מחזור 35: ריאל יוצאת מהצל של בארסה ומנצחת בקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏20/4/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מעבר למצטיין הברור אהבתי מאוד את המשחק של סאלביו אתמול, מילה טובה גם לגודין שמעבר לגול ולבישול נראה טוב.

משחק מעניין הערב, לדעתי מי שהולכת להרוויח ממנו היא דווקא ולנסיה.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאלביו היה מצוין אתמול, בכלל מאז שסימאונה הגיע הוא נראה הרבה יותר טוב ועם ביטחון

3. viValencia Member

והנה.. ולנסיה שוב אחרי הפסד מביסה 4-0
    חוסר היציבות של הקבוצה הזאת לא נורמלי
    אין לי מושג מה הולך לקרות יום חמישי
    מקווה שיהיה טוב.

4. Zizou10 Member

מה שלא יהיה אני לא רואה את ולנסיה עולים, אתלטיקו לא תתן לזה לברוח. (או שכן?)

מצפה למשחק טוב,קצבי ועם הרבה שערים.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לדעת מה יקרה בחמישי..הכל עדיין פתוח לגמרי ו 0:2 לולנסיה במסטאייה זאת תוצאה נורמאלית ביותר שהיא מסוגלת לנצח בה כל קבוצה

מלאגה מסיימת ב 1:1 באוססונה ונמצאת 3 נקודות פחות מולנסיה

6. riquelme1 Member

גול מהיר של ולנסיה עד הדקה ה15-20 ובאמת הכל יהיה פתוח, אם לא הקהל יתחיל להכנס ללחץ מהר, במיוחד שהם ממש לא מרוצים מאיך שהקבוצה נראת, השחקנים של ולנסיה עם האופי הרך שנשבר די בקלות יתחילו לאבד את הראש, ואז אתלטיקו יכולה לכבוש שער שיכול לגמור סיפור. שוב, הרבה ואולי בעצם הכל תלוי בהרכב שאמארי יעלה, הוא חייב לשחק התקפי ואני לא רוצה אלבה\מאת'ייה ביחד, רוצה ריקרדו קוסטה וראמי בהגנה, מיגל כמגן ימני, מאת'יו\אלבה בשמאל, קישור חזק ואת ז'ונאס ליד סולדאדו כמה שיותר.

התיקו של מאלאגה ואוסאסונה משרת את כל הקבוצות שנאבקות על אירופה, ולנסיה פותחת פער של 3 נקודות על מאלאגה החסרת יציבות, אתלטיקו ובילבאו עדיין במרחק סביר של 4 נקודות מליגת האלופות, לבאנטה רק 3, וסביליה\בילבאו\חטאפה גם במרחק סביר מאירופה.

7. JR-Riquelme Member

אני חושב שלספרדים עדיף שבילבאו תעלה לאלופות מאשר כל קבוצה אחרת, אני חושב שהיא יכולה להגיע שם רחוק עם הביתיות שיש לה. אבל אני לא חושב שזה יקרה הלוח שלה ממש קשה. בסוף אני מאמין שמלאגה תשמור על המקום

8. Civil Anti Madridista

לגבי השער הראשון זו אשמה ישירה שלו. הכדור כבר היה בידיים שלו, הוא השמיט אותו וגם פויול לא נקי מהשער הזה, אבל כל הבלאגן הזה נוצר בגלל ההשמטה הזו של ואלדס.

בנוגע לשער השני, ואלדס לא היה צריך לצאת מהשער שלו. אם אני לא טועה מסצ'ראנו היה עם רונאלדו, וגם אם עבר אותו הוא היה בזווית לא פשוטה להבקיע. ברגע שואלדס יצא מהשער שלו, רונאלדו כבש בלי בעיה

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פלגריני העלה את הקבוצה שלו עם מרכז שדה צפוף אבל מעט כוח למעלה, גם בחילופים שלו לא נראה שהוא מחפש את הניצחון ואני לפחות לא הבנתי אותם. רונדון היה חלש, אבל בצורה שהמשחק התפתח RVN לא יכל לתרום כמעט כלום ואכן לא תרם והתקשה להגיע לכדורים. בשום שלב פלגריני לא הימר על מנת להשיג את הנקודות.

לא יודע מה לכתוב על קאמני, לא חושב שיש ספק שהוא שוער טוב, הצלה ענקית ועוד כמה סבירות אתמול, אבל לפחות שלוש-ארבע פעמים במשחק הוא ניסה להוציא התקפה עם היד ומסר היישר לשחקן יריב או לא טוב, ועוד כמה מקרים שהכדור בקושי הגיע וכמעט נחטף. הגול, אגב, הגיע לאחר שהשוער נכשל שוב בהוצאת כדור עם היד.

לאוסאסונה היו יותר דקות טובות בשליטה שלה מאשר מאלאגה, שבדקות שהטובות שלה נראתה נהדר אבל אלו היו מעט מדי דקות, אבל שתי הקבוצות הגיעו לאותו מספר מצבים מסוכנים פחות או יותר.