מחזור 35:: סמפ משווה בדקה ה90, מילאן מתקרבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏25/4/08.

1. Giallorossi Member

מחצית שנייה משמימה, נגמר 4-1. השחקנים הורידו קצב וזה צפוי וטבעי.

מבין שחקני חוליית ההתקפה שלנו, ווצ'ניץ' הוא היחידי שצריך להיות באנקר בהרכב לעונה הבאה (למעט טוטי כמובן). פרץ בצורה מדהימה בחצי השני של העונה.

אינטר יכולה להבטיח סופית בשבוע הבא את הסקודטו דווקא ע"ח מילאן אם תנצח. מילאן, מנגד, חייבת את שלוש הנקודות בשביל להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל לצ'מפיונס. יהיה דרבי מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/08
  2. adirda Member

אינטר - קליארי

אינטר מנצחת את קליארי בתוצאה 2-1 משערים של חוליו קרוז שזה הוא השער מספר 12 שלו העונה , אינטר לא המשיכה לתקוף ברצינות ולהמשיך ללחוץ את קליארי מלבד כמה ניסיונות של קמביאסו ובאלוטלי הצעיר , אינטר עלתה ליתרון 2-0 ממצב נייך כאשר המחליף שנכנס מטרצי מבקיע את שערו השני העונה , לקראת הסיום קליארי הצליחה להבקיע שער צימוק אבל הוא לא עזר.

http://inter.it/media/Xxx/Part-3703-106259.Xxx

יובנטוס - לאציו

יובנטוס ששנה הבאה תיהיה בליגת האלופות פוגשת במשחק זה את לאציו שנמצאת בחצי גמר הגביע האיטלקי , יובה עלתה לתירון כבר בדקה -15 כאשר קלייני כובש את הראשון - זה הסוף ? ממש לא ! 6 דקות אחר כך מאורו קאמורנסי מעלה את יובה ליתרון של שני שערים , 11 דקות אחר כך מי אם לא אלסנדרו דל פיירו מעלה את יובה ליתרון של 3-0(דונדוני !!) , עוד לא עברה דקה וטרזגה כובש וזה כבר 4-0 ליובה ! דקה 55 ביאנני מצמצם , 6 דקות אחר כך סיביגילה כובש עוד שער וזה 4-2 ליובה , 2 דקות לסיום קלייני כובש את שערו השני במשחק והחמישי של יובה ! 5-2 בסיום !

http://www.juventus.com/site/filesite/news/serieA/esultanza_siena.Xxx

רומא - טורינו

רומא עדין נשארת בתמונת האליפות כאשר היא מביסה את טורינו החלשה בתוצאה 4-1 , לרומאים כבשו פיזארו , ווציניץ ומאנסיני הבקיע צמד , בדקה ה-50 ונטלה הבקיע שער כבוד לטורינו - עד סוף המשחק התוצאה נשמרה.

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2008/04/27/0JZZLVQA--346x212.Xxx

3. Chievo Member

כמו שטען פראנדלי "לסמפדוריה יש רוח לחימה יוצאת מן הכלל", אבל גם כך לסמפדורה אין כל סיכוי להעפיל לליגת האלופות, היא הייתה צריכה לנצח היום כדי לעשות זאת. כמו שקיוויתי הפער בין מילאן לפיורנטינה צומצם לשתי נקודות בלבד.

במשחק של יובה-לאציו מאוד נדהמתי, כך ניראת ההגנה של לאציו, בשני השערים הראשונים יובה טיילה ברחבה של לאציו ללא שום הפרעה, ליובה יש התקפה יוצאת מן הכלל אבל ההגנה של הנשרים הייתה משפילה כל כך היום.

לגבי התחתית, ההפתעה של המחזר הזה- הניצחון של אמפולי על ג'נואה במאראסי, לג'נואה אין על מה להילחם, אמפולי ניצלה זאת 1-0 קטן והיא עולה מעל הקו האדום, וזה בא על חשבונה של ליבורנו שהפסידה למילאן כמובן, וגם פארמה שהפסידה לרג'ינה אחרי שהובילה בגראנילו, כל כך עצוב לי על הג'יאלובלו, חבל שהסרייה אה תיפרד ממנה לאחר 18 שנים בערך, אני מקווה שהפעם בניגוד לעונה הקודמת היא תצליח לשרוד.

4. 亚历山大帕托 Member

אווה... סמפדוריה!!! מילאן עוד פעם מפציצה, ושוב בזכות של פיפו שעכשיו גם בליגה יש לו יותר שערים מג'ילארדינו והוא שיחק... כמה? רבע מכמות המשחקים שג'ילה שותף בהם? אם אנחנו מנצחים את כל המשחקים שנותרו ופיורנטינה מועדת רק עוד פעם אחת עם תיקו כזה, אנחנו עולים.

5. yoni10 Member

31 שערים כאשר שני משחקים נגמרו ללא שערים. נייס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתיע שמאמנים בסרייה A עוד לא קולטים את הקטע שבו מאג'יו פורץ מימין ועוקף את כל ההגנה כדי להתייצב מול שוער. שער שביעי שלו העונה, כמעט כולם מהצד הימני של רחבת היריב.פנדל לא מוצדק של מוטו, שער של ויירי שמזכיר את הימים הטובים שלו כשהראש שלו תיפקד בתור מגנט לכדור ובעיקר מכה מוראלית בדמות שער שיוויון בתוספת הזמן שהשאיר את הסגולים המומים חלוטין. מוטו נראה על סף בכי... להתעורר ומהר.אינזאגי בכושר שנותן נקודה למחשבה להאם צריך להזמין למרקו בוריילו כרטיס טיסה לשוייץ. מילאן, כרגיל, מתפוצצת על כל מה שזז כשהיא נמצאת עם הגב אל הקיר. מילא מול רג'ינה וליבורנו, זה יעבוד גם מול אינטר שרוצה לחגוג אליפות ובחוץ מול הפנאטים של נאפולי?טורינו, למרות העבר המפואר, ככל הנראה מסרבת להיפטר מהסטטוס של קבוצת נדנדה. 3 שנים ברציפות בליגה הבכירה זה יותר מדי בשבילם. קבוצה עלובה שמעליבה את ההיסטוריה העשירה.יובנטוס מראה עד כמה פוטנציאל יש בקבוצה הזאת. עם כמה חיזוקים נקודתיים קטנים (שאני מאמין שאכן יהיו), היא המועמדת מספר אחת לסקודטו בעונה הבאה, ללא כל קשר למי יאמן את אינטר, כמה ברזילאים יחתמו במילאן, וכמה כסף ישפכו משקיעים זרים ברומא.ג'נואה - היכן הספורטיביות?
    אחלה מחזור...

7. yoni10 Member

מתי פעם אחרונה קרה ששני שחקנים מאותה קבוצה ניצבים בראש טבלת מלך השערים של הליגה (טרזגה ואלכס).

במקום דונאדוני הייתי מזמין את אינזאגי במקום בוריילו, וכמובן את דל פיירו במקום קוואלירלה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יא אללה! איזה אנשים כפויי טובה. לפני כמה ימים אני מציין את גאסטודלו כאחד משחקני הרכש הבולטים(בטופיק המתאים). ואיך הוא מחזיר לי... עם שער בדקה ה-90 שמחייב מעכשיו את הקבוצה שלי לנצח את כל המשחקים עד לסיום העונה.

פיפו קיבל השראה מטוני עם שער 8 בארבע משחקים! טוני כבש היום את שערו ה-9 בחמישה משחקים ככה שפיפו לא יכול לנוח. מי שעוד לא ינוח הוא דונאדוני שצריך לשבור את הראש איזה חלוצים לזמן ליורו. מה שנקרא בעיות טובות.

9. ACBenb Member

מחזור הבא יש דרבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציתי שאינטר תחגוג את האליפות במחזור הזה ולא לחכות לעוד שבוע, עוד לא שכחתי את מה שקרה בשנה שעברה כאשר הפסדנו במשחק האליפות לרומא, וזה עלול לחזור על עצמו נגד מילאן, אך כולי תקווה שנצח ונחגוג את האליפות דווקא מול היריבה השנואה.
    אין הרבה מה להגיד על המשחק היום, חוץ מזה שאינטר הייתה בינונית, אך בכל זאת הניצחון הגיע לנו. וכמה כיף לראות את מטריקס כובש !

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם דל-פיירו לא יהיה בסגל אפשר לסגור תנבחרת.

12. Chievo Member

• אני זוכר אותו טוב מהדרבי של ג'נובה אשר בו כבש את שער הניצחון, יש לו כישרון, אבל בכנות אני לא ראיתי אותו מספיק כדי לשפוט אותו, בכל מקרה ממה שזכור לי מאותו דרבי, הוא היה מחמיצן גדול, החמיץ מחמשה מצבים בטוחים של הבקעת שער.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתרכז במחזור הזה בשער של דל פיירו היום (כמה צרים אופקיי). מדהים מה שהנסיך עושה בשבועות האחרונים, והיום בשער שלו לא צריך כוח ומהירות, רק חוכמת משחק שנצברה בשנים של ניסיון, וכמובן טכניקה עילאית. כמה קור רוח בסיום... כמו יין, בחיי, שלא יגמר!
    ולחשוב שלפני שנה או שנתיים הייתה שמועה על מעבר שלו לליבורנו (!)

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

2לכבוד מה עלו אתמול באינטר עם ספונסר שכתוב ביפנית ?

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סינית *, המילה Pirelli נכתבה בסינית.

את זה אינטר עשתה בפעם הרביעית, והמטרה היא ברורה : כדי למשוך עוד אוהדים סינים לאינטר, כי ידוע שאינטר היא הקבוצה האהודה ביותר בסין, ושם נפתח חנות רשמי של אינטר בנובמבר 2007.

אני זוכר שבפעם השלישית שאינטר עשתה את זה, היה איזשהו חג גדול בסין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/08