מחזור 35: ריאל יוצאת מהצל של בארסה ומנצחת בקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏20/4/12.

1. XabiAlonso Member

למה שההרכב שהפסיד במינכן יעשה משהו בקאמפ נואו? איפה קאקה?

הלך עלינו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/12
  2. פול סקולס Member

גווארדיולה נותן מנוחה לסאנצ'ז ופברגאס, בעוד שמוריניו עולה עם ההרכב החזק ביותר שלו.
    אני יודע שגם סאנצ'ז וגם פברגאס היו גרועים מול צ'לסי, אז כביכול זה יכול להיראות כמו סתם ספסול מקצועי,

אבל אין מצב שתיאגו ו-טייו פותחים אם אין לבארסה את צ'לסי על הראש ביום שלישי.

3. riquelme1 Member

ההרכב של גוארדיולה נכשל, פשוט ככה, הגול של ריאל הגיע שרונאלדו כמו בגבר הגביע בעונה שעברה עלה עליו ונגח, ופויול שהיה בלחץ לא הספיק להרחיק, אין תחליף למשחק הגובה של פיקה, והוא היה חייב לחזור להרכב ושפויול ישחק כמגן שמאלי.

גם תיאגו אלקנטרה לא ממש משפיע, ושלא נדבר על טייו שבכלל לא לרמה של המשחק הזה, שחקן כל כך צפוי ואני לא ממש מחזיק מהכשרון הזה, עם כבר קיצוני אז פדרו וקוואנקה יכלו להיות יותר משמעותיים.

פפ רצה ללכת על האגפים של ריאל, ושטייו יתעלל בארבלואה, מה שלא קרה, ולדעתי היה צריך ללכת עם קוואנקה בימין על קונטראו.

ריאל ממש לא במשחק גדול, אוזיל להוציא את המהלך(כמה זמן לוקח לו לחשוב?) בסיום לא עשה כלום, ולדעתי אולי קאקא יהיה יותר אפקטיבי.

4. Ricky van Wolfswinkel Member

אני לא מבין למה ריאל לא עושה כלום בשביל לעלות.
    הם מנסים לעקוץ ממש כמו צ'לסי מלפני כמה ימים בזמן שבניגוד אלינו, להם יש כלים לנצח את בארסה ולהכתיב את הקצב שלהם.

5. Vanitas Member

השתגעת? אם הם יפתחו קצת את המשחק, הם יחטפו מהר מאוד בראש. ההרכב ההגנתי והמתפרצות עושות מצויין את העבודה.

6. riquelme1 Member

מוריניו יכול להכניס את קאקא והיגוואין ולגמור סיפור, אוזיל חלש וגם בנזמה רחוק מלהיות טוב.

אאיך ריבונו של עולם טייו עוד על המגרש, העקשנות של פפ תהרוס לו את האליפות.

7. Vanitas Member

היום של ריאל. 3-4 מתרפצות וקרן שהיו שווים צמד. ברצלונה לא חדה בהתקפה, לא בתקופה טובה וגם יש לתת קרדיט להגנה של ריאל. היא לא עשתה חיים קלים לבארסה.

מפתיע איך השער השני שבר מנטאלית את בארסה, שלא הייתה מסוגלת לחזור למשחק. הפסיקו לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/12
  8. riquelme1 Member

יותר מאשר משחק מעולה של ריאל בהגנה, וצריך לתת להם את כל הקרדיט, כי הבנתית הם עמדו טוב, אבל לא מושלם, זה הרבה יותר משחק נפל של בארסה ואחד התצוגות החלשות שלה בעידן פפ.

ההרכב של גוארדיולה כשלון טוטאלי, מהסיפסול של פיקה, מההחלטה ללכת על טייו שהמשחק הזה גדול עליו ב100 מידות, עד ההשארה של סאנצ'ס על הספסל.

אבל לא רק פפ אשם, צ'אבי ואיינסטה מזמן לא נראו כל כך רע, גם מסי למרות שנשמר טוב ממש לא נראה בשיאו.

ריאל מדריד אלופה, מברוק.

9. Pipe Member

אלבס, בוסקטס, וואלדס, מסי, ברצלונה:

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lq5lef8dGv1qh9on4o1_500.Xxx

:aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021:

10. ראיין אדלי Member

שמח מאוד מהניצחון של ריאל, מקווה שסוף כל סוף ה"בארסה-מאניה" ייפסק בשנה הקרובה בעקבות חולשתה של ברצלונה... לאט לאט הם מאבדים מהקסם, ונקווה שיאבדו את כל אוהדי ההצלחות בארץ שעשו ממסי אלוהים... נמאסו קצת

11. Ricky van Wolfswinkel Member

המשחק הזה אולי סימל את הסוף של השושלת הזו של ברצלונה.
    ברצלונה בשיטת המשחק הכל כך מוצלחת שלה לא מגיעה למצבים. מרוב יאוש צ'אבי בועט מרחוק ועל המקום מוחלף ומתעצבן ומשם ברצלונה שיחקה כמו עוד קבוצה שפשוט שרוצה ללכת הביתה אחרי שריאל מפרקת אותה.

שאפו גדול למוריניו שהביס את גווארדיולה בקרב הטקטי.

12. JR-Riquelme Member

לפני שאני נותן קרדיט לריאל מדריד ולמוריניו אני חייב להגיד שברצלונה פשוט נחלשה.
    הנעת כדור כזאת אני הרבה זמן לא ראיתי ממנה במשחקים גדולים וזה לא משנה בכלל מי עומד מולה, מוריניו פרגוסון או ונגר, הנעת כדור זה משהו שאף אחת לא יכולה לקחת מברצלונה לא משנה איך היא עומדת על המגרש, ועובדה שאף קבוצה לא עצרה את זה עד עכשיו. בקיצור, עובר משהו על ברצלונה וזאת לא הברצלונה הרגילה, אין ספק בכלל.
    למסי אני לא בא בטענות כי השמירה שהוא זוכה לה אין שחקן בעולם ששומרים עליו ככה, אבל צ'אבי ואינייסטה היו ממש רעים היום וזה עשה את ההבדל.
    מסתבר שברצלונה זאת לא מכונה

13. Civil Anti Madridista

ואלדס הרג אותנו היום. 2 השערים האלה שלו, משחק הגנה מטורף של ריאל רונאלדו ובנזמה שיחקו כמגנים. החמצות מזעזעות שלנו, ושלמנו עד 2 המתפרצות הבודדות של ריאל. ברכות לריאל על האליפות, איבדו אותה על סיבוב ראשון חלש שלנו. אנחנו נתנו את האליפו
    הזו לריאל, אבל אני מקווה שנלמדו הטעויות מהשנה הזו, ופפ יחזיר את התואר בעונה הבאה. בארסה טובה מריאל

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה מדהימה, חזקה, עוצמתית, אבל נראה שאפילו היא לפעמים מפשלת. טקטית אפשר לומר שהקטנאצ'ו ניצח את הטיקי-טאקה, כמו תמיד בהיסטוריה כשזה יגיע לרמת ביצוע מושלמת רק שיטה אחת יכולה לפצח את השיטה האחרת.

ההגנה של ריאל סוף סוף מתחילה להיראות כמו ההגנה של אינטר תחת מוריניו. אחרי היום אפשר לומר מושלמת. בכלל מוריניו העתיק את האופן שבו ניצח את ברצלונה באינטר, הגנה והתקפות מתפרצות. קטנאצ'ו?

15. Engonga Member

כמה שדוד וייה היה חסר להם היום, טייו פשוט מחמיצן לא נורמלי..