי, הוא מרגרינה אבל יעיל בקבוצה שחושבת התקפית והוא יודע להרים תוך כדי ריצה שזה כבר בונוס. בירם כיאל יכול להיות רכש גדול ואני בטוח שיש כאלה שמפנטזים על תומר חמד שלא מוצא את דרכו באירופה. המבחן של ברק הוא האם יידע לבנות קבוצה, בבאר שבע הוא נהנה מתשתית מעולה (כל הליגה רדפה אחרי וואקמה ולגבי ויטור אין לי בעיה לפרגן לו אם זה בינגו שלו). לחיפה יש כסף אבל הוא נפל בבאר שבע בניסיון לחילופי הדורות.

אגב, אורי קופר פרסם היום קצת נתונים על העונה האחרונה, מלכת הפנדלים היא הפועל חיפה עם תשעה, וכולם מדויקים (6 מ-6 לגל אראל)| מכבי נתניה ראתה 12 כרטיסים צהובים העונה, זה רק המספר השלישי הכי גבוה בתולדות הליגה (1/3 מהם זה אלמוג כהן)| הפועל חדרה והפועל תל אביב הן היחידות שחטפו חמישייה.| הפועל רעננה עם נקודה מ-12 מחזורי הליגה האחרונים - המאזן הגרוע ביותר איי פעם.

שאלה בקול רם, מה דעתכם על רז שטיין נניח להפועל תל אביב? המצאה שלי, לא היה ולא נברא, ברור שיש הבדל בין לשחק בקבוצה קטנה לבין הלחץ בהפועל, ועדיין. הוא שחקן חופשי וזה כבר קורץ למועדון האדיר שלנו. נכשלנו בעבר עם פדידה מכפר סבא אבל אפשר לנסות שוב..אני אוהב אותו גם בגלל סיפור החיים המאתגר והמרגש והנוגע ללב שלו

9. קשר שמאלי Member

אם השאיפות שלכם זה להשתחל לפלייאוף העליון, שטיין יהיה רכש מצוין עבורכם. במשחקים האחרונים של נס הוא לא הציג את היכולת הרגילה שלו, ולדעתי זה בגלל העומס שהיה עליו , לא בטוח שהוא היה כשיר בכלל לשחק

10. הרצליה Member

רז שטיין שחקן לא רע בכלל, נתן בנס ציונה 2 עונות מצוינות (תוך כדי איבד את אבא שלו שהיה מלווה אותו לכל חור גם ששיחק בליגה השנייה), וגם בירידה אצלנו לפני שנתיים היה היחיד שהזכיר שחקן כדורגל.
    איזה לחץ כבר יש בהפועל בתקופה הזאת? אני לא יודע אם הייתה בשנים האחרונות קבוצה שחטפה את כמות התבוסות שלה העונה, כולל קבוצות שירדו ליגה.

11. DRORIKO Member

אני לא מבין למה האריכו לו חוזה בכלל כשידעו שהולכים על ברק בכר. אני אזכיר לך שהדבר הראשון שבכר עשה בב"ש זה להפסיק את הקטע הזה שבוזגלו מגביה כדורים מהאגף לראש של החלוץ, מה שהיה התכנית הפעולה המועדפת של אלישע.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רציני? ורמוט, יצחקי, בוזגלו, ורד וכמובן מעל כולם מליקסון היו הברק בכדורגל האפור שהיה כאן.
    לא סתם אנחנו קוטלים את הליגה העונה כשזה מרגיש שאין לנו מספיק ברק, ולא סתם שחקן כמו זוסואה הוא מרענן כל כך כי כל מה שמסביבו זה חסר ברק.
    גם במכבי שדרסה את הליגה אין שחקן שבשבילו קונים כרטיס, מישהו מלהיב.
    אפשר גם לחשוב איזה דור החליף אותם, מי יהיו השחקנים החמים בקיץ? סלליך, שטיין וזריהן? איפה הם ואיפה הרשימה שציינתי למעלה.

13. yakov_y YNWA

למעט מליקסון כל הרשימה שהבאת נכשלה באירופה ולא בליגות בכירות.
    כוכבים בליגה הישראלית לאורך שנים יהיו כאן, השאלה מה ייעשו באירופה ובנבחרת ובוא נגיד את האמת, יהיה להם אתגר קל לעקוף את הדור של ורמוט.
    ורמוט לא יכול לזרוק את מליקסון ורפאלוב יחד איתו באותה שורה.
    שוב חוסר מודעות של השחקן.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. Telkiyski Member

יהיה להם אתגר קל לעקוף את ורמוט? קודם שיגיעו לליגה בכירה ואז שלא ייכשלו שם.

בוא נגיד שדי קשה לראות את זה קורה.

יצחקי הצליח בגנק וחזר כי התגעגע לקוסקוס של אמא.
    בוזגלו נכשל סטנדרד ליאז'.

15. alexshw Member

כמי שראה את ברקו ורובן בהחלט לא אתגעגע לכל היצחקים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/20