מחזור 35: ריאל יוצאת מהצל של בארסה ומנצחת בקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏20/4/12.

1. M_T_A Member

מה זה היה אם לא בונקר?
    ריאל תקפה גלים גלים, לחצה את ברצלונה בחצי מגרש שלה ויצרה מצב אחרי מצב? אני מניח שגם אתה תסכים איתי שלא. ריאל לא חיפשה לתקוף יותר מדי והשאירה כמעט את כל השחקנים מאחורי הכדור כמעט בכל המשחק.
    הבונקר של ריאל הוא לא תירוץ, הוא עובדה.
    שוב, גם לא אמרתי בשום שלב שבארסה הפסידה בגלל הבנוקר. היא הפסידה בגלל יום חלש שלה ובגלל טעויות קשות מאוד של פפ, זה הכל. איך זה קשור לבונקר או לא בונקר של ריאל?

2. aloneli Member

אם כבר פפ ויתר על סאנצ'ז לפחות שישחק עם מסי קדימה יותר,יש מספיק מנהלי משחק גם בלעדיו.אם מסי לא יהיה שם כדי להבקיע אז מי יבקיע?

בשני המשחקים השבוע של בארסה ראו כמה היא תלויה ביכולת הכיבוש שלו.בשני המשחקים הוא לא בעט לשער ובשניהם בקושי היו מצבים.

אני לא חושב שהוא נעלם ואפילו הוא סידר מצבים טובים היום לחברים שלו.רק שנראה לי עדיף שצ'אבי יסדר למסי אחד על אחד ממקום שזה יהיה הפוך.

3. Gaudi Member

לדעתי ברצלונה עדיין קבוצה יותר טובה מריאל, אבל מה שעשה את ההבדל בין הקבוצות השנה היה מחסור בחלוץ בשפיץ אצל ברצלונה שייתן מספרים כמו של וייה ואטו. אלקסיס אולי זה עדיין לא זה. בנוסף, זה באמת היה משחק חלש של ברצלונה.

ולכל הטרחנים:
    ריאל עשתה היום בונקר. ריאל הייתה היום יותר טובה מברצלונה.
    זה לא סותר.

4. שער 7 Member

מוריניו איכזב אותי שהוא לא נתן לקאקה מספר דקות. מקובל לחשוב שהוא שומר אותו ליום רביעי, אבל יהיה הרבה יותר נחמד וראוי לתת לשחקן ברמתו מספר דקות גם בקלאסיקו, בטח כשבדקות האחרונות בארסה לא ממש שכבה על השער של קסיאס והיה אפשר להכניס עוד מוביל כדור.
    ברגע שסאנצ'ס נכנס ידעתי שיקרה משהו טוב לברצלונה, כמובן שלא חשבתי שהוא יכבוש כבר אחרי דקה, אבל סאנצ'ס עם המהירות הסילונית שלו הוא בדיוק מה שמתאים במשחקים שכאלו, זה עבד גם בקלאסיקו הקודם בברנבאו. עדיין לא ברור לי מדוע פיקה לא משותף (אם לא פותח), ומדוע מסצ'ראנו זוכה לקרדיט מוגזם מדי. אני לא שופט את גווארדיולה לגבי שיתופו של טייו. הקלאסיקו הרציני הראשון שלו ודי לגיטימי שהוא ירצה לקחת בו חלק. רק חבל שגווארדיולה חיכה יותר מדי עם החילוף. על פאברגאס כבר דיברתי באמצע השבוע, תקופה מאוד חלשה. ביום רביעי זה הצ'אנס שלו לחזור לעניינים.

בכל אופן, ניצחון גדול וצודק לריאל מדריד. בבניין שלידי נשמעו שאגות אדירות בזמן השער של בארסה וזה גרם לי פשוט לתחושת גועל ממה שהולך במדינה שלנו. מי כמוני מבין מה שעבר על רונאלדו באותו רגע שבו הוא "הרגיע" את האוהדים. כמה מעצבן להיות שנוא, וכמה כיף להוכיח אחרת במאני-טיים.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ענק של ריאל, לא ציפיתי לכמות כל כך קטנה של מצבים לברצלונה ועוד בקמפ נוא, מוריניו זוכה באליפות בצדק ועושה דבר מדהים שזוכה בכל מקום בו הוא נמצא בעונה השניה באליפות.. מגיע לו ולקבוצה שלו שעם כל השנאה שלי לריאל היא הקבוצה שהיתה הכי טובה בספרד השנה והכי חשוב מזה הכי יציבה

מברוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Muurad Member

http://30.media.tumblr.com/tumblr_m2ummprKue1r1pauho1_500.Xxx

7. doundoun Member

כשריאל מדריד תגיע לברצלונה ותיתן הצגה בנוסח ה 6 -2 או אז אסכים לומר שריאל טובה מבארסה, בינתיים מדובר במעידה חד פעמית באחת מתוך ארבע שנים וזה מאזן שכל קבוצה הייתה לוקחת בשתי ידיים.
    נצחון אחד לא מוחק שליטה אבסולוטית של יותר מ3 שנים אבל אנשים אוהבים להיסחף ולשכוח מה עשתה
    הקבוצה הנפלאה הזאת מקטלוניה ב4 השנים האחרונות.

רק לחשוב שלפני מספר שנים היו אוהדי הבלאנקוס מתחלחלים לשמע הידיעה שמוריניו יגיע אליהם....
    מה שהזמן ושרשרת התבוסות מול בארסה עשו...... :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/12
  8. doundoun Member

מוריניו גאון כדורגל?! הצחקת אותי! מוריניו הוא בסך הכל קבלן של תארים,מדובר במאמן המונע
    מהרצון להוכיח משהו כל הזמן לכל העולם, החל בתלונות על שופטים דרך מלחמה פסיכולוגית מל שחקנים
    ומאמנים וכלה בנעיצת אצבעות לעוזרי מאמנים.
    הבן אדם לא הביא שום דבר חדש לכדורגל חוץ מטקטיקה הגנתית שנועדה להקשות על היריב ולמרר את חייו ובזה הוא באמת גאון,אבל תראו לי משהו חדש שהביא הפורטוגלי למשחק? נאדה!

9. Bensh Member

סטטיסטיקה סופה להתיישר. אני מצטער בשביל מי שחשב שנמשיך לנצח אותם לנצח...

וראסמי, ההפסד הזה היה צפוי כמו שמש של אוגוסט. השחקנים שידרו יותר מדי זחיחות ורפיון. כל הכבוד ללבנים שניצלו את זה

10. doundoun Member

זה היופי ב 5 -0 וב 6 -2,זה אף פעם לא פאסה! :aaatv:

11. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אני מניח שאתה עוד אחד שמושפע מהתקשורת בארץ, עוד מין אוהד מסי שכזה. מעידה חד פעמית? אז גם
    קבוצה שלקחה אליפיות יותר מכל קבוצה אחרת בכדורגל האירופאי (חוץ מסלטיק וריינג'רס שלוקחות אלפויות אבל בליגת פארק...) יכולה להרשות לעצמה עונות פחות טובות, אתה יודע אני מוכן שלכל הקבוצות שלי יהיו "עונות חלשות" עם 400 שערים בשלוש עונות בליגה ובכל עונה יותר מ90 נקודות...

מי הגבר שמשיג לי את התקציר של ה11-1?

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

אז מי גאון בעיניך אזברגה?

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/12
  12. Ricky van Wolfswinkel Member

נכון, הוא לקח את כל התארים שלו מרמאות, מבכיינות ומבונקרים.
    תתבגר.

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצא מה לא הגיוני במשפט.

14. Civil Anti Madridista

איך אתה אומר מנצח גרוע? יפה, המשפט הזה זוהר לך על המצח. ההספדות של כמה ממכם כמו סוף השושלת וסופו של עידן הם כותרות מאוד יפות. אי אפשר לנצח לעולם, וסטטיסטיקה מטיבה להישבר. אני גאה בקבוצה שלי, היינו טובים יותר אבל לא יעילים בפעולה האחרונה. מתסכל להפסיד משחק שני ברציפות על אותו דבר פחות או יותר, חבל שזה נפל על משחק כלכך גורלי וחשוב אבל זה המצב. בשונה מריאל מדריד אנחנו ידענו להשלים עם ההפסד ולברך את ריאל, מאז הגיע גווארדיולה בסיום כל קלאסיקו ריאל הוציאו עצבים בעבירות מכוערות, טענות לשופטים ואין ספור תירוצים שהניצחון הקטלוני לא צודק. אז הנה היום, בארסה הפסידה, וקיבלה את זה כמו ווינרים אמיתים. הקבוצה הזו גדולה, ומישהו כבר אמר כאן שאם ?אריות? אירופה באות לשחק מולה כמו נמושות ולחכות למתפרצות פעם-פעמיים במשחק רק מוכיחה את הגדולה שלה. אני מאמין שנצא מחוזקים מהעונה הזו, כי העונות האחרונות היו חלומיות ונראה היה שבארסה פשוט לא צריכה להתאמץ. ריאל הוכיחה השנה שיש לקטלונים יריבה אמיתית ונצטרך להתחזק בעיקר בהגנה לקראת העונה הבאה. פפ לא חיזק את ההגנה וכמו בעונה שעברה החיו לא מעט אילתורים. אין טעם להחתים שחקני התקפה וקישור, שיתעסקו בלהביא את בייל מהר ככל האפשר. ברכות לריאל, מקווה שזה לא הקלאסיקו האחרון לעונה

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

חלק מאוהדי ברצלונה אוהבים להוריד מערכו של מוריניו וליפול עליו, בצדק לדעתי.

הבחור מנע מהם להפוך מקבוצה ענקית לקבוצה המושלמת. תבדקו ב-3 שנים האחרונות איזה תארים איבדה ברצלונה- תבדקו מי היו המאמנים....

התיעוב ממוריניו מובן.