מחזור 36 בליגת העל: ל-ח-ץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏7/5/12.

1. Don Joan Roman Member

בדיוק, יותר מזה אני אגיד לך שפילאבסקי לא היה אמור לשחק נגד הפועל ב"ש בגלל פציעה ובן שושן כבר היה בדרך לחופשה במדריד אבל: פילאבסקי ישחק ב99 אחזו בהרכב ובן שושן יהיה על הספסל רק כדי שבית"ר תעלה עם ההרכב החזק ביותר העומד לרשותה על פי בקשת ההתאחדות לכדורגל על מנת למנוע דיבורים על מכירות.

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אז איך לכל הרוחות ההתאחדות מבקשת מבית"ר לעלות בהרכב הכי חזק ורמת השרון תעלה עם הרכב שני במקרה הטוב?!?!?!?
    האם המשחק של בית"ר לא היה קובע למכבי פ"ת הם היו מבקשים דבר כזה?

אם לשחקני רמת השרון מותר לא לשחק אז שפילאבסקי גם לא ישחק שלא יחמיר את הפציעה שלו

3. Don Joan Roman Member

גם רמת השרון קיבלו את אותה בקשה, אבל אתה יודע מה מאיר יצחקי שם על ההתאחדות? את מה שהוא שם על משה פרימו, קורנפיין מקשיב כמו "ילד טוב" כי למרות שלא אמרו לו על זה דבר, כולנו יודעים טוב מאוד שאם איציק לא יקשיב להתאחדות בפעם הבאה שנעמוד לדין בהתאחדות אז אנחנו נזומבר בצורה שאיננה משתמעת ל2 פנים.

בכל מקרה נקווה שגם רמה"ש ינצחו וגם אנחנו ננצח, ככה כל הבכיינים ישארו חסרי מעש.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/12
  4. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אם רמת השרון מנצחים אני מאחל לכם לנצח גם 8-0
    כל דבר שיוריד את הצל יהיה מבורך

5. Don Joan Roman Member

לא יודע, למרות שאני רוצה שהלוזונים יענשו על מסע המרורים שהאכילו אותנו ושה3 נקודות הללו שהפחיתו להם יהיו מכריעות אבל למען האמת, יותר יעשה לי את זה אם היא תרד אחריי הפסד וניצחון שלנו ואם לא גם לראות 12000 אוהדי ב"ש ממררים בבכי זה לא מחזה שאני אצטער עליו יותר מדיי, סה"כ אם זה היה הפוך הם היו עושים יד אחת עם מכבי פ"ת כדי להוריד אותנו והדברים של גביש שהאשים אותנו בקניית משחקים רק מוסיפים לרצון שלי לנצח אותם, אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד, ב"ש תנצח את המשחק הזה.